awwquote:Op woensdag 17 januari 2007 11:11 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Die vent van school krijgt niks.. niet gereageerd om e-mails, geen navraag hoe het gaat etc.![]()
ik geef niets iig. Misschien haal ik eenquote:Op woensdag 17 januari 2007 11:28 schreef SvenM het volgende:
Ik weet ook niet wat ik die lui hier moet geven hoor.. ik heb eigenlijk meer zoiets van: ze geven mij maar wat
bij mij krijgt ie gast van school ook niks..die gast is van plan om in totaal 2x langs te komen waarvan 1x in het begin was, een gesprek van 5 min. en 1x aan het eind voor t beoordelingsgesprek, ik krijg niet eens duidelijk antwoord op mn vragen.quote:Op woensdag 17 januari 2007 11:11 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Die vent van school krijgt niks.. niet gereageerd om e-mails, geen navraag hoe het gaat etc.![]()
en krigen wij iets voor de morele supportquote:Op woensdag 17 januari 2007 11:45 schreef Goover het volgende:
Mijn begeleider van school krijt niets, die helpt wel goed, maar wat geven is een beetje overdreven.
De begeleider van het bedrijf hier krijgt een Nederlands bierpakket, daarin heb ik een stuk of 10 Nederlandse biertjes gestopt. Gewoon een aardigheidje.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 11:46 schreef HansU het volgende:
[..]
en krigen wij iets voor de morele support
quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:22 schreef Zosk het volgende:
ik ga maar eens, dadelijk lessen enzo! tot morgenmiddag![]()
quote:Op woensdag 17 januari 2007 11:58 schreef HansU het volgende:
[..]
yezzzz, daar droomde ik al over vannacht![]()
Daar mag ik straks ook aan beginnen.. dat is het tweede verslagquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:34 schreef Stranger het volgende:
Mijn portfolio in elkaar aan het zetten, is geen pretje.. Competentie dit, competentie-dat.. Reflectie-zus, reflectie-zo.![]()
![]()
![]()
Wil je niet wakker schudden uit je droom, maar is het geen half een nu?quote:Op woensdag 17 januari 2007 12:34 schreef FJD het volgende:
![]()
Tis tenslotte alweer half tweeNet Chinees gegeten hiero
Veel groenten e.d. maar wel lekker
ik moet je helaas terleur stellen, het is half éénquote:Op woensdag 17 januari 2007 12:34 schreef FJD het volgende:
![]()
Tis tenslotte alweer half tweeNet Chinees gegeten hiero
Veel groenten e.d. maar wel lekker
en knap saai... vandaag maar weer eens begonnen met mijn handleidingquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:11 schreef NrSiX het volgende:
net ff lekker gegeten.. heb het echt relaxt vandaag.. zometeen even wat videoreviews kijken, wat is stage toch lekker af en toe
ja soms is het zeker saai....ik was voor mn pauze al klaar met de inventarisatie en zit nu rustig te internetten..quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:14 schreef PieterBas het volgende:
[..]
en knap saai... vandaag maar weer eens begonnen met mijn handleiding
best appart hèquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:24 schreef HansU het volgende:
ik probeer al heel de dag iets te gaan doen. Nogal tegenstrijdig met gister, toen heb ik de hele dag keihard zitten werken.
Gefeliciteerd..quote:
Zorgen onder andere voor de reclame van het product en of dienst.quote:Op woensdag 17 januari 2007 14:47 schreef Theamerican het volgende:
weet iemand wat de afdeling marketing inhoudt?
mijn hoofd heeft er geen zin meer in.. en het is zo ontzettend grauw buiten :Squote:Op woensdag 17 januari 2007 15:06 schreef HansU het volgende:
me buik zegt dat het tijd voor Sultana's is en chocolade melk
thnx heb gelezen maarquote:Op woensdag 17 januari 2007 14:51 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Zorgen onder andere voor de reclame van het product en of dienst.
Misschien heb je hier iets aan?
ja thnx snap hetquote:Op woensdag 17 januari 2007 15:17 schreef HansU het volgende:
marketing... to market... een product aan de man/vrouw brengen. Sales dus.
Schoenen aanbiedingen... zodat er meer verkocht worden?
Snap je het nu?
OMGquote:Op woensdag 17 januari 2007 15:52 schreef NrSiX het volgende:
Ik trek het niet meer vandaag lol, ben net bijna in slaap gevallen![]()
echt erg, schrok in 1 keer met mijn hoofd omhoog (collega heeft niets gezien gelukkig). Nog nooit eerder gehad op stage lol
Net koffie gehad, en het is weer vol te houden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |