Voetbalzone.nlquote:Ajax en Heitinga naderen akkoord
Geschreven door Pieter Hanson op zaterdag, 20 januari om 12:37
Ajax en John Heitinga zijn het bijna eens over een contractverlenging. Dit heeft technisch directeur Martin van Geel laten weten aan het AD.
Heitinga heeft momenteel bij Ajax nog een contract tot 2011. De Amsterdammers zijn echter tevreden over het spel van de verdediger en hopen zijn contract open te breken en met drie seizoenen te verlengen.
Volgens Van Geel naderen beide partijen een akkoord. "We zijn in de eindfase beland. Ik heb veel vertrouwen dat we er spoedig uit zullen komen."
De 23-jarige Heitinga is een jeugdproduct van Ajax. Hij speelt sinds het seizoen 2001/2002 in de hoofdmacht van de Amsterdamse club. Ook speelde Heitinga al 24 interlands waarin hij twee keer scoorde.
Momenteel een contract tot 2011 en dat verlengen met 3 jaar?quote:
Volgens mij is dat een fout. Ik denk eerder dat ze willen verlengen tot 2011.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 13:29 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Momenteel een contract tot 2011 en dat verlengen met 3 jaar?
Ja want volgens mij ligt ie nu vast tot zomer 2008.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 13:33 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Volgens mij is dat een fout. Ik denk eerder dat ze willen verlengen tot 2011.
Als van de zomer Grygera vertrekt, heb je wel de opvolger voor hem al in huis met Johnny. Als rechtsback vind ik Johnny zeker niet betrouwbaar, maar in het centrum (zeker met Stam naast zich) heb ik erg veel vertrouwen in hem.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:28 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Hmm, ik vind Johnny eigenlijk nog te veel fouten maken voor het niveau waar Ajax naar streeft. Ik weet niet of contractverlenging wel zo'n goed idee is.
Maar dan moet je ook een nieuwe speler halen die beter is dan Heitinga, en dat kan denk ik niet.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:28 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Hmm, ik vind Johnny eigenlijk nog te veel fouten maken voor het niveau waar Ajax naar streeft. Ik weet niet of contractverlenging wel zo'n goed idee is.
Idd. Laatste helft van het vorige jaar had ie regelmatig in het centrum in de basis gestaan, met succes. Ik vond 'm echt 1 van de betere. Daarnaast is ie populair bij de supporters, goeie zaak dus!quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:31 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als van de zomer Grygera vertrekt, heb je wel de opvolger voor hem al in huis met Johnny. Als rechtsback vind ik Johnny zeker niet betrouwbaar, maar in het centrum (zeker met Stam naast zich) heb ik erg veel vertrouwen in hem.
Als Grygera weggaat, kan Vermaelen daar spelen. Dan gedurende het volgende seizoen Heitinga wat anabolen voeren en in het krachthonk opsluiten en dan kan Heitinga Stam doen vergeten na 't EK.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:34 schreef Black-Death het volgende:
Sowieso gaat Stam na volgend jaar ook weg, dus moeten we wel mensen in huis hebben die er staan
Waarom kan dat niet? Zo goed is Heitinga niet.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:32 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Maar dan moet je ook een nieuwe speler halen die beter is dan Heitinga, en dat kan denk ik niet.
Bij standaardsituaties kan het inderdaad nog wat beter ja. Toch vind ik hem als centrale verdediger één van de beteren op de Nederlandse velden. Ook als verdedigende middenvelder vind ik hem een goede speler. Kortom, goede zaak dat zijn contract hoogstwaarschijnlijk verlengt wordt.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:10 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Waarom kan dat niet? Zo goed is Heitinga niet.
@HeinekenAFCA, als rechtsback is hij idd slechter dan als cv maar ook als cv maakt hij fouten. Vooral zijn lamlendigheid bij standaardsituaties is erg schrijnend.
@SoaHolic, wat is met succes. Hij ging idd steeds beter spelen maar maakte nog steeds te veel fouten. Vergeet niet dat vorig seizoen al snel iets als positief werd bevonden. En populariteit hoort natuurlijk niks uit te maken bij contractverlenging.
quote:20/1/2007 - Van Geel: Brouwer niet klaar voor beloften
(Gepost door RvN)
In het Algemeen Dagblad liet Martin van Geel weten dat het vertrek van Jordy Brouwer naar Liverpool niet als een verrassing komt. Ajax besloot hem echter te laten gaan. "We hebben intern uitvoerig over Jordy gesproken. Maar bij zijn beoordeling hadden we niet de overtuiging dat hij klaar was voor de stap naar de beloften. Die twijfel bleef nadat Liverpool zich had aangemeld. Dat zeg ik zonder rancune, want ik gun Jordy alle succes bij Liverpool."
Ik heb liever 11 Ajacieden in het veld staan dan 11 broodvoetballers. En ' De Heit' is een echte Ajacied. Dat is voor mij een toegevoegde waarde. Hij brengt mede de club dichter bij het publiek.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:10 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Waarom kan dat niet? Zo goed is Heitinga niet.
@HeinekenAFCA, als rechtsback is hij idd slechter dan als cv maar ook als cv maakt hij fouten. Vooral zijn lamlendigheid bij standaardsituaties is erg schrijnend.
@SoaHolic, wat is met succes. Hij ging idd steeds beter spelen maar maakte nog steeds te veel fouten. Vergeet niet dat vorig seizoen al snel iets als positief werd bevonden. En populariteit hoort natuurlijk niks uit te maken bij contractverlenging.
Ik heb liever 11 goede voetballers in het veld staan. Het is bijzonder mooi als ze dan ook clubliefde hebben. Zeker voor de supporters. Maar de leiding hoort zich daar natuurlijk niks van aan te trekken.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 15:52 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Ik heb liever 11 Ajacieden in het veld staan dan 11 broodvoetballers. En ' De Heit' is een echte Ajacied. Dat is voor mij een toegevoegde waarde. Hij brengt mede de club dichter bij het publiek.
Denk eens aan de merchandising etc, daarom moet je gewoon 1 echte Ajacied in je team hebben.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:04 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Ik heb liever 11 goede voetballers in het veld staan. Het is bijzonder mooi als ze dan ook clubliefde hebben. Zeker voor de supporters. Maar de leiding hoort zich daar natuurlijk niks van aan te trekken.
Goede spelers zullen ook heus wel goed voor de merchandising zijn.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:05 schreef stefmans het volgende:
[..]
Denk eens aan de merchandising etc, daarom moet je gewoon 1 echte Ajacied in je team hebben.
Dat zal de komende jaren blijken hè.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:22 schreef Kang-He het volgende:
Niet klaar voor de beloften van Ajax maar wel klaar voor die van Liverpool??
Misschien omdat Ajax een betere jeugdafdeling heeft dan Liverpool?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:22 schreef Kang-He het volgende:
Niet klaar voor de beloften van Ajax maar wel klaar voor die van Liverpool??
Afweging die je moet maken. Soms zit je er naast, soms zit je goed. Ik vind het echt debiel om elke speler maar een contract aan te bieden, omdat een andere club het wel er in ziet zitten. Genoeg voorbeelden waar het fout is gegaan.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:22 schreef Kang-He het volgende:
Niet klaar voor de beloften van Ajax maar wel klaar voor die van Liverpool??
Echt goed is Liverpool niet met talenten hoor, komen er maar weinig in het 1e elftal.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:22 schreef Kang-He het volgende:
Niet klaar voor de beloften van Ajax maar wel klaar voor die van Liverpool??
Weg ermeequote:Grygera: "Ik wil deze maand naar Juve"
Grygera:
Foto: Orangepictures
20 januari 2007, 17:04
Door: Reon Boeringa
Als het aan Zdenek Grygera (26) ligt vertrekt hij vandaag nog naar Juventus. De Tsjechisch international beseft echter dat hij dat niet kan bepalen. "Ajax gaat daarover, ik niet."
"Ik weet dat Juventus me graag zo snel mogelijk wil halen. Ik ben ook klaar om per direct over te stappen", vervolgt de verdediger tegenover Gazzetta dello Sport. "Ik kan nu alleen wachten op nieuws."
Grygera vertrekt sowieso deze zomer naar Juventus. "Ik ben blij dat mijn droom is uitgekomen. In Italië spelen bij een grote club zoals de Bianconeri. Dit team speelt snel weer in de Serie A."
Ajax nam Grygera in 2003 over van Sparta Praag. In dienst van de Amsterdammers speelde hij 72 duels waarin hij acht keer tot scoren kwam.
Hebben we alquote:Op zaterdag 20 januari 2007 17:36 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Als we er maar wel iets nuttigs voor terughalen.
Hou zou toch niet voor niets topscorer van de A1 zijn denk ik danquote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Afweging die je moet maken. Soms zit je er naast, soms zit je goed. Ik vind het echt debiel om elke speler maar een contract aan te bieden, omdat een andere club het wel er in ziet zitten. Genoeg voorbeelden waar het fout is gegaan.
Verdedigende middenvelder.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 17:36 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Als we er maar wel iets nuttigs voor terughalen.
Ja das lachuh hequote:Op zaterdag 20 januari 2007 19:15 schreef twi het volgende:
Wat zou ik lachen als Juventus ineens helemaal in elkaar stort en uiteindelijk niet promoveert
Niet zo lachen als Feyenoord uit de UEFA cup nee.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |