Het is gewoon een 'ik laat me niet kennen' mag, doet stoer bij de mensen en nu in het kantoor gaat hij los tegen haar.quote:Op zondag 14 januari 2007 17:09 schreef pronkjewail het volgende:
Wilgo loopt gewoon naar binnen en geeft iedereen een hand. Volgens mij draait wilgo gewoon bij en laat haar zitten...
neequote:Op zondag 14 januari 2007 17:10 schreef Brici het volgende:
ik hoor die anderen ook niet meer praten :S
quote:Op zondag 14 januari 2007 17:11 schreef noekje het volgende:
Wat irritant dat geluid. Moet ervan plassen.
Linkje!quote:Op zondag 14 januari 2007 17:11 schreef Flyduck het volgende:
Ik kan wel meekijken want ik heb aftap-apparatuur geplaatst..
Eensquote:Op zondag 14 januari 2007 17:12 schreef snkr-xxx het volgende:
Okay. Het concept is bij deze verneukt.
Goed gedaan jongens!!
dit is onze straf ....voor de brief ...ehequote:Op zondag 14 januari 2007 17:12 schreef Danny het volgende:
ik zie toch 2 streams waar het geluid gewoon van aan zou kunnen? wat is dit voor bullshit jongens?
Die heeft ze al laten lopen, tenzij ze het nu in kantoor weet om te draaien (lees: als ze strax allebei sufgeneukt terug komen lopen)quote:Op zondag 14 januari 2007 17:12 schreef crohntje het volgende:
Wilgo heeft een lief gezicht, die moet ze niet laten lopen![]()
Zoiets krijgt ze nooit meer
Ze zijn bang dat ze op het verkeerde knopje drukken danquote:Op zondag 14 januari 2007 17:13 schreef avonne het volgende:
ZE ZIJN DUS WEL AAN HET FILMEN!!!
Als ze niet zouden filmen, zouden ze geen streamlock doen.
Ik weet niet hoe het technisch in elkaar steekt, maar er is geen enkele reden voor een streamlock, tenzij ze ergens druk mee zijn.... FILMEN
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |