Ik hoop het, ......maar ik vrees absoluut van niet.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:14 schreef gomi het volgende:
als t dike boeha wordt, hoop ik dat er eindelijk iemand zal zijn die haar verteld dat t toch echt haar eigen keus is zoals t gelopen is en dat zij verantwoordelijk is voor de dikke boeha.
(ik gok op Brian die dat zal zijn, omdat hij al op ontploffen staat en dan tegen natasia zal uitvallen en haar effe goed de waarheid zegt. Puur om zijn eigen frustratie eruit te gooien)
Maar dan kan je de 'hufter' dus alleen baseren op het spel van NL, en niet op hem persoonlijk. ALs je dat wel doet ben je in principe met hetzelfde bezig als de bewoners, of eigenlijk, laat je je onbewust door NL zelf manipuleren.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je hoeft bij een heleboel mensen alleen maar de suggestie te doen (denken ze nog dat het een eigen idee is ook) om ze zo ver te krijgen dat ze doen wat jij wilt dat ze doen. Dat heet manipuleren.
Nathanael is daar een ster in en om dat op deze wijze voor elkaar te krijgen heeft hij zich gelijk gericht tot de minst intelligente mensen in het huis... degenen die het makkelijkst te voeden waren.
Uiteraard heeft iederen zijn eigen verantwoordelijkheid, maar dat de moraal en het verantwoordelijheidsbesef bij (voornamelijk) Brian en Natasia sowieso anders ligt dan bij een hoop andere mensen was al heel lang duidelijk en dus heeft Nathanael heel bewust juist die bewoners benaderd op een manier die hem bij hun in de groep zou plaatsen, en gezien daar met het pact Brian en Bart toch nog geen echte leider was is hij zo in dat gat gesprongen.
Op zich sterk gespeeld dus maar dat neemt niet weg dat ik hem een hufter van het zuiverste water vind die heel bewust misbruik maakt van de zwakke personen om hem heen.
We weten allemaal dat Natasia dr ziel nog op zou geven, maar dan nog vind ik het niet nodig dat iedereen moet kunnen toekijken hoe iemand gedumpt wordt.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:09 schreef Sonique het volgende:
* Sonique hoort de slagzin van DGK nagalmen 'hoeveel ben je bereidt op te geven.....etc etc...
Helaas ken ik het type Nathanael te goed om te weten dat het niet alleen maar spel is.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:16 schreef Sonique het volgende:
Maar dan kan je de 'hufter' dus alleen baseren op het spel van NL, en niet op hem persoonlijk. ALs je dat wel doet ben je in principe met hetzelfde bezig als de bewoners, of eigenlijk, laat je je onbewust door NL zelf manipuleren.
En dan moet je t helemaal met sonique eens zijn, want die heeft al vaak uitgelegd dat je 3 fases hebt, waarin fase 1 het spel is en fase 3 oprechte emotie (correct me if i'm wrong)quote:Op zondag 14 januari 2007 16:15 schreef gomi het volgende:
ik ben t in grote lijnen wel met je eens sonique, Nathanael speelt er echt een spel. wat je daar ziet is niet de echte nathanael. bij anderen heb ik meer t idee dat ze steeds meer de echte ik laten zien.
Ik zou er totaal geen problemen mee hebben hoe Natasia gedumpt wordt door haar vent.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
We weten allemaal dat Natasia dr ziel nog op zou geven, maar dan nog vind ik het niet nodig dat iedereen moet kunnen toekijken hoe iemand gedupt wordt.
Dat ze haar relatie opgeeft moet ze zelf weten, maar hoe dat gebeurt gaat ons niets aan, het is immers geen relatie met een bewoner.
Mag ik je dan vragen waar je dit soort types in een dergelijke spel-situatie hebt leren kennen? Lijkt me een heel boeiende omgeving.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Helaas ken ik het type Nathanael te goed om te weten dat het niet alleen maar spel is.
Dus je oordeel is op gevoel gebaseerd...quote:Op zondag 14 januari 2007 16:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Helaas ken ik het type Nathanael te goed om te weten dat het niet alleen maar spel is.
toch ben ik het niet met je eens, ze zit in een reality programma, ze vind de villa belangrijker dan haar kids en wilgo, dus waarom moeten wij dan rekening houden met haar. ze kiest er zelf voor dus moet ze ook kiezen voor de consequenties. En als wilgo niet voor de camera wil moet ze gewoon gaan.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
We weten allemaal dat Natasia dr ziel nog op zou geven, maar dan nog vind ik het niet nodig dat iedereen moet kunnen toekijken hoe iemand gedupt wordt.
Dat ze haar relatie opgeeft moet ze zelf weten, maar hoe dat gebeurt gaat ons niets aan, het is immers geen relatie met een bewoner.
Wat? heb jij nog nooit in een reallife soap gezeten?quote:Op zondag 14 januari 2007 16:20 schreef bosb het volgende:
[..]
Mag ik je dan vragen waar je dit soort types in een dergelijke spel-situatie hebt leren kennen? Lijkt me een heel boeiende omgeving.
En daarom is hij wat mij betreft ook de grootste potentiele winnaar van de huidige bewoners. Om te kunnen winnen moet je zo veel mogelijk met het spel bezig zijn, en je emoties heel goed kunnen beheersen.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:20 schreef gomi het volgende:
natuurlijk is t niet alle4en maar spel, maar bij nathanael is percentage spel groter dan bij de meesten anderen imo
jup.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:19 schreef bosb het volgende:
[..]
En dan moet je t helemaal met sonique eens zijn, want die heeft al vaak uitgelegd dat je 3 fases hebt, waarin fase 1 het spel is en fase 3 oprechte emotie (correct me if i'm wrong)
.nl speelt het spel het beste, en is op dit moment bijna de enige die in fase 1 blijft.
Jawel, een keer of 4quote:Op zondag 14 januari 2007 16:21 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Wat? heb jij nog nooit in een reallife soap gezeten?
Ik heb dit type in t echt leren kennen...... en helaas veel te goed.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:20 schreef bosb het volgende:
Mag ik je dan vragen waar je dit soort types in een dergelijke spel-situatie hebt leren kennen? Lijkt me een heel boeiende omgeving.
Dat zie ik niet echt als een foutje... Meer als zeer grove fout. Hij heeft hier laten zien op welke manier hij te verslaan is.....quote:Op zondag 14 januari 2007 16:22 schreef Sonique het volgende:
[..]
jup.
Huub ook wat mij betreft, maar die is nog een 'jonge hond' en maakt soms foutjes (bashen van NL z'n moeder)
ik denk dat er meer zijn die in die fase zitten. sylvia zit imo ook continu in fase 1.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:19 schreef bosb het volgende:
[..]
En dan moet je t helemaal met sonique eens zijn, want die heeft al vaak uitgelegd dat je 3 fases hebt, waarin fase 1 het spel is en fase 3 oprechte emotie (correct me if i'm wrong)
.nl speelt het spel het beste, en is op dit moment bijna de enige die in fase 1 blijft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |