Je vergat een woordje.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke rationele scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Jup, de gemiddelde truther in ieder geval wel. Maarja, als je dan uitkomt op een mening die niet strookt met de gevestigde waarheid dan is het een vrijbrief voor [bepaalde mensen] om ze maar te ridiculiseren. Het is mens-eigen, helaasquote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Dat ervaar ik anders. In de wetenschap worden namelijk alle opties afgegaan. In TRU merk ik vaak dat juist ergens de tanden ingezet wordt en dan vervolgens al het andere genegeerd wordt en enige vorm van zelfreflectie ontbreekt. Dan wordt alles opzij gezet, al het logische weg gezet, alles om de theorie waar in geloofd wordt te ondersteunen.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:47 schreef tontorico het volgende:
Volgens mij zijn de Truthers meer de mensen die niet gewoon "iets" aannemen, maar alle mogelijke scenario's eerst willen uitsluiten voordat ze een mening voor zichzelf vormen.
Omdat die mening op pure verzinsels is gebaseerd is het ook helemaal niet vreemd om deze te ridiculiseren.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:48 schreef jogy het volgende:
[..]
Jup, de gemiddelde truther in ieder geval wel. Maarja, als je dan uitkomt op een mening die niet strookt met de gevestigde waarheid dan is het een vrijbrief voor [bepaalde mensen] om ze maar te ridiculiseren. Het is mens-eigen, helaas.
Geldt net zo goed voor de mensen die de wetenschappelijke weg ambiëren. In quantum-wetenschap zijn ze nu al zo ver dat er wetenschappers zijn die 'toeval' als wetenschappelijk verantwoorde verklaring hebben op onverklaarbare gedragingen van de quantumdeeltjes.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:51 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat ervaar ik anders. In de wetenschap worden namelijk alle opties afgegaan. In TRU merk ik vaak dat juist ergens de tanden ingezet wordt en dan vervolgens al het andere genegeerd wordt en enige vorm van zelfreflectie ontbreekt. Dan wordt alles opzij gezet, al het logische weg gezet, alles om de theorie waar in geloofd wordt te ondersteunen.
Als je met regelmaat een bezoek aan het forum TRU brengt en ook nog het gros van de onzin die daar verkocht wordt gelooft.quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:53 schreef senesta het volgende:
Wanneer ben je eigenlijk een Truther?
Als je niet 'neequote:Op woensdag 17 januari 2007 16:53 schreef senesta het volgende:
Wanneer ben je eigenlijk een Truther?
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigensquote:
[persoonlijk worden doe je maar niet.]quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigens.
Dat bedoel ik dusquote:Op woensdag 17 januari 2007 17:01 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
[persoonlijk worden doe je maar niet.]
Wie wordt hier nu persoonlijk?quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Jij vat em niet helemaal. Niet zo verrassend overigens.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 16:43 schreef American_Nightmare het volgende:
Dat je ergens in gelooft okay; maar Truthers zijn geneigd om alles te geloven wat ze elkaar maar wijs kunnen maken en vervolgens zijn alle mensen die daar kritiek op hebben kortzichtig, dom, narrow minded, gehersenspoeld etc etc
Je ziet bij deze mensen stuk voor stuk dat ze of werkeloos zijn, een of andere kansloze flutbaan hebben of gesjeesd student zijn. Ik ben nog niet een zweverig figuur tegengekomen die echt in staat is een topbaan te vervullen. Dat zegt toch wel een hoop over die mensen imho.
Ik behandel mensen zoals ze [blijkbaar] behandeld willen worden. Jij gaat afgeven dus wordt er op jou afgegeven. Bij A_M ging het gewoon te ver. Dus niets hypocriet. Als jij een eikel wilt zijn dan word je als een eikel behandeld. Simpel zat toch?quote:Op woensdag 17 januari 2007 17:18 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Wie wordt hier nu persoonlijk?
Typisch en hypocriet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |