Uhu, niet voor niets een van mijn favorietenquote:Op vrijdag 19 januari 2007 21:32 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Benson is misschien beter in vorm dan Mads, maar toch zie ik liever Mads spelen... Niet altijd even goed, maar altijd hartverwarmend hoe die jongen werkt![]()
stuk staat op .orgquote:Paul van der Kraan
Vitesse heeft jaren nodig om schulden af te lossen
Geen idee? Ik zag alleen dat hij een elleboog kreeg?quote:Op zondag 21 januari 2007 17:33 schreef Elvislives het volgende:
Waarom moet hij een schorsing krijgen, zoals in het aanklagerstopic werd gezegd?
Hij moet niet geschorst worden, hiji is echt een held!quote:Op zondag 21 januari 2007 17:33 schreef Elvislives het volgende:
Waarom moet hij een schorsing krijgen, zoals in het aanklagerstopic werd gezegd?
quote:Op zondag 21 januari 2007 17:39 schreef F.O.N.S. het volgende:
[..]
Hij moet niet geschorst worden, hiji is echt een held!
En mooi man dat opstootje, gelijk een bankzitter van ons naar die Sankoh toe![]()
Hoorde het ook onderweg.. Hij vond ons beter dan grunn en vergeleek vitesse met ajax en bij vlagen met psvquote:Op zondag 21 januari 2007 18:40 schreef DeVinger het volgende:
Mooi interview met De Mos voor Langs de Lijn in de auto gehoord. Prachtig die kerel als coach
Als je wel was gegaan was het nog steeds "Dag, drie punten" geweest hoorquote:Op zondag 21 januari 2007 18:54 schreef clauwheee het volgende:
Lazovic moet niet janken. Die had er zelf al af gemoeten.
Lekker lullig, ik was niet in Arnhem..door omstandigheden liggen de kaartjes hier ongebruikt op tafel. Doei geld en drie punten
Feli
Zolang er nog niks concreet is zijn dit leuke verhalen, maar zitten we nog wel met Knol.quote:Anderlecht zit op de tribune voor Ruud Knol
De Gelderlander 22-01-2007
Stoke City, West Ham United, Genclerbirligi, Anderlecht. Voor Ruud Knol is volop belangstelling. Maar of de verdediger op korte termijn vertrekt bij Vitesse?
Na de zwaarbevochten zege op FC Groningen (3-2) haalt Knol zijn schouders maar eens rustig op. „Ik heb geen idee of er de komende weken echt iets gaat gebeuren”, zegt de centrumverdediger in de catacomben van Gelredome. „Ik weet dat een aantal clubs me volgt, maar echt concreet speelt er op dit moment niets.”
Gisteren zaten vertegenwoordigers van drie clubs voor hem op de tribune in Gelredome. West Ham United, Genclerbirligi en Anderlecht.
De belangstelling van de regerend kampioen van België lijkt het meest concreet, hoewel Anderlecht zich nog niet officieel heeft gemeld bij Vitesse.
„Op het moment dat een club zich meldt bij Vitesse, dan kom je in een volgende fase”, aldus Knol, die aan zijn laatste contractjaar bezig is in Arnhem. „Het is leuk dat er clubs zijn die me volgen. Maar het wordt pas echt interessant als er dingen op papier komen te staan.”
Knol kon naar het Engelse Stoke City, maar de club uit de op een na hoogste klasse van Engeland wilde hem eerst op proef. Daar bedankte de speler voor
‘Het wordt pas interessant als er dingen op papier komen te staan’
De 25-jarige verdediger uit Zevenaar heeft dus nog geen idee hoe zijn sportieve toekomst eruit zal zien. Misschien maakt hij het seizoen af bij Vitesse, wellicht woont hij al over twee weken ergens in het buitenland.
„Daarover beslist de club, want ik heb nog een contract tot de zomer”, aldus Knol. „Ik heb gezegd dat ik het seizoen hier af wil maken, tenzij er een heel mooie club komt. We zijn het seizoen begonnen met deze groep en ik wil het seizoen ook samen afmaken. Het loopt nu goed. Als we de play-offs halen, dan wil ik het nog wel eens zien wat we kunnen bereiken.”
Vitesse wil wel meewerken aan een vervroegd vertrek van Knol, maar de Arnhemse club wil dan wel wat centen zien. Vitesse heeft een afkoopsom nodig om Giovanny Espinoza in te lijven.
„We hebben een vervanger klaar staan”, zegt Vitesse-trainer Aad de Mos. „Ik wil Knol niets in de weg staan. Als hij wil, dan mag hij vertrekken. Dan zullen wij een Zuid-Amerikaanse verdediger halen”, doelt De Mos op de international van Ecuador.
Niet alleen Anderlecht dusquote:West Ham op Vitesse-tribune voor Knol
22/1/2007 8 :57
Ruud Knol vertrekt mogelijk al in de winterstop bij Vitesse. Onder andere West Ham United zat op de tribune voor de verdediger.
Behalve West Ham volgen ook Anderlecht en Gençlerbirligi de verrichtingen van de verdediger, die bezig is aan zijn laatste seizoen bij Vitesse. 'Het is leuk dat er clubs zijn die me volgen', zegt Knol in De Gelderlander. 'Maar het wordt pas echt interessant als er dingen op papier komen te staan.'
Knol laat de dingen op zich afkomen. Of hij vertrekt in de winterstop, ligt voor een belangrijk deel in handen van Vitesse, dat mee wil werken maar wél een afkoopsom verlangt.
'Ik heb nog een contract tot de zomer', aldus Knol. 'Ik heb gezegd dat ik het seizoen hier af wil maken, tenzij er een heel mooie club komt. We zijn het seizoen begonnen met deze groep en ik wil het seizoen ook samen afmaken. Het loopt nu goed.'
Als potentiële opvolger heeft Vitesse onder meer de Ecuadoraanse international Giovanni Espinoza op het oog. 'We hebben een vervanger klaar staan', zegt Aad de Mos. 'Ik wil Knol niet in de weg staan. Als hij wil, dan mag hij vertrekken. Dan zullen wij een Zuid-Amerikaanse verdediger halen.'
Ik heb het over deze actie:quote:Op maandag 22 januari 2007 14:35 schreef INViCTuS het volgende:
Hij kreeg geel voor doorspelen nadat er al gefloten was en niet voor het toneel wat ie opvoerde
Als de KNVB dat wil gaan bestraffen, dan moeten ze die van Groningen kort daarvoor natuurlijk ook meenemen. Dat was de aanleiding.quote:Op maandag 22 januari 2007 14:47 schreef Domenica het volgende:
[..]
Ik heb het over deze actie:
[afbeelding]
quote:Voortbestaan Vitesse onzeker door megaschuld
22/1/2007 VI
EXCLUSIEF - 'Het voortbestaan van de onderneming Vitesse is onzeker.' Dat is een van de conclusies uit een rapport van accountantsbureau BDO CampsObers Accountants na het bestuderen van de jaarrekening van de Arnhemse club. Het rapport dateert uit september 2006.
Op 1 juli 2006 had Vitesse een negatief groepsvermogen van 18,6 miljoen euro. Algemeen directeur Paul van der Kraan bevestigt in de nieuwe Voetbal International deze cijfers.
Bijkomend probleem is dat Vitesse zich niet zo maar kan redden door spelers te verkopen. Enkele externe financiers (waaronder Herman Veenendaal, Jan Snellenburg en Cor Guijt) hebben een eigendomsrecht van vijftig procent op alle spelers in de selectie sinds zij in 2003 de club hebben gered met een financiële injectie van zestien miljoen euro.
Daar zit waarschijnlijk het spelersfonds in, schuld aan de vrienden etc. Sja.. Dan kom je wel aan 18 mln, maar ze staan niet zoveel in het rood, want daarvoor bestaan allemaal regelingen...quote:Op maandag 22 januari 2007 23:37 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Van de Kraan heeft heel wat uit te leggen.
Het zullen ook wel oude schulden , En Derksen komt er voor hem wel op een goed moment mee.
Wat studueer je in Amsterdam eigenlijk?quote:Op maandag 22 januari 2007 23:50 schreef hoM3r het volgende:
Ik ga er ook niet op reageren, ik verlaag me liever niet tot dat niveau.
(HAHAHA, woehoehoe, hou op schei uit wat een bak, waaaaaahahahahaha)
Nek ziet dieper in de schulden dus hou jij maar ff je mondquote:Op maandag 22 januari 2007 23:50 schreef hoM3r het volgende:
Ik ga er ook niet op reageren, ik verlaag me liever niet tot dat niveau.
(HAHAHA, woehoehoe, hou op schei uit wat een bak, waaaaaahahahahaha)
iddquote:Op maandag 22 januari 2007 23:44 schreef WebForce het volgende:
[..]
Daar zit waarschijnlijk het spelersfonds in, schuld aan de vrienden etc. Sja.. Dan kom je wel aan 18 mln, maar ze staan niet zoveel in het rood, want daarvoor bestaan allemaal regelingen...
quote:Op maandag 22 januari 2007 15:01 schreef Rhinestone het volgende:
Ik denk dat het wel meeviel wat Lazovic daar deed. Als hij die mongool echt geraakt had had ie wel anders gepiept. Denk dat het een vertekenend beeld is, die camerapositie.
Ook dit is niet correct. Sankoh gaf een overdreven schouderduw, correct, maar dat is geen rood. En als je kijkt hoe die lazovic naar de tribune duikt, dat is ook geen fair play.quote:Op maandag 22 januari 2007 17:15 schreef vitessezuid113 het volgende:
En Danko zal wel niet geschorst worden want dan kunnen ze er ook 2 ( of was het 2 keer Sankoh ( num 3 ) die Lazovic torpodeerde ( in het strafschopgebied en langs de zijlijn ) in dat geval mag het een lekkere lange schorsing zijn ( Theo kreeg voor zoon actie 4 wedstrijden na zijn rode kaart) maar nu heeft ie natuurlijk voor 1 zoon actie al geel gehad , de conclusie Van Boekel floot weer waardeloos.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |