Ben persoonlijk een echte gammaquote:Op dinsdag 9 januari 2007 23:27 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Not that there's anything wrong with it...
Ik val alleen van m'n stoel van verbazing.
Van de kliniek?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 23:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Heb morgen ook pas om 15.00 een afspraak met m'n begeleider.
quote:
Mijn schizofrenie is redelijk onder controle momenteelquote:Aaahikwordgek (klik hier om onder een andere naam te posten)![]()
SP.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 23:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ik heb zin om op de SP te stemmen, kunnen de verkiezingen niet wat eerder?
http://www.brabantsdagblad.nl/bdbinnenland/article990862.ecequote:SP-Kamerlid Van Velzen opgepakt in Schotland
van een verslaggever
Dinsdag 9 januari 2007 - Den Bosch.
Tweede Kamerlid Krista van Velzen van de SP is gistermiddag in Schotland gearresteerd. Ze was met collega’s uit diverse Europese landen betrokken bij de blokkade van de marinebasis Faslane.
De actie richtte zich tegen plannen van de Britse premier Tony Blair om miljarden te investeren in de ontwikkeling van nieuwe onderzeeërs met kernkoppen. Die moeten een oude generatie atoomonderzeeers vervangen. Bij de protesten zijn inmiddels ongeveer 460 actievoerders ingerekend, waaronder ook andere politici. Van Velzen was er gisteren aanwezig op uitnodiging van de Britse Labourpartij van Blair. Van Velzen was de enige Nederlandse aanwezige. Het Kamerlid werd gisteravond weer vrijgelaten en zei goed behandeld te zijn.
De SP-politica vindt de kritiek dat zij haar tijd beter in de Kamer kan besteden niet terecht. „We hebben kerstreces. Dit leek me een goede manier om in die tijd iets nuttigs te doen.“
Ik blijf het puberaal gedrag vinden. Maar wat sta jij zuur in het leven zeg.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 23:54 schreef Yildiz het volgende:
SP.
Ach, ja, dat topic zit vol; SP-kamerlid blokkeert Schotse nucleaire basis
Vol met aannames dat het allemaal zo illegaal is, dat Schotland er niet op zit te wachten enzo.
De term terrorist werd zelfs aangehaald. Dat scheelt, want dan kun je er een gunship op afsturen.
Uiteraard kwats, verzonnen leugens, en verdraaide feiten. Het omgekeerde is namelijk waar, wat de helft van die users daar reduceert tot een nietszeggende clown. Och.
Nee hoor.quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik blijf het puberaal gedrag vinden. Maar wat sta jij zuur in het leven zeg.
Sorry, maar je komt een tikkeltje verzuurd over. Niet zo erg als de users in het soup nazi-topic, maar toch.quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:16 schreef Yildiz het volgende:
Wel grappig dat je het zegt trouwens. Ik zat er pas eens aan te denken, hoe kom ik op FOK! over?
Druk kan ik me er niet om maken, maar alleen maar verzuurd overkomen is ook niet alles, natuurlijk.
Misschien dat ik er eens aan moet werken. Dat sarcasme en cynische gedoe een beetje laten varen.
Ik vind dit soort gedrag een parlementarier onwaardig, zeker als die lid is van een partij die (ooit) wil regeren.quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:13 schreef Yildiz het volgende:
Nee hoor.Alleen vind ik het zo jammer dat een hele club users een politicus die ze niet kennen van alles lopen te beschuldigen, tot terrorist aan toe.
En dat vind ik dan weer net een beetje te ver gaan. Maarja, wie ben ik.
Cynisch gedrag heb ik wel, maar ik geloof daarentegen ook weer niet in het slechte van de mens.
Heel raar.
Excuses is niet nodig, dank voor de reflectie.quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:21 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Sorry, maar je komt een tikkeltje verzuurd over. Niet zo erg als de users in het soup nazi-topic, maar toch.
W T F ? ? ?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 23:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ik heb zin om op de SP te stemmen, kunnen de verkiezingen niet wat eerder?
Om even het geheugen op te frissen, Ann Coulter:quote:Dat valt reuze mee. Ann Coulter is erg aardig en kan heel leuk discussieren.
quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:41 schreef Autodidact het volgende:
Er zullen hier wel een paar piemels gaan zwellen...
Oei, die ging tegen het beeldscherm.quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:50 schreef Autodidact het volgende:
Nog eentje dan. Pas je wel op je toetsenbord?
"God gave us the earth. We have dominion over the plants, the animals, the trees. God said, 'Earth is yours. Take it. Rape it. It's yours.'"
Wat een apart filmpie!quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:41 schreef Autodidact het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=T-DskDo217Y
Bij mij niet, helaasquote:Er zullen hier wel een paar piemols gaan zwellen...
Ow oké. Wat is het verschil dan precies?quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:55 schreef Autodidact het volgende:
Ja. Neocon is ze niet hoor, ze is gewoon een religieuze fascist.
Een soort Pamela Anderson dus. Och, ik wacht wel weer op het hardcore filmpie.quote:Ach, ze leukt de Amerikaanse tv een beetje op.
Vergelijk die hoer niet met haar!quote:Op woensdag 10 januari 2007 01:00 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Een soort Pamela Anderson dus. Och, ik wacht wel weer op het hardcore filmpie.Dat vind ik interessanter dan wat er verder voor onzin uit d'r mond komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |