Dat is een Franse naam cocksuckerquote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:36 schreef Reki het volgende:
gaylord
Ze heten ook allemaal Jackson of Williams.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:40 schreef PumpingsoaB het volgende:
Al die name die ze daar aan zwarte wijven geven: Shavonda, Latoya, Tanisha, Tamika, Delisha etc.
dat is hetzelfde als hier, Janssen en Willemsenquote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:43 schreef Burbo het volgende:
[..]
Ze heten ook allemaal Jackson of Williams.
Díe is wél weer Amerikaans.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:40 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Dat is een Franse naam cocksucker
ik ken geen neger die jansen of willemsen heetquote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:45 schreef Reki het volgende:
[..]
dat is hetzelfde als hier, Janssen en Willemsen
Haha, die namen zijn inderdaad gruwelijk.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:40 schreef PumpingsoaB het volgende:
Al die name die ze daar aan zwarte wijven geven: Shavonda, Latoya, Tanisha, Tamika, Delisha etc.
Dat geloof ik wel....... maar het zijn geen TYPISCHE amerikaanse namen. Dit zijn gewoon vreemde namen.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:54 schreef arneaux het volgende:
Abcdee
Shitéad
Hermajesty
Ja, dit zijn écht namen. De laatste is de naam van de kind van Latoya Jackson.
Ook het eerste wat in me op kwam.. echt verschrikkelijke naam..quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
shan'equa
Banaanvraag.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:45 schreef Erwtensoep het volgende:
BubbaZo gaat ik me kindje later noemen.
(als het een negertje is)
Crystal, nog zoietsquote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:50 schreef _Magnolia_ het volgende:
Rodney
Kimberley
Angel
April
Autumn
Summer
Whitney
Britney
Destiny
enzovoort...![]()
Goed naar Theo Maassen geluisterd?quote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:52 schreef _Magnolia_ het volgende:
[..]
Haha, die namen zijn inderdaad gruwelijk.![]()
Ook leuk als een meisje in Brabant Whitney heet. Dan vraagt iemand 'hoe heet je?' en dan antwoordt dat arme schaap met Brabantse tongval 'Whitney'![]()
En niet vergeten--Faithquote:Op dinsdag 16 januari 2007 16:08 schreef Rampestamper het volgende:
Hope
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |