Edit: Didgeridoo ofzo.quote:Op zondag 7 januari 2007 00:18 schreef Hi_flyer het volgende:
Djembee Ohnee zo heet zo'n ding niet. Ik bedoel zo,n apparaat dat die inboorlingen hebben, lange pijp met vaag, maar zuiver geluid.
Hehe, dat is em. Een (schuif)trombone is niks meer dan een lange buis die langer en korter gemaakt kan worden, met een mondstuk eraan. Het geluid wordt niet door het instrument voortgebracht maar zijn je trillende lippen; simpeler kan het niet, en je kan er 100% perfect mee spelen (kost wel enige oefeningquote:Op zondag 7 januari 2007 00:22 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Trombone
Zijn zoon, ook Anton, die in Beauty & the nerd speeldequote:Op zondag 7 januari 2007 00:44 schreef Feldhofer het volgende:
Op de radio hoorde ik laatst een interview met de overleden kunstenaar Anton Heyboer, waardoor is hij, behalve zijn schilderwerk, nog meer bekend (zelfs berucht!)?
Neej joh! meer Utah!quote:Op zondag 7 januari 2007 00:46 schreef B.ertha het volgende:
en volgens mij was ie componist
quote:Op zondag 7 januari 2007 00:52 schreef Feldhofer het volgende:
[..]
5!!! om precies te zijn, veelwijverij dus...
SaskiaR +1
erkel 1
rick89 1
schorpioen 2
Homdeck 1
vanKampen 1
B.ertha 2
Jayhawk 2
SaskiaR 2
Nembrionic 3
Yurithemaster 2
DuranK 1
Hawaii_Tim 1
Feldhofer 1
Goeiemorgen Wickedangel +1quote:Op zondag 7 januari 2007 02:21 schreef Wickedangel het volgende:
Alec Baldwin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |