ja geleend van nenaquote:Op zondag 14 januari 2007 16:43 schreef schizolientje het volgende:
[..]
Natasia heeft 150 contactpunten nodig voor het gesprek straks, heeft ze die al bij elkaar?
Die krijgt ze van Nena.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:43 schreef schizolientje het volgende:
[..]
Natasia heeft 150 contactpunten nodig voor het gesprek straks, heeft ze die al bij elkaar?
Nena geeft ondertussen volgens mij al haar punten aan nataaasia. Ze hoeft ze ook niet terug te hebben... Die speelt het spel dus niet slim.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:43 schreef schizolientje het volgende:
[..]
Natasia heeft 150 contactpunten nodig voor het gesprek straks, heeft ze die al bij elkaar?
Zijn we dat niet allemaal?? Hoe vaak is Nena al niet een DB'tje genoemd??quote:Op zondag 14 januari 2007 16:39 schreef Sonique het volgende:
Ok, je bent een beetje bevooroordeeld dus...
Dat mag
En hier zie ik dus: het spel spelen en toch jezelf blijvenquote:Op zondag 14 januari 2007 16:43 schreef spookvrouw het volgende:
[..]
IK vind het toch stijl van Sylvia, ondanks dat Natasia haar zo bot heeft behandeld, haar toch sterkte toe te wensen met wat goede raad.
Hoop dat die schreeuwert het wel kan waarderen.
Volgens mij is ie aan het paardrijden.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:42 schreef HiDiHo het volgende:
Waar is onze Huub ?
ben ik bijna com[pleet met je eens. t zwakke van nathanaels positie op t moment is de groep waar hij deel van uitmaakt. dat zijn de mensen die er imo t eerst zelf uit zullen stappen.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:42 schreef bosb het volgende:
[..]
Wat syl betreft is het idd nog allemaal een beetje vaag.
Wat je wel moet onthouden is dat .nl in staat is om met iedereen maatjes te worden. Ik noem nataaasia. Ruzie, en toen hij haar breekpunt gevonden had, en door had hoe hij haar gek kon krijgen heeft hij een prachtig spel gespeeld en is maatjes met haar geworden.
Het enige dreigende zijn vrijwillige exits van meerdere personen, dan bepaalt .nl de volgorde niet meer, en loopt hij het risico meerdere mensen in het huis te krijgen die hem doorhebben. De kans hierop is echter niet zo heel groot denk ik.
Of gewoon het spel spelen... Als syl haarzelf was had ze misschien wel gezegd dat ze op moest rotten en dat ze een hekel had aan nataaasia.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:45 schreef schizolientje het volgende:
[..]
En hier zie ik dus: het spel spelen en toch jezelf blijven
Des te meer reden voor NL om naar Huub toe te trekken. Sylvia moet los van Huub...quote:Op zondag 14 januari 2007 16:39 schreef gomi het volgende:
[..]
ook de momenten dat je je effe uit je spel valt kunnen je symphatie opleveren. maar goed de enige die t echt weet of t wel of niet gespeeld was is nathaneel zelf en daar zullen we nooit zekerheid over hebben.
wat sylvia betrfet weet ik t niet. zij heeft nog lang niet t achterste van haar tong laten zien en ms dat ze gewoon wacht op t juiste moment om meer te laten zien. nu is t allemaal nog niet nodig, ze vaart wel mee op t schip.
nathanael speelt t spel ms juist net iets teveel en dat kan hem opbreken als zijn maatjes eruit gaan. Dan komt hij in zijn eentje en is hij een makkelijk doelwit.
Daar heb ik ook nog aan gedacht. Zou prachtig zijn, maar vrees van niet...quote:Op zondag 14 januari 2007 16:47 schreef RTM1988 het volgende:
weet je wat leuk zou zijn, dat wilgo niet op komt dagen!
Thx, ik zat even niet op te letten denk ikquote:Op zondag 14 januari 2007 16:45 schreef ruby het volgende:
[..]
Volgens mij is ie aan het paardrijden.
En je dan verlagen tot haar niveau als dat niet bij je past? Je hoeft niet altijd alles te zeggen als je jezelf maar in de spiegel aan kan blijven kijken. Maar goed, eens hoeven we het niet te worden.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:46 schreef bosb het volgende:
[..]
Of gewoon het spel spelen... Als syl haarzelf was had ze misschien wel gezegd dat ze op moest rotten en dat ze een hekel had aan nataaasia.
jup... MAar af en toe bevestigd ze dit vooroordeel wel moet ik eerlijk toegeven, en op andere momenten totaal niet....quote:Op zondag 14 januari 2007 16:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zijn we dat niet allemaal?? Hoe vaak is Nena al niet een DB'tje genoemd??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |