Ik had net mijn moek aan de lijn en die zei dat ze het knap van me vond. Toen groeide ik effequote:Op dinsdag 23 januari 2007 18:09 schreef Moonah het volgende:
Ik doe een groot hoeraatje voor jou hoor Neuk!
Pff, Thies heeft gewoon zijn eigen soort van ritme: 's avonds en 's nachts 2 borsten, 's ochtends bijna niets en 's middags wat vaker één borst. Klaar.![]()
Ja, uit een flesje drinken!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 21:56 schreef nebelung het volgende:
Die Anna, die weet best wat ze wil volgens mij.
't Kost soms gewoon wat tijd om hart en verstand bij elkaar te krijgen.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 11:15 schreef dutchie het volgende:
Moest ik vanmorgen voor mijn werk even bij het Kruidvat zijn, zie ik daar een dame bij de kassa zoogkompressen afrekenen. En ik denk: "O wat leuk, die geeft nog bv!"
Belachelijk mens dat ik ben.
Dat viel bij ons onder 'eerlijke verdeling': ik deed de bv en lief de flesquote:Op dinsdag 23 januari 2007 13:17 schreef snoopy het volgende:
[..]Nou het klinkt iig alsof je er lekker van geniet Nebelung!
Het nadeel hier is 's nachts dat ik na de borst ook nog een flesje moet geven. Dus ik ben wel meer tijd kwijt dan normaal denk ik. Die bv is niet zo moeilijk. Dan lig ik ook lekker met mijn ogen dicht. Maar het overeind hijsen van mezelf daarna valt niet mee
Neuk, gij zijt een held!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 17:42 schreef Neuk het volgende:Tnx voor het succes wensen. Dat heeft geholpen, denk ik. Ik heb vandaag zo'n 450-500ml voor morgen gekolfd. Lijkt me meer dan genoeg voor 6 uurtjes
't Doet allemaal wel een beetje zeer en op het werk viel het toch niet mee te kolven. 't Duurde ook veel langer dan ik zelf gedacht had en de opbrengst was echt beduidend lager dan thuis kolven. Maar het is wel gelukt! Ik kijk het gewoon een weekje aan en beslis dan wel wat ik verder ga doen: of een dure kolf, of eens per dag handmatig kolven en KV naast de BV. Dat geklooi met dit pijnlijke electrische apparaat heb ik eigenlijk wel gehad.
Ik doe een klein hoeraatje![]()
? dit snap ik niet ?quote:Op woensdag 24 januari 2007 11:09 schreef chacama het volgende:
Dan hoef je ook niet op een trs te wachten.
Als ze gaat kolven op het moment dat ze wat voelt heeft ze toch al een tsr? Of niet? Heb zelf namelijk het gevoel dat ik eerst een trs krijg en dan pas ga lekken.quote:
Ik denk dat PV bedoelt dat ze gaan kolven als ze stuwing heeft.quote:Op woensdag 24 januari 2007 11:23 schreef chacama het volgende:
[..]
Als ze gaat kolven op het moment dat ze wat voelt heeft ze toch al een tsr? Of niet? Heb zelf namelijk het gevoel dat ik eerst een trs krijg en dan pas ga lekken.
ok, ik snap hem. Je bedoelt dat omdat PV aan het afbouwen is dat ze geen trs nodig heeft. Maar ik kan me voorstellen dat omdat je het risico op verstoppingen krijgt bij afbouwen, het liever rustig afbouwt op deze manier dan dat je vol zit en het er niet uit wil. Dus vandaar mijn opmerking.
OK, dan heb ik tot nu toe nog steeds mazzel tijdens het kolven. En dus ook weer wat geleerd. thanx.quote:Op woensdag 24 januari 2007 11:31 schreef E.T. het volgende:
[..]
Ik denk dat PV bedoelt dat ze gaan kolven als ze stuwing heeft.
Maar ook met stuwing kan je problemen hebben met een TSR. Die komt niet automatisch iig.
Nee. Dat is een ander artikelquote:Op woensdag 24 januari 2007 16:57 schreef YPPY het volgende:
Het artikel is trouwens wel op waargebeurde adviezen gebaseerd volgens Stefan Kleintjes himself las ik. Dat maakt het nog erger.
Dat ze zonder nachtvoedingen niet kan snap ik zelf ook nog wel. Maar waarom mag er maar 3 uur tussen zitten terwijl die kleine in coma ligt en ik haar gewoonweg niet wakker krijg. En die drie uur wordt gerekend vanaf de eerste hap naar de tepel tot de volgende. Dus als je een uur bezig bent geweest ligt die kleine naar mijn mening nog maar twee uur te slapen. En dus krijg ik haar niet wakker. En slaap is immers ook voeding.quote:Op woensdag 24 januari 2007 21:48 schreef nebelung het volgende:
Hoi nikky, wat leuk dat je bv geeft
Ik vind het wel vervelend om te zeggen tegen zo'n moeie moeder, maar zo'n jongedame als Dana kan voorlopig nog niet zonder nachtvoedingen. En van ritme's weet ze helemaal nog niks, ze kan niet klokkijken
Haar maagje is nog zo klein als een knikker en heeft het liefst vaak kleine beetjes. Per etmaal moet ze minimaal 8-10 voedingen hebben, de tijd daartussen kan je aan Dana overlaten. Overdag liefst niet meer dan 3 uur ertussen en in de nacht niet meer dan 4 uur want dan kan haar bloedsuiker ontregeld raken of ze kan aan stille ondervoeding gaan lijden.
Voedingen duren in het begin ook lang, want zo'n kleintje kan nog niet effectief drinken.
Je kan haar op verzoek voeden, wat inhoudt dat je op voedingsignalen let. (even copy/paste van eurolac.net)
Baby's zijn heel goed in staat zelf aan te geven wanneer zij eten nodig hebben, zonder daarom te moeten huilen. Voorwaarde is dat de baby altijd zo dicht bij moeder is dat zij deze stille signalen kan opmerken en erop reageren.
• Vroege signalen:
> minder diep gaan slapen
> zoekbewegingen met hoofdje en mondje maken
> smakken, zuig- of likbewegingen met het tongetje maken
> met de handjes naar en in het mondje gaan
• Latere signalen:
> kleine geluidjes maken
> heftige bewegingen met de armpjes
> op de handjes of iets anders dat in de buurt is sabbelen
• Het laatste signaal:
> huilen
Sterkte, alle begin is moeilijk. Jullie moeten het allebei nog leren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |