Was dat zo veel verschil?quote:Op zondag 11 februari 2007 00:51 schreef MissyMirjaM het volgende:
net de pilot gekeken, ik viel pas een stuk later in de serfie
wat een raar gebruik van licht en kleuren zeg, in de pilot, ben blij dat ze daar vanaf zijn gestapt.
Idd, het is 4:3 om een of andere kutreden. Geld ook voor de DVD box van entourage.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 22:21 schreef wonderer het volgende:
Ik hoor net dat de Nederlandse box fullscreen is en niet breedbeeld?Wat zielig voor jullie.
verrotquote:Op zondag 11 februari 2007 14:33 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Idd, het is 4:3 om een of andere kutreden. Geld ook voor de DVD box van entourage.
Ik kende m vooral van de comedy, maar hij is idd perfect.quote:Op maandag 12 februari 2007 11:11 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Geniale acteur die Laurie.
ben ik blij met Usenetquote:Op zondag 11 februari 2007 14:33 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Idd, het is 4:3 om een of andere kutreden. Geld ook voor de DVD box van entourage.
same herequote:Op maandag 12 februari 2007 14:29 schreef Spike1506 het volgende:
[..]
Sommige dingen die zo geniaal zijn als House wil ik liever op orgineel hebben dan gedownload
Ja duh!. Heb ook alle Sopranos en W&G maar als er geen 16/9 versie ga ik er echt niet voor betalen Is er ook geen 5.1? Anders is het echt bagger... Ze nemen dus de moiete om voor de NL versie een 4/3 versie te maken? What is the use...quote:Op maandag 12 februari 2007 14:29 schreef Spike1506 het volgende:
[..]
Sommige dingen die zo geniaal zijn als House wil ik liever op orgineel hebben dan gedownload
Ja vaag he... Alsof ze denken dat we achterlopen hier in NL... Ik mis sowieso het 5.1 geluid en breedbeeld op de NL tv... Ik heb niet voor niets een digitale kabelaansluiting!quote:Op maandag 12 februari 2007 15:24 schreef SunChaser het volgende:
Ja dat snap ik ook niet. Ook op TV horen die series gewoon in 16:9
Ik heb de originele DVD box van Entourage 1 en 2, maar die zijn 4:3 terwijl de downloads 9;3 zijn
Nouja breedbeeld, ze hebben zwarte balken... Als het echt Breedbeeld is zou mijn TV automatisch op Breedbeeld signaal moeten schieten, nu moet ik schakelen naar filmformaat 16/9 maar dan sla je een paar beeldlijnen over (ja ik heb nog een beedbuiskanon)...quote:Op maandag 12 februari 2007 16:06 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Ja, belachelijk dat breedbeeld nog niet standaard op tv is. Net 5 en rtl beginnen nu net aan films ed wel in breedbeeld uit te zenden..
en helemaal schandalig, dit doen ze dus met House etc...quote:Op dit moment wordt ongeveer twintig procent van de uitzendingen van de publieke omroep uitgezonden in het breedbeeldformaat. Nederland loopt daarmee achter op de publieke omroepen in België en Groot-Brittannië, waar het formaat eerder regel dan uitzondering is. In België is zelfs een wettelijk minimum vastgesteld, ongeveer 90% tot 95% moet in breedbeeld worden uitgezonden.
quote:Veel aangekochte programma's zijn opgenomen in 16:9 verhouding, maar de omroepen plaatsen vaak, na conversie naar 4:3 letterbox, hun logo en de ondertiteling boven en onder het beeld door de zwarte balken, waardoor het effect vermindert en een breedbeeld tv bezitter er niet veel aan heeft. Dit is goed te zien bij zenders als TMF en MTV. De videoclips die worden uitgezonden zijn in breedbeeld opgenomen, maar de uitzendingen van de zenders zijn in 4:3. Bij 16:9 zijn de de zwarte balken geen onderdeel van het signaal, maar bij 4:3 zijn de zwarte balken wel een onderdeel. Dit noemt men 4:3 letterbox.
Of ze hebben heel handig dan de subs in de balken gezet..quote:Op maandag 12 februari 2007 17:23 schreef SunChaser het volgende:
Idd, op Net 5 enzo is het geen breedbeeld maar een raar formaat die niet past als ik m naar 16:9 zet, of je hebt teveel of te weinig zwart.
dat is ook leuk ja, als ze dat doenquote:Op maandag 12 februari 2007 17:24 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Of ze hebben heel handig dan de subs in de balken gezet..![]()
ik heb 'm en vermaak me er prima meequote:Op maandag 12 februari 2007 17:46 schreef CSI_MIAMI het volgende:
nou.. die box daar wacht ik nog wel ff mee
quote:Op maandag 12 februari 2007 17:53 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
ik heb 'm en vermaak me er prima mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |