abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_45460672
quote:
Hirsch Ballin wil onderzoek gewelddadige games
Geplaatst op dinsdag 16 januari 2007 om 12:06

DRESDEN (ANP) - Minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) wil onderzoeken of de kijkwijzer voor gewelddadige games goed werkt. De minister heeft aanwijzigen dat het systeem van de branche zelf niet altijd goed functioneert.

Niet alle gamesfabrikanten en videotheken werken altijd even goed mee, zei de minister dinsdag bij een EU-vergadering.

,,Uitkomst kan mogelijk zijn dat we de meest gewelddadige games gaan verbieden'', zo blikte de minister vooruit. Daarbij speelt een rol dat enkele andere EU-landen, zoals Duitsland, al een verbod hebben op extreem gewelddadige games. De afstemming tussen EU-landen is voor Hirsch Ballin ook een argument.

Bij de EU-vergadering liet de Duitse minister van Justitie een video zien van een extreem gewelddadig spel dat in Duitsland is verboden, maar in buurlanden is toegestaan. In Noord-Duitsland verwondde een 18-jarige gameverslaafde student in november elf mensen en pleegde daarna zelfmoord.

Aanleiding voor de EU-discussie was een brief van Europees Commissaris Franco Frattini (Justitie). Hij had het spel The Rule of Rose gezien en was geschokt door het psychische en fysieke geweld tegen een jong meisje in het spelletje. Frattini meent dat gewelddadige spelletjes het echte geweld aanwakkert.

Frattini zei dinsdag te streven naar een Europese kijkwijzer. Hij heeft daarvoor een gesprek gepland met de brancheverenigingen.
Ik las dit in de trein en mij bekroop echt een gevoel van algehele woede. Wat is het dat tegenwoordig mensen elkaar het leven zuur willen maken? Over en weer worden allerlei wetten, richtlijnen en verboden uitgevaardigd waardoor er steeds minder mag, steeds minder plezier valt te beleven en steeds minder respect is voor elkaar. Ik vraag mij echt af waarom mensen elkaar het leven zo zuur moeten maken. Waarom? Waarom?

Dit eventuele verbod op spelletjes is een goed voorbeeld om dit te onderstrepen, een spelletje spelen op de PC is leuk. Leuk omdat je even in een andere wereld bent, leuk omdat je dingen kunt doen die normaal niet mogen maar die je toch wel eens zou willen ervaren. Maar nu komt er zo'n CDA-politicus die thuis in de jaren 50 is blijven hangen en derhalve computers als verderfelijke apparaten ziet. Apparaten waaraan heel veel mensen plezier kunnen beleven, en dit plezier zou bedorven moeten worden omdat iemand een keer een spel in praktijk heeft gebracht. Kennelijk vindt minister Hirsch Ballin dus dat dit plezier niet opweegt tegen de zeer dubieuse stelling dat een geweldadig spel een paar geweldadige incidenten zou hebben veroorzaakt. Een schandalige stellingname.

Ik hoop dat mensen eens gaan nadenken en niet altijd vanuit de onderbuik gaan reageren. Een verbod is simpel maar gaat heel vaak voorbij aan het feit dan we hier in een wereld samenleven waarin de ene visie niet de andere is. Laten we open staan voor deze verschillen en niet elkaar gaan pesten met allerlei verboden. Zolang je iemand niet kwaad doet, niet benadeeld en gewoon netjes behandeld moet er ruimte zijn voor oneindige vrijheid, alleen op die manier zal onze samenleving in de toekomst nog leefbaar blijven.
pi_45461043
ja dat is ook achterlijk
pi_45461065
Ik vind het nogal twijfelachtig dat er met verboden geschermd wordt, terwijl niet eens vaststaat dat dit soort geweld daadwerkelijk door gewelddadige spellen (of films, etc.) wordt veroorzaakt. Mijn mening is nog altijd, dat degene die een ander kwaad wil doen, dit vroeger of later toch wel doet. Een gewelddadig spel brengt zo iemand misschien op een idee, maar had hij dit spel niet gespeeld, dan had hij ten eerste meer tijd gehad om een ander plan te bedenken en ten tweede was er wel iets anders geweest (bijvoorbeeld in het echte leven - daar gebeuren pas extreme dingen joh!) wat hem tot het geweld aan had gezet.
Sterker nog, ik denk dat het aantal mensen dat door het spelen van dit soort spellen juist wordt weerhouden van gewelddadige uitingen, minstens net zo groot is, omdat dat soort mensen z'n aggressieve neigingen kwijt kan in zo'n spel, zodat er geen noodzaak is om aggressief te worden in het "echte" leven. Men neemt de causaliteit tussen gewelddadige films en spellen zomaar aan, waarschijnlijk om mee te liften op een bepaalde bekrompen publieke opinie of iets dergelijks. Ik heb deze causaliteit echter nog nergens bewezen gezien.
Het is de zoveelste poging tot symptoombestrijding, zodat het echte probleem weer eens ondergeschoven kan worden, namelijk de oorzaak van de labiliteit van mensen die tot dit soort daden in staat zijn.
  donderdag 18 januari 2007 @ 06:14:36 #4
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_45461090
Het is een zinloze maatregel omdat er altijd wel aan is te komen via internet.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  donderdag 18 januari 2007 @ 06:45:22 #5
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_45461117
Het is inderdaad onzin. Een persoon die zich tot wandaden laat inspireren door games, films, tv, porno, muziek, lektuur is van zichzelf al niet goed bij zijn hoofd. Verboden voor dit soort media is dwijlen met de kraan open. Het weerhoudt de, veelal gezonde doelgroep, van hun plezier terwijl de zieke individuen uiteindelijk vaak via een andere weg hun daden begaan.

Overigens:

http://www.justitie.nl/or(...)h%5Fballin/reageren/

hier kan je een reaktie aan de beste man sturen

[ Bericht 25% gewijzigd door Zeitgeist op 18-01-2007 06:53:54 ]
The Light Is Leaving Us All
pi_45461144
Ik las het gisteren in de krant, en kreeg zo een gevoel van 'wtf'

Er zijn zoveel miljoen WoW spelers, er zijn zoveel miljoen CS(:S) spelers, zoveel mensen die SoF2, Max Payne 2 dagelijks spelen.

En daar gebeurd ook niets bij!!!

Het verbieden van die spellen is niet meer een toegeving aan de mensen dat de regering geen zin heeft om te zoeken naar de echte (psychologische) problemen zijn van die mensen.
Maar dat kost teveel geld. Zeggen dat 'dat dat dat en dat spel' verboden zijn is toch veel gemakkelijker?

Geen Counter-Strike meer? Dan ga ik pas gek worden, want daar reageer ik mij af.

Ik kan hier buiten niet tegen een bal gaan sjotten, ofzoo, ik moet me daar afreageren.
dead
pi_45463466
Ik kan daar ook erg slecht tegen als er overal maar betuttelende regels op ingesteld worden.
1 debiel die wat doet wat mischien veroorzaakt wordt door een computergame en het is gelijk the root of all evil dus moeten alle compugames verboden worden.

ik KOTS op zulke redeneringen
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_45463563
Hadden jullie met z'n allen maar wat LIBERALER moeten stemmen.
Werken is voor arbeiders
pi_45463613
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:26 schreef Richboy het volgende:
Hadden jullie met z'n allen maar wat LIBERALER moeten stemmen.
Idd, allemaal lekker CDA en Wilders stemmen, die gasten willen het liefst 1-op-1 begeleiding voor iedere burger. Maar goed, dan word vrijheid opeens wel weer erg eng he, als iedereen mag doen wat -ie wil.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45463630
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:26 schreef Richboy het volgende:
Hadden jullie met z'n allen maar wat LIBERALER moeten stemmen.
veel rechtser en liberaler kon ik niet stemmen hoor.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  donderdag 18 januari 2007 @ 10:29:15 #11
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_45463644
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:26 schreef Richboy het volgende:
Hadden jullie met z'n allen maar wat LIBERALER moeten stemmen.
uhuh, op de vvd zeker, met hun identiteitsplicht en verbod op downloaden en verbod op wiet dat ze graag zouden willen (of waar ze in elk geval niet voor opkomen om het tegen te houden). Erg liberaal.

Als je d66 bedoelt ben ik het met je eens.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_45463679
De VVD is alleen liberaal als het werkgevers en aandeelhouders betreft.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45463919
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:31 schreef Jarno het volgende:
De VVD is alleen liberaal als het werkgevers en aandeelhouders betreft.
idd op veel andere punten zijn zowel d66 als de sp liberaler
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_45464035
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
de sp liberaler
Werken is voor arbeiders
  donderdag 18 januari 2007 @ 10:46:29 #15
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_45464054
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:45 schreef Richboy het volgende:

[..]

De realiteit is hard te accepteren hè.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_45464061
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:45 schreef Richboy het volgende:

[..]

Veel kleine, lokale ondernemers stemmen anders verassend vaak SP hoor.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45464102
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:46 schreef Jarno het volgende:

[..]

Veel kleine, lokale ondernemers stemmen anders verassend vaak SP hoor.
Dat zal best, maar dat heeft niets met liberalisme te maken.
Hiermee insinueer je dat ondernemers per se VVD zouden moeten stemmen.


Maar ik hoor graag wat uitleg waarom de SP liberaler is dan de VVD
Werken is voor arbeiders
pi_45464104
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:45 schreef Richboy het volgende:

[..]

ik zeg op veel punten en dan bedoel ik er vooral persoonlijke vrijheid mee.
dit itt de vvd die de ene antiterrorisme wet na de andere er door heen douwt
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_45464112
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

idd op veel andere punten zijn zowel d66 als de sp liberaler
Laat Marijnissen het maar niet horen
pi_45464135
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

ik zeg op veel punten en dan bedoel ik er vooral persoonlijke vrijheid mee.
dit itt de vvd die de ene antiterrorisme wet na de andere er door heen douwt
Veiligheid is de eerste en belangrijkste overheidstaak.
De SP heeft makkelijk tegen stemmen, zij zijn immers nog nooit verantwoordelijk geweest voor de veiligheid van het land.
Werken is voor arbeiders
pi_45464151
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:49 schreef Richboy het volgende:

[..]

Veiligheid is de eerste en belangrijkste overheidstaak.
Neuh.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45464217
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:26 schreef Richboy het volgende:
Hadden jullie met z'n allen maar wat LIBERALER moeten stemmen.
Helaas komt GL niet in het kabinet inderdaad .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_45464236
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:50 schreef Jarno het volgende:

[..]

Neuh.
Nee? Ook nog uitleg, of iets van een alternatief?
Werken is voor arbeiders
pi_45464242
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:48 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

ik zeg op veel punten en dan bedoel ik er vooral persoonlijke vrijheid mee.
dit itt de vvd die de ene antiterrorisme wet na de andere er door heen douwt
Concrete voorbeelden graag waaruit dat zou blijken. Zelfs op persoonlijke vrijheden is de SP zeker niet liberaal te noemen, kijk alleen maar naar het standpunt van de SP omtrent oost-Europese arbeiders dat komt niet in de buurt van liberalisme.

Anders kun je elke partij in Nederland liberaal gaan noemen wat betreft persoonlijke vrijheden, vrijheids van meningsuiting is bij niemand in het geding bijvoorbeeld.
pi_45464257
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:54 schreef Richboy het volgende:

[..]

Nee? Ook nog uitleg, of iets van een alternatief?
Stabiliteit. En daar is veiligheid een onderdeel van. Evenals economie. Of welvaart.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45464348
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:54 schreef Jarno het volgende:

[..]

Stabiliteit. En daar is veiligheid een onderdeel van. Evenals economie. Of welvaart.
Veiligheid is geen onderdeel van stabiliteit, maar een randvoorwaarde.

Economie: Overheid moet de punten waar de markt faalt bijsturen.
Welvaart: Zullen we de welvaart maar vast gaan plannen voor de komende 5 jaar?
Werken is voor arbeiders
pi_45464393
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:57 schreef Richboy het volgende:

[..]

Veiligheid is geen onderdeel van stabiliteit, maar een randvoorwaarde.

Economie: Overheid moet de punten waar de markt faalt bijsturen.
Welvaart: Zullen we de welvaart maar vast gaan plannen voor de komende 5 jaar?
Sowieso is veiligheid een beetje een hype, sinds 9/11 zien we in elke man met baard een terrorist. De terroristen zijn wat dat betreft flink aan de winnende hand, gezien hun eigenlijke doel: angst (terror) zaaien. En we leveren er braaf al onze vrijheiden voor in. Die gasten lachen zich dood denk ik.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45464493
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:59 schreef Jarno het volgende:

[..]

Sowieso is veiligheid een beetje een hype, sinds 9/11 zien we in elke man met baard een terrorist. De terroristen zijn wat dat betreft flink aan de winnende hand, gezien hun eigenlijke doel: angst (terror) zaaien. En we leveren er braaf al onze vrijheiden voor in. Die gasten lachen zich dood denk ik.
Die krijgen inderdaad precies wat ze willen. Het is de meest effectieve manier om een maatschappij te ontwrichten.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_45464497
Dat is een andere discussie.
Werken is voor arbeiders
pi_45464548
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:03 schreef Richboy het volgende:
Dat is een andere discussie.
Neehoor. Het gaat over het inleveren van vrijheiden (het niet meer mogen spelen van bepaalde games) voor een *vals* gevoel van veiligheid.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45464689
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:04 schreef Jarno het volgende:

[..]

Neehoor. Het gaat over het inleveren van vrijheiden (het niet meer mogen spelen van bepaalde games) voor een *vals* gevoel van veiligheid.
Dit heeft niets met terrorisme te maken, waar je aan refereerde.
Je legt scheve linken.
Werken is voor arbeiders
pi_45464751
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:02 schreef du_ke het volgende:

[..]

Die krijgen inderdaad precies wat ze willen. Het is de meest effectieve manier om een maatschappij te ontwrichten.
Vind je? Ik vind het over het algemeen wel meevallen met de angst zeker wat betreft terrorisme. Economie is opzich redelijk kortstondig van slag geweest, leven van alledag in New York, Madrid en London werd zeer snel weer opgepakt en met anti-tereur maatregelen viel het ook nog wel mee.

De angst die er op dit moment wel heerst kun je amper afschuiven op de politiek. Die angst heeft namelijk vooral te maken met criminaliteit die in feite niet erg is toegenomen de afgelopen decennia maar daar denkt de burger en de media die er opeens wel erg veel aandacht voor heeft blijkbaar anders over. Recent is dit weer eens bewezen in Exloermond waar de lokale bevolking het idee heeft dat er weleens meer criminele ellementen geimporteerd zijn in hun dorp.
  donderdag 18 januari 2007 @ 11:16:28 #33
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_45464863
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:09 schreef Richboy het volgende:

[..]

Dit heeft niets met terrorisme te maken, waar je aan refereerde.
Je legt scheve linken.
Dat gebeurt juíst vanwege terrorisme. Zonder die aanslagen hadden we waarschijnlijk bijvoorbeeld geen identificatieplicht gehad, en geen providers verplicht al hun dataverkeer te loggen voor de overheid. Dingen die de vvd vrolijk steunt.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_45464931
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:16 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Dat gebeurt juíst vanwege terrorisme. Zonder die aanslagen hadden we waarschijnlijk bijvoorbeeld geen identificatieplicht gehad, en geen providers verplicht al hun dataverkeer te loggen voor de overheid. Dingen die de vvd vrolijk steunt.
Jarno impliceert dat die games vanwege terrorisme verboden worden.

Ik zal het voor jullie nog even expliciet stellen:
Ik ben VOOR veiligheidverhogende maatregelen.
Ik ben TEGEN dit onzinnige verbod.
Werken is voor arbeiders
pi_45465008
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:16 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Dat gebeurt juíst vanwege terrorisme. Zonder die aanslagen hadden we waarschijnlijk bijvoorbeeld geen identificatieplicht gehad, en geen providers verplicht al hun dataverkeer te loggen voor de overheid. Dingen die de vvd vrolijk steunt.
Identificatieplicht werd anders onder Paars al besproken en is overgins ook gesteund door de PvdA, dit goldt ook voor dataverkeer.
pi_45465042
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:12 schreef Chewie het volgende:

[..]

Vind je? Ik vind het over het algemeen wel meevallen met de angst zeker wat betreft terrorisme. Economie is opzich redelijk kortstondig van slag geweest, leven van alledag in New York, Madrid en London werd zeer snel weer opgepakt en met anti-tereur maatregelen viel het ook nog wel mee.

De angst die er op dit moment wel heerst kun je amper afschuiven op de politiek. Die angst heeft namelijk vooral te maken met criminaliteit die in feite niet erg is toegenomen de afgelopen decennia maar daar denkt de burger en de media die er opeens wel erg veel aandacht voor heeft blijkbaar anders over. Recent is dit weer eens bewezen in Exloermond waar de lokale bevolking het idee heeft dat er weleens meer criminele ellementen geimporteerd zijn in hun dorp.
Ja toch wel overal bodyguards die rond de politici heenzwermenbij het minste of geringste terreuralarmen speciale terroristenafdelingen in Vucht etc etc.
Dat is wat de terroristen willen, alle moslims worden als potentiele terrorist gezien de perfecte manier om tweedeling te krijgen in de maatschappij en om nieuwe recruten te verzamelen voor hun strijd.
En dan komt er nog weer een liberaal VVD kopstuk als Kamp doorheen denderen die roept dat we hier in Nederland zwerfvuil hebben door de komst van groepen buitenlanders.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_45465186
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:21 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ja toch wel overal bodyguards die rond de politici heenzwermenbij het minste of geringste terreuralarmen speciale terroristenafdelingen in Vucht etc etc.
Dat is wat de terroristen willen, alle moslims worden als potentiele terrorist gezien de perfecte manier om tweedeling te krijgen in de maatschappij en om nieuwe recruten te verzamelen voor hun strijd.
En dan komt er nog weer een liberaal VVD kopstuk als Kamp doorheen denderen die roept dat we hier in Nederland zwerfvuil hebben door de komst van groepen buitenlanders.
Inderdaad.

We scheppen, m.n. rechts, een prachtklimaat en een voedemsbodem voor terroristen. En maar doorpolariseren...........

Vugt, Terroristen Afdeling, creeert martelaren.......Mannen en vrouwen bij elkaar......, erbarmelijk regime tart de mensenrechten....

Vergroting van verschillen, arm en rijk, discriminatie minderheden........En vooral slechts repressief optreden....Isam schofferen zoals Wilders doet, AHA WIJLEN VAN GOGH!!

En rechts maar janken over het opkomend terroristen....zouden ze het echt, echt niet snappen....
pi_45465192
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:16 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Dat gebeurt juíst vanwege terrorisme. Zonder die aanslagen hadden we waarschijnlijk bijvoorbeeld geen identificatieplicht gehad, en geen providers verplicht al hun dataverkeer te loggen voor de overheid. Dingen die de vvd vrolijk steunt.
En het mooie is: het helpt geen zier. De man die hier in Nederland uiteindelijk zijn bom af laat gaan zal een goedgeschoren, ingeburgerde man (mét ID bewjs!) zijn waarvan we het met z'n allen het minst van verwachten.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45465219
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:21 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ja toch wel overal bodyguards die rond de politici heenzwermenbij het minste of geringste terreuralarmen speciale terroristenafdelingen in Vucht etc etc.
Dat is wat de terroristen willen, alle moslims worden als potentiele terrorist gezien de perfecte manier om tweedeling te krijgen in de maatschappij en om nieuwe recruten te verzamelen voor hun strijd.
En dan komt er nog weer een liberaal VVD kopstuk als Kamp doorheen denderen die roept dat we hier in Nederland zwerfvuil hebben door de komst van groepen buitenlanders.
Beveiliging van politici vind ik daar wel los van staan, dit gebeurde vroeger ook als daar aanleiding voor was. Ook had ik het erover dat de maatschappij zich er verder weinig van aantrekt zelfs in de steden die er direct mee te maken hadden. Angst is op andere tereinen zoals ik al aangaf wel toegenomen en dat is imo juist niet toe te schrijven aan de politiek.

Waar en wanneer heeft Kamp die uitspraak gedaan? (Kamp vind ik overigens op dit moment 1 van de weinige goed liberale politici in de VVD fractie)
pi_45465290
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:25 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Inderdaad.

We scheppen, m.n. rechts, een prachtklimaat en een voedemsbodem voor terroristen. En maar doorpolariseren...........
Precies, knuffelen werkt beter. Face it, door cultuurverschillen (nee, NIET omdat ze minderwaardig oid zijn) kunnen zij (nog) niet goed omgaan met een deel van onze vrijheden.
quote:
Vugt, Terroristen Afdeling, creeert martelaren.......Mannen en vrouwen bij elkaar......, erbarmelijk regime tart de mensenrechten....
Veroordeelde criminelen zouden ze in het Hilton moeten zetten.
quote:
Vergroting van verschillen, arm en rijk, discriminatie minderheden........En vooral slechts repressief optreden....

En rechts maar janken over het opkomend terroristen....zouden ze het echt, echt niet snappen....
Er is er maar 1 die het hier niet snapt.
Werken is voor arbeiders
  donderdag 18 januari 2007 @ 11:29:32 #41
130955 Floripas
Blast from the past
pi_45465302
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 10:48 schreef Richboy het volgende:

[..]

Dat zal best, maar dat heeft niets met liberalisme te maken.
Hiermee insinueer je dat ondernemers per se VVD zouden moeten stemmen.


Maar ik hoor graag wat uitleg waarom de SP liberaler is dan de VVD
Omdat de VVD voor hypotheekrenteaftrek is; omdat de VVD voor identificatieplicht is; omdat de VVD voor gratis kinderopvang is; omdat de VVD voor het opslaan van vluchtgegevens is; omdat de VVD in Europa voor behoud van handelsgrenzen heeft gestemd; omdat de VVD tegen vrije migratie is; meer nodig nog?
pi_45465377
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:29 schreef Floripas het volgende:

[..]

Omdat de VVD voor hypotheekrenteaftrek is; omdat de VVD voor identificatieplicht is; omdat de VVD voor gratis kinderopvang is; omdat de VVD voor het opslaan van vluchtgegevens is; omdat de VVD in Europa voor behoud van handelsgrenzen heeft gestemd; omdat de VVD tegen vrije migratie is; meer nodig nog?
Als ik kijk naar deze punten op wat eventueel liberaal zou zijn, scoort de SP net zo slecht anders.
  donderdag 18 januari 2007 @ 11:32:56 #43
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_45465414
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:31 schreef Chewie het volgende:

[..]

Als ik kijk naar deze punten op wat eventueel liberaal zou zijn, scoort de SP net zo slecht anders.
Verschil is dat de SP niet pretendeert een liberale partij te zijn, wat de vvd wel ten hoog en laag roept. Dus van de vvd verwacht je dan ook dat ze zich daarnaar gedragen en tellen deze punten ook zwaarder voor ze..
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  donderdag 18 januari 2007 @ 11:33:08 #44
130955 Floripas
Blast from the past
pi_45465418
Is dat trouwens dat spel waarin die kleine meisjes worden verkracht?
pi_45465547
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:29 schreef Floripas het volgende:

[..]

omdat de VVD tegen vrije migratie is; meer nodig nog?
Deze springt er toch het meeste uit.
Was de SP niet zo hard aan het janken dat ze bang waren voor de Polen?
Werken is voor arbeiders
pi_45465682
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:32 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Verschil is dat de SP niet pretendeert een liberale partij te zijn, wat de vvd wel ten hoog en laag roept. Dus van de vvd verwacht je dan ook dat ze zich daarnaar gedragen en tellen deze punten ook zwaarder voor ze..
Exact en daarom houd de stelling dat de SP liberaler zou zijn geen stand.
pi_45465707
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:40 schreef Chewie het volgende:

[..]

Exact en daarom houd de stelling dat de SP liberaler zou zijn geen stand.
..."op veel punten"...
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_45465908
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:41 schreef Jarno het volgende:

[..]

..."op veel punten"...
Op alle eigenlijk wel. Het probleem is dat als je het liberaal manifest leest van de VVD, deze partij inderdaad een liberale partij is. Helaas komt dit de laatste tijd weinig naar buiten, verkiezingsprogramma vond ik namelijk nogal teleurstellend. Een veelgehoord argument waarom partijen hun ideologie kwijtraken is dat lang achterelkaar regeren hiervoor zorgt, zou best eens kunnen kloppen. CDA heeft dit al eerder laten zien en in het buitenland zie je dit ook.

Maar goed dit wordt aardig off-topic zo

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 18-01-2007 11:47:22 ]
pi_45466103
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:26 schreef Chewie het volgende:

[..]

Beveiliging van politici vind ik daar wel los van staan, dit gebeurde vroeger ook als daar aanleiding voor was. Ook had ik het erover dat de maatschappij zich er verder weinig van aantrekt zelfs in de steden die er direct mee te maken hadden. Angst is op andere tereinen zoals ik al aangaf wel toegenomen en dat is imo juist niet toe te schrijven aan de politiek.
Het scheelt nogal dat Engeland en Spanje qua terreur nogal wat gewend waren natuurlijk.
quote:
Waar en wanneer heeft Kamp die uitspraak gedaan? (Kamp vind ik overigens op dit moment 1 van de weinige goed liberale politici in de VVD fractie)
In de aanloop naar de verkiezingen geloof ik bij Pauw en Witteman, even opgezocht, 7 november. Het ging over zwerfvuil en kamp bleek in staat daar de nieuwe bevolkingsgroepen de schuld van te geven. Want vroeger hadden we dat niet .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_45466437
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:31 schreef Chewie het volgende:

[..]

Als ik kijk naar deze punten op wat eventueel liberaal zou zijn, scoort de SP net zo slecht anders.
tegen hra, opslaan van vluchtgegevens is, etc.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')