Huh?? Als je het einde hebt gezien dan snap je ook waarom ze het niet kon overleven.....quote:
Maak je nou een grapje?quote:Op zondag 7 januari 2007 16:11 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ga naar The Texas Chainsaw Massacare The Beginning.
Dies een stuk beter en daan zitten nog spannende momenten in.
Dat kon ik bij deze film niet zeggen.
Ik heb ze vorig jaar alleen maar in screener gezien iig. Daar ga ik toch echt niet naar kijken, pauper kwaliteit.quote:Op maandag 8 januari 2007 12:55 schreef Tallie1982 het volgende:
Saw III (2006) *NTSC* *UNRATED*
Date2007-01-06
Group REPLICA
Section DVD-R
En jij had hem vorig jaar al op dvd ? Een screener zeker
Ja mooi hequote:Op maandag 8 januari 2007 12:41 schreef von_manstein het volgende:
Dit vind ik geen horror maar meer een 1001 manieren om iemand omzeep te helpen op de middel eeuwse manier.
Nee ik maak geen grapje, tis gewoon zo.quote:Op maandag 8 januari 2007 15:51 schreef MajesticZ het volgende:
[..]
Maak je nou een grapje?![]()
[..]
Ik heb ze vorig jaar alleen maar in screener gezien iig. Daar ga ik toch echt niet naar kijken, pauper kwaliteit.
* MajesticZ is blij met z'n Pathe Unlimeted![]()
Like, EENSCH!quote:Op maandag 8 januari 2007 17:07 schreef Vandoooorrr het volgende:
Dat met die negert was hilarisch, alleen al omdat er een neger dood ging.
Schat, volgens mij lopen er heel wat mensen rond op fok die 'm nog niet hebben gezien. En daar hoeft de film nog niet voor verpest te worden.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:11 schreef slindenau het volgende:
Had/heb je de film nog niet gezien?
Dat klopt, dat 'spoilers aanwezig' heb ik erin gezet.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:15 schreef slindenau het volgende:
Daarom staat er toch ook heel duidelijk in de TT "spoilers aanwezig".
Dit topic zag ik gisteren, toen ik de film nog niet had gezien ook, maar ik ben dan zo slim om er niet op te klikken
Of schat jij het gemiddelde FOK! volk niet zo slim in
Weet ik.. maar het topic werd weer geschopt, dus ik denk, ik plaats de waarschuwing even opnieuw.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:17 schreef slindenau het volgende:
Ja ok, maar die waarschuwing staat er al zeker 24 uur, als het niet meer is.
Heerlijk héquote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:30 schreef seto het volgende:
Jammer dat je het laatste stuk niet had gezien met die neger en zijn botten!
'Tis een meisje.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:01 schreef Roflpantoffel het volgende:
TS, ke bent gewoon een homo!
Ben jij er zoeentje die gaat discrimineren als het op "homo" aankomt, en het beestje liever een aparte naam geeftquote:
Mietjequote:Op zaterdag 13 januari 2007 13:21 schreef _petjan het volgende:
Kanker. Ik kijk die film nu, ik ben dat stuk met dat ze in zijn schedel aan het boren is. Het gaat gewoon te ver. Vooral dat met die schedel en die varkens
Haha en dat met die neger? Vond je dat wel leuk? Ik vond die hele film wel komisch eigenlijk.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 13:21 schreef _petjan het volgende:
Kanker. Ik kijk die film nu, ik ben dat stuk met dat ze in zijn schedel aan het boren is. Het gaat gewoon te ver. Vooral dat met die schedel en die varkens
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Little strange, maar kan ook dat ik wat gemist heb daarmee. Saw 1 ken ik vrij goed maar heb 2 maar 1 keer gezien, viel me tegen.
Hoe dan ook, best leuk filmpje.![]()
Ik dacht dat hij eerst ook nog een ketting door zijn kruis had.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:34 schreef Beelzebub85 het volgende:
Luister luister.
Als je bij een film flauwvalt, of moet kotsen..... dan ben je gewoon fout bezig. En een pussy, maar dat terzijde.
Toffe film trouwens, al had ik graag gezien dat deze gast zijn kaak nog een beetje verbouwde.
Jammer.
[afbeelding]
Het geluid in combinatie met die vieze beige drap denk ik. Vond het ook wel meevallen eigenlijk. Dat stuk waar ze effe die schedel gaan boren daarentegen.....quote:Op zondag 14 januari 2007 15:17 schreef Tallie1982 het volgende:
Nou zeg.... dat met die varkens was toch echt het minst gore van de film hoor. Wat was daar nou goor aan ?
kotsmisselijk goor? neeh maar wel mooi om te zienquote:Op zondag 14 januari 2007 15:17 schreef Tallie1982 het volgende:
Nou zeg.... dat met die varkens was toch echt het minst gore van de film hoor. Wat was daar nou goor aan ?
Oke. Maar als jij Scary Movie eng vond, dan vind ik je oordeel over Saw II ook niet geloofwaardig.quote:Op zondag 14 januari 2007 15:33 schreef GlazenKaak het volgende:
Ik heb gisteren Saw II gezien, ik vond hem écht nepen als ik hem lam vind zegt dat wel wat want ik vond Scary Movie eng. Straks Saw III kijken en ff de lollercoaster rijden
![]()
Jamaar jamaar. Bij Scary Movie 3 als Nep-Samara uit die put komt :x da's gewoon eng. Maar bij Saw 2 had je niet echt schrikmomenten! Alleen dat er op gegeven moment 2 mensen staan te praten en dan opeens die neger achter hun staat, toen schrok ik wel.quote:Op zondag 14 januari 2007 15:43 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Oke. Maar als jij Scary Movie eng vond, dan vind ik je oordeel over Saw II ook niet geloofwaardig.
*Noteert film*quote:Op zondag 14 januari 2007 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Ik heb gisteren Blood Diamond zitten kijken.
Die vond ik zowaar nog zieker dan elk van de Saw-delen
Begon leuk, maar daarna moest je veel wachten op bloederige scènes... btje afgezaagde drama tussendoor. Maar het heeft me wel kunnen vermaken.quote:Op zondag 14 januari 2007 15:24 schreef TonyMalony het volgende:
Zeer teleurstellende film, ik vond hem echt wat voorspelbaar en langer niet zo grof als ik had verwacht!
Er komen er nog 3quote:Op zondag 14 januari 2007 23:04 schreef Glijdt_licht het volgende:
Ben er gister ook geweest, en viel me zwaar tegen eigenlijk.
Ik schoot gewoon in de lach bij die varkens..
Niks goors, niks spannends, geen verhaal enz.
Bagger film
Wel mooi dat die knakker nu dood is, kan er tenminste ook niet meer een vervolg komen. Dit was gewoon afgezaagd.. :s
ah neeeeejquote:Op maandag 15 januari 2007 09:46 schreef Martijn85 het volgende:
[..]
Er komen er nog 3Deel 4 komt iig oktober dit jaar uit
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |