Je vergat een woordje.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke rationele scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Jup, de gemiddelde truther in ieder geval wel. Maarja, als je dan uitkomt op een mening die niet strookt met de gevestigde waarheid dan is het een vrijbrief voor [bepaalde mensen] om ze maar te ridiculiseren. Het is mens-eigen, helaasquote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Dat ervaar ik anders. In de wetenschap worden namelijk alle opties afgegaan. In TRU merk ik vaak dat juist ergens de tanden ingezet wordt en dan vervolgens al het andere genegeerd wordt en enige vorm van zelfreflectie ontbreekt. Dan wordt alles opzij gezet, al het logische weg gezet, alles om de theorie waar in geloofd wordt te ondersteunen.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Omdat die mening op pure verzinsels is gebaseerd is het ook helemaal niet vreemd om deze te ridiculiseren.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:48 schreef jogy het volgende:
[..]
Jup, de gemiddelde truther in ieder geval wel. Maarja, als je dan uitkomt op een mening die niet strookt met de gevestigde waarheid dan is het een vrijbrief voor [bepaalde mensen] om ze maar te ridiculiseren. Het is mens-eigen, helaas.
Geldt net zo goed voor de mensen die de wetenschappelijke weg ambiëren. In quantum-wetenschap zijn ze nu al zo ver dat er wetenschappers zijn die 'toeval' als wetenschappelijk verantwoorde verklaring hebben op onverklaarbare gedragingen van de quantumdeeltjes.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:51 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat ervaar ik anders. In de wetenschap worden namelijk alle opties afgegaan. In TRU merk ik vaak dat juist ergens de tanden ingezet wordt en dan vervolgens al het andere genegeerd wordt en enige vorm van zelfreflectie ontbreekt. Dan wordt alles opzij gezet, al het logische weg gezet, alles om de theorie waar in geloofd wordt te ondersteunen.
Als je met regelmaat een bezoek aan het forum TRU brengt en ook nog het gros van de onzin die daar verkocht wordt gelooft.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:53 schreef senesta het volgende:
Wanneer ben je eigenlijk een Truther?
Als je niet 'neequote:Op woensdag 17 januari 2007 16:53 schreef senesta het volgende:
Wanneer ben je eigenlijk een Truther?
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigensquote:
[persoonlijk worden doe je maar niet.]quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigens.
Dat bedoel ik dusquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:01 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
[persoonlijk worden doe je maar niet.]
Wie wordt hier nu persoonlijk?quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigens.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:43 schreef American_Nightmare het volgende:
Dat je ergens in gelooft okay; maar Truthers zijn geneigd om alles te geloven wat ze elkaar maar wijs kunnen maken en vervolgens zijn alle mensen die daar kritiek op hebben kortzichtig, dom, narrow minded, gehersenspoeld etc etc
Je ziet bij deze mensen stuk voor stuk dat ze of werkeloos zijn, een of andere kansloze flutbaan hebben of gesjeesd student zijn. Ik ben nog niet een zweverig figuur tegengekomen die echt in staat is een topbaan te vervullen. Dat zegt toch wel een hoop over die mensen imho.
Ik behandel mensen zoals ze [blijkbaar] behandeld willen worden. Jij gaat afgeven dus wordt er op jou afgegeven. Bij A_M ging het gewoon te ver. Dus niets hypocriet. Als jij een eikel wilt zijn dan word je als een eikel behandeld. Simpel zat toch?quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:18 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Wie wordt hier nu persoonlijk?
Typisch en hypocriet
Alweer een nominatiequote:
quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:20 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Alweer een nominatie![]()
Volgende fok! awards val ik dus nog meer in de prijzen
Jup, geopend door een tru-scepticus zelf dus kan het mooi gebruikt wordenquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Wel okey dit topic, dat scheelt een hoop vervuiling in de rest van de topics. Hier lekker bashen en de rest is schoon van dat gezever.
Straks verdien ik nog een fortuin met fokkenquote:
Kunnen wij ons nu afreageren eindelijk dusquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:23 schreef jogy het volgende:
[..]
Jup, geopend door een tru-scepticus zelf dus kan het mooi gebruikt worden.
Je kan altijd een weerwoord geven natuurlijk, maar bashen om het bashen is ook niet echt handigquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:23 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Kunnen wij ons nu afreageren eindelijk dus
Zoals de frusti's al jaren lang zich afreageren in ieder topic hier?
Tuurlijk niet.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:25 schreef jogy het volgende:
[..]
Je kan altijd een weerwoord geven natuurlijk, maar bashen om het bashen is ook niet echt handig.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:26 schreef jogy het volgende:
wat was het ookalweer, don't let an idiot drag you down to his leven because he will beat you with his expierence ofzo. dat dus.
Dat is altijd een kwestie van een subjectieve levensvisie jaquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:27 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Zoiets jah, maar wie de idioot in het verhaal is dat is altijd de hamvraag
Klopt, altijd beleefd blijven maar soms is het wel eens leuk om terug te ketsen naar de pot die de ketel verwijt. Je ketst terug naar de pot en de pot ziet in dat hij zelf best wel eens niet zo heel normaal kan zijn als hij zelf denkt.quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:28 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat is altijd een kwestie van een subjectieve levensvisie ja.
Maar in dit geval kan je gewoon op een beleefde of gelijkwaardige toon discussiëren om geen 'idioot' te zijn.
goed plan..en dan bij herhaling een Ban is bij deze ook mogelijk..hadden ze maar in het truth bash topic moeten postenquote:Puik plan TS
Hiermee creeer je ook gelijk de mogelijkheid voor ons om alle denigrerende, bash en trol posts te verwijderen met een verwijzing naar dit topic, kun je toch je ei kwijt
quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:40 schreef L.Denninger het volgende:
Hoera !!! Ik heb na 5 jaar m'n eerste nuttige topic geopend !!
geen ideequote:Op woensdag 17 januari 2007 17:43 schreef L.Denninger het volgende:
Oeh,
en valt er nog een scheiding aan te brengen in de Truthers ?
zeg maar de lui die "een beetje zweverig zijn",
lui die "alles geloven mits het maar van de potgerukt is" (TaloN),
en mensen bij wie hun koekkoek zeg maar niet helemaal in hun klok zit (DromenVanger) ?
SDaarom maakt het me voor een keer niet uit om in een hokje te zitten. Doe mij maar bij de exhibitionistische koekkoeksklokkoekkoekken danquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:43 schreef L.Denninger het volgende:
Oeh,
en valt er nog een scheiding aan te brengen in de Truthers ?
zeg maar de lui die "een beetje zweverig zijn",
lui die "alles geloven mits het maar van de potgerukt is" (TaloN),
en mensen bij wie hun koekkoek zeg maar niet helemaal in hun klok zit (DromenVanger) ?
Volgens mij zijn er wel meerdere stromingen te onderscheiden,
alleen kiezen ze toch voor elkaar als 1 van hun bekritiseerd wordt !
Liever het verkeerd hebben met vrienden dan gelijk in je 1tje ?quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:52 schreef nokwanda het volgende:
[..]
SDaarom maakt het me voor een keer niet uit om in een hokje te zitten. Doe mij maar bij de exhibitionistische koekkoeksklokkoekkoekken dan![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |