He wat spannend! Dat zou niet goed zijn voor mijn zenuwenquote:Op maandag 15 januari 2007 07:14 schreef Rewimo het volgende:
Zodra we horen van de makelaar of die mensen die voor de tweede keer kwamen kijken geboden hebben. Hij onderhandelt met de eerstbiedende. Dus als die ander niet geboden heeft kunnen wij bieden en dan kan hij met ons onderhandelen
hey maggiequote:Op maandag 15 januari 2007 07:18 schreef Maggie het volgende:
[..]
He wat spannend! Dat zou niet goed zijn voor mijn zenuwenGoedemorgen ladie-dubbeljoe-aar-bie
Dat zijn ze idd en als het nu nog maar een eenmalige uitgave was, maar hij zal dus elkeschoenmaat een andere moeten en zo ook met zijn handspalkquote:Op maandag 15 januari 2007 06:26 schreef m@x het volgende:
Wat rot van die zooltjes enzo Githa. Bij mij werden ze destijds ook niet vergoed terwijl pruiken e.d. weer wel vergoed werden. Ik kan me herinneren dat die krengen nog hartstikke duur waren ook.
Spuug, ik mis je ook! Hopelijk lukt het met de tas.quote:Op maandag 15 januari 2007 09:41 schreef Sugar het volgende:
Spuuglokje, ik mis je een beetje. Of ben ik er zelf minder?![]()
quote:Op maandag 15 januari 2007 09:41 schreef Sugar het volgende:
Spuuglokje, ik mis je een beetje. Of ben ik er zelf minder?![]()
Anitra, wij zijn Landalfan. Al is er wel verschil in kwaliteit tussen het ene en het ander park. Hoe groter het park hoe beter de kwaliteit van de huisjes eigenlijk. We hebben in Overloon en keer een huisje gehad met spiraalbodems in de bedden, die waren doorgezakt en daar lagen weer planken over, meteen beetje bijbetalen zijn we toen verhuisd naar een groteren nieuwer huisje. Maar over het algemeen zijn we dus zeer te spreken overLandal. Paden zijn goed begaanbaar (ook voor rolstoel). We hebben er al een stuk of 10 bezocht dus als je meer wilt weten en vragen hebt roep maar misschien weet ik het nog welquote:Op zondag 14 januari 2007 20:22 schreef Anitra het volgende:
Piglet en Livelink hoe zijn de huisjes in Landal greenparks? Ik heb nl nog een midweek liggen die ik gewonnen heb en die we de eerste helft van dit jaar moeten gebruiken. Zijn de paden goed begaanbaar bv?
Ik wilde het al zeggenquote:Op maandag 15 januari 2007 10:42 schreef lady-wrb het volgende:
mijn laarzen komen wel weer terug hoor spuuglokje,
<---- dit is mijn oude besje waar ik zo verschrikkelijk gek op ben
Oke! Ga ik een keer in Arnhem of Deventer kijken! Ze zijn echt leuk. Ik zei gisteren nog tegen lief dat ik van de week een pop ga kopen, die heeft ze nog helemaal niet. Alleen maar knuffels!quote:Op maandag 15 januari 2007 11:29 schreef Jelief het volgende:
Leentje, ik was een beetje in de bonen. Ze komen bij Dille en Kamille vandaan. Geen idee waarom ik kruidvat heb getypd (? rotwoord). Ze hebben ze vast nog wel,staan iig nog wel op de site, ze zijn er in twee maten. poppen
Het is echt zo duur in het hoogseizoen, via internet zou het misschien een 300 euro schelen, maar ik vraag het me af... Ik zou gewoon lekker tegen die tijd een last minute pakken.quote:Op maandag 15 januari 2007 13:23 schreef livelink het volgende:
Over vakanties gesproken; omdat wij nu vast zitten aan de schoolvakanties en ik daarom ook op mijn werk vroegtijdig aan moet geven wanneer ik vrij wil hebben, zijn wij zaterdag maar even een reisbureau binnengestapt. Onze wensen waren eenvoudig; wij wilden 1 week weg naar een Grieks eiland in een appartementencomplex dat een beetje kindvriendelijk is. Nou, dat was geen enkel probleem, die zijn er in overvloed. En voor augustus was er ook nog plek, dus wij stonden eigenlijk al klaar om te boeken totdat we de prijs hoorden van 2285 euro![]()
We hebben maar niet geboekt en we gaan onze wensen maar eens heroverwegen, want dit zijn dus geen prijzen die wij willen betalen voor een weekje vakantie.
Als je gewoon tv kijkt via de harddiskrecorder, gewoon live dus, dan kun je gewoon pauze indrukken alsof je iets aan het kijken bent wat je eerder opgenomen hebt. Dan staat beeld stil en gaat ie vanaf dan opnemen. Als je even later dan weer play drukt gaat ie weer verder met afspelen waar ie gebleven was.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:28 schreef Diaan73 het volgende:
Dat moet ook kunnen met de harddiskrecorder, maar heb nog geen idee hoe dat moet... ik moet me er toch eens wat beter in verdiepen.
Neehoor, kwam toevallig zo uit omdat ik net het bankje aan het bijlezen was.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:58 schreef phluphy het volgende:
Bar, wat super om te horen dat je lekker in je vel zit.
Ik las ook je post in het mod topic. Toen vroeg ik me af, postte je bewust niet in het Engeltjes topic dat het beter ging? Of kwam het gewoon zo uit? Ik bedoel: wil je je ook wat meer uit het Engeltjestopic terugtrekken?
Let je wel een beetje opjezelfquote:Op maandag 15 januari 2007 16:54 schreef Diaan73 het volgende:
Bar het gaat redelijk, nog wel een beetje last van tintelingen.. en vandaag ook wat hoofdpijn, maar ja dat komt door het gebrek aan slaap vannacht.
Mijn moeder heeft het MSN-en tegenwoordig aardig door, net nog met mn moeder en een tante op MSN gezeten, best leukquote:Op maandag 15 januari 2007 22:12 schreef Syrena het volgende:
Ik heb net een MSN-videogesprek gehad met mijn vader, hoe cool is dat![]()
Morgen ga ik hem leren hoe hij een andere MSN-naam kan maken![]()
En dan gaan we een account voor mijn moeder aanmaken
De mijne durft nog steeds de videorecorder niet aan te rakenquote:Op maandag 15 januari 2007 22:23 schreef Nijna het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft het MSN-en tegenwoordig aardig door, net nog met mn moeder en een tante op MSN gezeten, best leuk.
quote:Op maandag 15 januari 2007 22:29 schreef Syrena het volgende:
Maar dan wél een wasmachine hebben die superveel functies heeft en dat dan wel helemaal doorhebben![]()
Mijn schoonma kan wel internettenquote:Op maandag 15 januari 2007 22:32 schreef phluphy het volgende:
[..]
Hoe bestaat het hé? Zoiets zie ik bij mijn schoonmoeder ook!
Hahahahahaha jaquote:Op maandag 15 januari 2007 22:42 schreef Githa het volgende:Syrena! zich afvragend waarom hij nou niks doet.
Ik ben altijd erg blij dat niemand me ziet als ik mijn was aan het doen benquote:Op maandag 15 januari 2007 22:46 schreef phluphy het volgende:
Ach ja, over een jaar of 30 worden wij ook uitgelachen als we het eng vinden om naar Mars gebeamed te worden.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |