quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:00 schreef Coconut het volgende:
Esprit vermeld tegenwoordig het track&trace nummer in haar mailtjes![]()
Dat had ik nu ook.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:14 schreef Elefes het volgende:
[..]Helaas kon mijn pakketje niet getraceerd worden toen ik het op wilde zoeken
Ik zou er niet raar van opkijkenquote:Op zaterdag 3 februari 2007 11:52 schreef CherryLips het volgende:
Zeker alleen voor Duitse pakketjes, aangezien de halve bon/mail in het Duits is telkens.
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 19:30 schreef Catgirl het volgende:
Mijn platinum kaart is enkele weken geleden binnengekomen, dus bij mijn eerste bestelling kreeg ik 10% korting![]()
Dus tja daar moet je gebruik van maken dacht ik zo![]()
Komende week hoop ik een pakketje met deze inhoud te krijgen
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
voor mijn vriend ook maar wat besteld![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Leuke broek inderdaad. Die kocht ik vorig jaar al bij de H&M, precies hetzelfde (ok.. zonder Esprrit-merkje...) Goed om te weten dat ie nog steeds kan![]()
en nu maar wachten
Ik heb ook Firefox en bij mij doet hij het gewoon. Alleen de Vorige knop werkt niet.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 17:32 schreef Whiskers het volgende:
bij mij doet de site het niet FireFox..?
Ah, dan komt hij dus donderdag, als ik de hele dag moet werken, en vrijdag dus voor de tweede keer en dan ben ik er welquote:Op dinsdag 13 februari 2007 18:58 schreef heaven7 het volgende:
Als ik zo'n mailtje krijg komt ie altijd pas 'overmorgen'.
Nu je het zegt, dat heb ik de eerste keer ook gehadquote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:05 schreef heaven7 het volgende:
Hoop het voor jeMaar ik heb dat mailtje ook wel eens gehad terwijl de bestelling al binnen was gekomen en zelfs al terug was gestuurd
![]()
In de droger ermeequote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:22 schreef I_PANDA_I het volgende:
Ik had een jeans in de sale gekocht voor ¤19.90.
Vorige keer was hij niet leverbaar, maar nu gelukkig wel.
Precies de maat die ik wilde.
Kreeg ik hem vandaag binnen ikke helemaal blij, blijkt hij veel te groot uit te vallen
Was bij mij laatst ook, dan duurt het gewoon een dag extra, maar hij komt vanzelfquote:Op woensdag 14 februari 2007 09:26 schreef MaLo het volgende:
Mijn track&trace nummer wordt wel gevonden. Maar het pakketje is alleen nog maar aangemeld en niet ter verzending aangeboden bij TNT.
Mijn pakje is nu wel opgenomen in het sorteerprocesquote:Op woensdag 14 februari 2007 16:14 schreef Catgirl het volgende:
[..]
Was bij mij laatst ook, dan duurt het gewoon een dag extra, maar hij komt vanzelf![]()
Mijn pakketje was er ook gisteren, alles paste, dus alles blijft![]()
Dit was dus weer een dure Esprit maandNu maar weer mezelf een tijdje inhouden!
quote:Op donderdag 15 februari 2007 00:13 schreef Catgirl het volgende:
Hebben nog meer mensen een enquete ontvangen per mail?
Vanavond ontvangen, ging over klanttevredenheid, uiteraard ingevuld en 500 punten kado gekregen![]()
Ik ook. Twee shirtjes voor mezelf en een broek (eerst 90 euro, nu weet ik weer waarom ik in de sale shopquote:Op donderdag 15 februari 2007 10:22 schreef wendywendy het volgende:
Ik heb een mail gehad over 10% extra korting op alle sale artikelen
Ik ook, jammer dat ik mijn broek al besteld had, scheelt me toch weer 3,95quote:Op donderdag 15 februari 2007 10:22 schreef wendywendy het volgende:
Ik heb een mail gehad over 10% extra korting op alle sale artikelen
Gave trui!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:27 schreef Marginaal het volgende:
Vorige week deze trui gekocht, is in "real life" eigenlijk nog mooier dan op die afbeelding en vind het wel een geslaagde aankoop.
[afbeelding]
Eerste keer dat ik daar wat besteld heb en ik moet zeggen bevalt wel goed, maar ze hebben me net niet genoeg "aparte" herenkleding.
Nee, als je de eerste keer bestelt online wordt er automatisch 10% korting berekend over je bestellingquote:Op vrijdag 16 februari 2007 18:33 schreef Whiskers het volgende:
Platinum card vandaag aangekomen
![]()
Is die voucher nou alleen inwisselbaar in de winkel?
Ja hier ook, ik word er gek van. De buitenlandse sites doen het hier prima, de Nederlandse werkt gewoon niet. Ik heb het op twee andere computers geprobeerd, dat werkte prima. Ik heb toen de settings overgenomen en nog doet dat kreng het hier nietquote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:50 schreef heaven7 het volgende:
Site is helemaal kapot?? 80% van de pagina's doen het niet?
Ik heb er helemaal geen last vanquote:Op zondag 18 februari 2007 09:25 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ja hier ook, ik word er gek van. De buitenlandse sites doen het hier prima, de Nederlandse werkt gewoon niet. Ik heb het op twee andere computers geprobeerd, dat werkte prima. Ik heb toen de settings overgenomen en nog doet dat kreng het hier niet![]()
quote:Pos 1. A68160-085-38 sale EUR 17,98 -> uitverkocht
Pos 2. B40722-668-S sale EUR 5,98 -> uitverkocht
Pos 3. B40722-668-S sale EUR 5,98 -> uitverkocht
Pos 4. D40601-051-M sale EUR 8,90 -> geannuleerd
Ik had er ook eentje besteld (maatje 38/lengte 33") en hij zit prima! Het komt wel overeen met reguliere maten, ik heb van jeans maat 30/32". Ze hadden geen 32", wel 31 en 33. Waarvan de 33 dus perfect is, de andere stuur ik lekker terugquote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:58 schreef MaLo het volgende:
Hoe vallen de Five Straight jeans? Ik heb normaal 27-28 / 34 van Levi's. Zou ik dan een 34/35 of een 36/35 moeten hebben?
Ik heb nog nooit een espritbroek gekocht en helaas zit in mijn stad geen winkel waar ik ff kan gaan passen
Mijn leuke witte new ballerina schoentjes zijn al uitverkocht in mijn maatdus nu moet ik maar wat anders kopen als troost
.
Ik had de 36/35 besteld en hij zit echt super! 35 is voor mij precies de goede lengtemaat.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 15:33 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik had er ook eentje besteld (maatje 38/lengte 33") en hij zit prima! Het komt wel overeen met reguliere maten, ik heb van jeans maat 30/32". Ze hadden geen 32", wel 31 en 33. Waarvan de 33 dus perfect is, de andere stuur ik lekker terug![]()
Je komt dan inderdaad in de min te staan...quote:Op zondag 25 februari 2007 14:46 schreef I_PANDA_I het volgende:
Ik heb gister nog een broek besteld, en vervolgens mijn 350 punten ingewisseld.
Echter zitten daar punten bij van een shirt dat retour is gestuurd.
Kom ik dan in de min te staan of zo?
Anders kun je eerst een hoop spullen bestellen zodat je veel punten krijgt, nog iets bestellen en al je punten inwisselen. En vervolgens de eerste bestelling terug sturen
Jammerquote:Op zondag 25 februari 2007 14:57 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Je komt dan inderdaad in de min te staan...
Tnxquote:Op zondag 25 februari 2007 13:19 schreef heaven7 het volgende:
Gefeliciteerd met je verjaardag Elefes!
Ik heb de platinumcard
leukquote:Op maandag 26 februari 2007 13:55 schreef Coconut het volgende:
Ik kreeg deze broek dit weekend binnen. Staat erg leuk en hij zit ook nog eens super![]()
Alleen wel een lastige kleur, het is geen zwart, geen blauw, geen grijs...
[afbeelding]
Nicequote:Op woensdag 28 februari 2007 16:31 schreef heaven7 het volgende:
Geen idee.. ik heb hetzelfde volgende maand..
Joepie!! Deze, waar ik al maanden op aas, voor ¤17,90!!
[afbeelding]
En de 'feel nice'' bh voor ¤9,90Maar die staat niet meer op de site.
Ik heb deze week spijkerbroek binnengekregen, eerste bestelling na ontvangst platinum card, hij staat wel voor de volle prijs op de factuurquote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:51 schreef Elefes het volgende:
[..]
Nee, als je de eerste keer bestelt online wordt er automatisch 10% korting berekend over je bestelling
ow, kutquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:11 schreef heaven7 het volgende:
Geen. Ze verzenden niet onder de 24.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 20:21 schreef Whiskers het volgende:
[..]
Ik heb deze week spijkerbroek binnengekregen, eerste bestelling na ontvangst platinum card, hij staat wel voor de volle prijs op de factuur![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |