Die gozer heeft echt een huge problem met zichzelf.......Nena heeft lol voor zijn neus terwijl hij alleen toe kan kijken......quote:Op zaterdag 20 januari 2007 00:54 schreef koekjesmonstertje het volgende:
Waar is die Antilliaanse boomkikker, die houden toch zo van dansen en feesten?
huub heeft te horen gekregen van gaby dat zij hem nu volgt via de streams ....in feite neukt hij nu echt met een fan van hem ..she cares !!quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:00 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Ik denk dat Huub de mensen wil laten zien van "jullie dachten me te naaien met een hoer, ik was er alleen maar blij mee en regelde haar nog een keer voor mezelf" ..Huub gedraagd zich heel vrij..gedraagd zich hoe hij zich wil gedragen
De enige die hij volgens mij jaloers heeft gekregen is Brainles, die ligt in bed omdat Nena tegen hem aan kwam en hij zichzelf wil beschermen.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 00:58 schreef Day het volgende:
Ik weet niet hoor, maar het idee dat Huub denkt dat hij de anderen heren jaloers maakt door zich verliefd te gedragen met een hoer, vind ik behoorlijk triest.
geld verdienenquote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:04 schreef Kinga het volgende:
Ik schakel net in vandaag, WTF DOET DIE HOER DAAR?!
Je schakelt wel laat in....quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:04 schreef Kinga het volgende:
Ik schakel net in vandaag, WTF DOET DIE HOER DAAR?!
Nou, Brian is volledig gevloerd erdoorquote:Op zaterdag 20 januari 2007 00:58 schreef Day het volgende:
Ik weet niet hoor, maar het idee dat Huub denkt dat hij de anderen heren jaloers maakt door zich verliefd te gedragen met een hoer, vind ik behoorlijk triest.
Je hebt alle Huub lol gemist. Braajen is DOWN, de andere heren hebben een vette opdonder gehad.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:04 schreef Kinga het volgende:
Ik schakel net in vandaag, WTF DOET DIE HOER DAAR?!
geen ijs meer jij !!quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:05 schreef LoveProfusion het volgende:
Nena heeft Brian gemindfucked..lekker droogneuken..lekker teasen maar nooit echt je pussy geven.
Goede gedaan Nena, je hebt Brian gefrustreerd haha..Netty moet maar oppassen..als ze loops is als ze haar zoon bezoekt bespringt ie haar nog uit pure frustratie.
Dat ís ook een triest idee!quote:Op zaterdag 20 januari 2007 00:58 schreef Day het volgende:
Ik weet niet hoor, maar het idee dat Huub denkt dat hij de anderen heren jaloers maakt door zich verliefd te gedragen met een hoer, vind ik behoorlijk triest.
Hij heeft het vanavond denk ik het meest naar zijn zin gehad van allemaal.. dus dan doe je toch iets goed.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:04 schreef LiisaB het volgende:
huub is een slimme, ik lach me rot
Ik heb niet de indruk uit zijn verhaal net dat dat ook maar iets met Gaby te maken heeft, maar weer alles met Nena.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:06 schreef avonne het volgende:
[..]
Nou, Brian is volledig gevloerd erdoor
Zoveelquote:Op zaterdag 20 januari 2007 01:06 schreef Kinga het volgende:
[..]
Wat heb ik gemist dan? update please
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |