Dat klinkt leuk, maar TS is niet gezond. Onder die palmboom vindt hij natuurlijk niet de medische zorg die hij nodig heeft, laat staan dat hij die dan kan betalen.quote:Op maandag 15 januari 2007 00:59 schreef Schorpioen het volgende:
Ik zou alles wat ik heb verkopen, en met het geld met de noorderzon vertrekken naar een of ander goedkoop warm ontwikkelingsland. Van het geld dat je hebt moet je hier sappelen maar in een 3e wereldland ergens onder de palmbomen aan het strand kun je als een koning leven! Laat ze in Nederland maar lekker de tering krijgen met hun kutregels!! Je hebt niks te verliezen man! Laat je niet naar beneden drukken door die pokke bureaucraten.
En als het je daar dan nog teveel wordt of je zit zonder geld, dan loop je gewoon de zee in.
Maar dan is hij wel weg uit deze vervloekte maatschappij.quote:Op maandag 15 januari 2007 09:26 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat klinkt leuk, maar TS is niet gezond. Onder die palmboom vindt hij natuurlijk niet de medische zorg die hij nodig heeft, laat staan dat hij die dan kan betalen.
De verzorgingsstaat kreunt en steunt onder de graaicultuur van de bestuurders.quote:Op zondag 14 januari 2007 11:44 schreef clowncloon het volgende:
Het is helaas een teken van deze tijd dat de verzorginsstaat kreunt en steunt onder een grote vraag.
Kijk eens op een site van herkeurde WAO ers voordat je een mening hebt.quote:Op zondag 14 januari 2007 23:45 schreef zaans_boefje het volgende:
@TS
Je bent intelligent genoeg om overal de problemen van in te zien en de zgn beren op de weg
buig die energie eens om en ga de mogelijkheden zien.
Je loopt hier alleen te janken kan dit niet en dat niet, kap er eens mee....
Als je niet in staat bent om te werken zorg dat het bevestigt word, second opinion?? etc
Ga jezelf eens inlezen over je rechten die je WEL hebt en zeik niet alleen over je betalingsplichten
En een hoop proberen je hier goede tips te geven en je blijft moeilijk doen, daarmee los je je problemen echt niet op en zit je alleen jezelf een depressie aan te lullen.
Wat compenseert de belastingdienst voor je (ziektekosten), met een bijstandsuitkering betaal je geen inkomstenbelasting (belastingvrijevoet).
Je kan je gemeentebelasting op basis van je inkomen laten kwijtschelden.
Stop eens met zielig zijn, schouders recht, borst voorruit en help jezejf hieruit
huillie![]()
Ja, laten we al die domme regels wegdoen en gewoon geld aan alles en iedereen weggeven, dat zal helpen.quote:Op maandag 15 januari 2007 10:56 schreef Colnago het volgende:
[..]
De verzorgingsstaat kreunt en steunt onder de graaicultuur van de bestuurders.
Daar heet TS ook last van omdat die bestuurders alleen maar naar de cijfers kijken en domme regels naleven.
Dat zal inderdaad wel een groot probleem worden voor TS.quote:Op maandag 15 januari 2007 10:58 schreef St.Eddy het volgende:
okee het is een kutsituatie dat snap ik maar ik snap die wet ook... als ze geen tijd vastplakken aan dat vermoge zou het het lekker kunnen verbrassen want jij krijgt toch daarna wel uitkering... mensen die werken moet ook verantwoordelijk met hun geld omgaan... ik weet niet over hoeveel geld het gaat en ik weet dus ook niet of het te weinig is... maar als je van je bijstand moet kunnen leven dan kan je van 1.5 x je bijstand toch ook leven?
Als we minder geld zouden weggeven aan verzekeraars, bestuurders en lonen van artsen, specialisten zouden we in ieder geval minder belasting hoeven te betalen.quote:Op maandag 15 januari 2007 10:59 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Ja, laten we al die domme regels wegdoen en gewoon geld aan alles en iedereen weggeven, dat zal helpen.
Oh en of je dan even 90% belasting wilt gaan betalen okee plz bedankt.
maar wel slim genoeg om te snappen dat "Regels zijn kut, de maatschappij is kut, waarom krijg ik niet gewoon geld !" niet werktquote:Op maandag 15 januari 2007 11:01 schreef NeoTribalist het volgende:
Kiteless is een rebelse puber
ik denk dat de TS zich ook erg moe maakt met de constant negatieve spiralen waar ie in denkt. Hij produceert heel veel negatieve energie, alleen in dit topic al. (het begint al bij de TT!) Als hij gewoon eens 'zn mond zou houden' (maw, niet die energie opmaken aan het bevestigen van negatieve gedachtes en ervaringen, zoals bijvoorbeeld in dit topic posten), en DIE energie inzetten om een instantie te bellen of webonderzoek te doen dan kom je al ergens. Hij heeft al beperkt energie, dat geloof ik best, maar zet die energie die je dan hebt zo efficient/effectief mogelijk in!quote:Op zondag 14 januari 2007 23:33 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik ken meerdere kankerpatientjes. Het is dus heel normaal dat je niet gauw weer fit zult worden. De kankerpatientjes die ik ken waren kleine kinderen toen ze het kregen. Ze zijn nu twaalf en veertien. Zijn soms te moe om een knutseldag vol te houden. Dit zijn kinderen. Die liegen niet. En vechten zit in het natuur van een kind. Ik geloof dus echt wel dat de TS erg..oftewel...doodmoe kan zijn.Voor wat betreft de maatschappelijk werkster? Helemaal met je eens. Die kunnen je heel goed helpen (meestal)
Precies, want als jij medicijnen gestudeerd hebt hoef je daarna geen geld meer te hebben, je eet tenslotte niks en je hoeft geen gezin te onderhoudenquote:Op maandag 15 januari 2007 11:01 schreef Colnago het volgende:
[..]
Als we minder geld zouden weggeven aan verzekeraars, bestuurders en lonen van artsen, specialisten zouden we in ieder geval minder belasting hoeven te betalen.
Als hij deze maatschappij zo hard nodig heeft dan moet ie hem ook niet zo vervloeken.quote:Op maandag 15 januari 2007 09:26 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat klinkt leuk, maar TS is niet gezond. Onder die palmboom vindt hij natuurlijk niet de medische zorg die hij nodig heeft, laat staan dat hij die dan kan betalen.
Nee, 't kost niks, maar 't is ook een niveau van niks. Niet oud worden is een ding, kreperen en wegteren een ander.quote:Op maandag 15 januari 2007 11:22 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Als hij deze maatschappij zo hard nodig heeft dan moet ie hem ook niet zo vervloeken.
Bovendien medische zorg kost in een ontwikkelingsland ook geen drol. Je kan je daar voor een prikkie in de watten laten leggen door wat mooie rondborstige dames die alles doen wat je wil. Misschien is het medische niveau wat lager maar dat zou mij dan geen ruk kunnen schelen, alsof ik nog zin zou hebben om 80 te worden ofzo.
Dat ligt er erg aan in welk land je zit natuurlijk, maar ik denk dat TS dat zelf moet beslissen. Ik kan niet over zijn gezondheid oordelen.quote:Op maandag 15 januari 2007 11:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, 't kost niks, maar 't is ook een niveau van niks. Niet oud worden is een ding, kreperen en wegteren een ander.
Fijn om te horen dat het weer wat beter gaat met je, Ik trok je verhaal best wel aan. Heb ong hetzelfde meegemaakt. Mn vader is ook gestorven aan longkanker. Wat er toen allemaal op mn moeder en mij afkwam wat de financien betreft is met geen pen te beschrijven. Ik wens je veel suc6, en zou het fijn vinden als je ons op de hoogte hield van de gang van zaken. Ik hoop echt voor jou dat het allemaal weer goed komt.quote:Op zondag 14 januari 2007 19:17 schreef Epocore het volgende:
Trouwens, ik heb enkele wel zeer nuttige mailtjes ontvangen van FOK-users naar aanleiding van mijn topic hiero. Graag zou ik jullie hiervoor willen bedanken.
Mijn energie puur (of althans zoveel als mogelijk) focussen op het vinden van profesionele hulp/begeleiding is inderdaad precies wat ik moet doen. Het zal even een moeilijk traject worden alles uit te leggen en weer alles tot in de details moeten oprakelen, maar op termijn zal het baten (tenminste dat hoop ik dan).
Bedankt voor jullie tips.
Oh, dat is lekker snel!quote:Op maandag 15 januari 2007 12:06 schreef Epocore het volgende:
Wel, ik heb zojuist contact opgenomen met Algemeen Maatschappelijk Werk hier in mijn woonplaats. Ik werd vriendelijk behandeld en we konden al meteen een afspraak maken voor vanmiddag 15:00. Mevrouw zei: "Dan heeft u tenminste alvast het eerste gesprek gehad zodat dingen in gang komen en de stap over die drempel alvast gemaakt is." Erg prettig en inzichtvol moet ik zeggen.
Zie je wel dat deze maatschappij in verhouding tot andere nog best okee is ?quote:Op maandag 15 januari 2007 12:06 schreef Epocore het volgende:
Wel, ik heb zojuist contact opgenomen met Algemeen Maatschappelijk Werk hier in mijn woonplaats. Ik werd vriendelijk behandeld en we konden al meteen een afspraak maken voor vanmiddag 15:00. Mevrouw zei: "Dan heeft u tenminste alvast het eerste gesprek gehad zodat dingen in gang komen en de stap over die drempel alvast gemaakt is." Erg prettig en inzichtvol moet ik zeggen.
Die gezonde mensen werken daar ook hard voor. Jammer dat jij dat niet kunt, maar daarom hoeft het je nog niet in de schoot geworpen te worden...quote:Op zondag 14 januari 2007 11:04 schreef Epocore het volgende:
Ik heb verdomme al nooit iets gehad, nu krijg ik een beetje nalatenschap en mag ik het niet anders gebruiken dan voor brood. Gezonde mensen kopen zich een mooi huis, een reisje, een auto, maar neej - kwijn maar lekker verder weg. Who cares huh?! Ik zweer het je - ik heb het gehad in deze kutwereld. GEHAD. "Zo is de wet nou eenmaal meneer. Next".
Goed bezig,quote:Op maandag 15 januari 2007 12:06 schreef Epocore het volgende:
Wel, ik heb zojuist contact opgenomen met Algemeen Maatschappelijk Werk hier in mijn woonplaats. Ik werd vriendelijk behandeld en we konden al meteen een afspraak maken voor vanmiddag 15:00. Mevrouw zei: "Dan heeft u tenminste alvast het eerste gesprek gehad zodat dingen in gang komen en de stap over die drempel alvast gemaakt is." Erg prettig en inzichtvol moet ik zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |