dictee-sletquote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Compleet met de übertoffe spelfouten, doorgaans.
Dat vijf dagen erna is een morning after spiraaltje. Die vijfde dag is dan wel de laatste.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:56 schreef Mirage het volgende:
[..]
dat moet ze helemaal zelf weten, maar even naar de huisarts voor mogelijkheden lijkt mij niet onverstandig, behalve de after morning pil (je hebt ook iets dat geloof ik tot 5 weken naderhand kan worden geslikt, als je tenminste zwanger bent)
En waar ze zat ofcoursequote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:11 schreef ssebass het volgende:
We hoeven niet alles te weten, maar wat nou de reden was voor het weglopen is toch wel interessant. Vooral omdat iedereen iets anders heeft geroepen.
ik doelde op de abortuspil.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:46 schreef ssebass het volgende:
[..]
Dat vijf dagen erna is een morning after spiraaltje. Die vijfde dag is dan wel de laatste.
Originele tvpquote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:55 schreef ShaoliN het volgende:
Guttegut. Wat een stel domme ezels lopen er toch rond op FOK! Maargoed, de ware aard van de gemiddelde ramptoerist komt weer aardig naar boven door zo'n topic.
Da's toch bij een heleboel topics op FOK! ? TS begint serieus, een beperkt aantal users komt met serieuze opmerkingen en tips maar zodra een aantal notoire ONZ-ers het topic ontdekt wordt het weer een bende.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:55 schreef ShaoliN het volgende:
Guttegut. Wat een stel domme ezels lopen er toch rond op FOK! Maargoed, de ware aard van de gemiddelde ramptoerist komt weer aardig naar boven door zo'n topic.
"Soms past de wereld zich aan aan jou, maar soms zul je je ook zelf moeten aanpassen aan de wereld"quote:Op dinsdag 9 januari 2007 20:12 schreef buitenbeentje het volgende:
[..]
Da's toch bij een heleboel topics op FOK! ? TS begint serieus, een beperkt aantal users komt met serieuze opmerkingen en tips maar zodra een aantal notoire ONZ-ers het topic ontdekt wordt het weer een bende.
En dan heb je ook nog van die figuren die geen bookmarks gebruiken en niets beters toe te voegen hebben als tvp en het topic lopen te vervuilen.![]()
Zodat wij er even met z'n allen langskunnen gaan en ze in prenten dat ze de volgende keer de ouders bellenquote:
wat denk je zelf?quote:Op woensdag 10 januari 2007 00:18 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zodat wij er even met z'n allen langskunnen gaan en ze in prenten dat ze de volgende keer de ouders bellenOf gewoon uit nieuwsgierigheid ?
.
Juiste stap!quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:41 schreef Thedrummer het volgende:
je kan haar moeilijk in haar kamer opsluiten, en je kan ook geen 24u per dag naast haar wakker blijven.. maar we doen ons best om die ruimte niet meer te geven binnen normale grenzen..
lolquote:Op woensdag 10 januari 2007 10:43 schreef tonks het volgende:
KLOOTZAK IK WIL HIER NIET MEER WONEN WAAROM BEN IK HIER NOG?!?!
"Hahahaha"
IK GA NAAR BOVEN
"Haha"
HEY TIM IK KAN NIET VERBINDEN MET DRAADLOOS INTERNET KAN JE EVEN KOMEN HELPEN?
Beter paniek om 'niets' dan geen paniek om 'iets'.quote:Op woensdag 10 januari 2007 11:35 schreef DenniZ224 het volgende:
Thedrummer, vind je achteraf niet dat je een beetje paniek om niks heb gemaakt? en iedereen deed hier ook zo overdreven toen ze nog geen eens 1 dag weg was.
een kind van 14-16 die alleen weg is en 's nachts niet thuis komt? Tuurlijk maak je dan paniekquote:Op woensdag 10 januari 2007 11:35 schreef DenniZ224 het volgende:
Thedrummer, vind je achteraf niet dat je een beetje paniek om niks heb gemaakt? en iedereen deed hier ook zo overdreven toen ze nog geen eens 1 dag weg was.
quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
onderhandel gerust over bepaalde tijden.
hoe herkenbaarquote:Op woensdag 10 januari 2007 10:43 schreef tonks het volgende:
KLOOTZAK IK WIL HIER NIET MEER WONEN WAAROM BEN IK HIER NOG?!?!
"Hahahaha"
IK GA NAAR BOVEN
"Haha"
HEY TIM IK KAN NIET VERBINDEN MET DRAADLOOS INTERNET KAN JE EVEN KOMEN HELPEN?
haha, dat is wel heel vertederendquote:Op woensdag 10 januari 2007 13:54 schreef MM-Luna het volgende:
Mijn broertje liep ook eens weg, hij ging de voordeur uit.. stak de weg over en ging in de speeltuin in het huisje zitten. De hele dag. Hij had een rugzak mee met zijn pyama, knuffelbeer, een koekje en een banaan.
Dat was wel lief, hij was toen 5 jaar ofzo.
Heeft ze cam?quote:Op woensdag 10 januari 2007 10:42 schreef tonks het volgende:
Mijn zusje zei ook een keer "Ik loop weg!" en toen moest ik vet hard lachen en ging ze op haar kamer msnen.
in mijn cachequote:Op woensdag 10 januari 2007 16:34 schreef Badabingea het volgende:
foto's van het meisje ergens?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |