Wat vinden jullie nou van zijn uitspraken? Ik vind hem met de week ongeloofwaardiger worden. Jullie staan nu dan wel 2e, maar hoe?? Jullie hebben ten opzichte van vorig jaar Stam, Perez en Gabri erbij. Alle spelers zijn een jaar rijker geworden in ervaring, en toch staan jullie maar 3 punten van het "ons" af. Terwijl wij elke week drama voetbal laten zien.quote:Ten Cate: 'Ik ben niet ontevreden'
Ajax-trainer Henk ten Cate kijkt niet met ontevredenheid terug op de eerste seizoenshelft. ''Het elftal speelt beter dan vorig seizoen. En dat is toch de graadmeter," aldus de oefenmeester tegenover Het Parool.
Ajax startte uitstekend aan het huidige seizoen. De Amsterdammers waren geruime tijd koploper, maar gaven hun titelkansen in de laatste weken uit handen. PSV staat elf punten voor en lijkt op weg naar een nieuwe landstitel.
Toch is Ten Cate niet ontevreden over de eerste seizoenshelft. ''Vorig jaar rond deze tijd stond Ajax vijfde, nu staan we tweede." Wel steekt de oefenmeester zijn hand in eigen boezem. ''Ik ben in de beoordeling van mijn team niet altijd even positief geweest. Dat was niet altijd terecht.''
Ook staat Ten Cate niet afwijzend tegenover de komst van een mental coach. ''Bij Barcelona was ook zo iemand bij het team betrokken. Maar als spelers met een zielenknijper gaan praten, moet het wel op vrijwillige basis zijn. Als je er niet voor openstaat, werkt het niet. En ik zeg trouwens ook niet dat er een mentale begeleider móet komen.''
Dat jullie zo dichtbij staan is meer geluk, jullie wonnen een aantal keren thuis met 3-2 en 2-1 waar jullie eigenlijk maximaal een punt verdiende. Daarnaast moet Ten Cate wel ophouden dat hij tevreden is, want geen enkele Ajax supporter is tevreden. Het is makkelijk om vorig jaar erbij te halen, maar dan moet hij de 2e seizoenshelft wel beter gaan doen dan de laatste weken anders haalt Blind alsnog meer puntenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:15 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Wat vinden jullie nou van zijn uitspraken? Ik vind hem met de week ongeloofwaardiger worden. Jullie staan nu dan wel 2e, maar hoe?? Jullie hebben ten opzichte van vorig jaar Stam, Perez en Gabri erbij. Alle spelers zijn een jaar rijker geworden in ervaring, en toch staan jullie maar 3 punten van het "ons" af. Terwijl wij elke week drama voetbal laten zien.
Er mag toch wel meer verwacht worden van de Heer ten Cate, of heb ik dat mis?
Ik vind het ook ongeloofwaardig. Word er zelfs een beetje moe vanquote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:15 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Wat vinden jullie nou van zijn uitspraken? Ik vind hem met de week ongeloofwaardiger worden. Jullie staan nu dan wel 2e, maar hoe?? Jullie hebben ten opzichte van vorig jaar Stam, Perez en Gabri erbij. Alle spelers zijn een jaar rijker geworden in ervaring, en toch staan jullie maar 3 punten van het "ons" af. Terwijl wij elke week drama voetbal laten zien.
Er mag toch wel meer verwacht worden van de Heer ten Cate, of heb ik dat mis?
Zijn wij dat ook niet een beetje dan met de eeuwige arrogantie en toch uitblijvende resultaten?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:23 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik vind feyenoord een lachertje.
Ik wou net zeggen, wij presteren ook al jaren ruk.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 18:39 schreef Terrorbita het volgende:
[..]
Zijn wij dat ook niet een beetje dan met de eeuwige arrogantie en toch uitblijvende resultaten?
Alsof Ajax dan opeens 10 miljoen extra te besteden heeft.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 19:59 schreef twi het volgende:
Bovendien sta ik liever vijfde met overwintering in de CL in 't vooruitzicht en dus zo'n 10 miljoen aan transfergelden te besteden in de winterstop om het team te versterken.
Wanneer er CL gespeeld wordt kun je theoretisch aan die bedragen denken. Ik dacht eigenlijk meer aan het soortgelijk scenario van vorig jaar, wanneer we ons versterkten met Huntelaar.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 20:08 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Alsof Ajax dan opeens 10 miljoen extra te besteden heeft.![]()
Het geld voor Huntelaar kwam geloof ik uit de clubkas. Wat dan dus niets met de cl te maken heeft.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 20:21 schreef twi het volgende:
[..]
Wanneer er CL gespeeld wordt kun je theoretisch aan die bedragen denken. Ik dacht eigenlijk meer aan het soortgelijk scenario van vorig jaar, wanneer we ons versterkten met Huntelaar.
waarom geloof ik dat nietquote:Volgens Jol heeft er zich op dit moment echter nog geen club gemeld voor de Pitbull.
Zeg het maarquote:Op zaterdag 13 januari 2007 20:51 schreef denthemen het volgende:
Nu met zijn allen roepen dat het toch geen geldwolf is?
Eerst zien dan gelovenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 20:51 schreef denthemen het volgende:
Onduidelijkheid over Edgar Davids
13 januari 2007, 11:53
Door: Rico van Beers
De toekomst van Edgar Davids ligt mogelijk niet bij Tottenham Hotspur, dit meldde trainer Martin Jol in een interview met Sky News. Volgens Jol heeft er zich op dit moment echter nog geen club gemeld voor de Pitbull.
De oud-international is uitgekeken op White Hart Lane en wil een nieuwe uitdaging. Volgens geruchten zou Davids in de belangstelling staan van zijn vroegere club Ajax, AZ en de Amerikaanse club Dallas FC.
Jol gaf aan dat Davids nog geen gesprekken heeft gevoerd met andere clubs. "Ik snap heel goed dat Davids wil spelen, dat hoort ook van een speler van zijn kaliber", aldus de Nederlandse trainer. Davids zou naar verluidt wel oren hebben naar een vertrek richting Amsterdam. "Als clubs geïnteresseerd zijn in Edgar, dan moeten ze Tottenham opbellen", besloot de trainer van de Spurs.
Nu met zijn allen roepen dat het toch geen geldwolf is?
Davids is een geldwolf omdat Martin Jol zegt dat geinteresseerde clubs maar Tottenham moeten opbellen?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:32 schreef Nashje het volgende:
Wat een vieze geldwolf zeg. Dan moet Ajax dus ook nog HEM opbellen ook? Martin zal met smart wachten op de telefoonrekening.
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:02 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Davids is een geldwolf omdat Martin Jol zegt dat geinteresseerde clubs maar Tottenham moeten opbellen?
Van Geel heeft gewoon normaal contact gehad met Edje hoor, alles was al bijna rond maar Edje besloot toch bij de Spurs te blijven op het laatste moment.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:21 schreef Freak187 het volgende:
Van Geel heeft in de zomer tig keer gebeld naar Edje en Edje gaf geen sjoegge. Ik verwacht niet dat Van Geel alsnog op de knieen gaat. Het moet ook een beetje van 2 kanten komen hoor!
Eerst zien wat hij kiestquote:Op zaterdag 13 januari 2007 20:51 schreef denthemen het volgende:
Nu met zijn allen roepen dat het toch geen geldwolf is?
quote:Op zondag 14 januari 2007 00:46 schreef Madine het volgende:
Wie is nou die Leonardo waar ik zoveel over hoor?
quote:Op zondag 14 januari 2007 00:46 schreef Madine het volgende:
Wie is nou die Leonardo waar ik zoveel over hoor?
Nietes, die van mij heeft een veel mooiere CV.quote:Op zondag 14 januari 2007 01:12 schreef Madine het volgende:
[..]
Ja die brengt wel wat ervaring met zich mee zo te zien.
quote:Vorm zal nooit naar Ajax gaan
Zaterdag 13 januari, door RuudSuperJood, Amsterdam, 11.28u GMT+01.00, VI
Michel Vorm heeft tegenover Voetbal International laten weten dat hij een overstap naar Ajax niet zit zitten. De doelman werd in verband gebracht met de Amsterdammers, maar verlengde zijn contract bij FC Utrecht met drie jaar.
De talentvolle sluitpost vindt een overstap sowieso wat aan de vroege kant. \"Ik ben pas 23, speel voor het eerste jaar in de basis bij een Eredivisieclub en heb het hier prima naar mijn zin. Waarom zou ik dan vertrekken? Ik zie FC Utrecht als de vijfde club van Nederland, alleen de top vier is voor mij het overwegen waard.”
Maar van de top vier zou één club al direct afvallen. “Maar zelfs dan zou ik bijvoorbeeld nooit naar Ajax gaan. Daar pas ik niet en dat zou ik gezien de rivaliteit niet kunnen maken tegenover de mensen hier.\"
Zo gaat verhaal ja, maar er is nooit iets rond geweest, tussen ajax en tottenham niet en tussen edje en ajax niet, edje heeft gewoon gekozen om in Londen te blijven destijdsquote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:32 schreef jna het volgende:
[..]
Van Geel heeft gewoon normaal contact gehad met Edje hoor, alles was al bijna rond maar Edje besloot toch bij de Spurs te blijven op het laatste moment.
Vreselijk inderdaad, want ondertussen staat (stond) het bij Utrecht vol met ex-Ajacieden. Die misplaatste haat richting Ajax van clubjes als Utrecht is echt te triest voor woorden. Ga eerst iets presteren voordat je jezelf zo gedraagt.quote:Op zondag 14 januari 2007 06:26 schreef PLAE@ het volgende:
Het leven heeft voor mij geen zin meer![]()
[..]
quote:Op zondag 14 januari 2007 11:36 schreef twi het volgende:
[..]
Vreselijk inderdaad, want ondertussen staat (stond) het bij Utrecht vol met ex-Ajacieden. Die misplaatste haat richting Ajax van clubjes als Utrecht is echt te triest voor woorden. Ga eerst iets presteren voordat je jezelf zo gedraagt.
Misschien via een livestream van een Zuid-Afrikaanse zender ofzo?quote:Op zondag 14 januari 2007 13:38 schreef patrickt37 het volgende:
Wie weet of ik de wedstrijd Capetown ergens kan volgen?
Maar wel een geweldige persoonlijkheid.quote:Op zondag 14 januari 2007 12:24 schreef Freak187 het volgende:
Bogdan, de keeper met blunders tijdens cruciale wedstrijden.
quote:Ten Cate wil veranderingen in scouting
--------------------------------------------------------------------------------
13 januari 2007
Ajax-trainer Henk ten Cate vindt dat zijn club qua opleiding moet doen waar het goed in is en niet het type speler à la Feyenoord moet gaan opleiden. Dat vertelde hij in Zuid-Afrika, waar Ajax een trainingskamp heeft belegd, aan de Amsterdamse tv-zender AT5. Ten Cate vindt dat Ajax in het vervolg types als Jaap Stam en Gabri zal moeten scouten en dat de scouting dus verbeterd moet worden.
De coach opperde zelfs voorzichtig de optie dat de opleidingen van Ajax en Feyenoord samengevoegd zouden kunnen worden. Ook liet Ten Cate zich positief uit over Mitchell Donald, de jonge middenvelder die in Kaapstad voor het eerst met de A-selectie traint. "Hij is fysiek al heel sterk, is stabiel en zit goed in zijn vel", aldus de oefenmeester.
Dat lijkt me inderdaad verstandigerquote:Op zondag 14 januari 2007 14:47 schreef Mr.Mills het volgende:
Misschien kunnen we ook een samenwerkingsverband met PSV aangaan!
quote:Op zondag 14 januari 2007 14:49 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Dat lijkt me inderdaad verstandiger![]()
Misschien kunnen Ajax en Feyenoord later in hetzelfde stadion voetballen. Die dan wordt gebouwd in Leiden ofzo. In Milaan werkt het ook!
Nergens.quote:Op zondag 14 januari 2007 14:58 schreef partyyboyy het volgende:
Waar kan ik Ajax tegen Cape Town volgen???
In Kaapstad.quote:Op zondag 14 januari 2007 14:58 schreef partyyboyy het volgende:
Waar kan ik Ajax tegen Cape Town volgen???
ow ok, ga ik daar even heenquote:
Kun je op eigen naam laten over zetten tochquote:Op zondag 14 januari 2007 15:12 schreef Da_Sandman het volgende:
Die krengen zijn toch persoonsgebonden en niet overdraagbaar? Anders wil ik er wel twee.
Ajax.nlquote:Kaart overnemen van (Europese)uitkaarthouder
Indien je in het bezit bent van een persoonlijke Ajax Club Card, bestaat de mogelijkheid om een kaartje over te nemen van een (Europese)uitkaarthouder. Je dient het kaartje wel (verplicht) bij de Ajax-Supportersbalie over te laten schrijven op je eigen naam. Vanaf 22-1 t/m 9-2 kun je bij de Ajax-Supportersbalie langskomen om dit te regelen. De Ajax-Supportersbalie is geopend van di. t/m vrij. van 09.30 uur-17.00 uur. Let op: op wedstrijddagen en op zaterdag is dit niet mogelijk. Hier worden ook geen uitzonderingen op gemaakt.
Uitzonderingen:
1. een kaartje is wel overdraagbaar tussen Europese Club Card- of (voorrang) uitkaarthouders onderling.
2. Alleen kaarten die via TicketBox zijn gekocht kunnen worden overgeschreven. Kaarten die zijn gekocht via de Ajax-Supportersbalie worden niet meer op een andere naam overgeschreven.
Ik kan je niet PM'enquote:Op zondag 14 januari 2007 15:10 schreef Silenus het volgende:
Voor fokkers die naar Werder Bremen-Ajax willen maar bang zijn om niet aan kaarten voor het uitvak te kunnen komen...Ik wil zaterdag met m'n nationale uitkaart wel één (of twee, dan neem ik die van mn maat mee) kaartjes halen. Dan kunnen we ze die dag daarna bij de Arena (tegen FC Utrecht) overdragen. Gewoon voor de normale prijs natuurlijk.
ondertitelquote:Op zondag 14 januari 2007 15:44 schreef Nashje het volgende:
Door?
Bijna een kroeg zo genoemdquote:
Dat mag ik wel hopen ja.quote:Op zondag 14 januari 2007 14:48 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Dat heeft Ten Cate niet geopperd. Het is verkeerd geinterpreteerd door at5 en ajax online.
Ik moest er even voor googelenquote:
Lol, maar je snapt nu dus wat ik bedoelquote:Op zondag 14 januari 2007 16:22 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik moest er even voor googelen.
quote:Op zondag 14 januari 2007 16:33 schreef Nashje het volgende:
Ajax Cape Town - Ajax 2-1 (tussenstand)
quote:Op zondag 14 januari 2007 16:33 schreef Nashje het volgende:
Ajax Cape Town - Ajax 2-1 (tussenstand)
Dit is een Ajax topic, 020 is hier gewoon Ajaxquote:Op zondag 14 januari 2007 16:34 schreef sharonfactor het volgende:
020 en 010 samen? dat is net zo iets om aan Bin Laden te vragen plaats te nemen in het Amerikaanse congres
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |