quote:Op maandag 15 januari 2007 16:10 schreef FranticDJ het volgende:
Die moet je op t cbr invullen.. En die mag je tevens alleen invullen in bijzijn van je examinator..
Thanks, kan dus gewoon daar op het CBRquote:Op maandag 15 januari 2007 16:17 schreef sandertjuh het volgende:
Ik heb hem van te voren in moeten vullen, voor mijn 1e examen. Voor de 2e keer hoefde het niet meer, hij werd gewoon meegenomen vanaf het 1e examen.
Ik heb hem denk ik 3 weken van te voren in moeten vullen.
Ik moest vanmorgen ook rond 9 uur. Das echt een ideale tijd. Dan is het net licht, nog vrij rustig op de weg (in Leeuwarden danquote:Op maandag 15 januari 2007 15:58 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
En je eigen rijvaardigheden zijn natuurlijk ook niet onbelangrijk. Ik zie dat jij om 9u zoiets moet, lijkt me wel een lekkere tijd, rustig op de weg en scholieren zijn al op school. Ik moet om 13:15u
![]()
Mijn instructeur zei anders precies het zelfde hoor.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:17 schreef vannelle het volgende:
[..]
Sorry dat ik het zeg maar dat is flauwekul.
Zolang je aan de eisen voldoet:
* auto heeft dubbele bediening
* auto heeft het blauwe plaatje met de "L"
* instructeur heeft geldig rijbewijs en bevoegdheid om les te geven
* persoon achter het stuur is minimaal 18 jaar
is er niks aan de hand.
Zelf laat ik geslaagde leerlingen lekker zelf terug rijden, laat ze maar lekker doen.
Ze rijden dan echt hun eigen rit zónder dat er iemand commentaar geeft, is ook wel es fijn.![]()
Verzekerd? Echt wel!
Zit wel veel tijd tussen dan? Kan je volgende week maandag of dinsdag niet nog eventjes?quote:Op maandag 15 januari 2007 16:50 schreef Sjengdanny het volgende:
Vanmiddag mijn laatste 2 uur rijles gehad voor het examen, volgende week donder examen![]()
Dit zijn echt de voorwaarden die er zijn.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:46 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Mijn instructeur zei anders precies het zelfde hoor.
hij zei iets in het kader van: je hebt geen les. dus nu is de instructeur niet verantwoordelijk als er iets gebeurt.
Tevens.. rijd de ex-lesser dan "nog" zonder rijbewijs opzak.
maar goed.. boeide mij niet veel toen hij terug reed
Vijftien maanden.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 00:08 schreef Crazykill het volgende:
Hoelang deden jullie voordat jullie je rijbewijs hadden? Dus zeg maar van je eerste les tot dat je geslaagds was voor je praktijk?
motor af laten slaan maakt ook niks uit, als je maar niet paniekerig gaat reageren zoals een vriend van me wel deed tijdens z'n tweede examen, hij is dan ook gezakt omdat hij onder andere te onzeker reed..quote:Op maandag 15 januari 2007 23:51 schreef Glijdt_licht het volgende:
Hmm ik heb mn rijbewijs al een tijdje, sinds 22-12-2005. Ik vind het echt kut voor die mensen die nu 5dagen moeten wachten op het rijbewijs, ik heb hem diezelfde middag opgehaald.
Moest om 2uur beginnen. Aardige examinatrice, en ben in 1 keer geslaagd zonder ingerepen gelukkig. Motor sloeg alleen 1 keer af...
8 maandenquote:Op dinsdag 16 januari 2007 00:08 schreef Crazykill het volgende:
Hoelang deden jullie voordat jullie je rijbewijs hadden? Dus zeg maar van je eerste les tot dat je geslaagds was voor je praktijk?
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 16 januari 2007 10:34 schreef Me_Wesley het volgende:
Ik heb er 10 maanden over gedaan, 36 lessen.
Oftewel:
IK BEN ZOJUIST GESLAAAAAAGD![]()
en nu een week wachten
Ja, ik ga denk ik wel even langs dalijk, voor de zekerheid! Dankjequote:Op dinsdag 16 januari 2007 10:49 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
gefeliciteerdnog foutjes gemaakt?
![]()
ik ga morgen alvast bellen of hij klaar ligt. Gewoon aan het einde van de dag. Als je er nou voor zorgt dat je vandaag aan het einde van de dag je rijbewijs aanvraagt, kan je hem vrijdag nog ophalen
jaa je moet gewoon aan het einde van de dag gaan. dan sta je wel genoteerd. nu nog niet was mij verteld ze doen het aan het einde van de dag invoeren. Ik kreeg ook rond 4 uur half 5 afgelopen donderdag een smsje van me rijschool met gefeliciteerd dat ik geslaagd was.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 11:08 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja, ik ga denk ik wel even langs dalijk, voor de zekerheid! Dankje
Nouja, de voorrij-rit was echt ongelovelijk slecht, zoals bij ongeveer iedereen geloof ikOp mijn kloten gehad ( "ZO GA JE HET DALIJK ECHT NIET HALEN!" ).
Vervolgens kennismaken met examinator, aardige vrouw. In de auto nog even over de bediening en wat lampjes gehad (was vergeten hoe mijn achterruitenwisser aan moest). De rit zelf ging gewoon goed, alleen had af en toe dat ik mijn schouder vergat. Op de snelweg kreeg ik te horen dat ik meer afstand moest houden, en terug in de bebouwde kom reed ik op de baan voor rechtsaf terwijl we rechtdoor moesten. Gelukkig was er nog ruimte om te schuiven. Maar ik kreeg toen wel mijn twijfels, want ze had gezegd dat ze extra op het vooruitkijken ging letten omdat dit een probleem was op mijn TTT. Maar gelukkig, ze vond wel dat ik op een paar punten niet goed vooruit kijk/dacht, maar over het algemeen gezien deed ik dit wel goed *phew*
Ohja, de verrichtingen.. Eerst straatje keren met steken, ging perfect. Daarna achteruit inparkeren, was echt bar en bar slecht. Gelukkig had ik mijn straatje keren al voldoende
woo das wel heel erg snelquote:Op dinsdag 16 januari 2007 11:49 schreef Drifter__ het volgende:
![]()
En ik ben vandaag(net) ook GESLAAGD !!!
![]()
![]()
Geen 1 opmerking tijdens het rijden en bij de nabespreking![]()
Begonnen: 04/12/06
Rijlessen : 8
Uurtjes: 16
Wat een lekker gevoel zeg!
P.S kan ik hem vandaag nog gaan aanvragen ?
Dat vond ik ook het meest fijne. Toen ik voor het eerst zelf mocht rijden nadat ik geslaagd was weet je waar je heen wilt en je kan dan voor jezelf de route alvast bepalen. Dan weet je precies wat je kan verwachten en zo.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:22 schreef Alcarin het volgende:
![]()
Me_Wesley en Drifter__: Gefeliciteerd!!
![]()
![]()
Ik vind mezelf vandaag ook heel stoer, want ik ging rijden, we zaten op de snelweg en toen zei mijn instructeur 'nou, je weet waar je woont he? Rijd jezelf maar naar huis!'![]()
En ik wist de weg ook nog![]()
En ik maakte niet eens fouten![]()
Echt tof om te rijden zonder dat elke 20 seconden iemand zegt waar je heen moet!![]()
Jij ook gefeliciteerd !quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:28 schreef Me_Wesley het volgende:
Drifter__! GEFELI!En met maar 16 uur, knap hoor!
Ik ga rond kwart over 4 ook even langs gemeentehuis.. en dan hopelijk in het weekend lekker karren!
Alcarin, dankje! Succes met je lessen
EDIT: Of ben je al afgereden?![]()
Ja bij mij om half 5, gewoon gaan, niet geschoten is altijd mis!quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:33 schreef Drifter__ het volgende:
[..]
Jij ook gefeliciteerd !![]()
Afdeling burgerzaken gaat hier 15.00 dicht. Heeft het nog zin om 14.30 / 14.45 te gaan ?![]()
Nee hoor, in maart pas!quote:
idd gewoon gaan en anders morgen gewoon om 9 uur voor de deur staan. kan je het misschien alsnog op vrijdag laat in de middag gooien.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:33 schreef Drifter__ het volgende:
[..]
Jij ook gefeliciteerd !![]()
Afdeling burgerzaken gaat hier 15.00 dicht. Heeft het nog zin om 14.30 / 14.45 te gaan ?![]()
Beidequote:Op dinsdag 16 januari 2007 00:18 schreef Glijdt_licht het volgende:
Bedoel je de tijd, of aantal lessen?
Aantal lessen: 29
Tijd: half jaartje
quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:40 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja bij mij om half 5, gewoon gaan, niet geschoten is altijd mis!
Gelukt, kon hem gewoon aanvragenquote:Op dinsdag 16 januari 2007 14:03 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
idd gewoon gaan en anders morgen gewoon om 9 uur voor de deur staan. kan je het misschien alsnog op vrijdag laat in de middag gooien.
ik kan niet wachten om morgen te bellen en dan eventueel te horen dat ie er ligt!
bij ons hier gaat het trouwens om 5 uur dicht. Gewoon gaan je weet maar nooit
Tijdens het examen rustig lezen en luisteren en goed kijken naar de foto. Tijd zat.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 15:15 schreef Xbox_360 het volgende:
Ik ga volgende week dinsdag op voor theorieNog tips? Behalve heel veel oefenexamens maken? Ik heb in totaal 105 theorie-examens op twee cd-roms (VEKABEST en TEST&DRIVE), lijkt mij genoeg
Tip: Laat je niet gek maken door die oefenexamens, ik vond mijn echte examen makkelijker dan de oefenexamens. De laatste drie oefenexamens die ik heb gemaakt ben ik alledrie voor gezakt, zegt dus niets want ik had voor het echte examen maar 1 fout..quote:Op dinsdag 16 januari 2007 15:15 schreef Xbox_360 het volgende:
Ik ga volgende week dinsdag op voor theorieNog tips? Behalve heel veel oefenexamens maken? Ik heb in totaal 105 theorie-examens op twee cd-roms (VEKABEST en TEST&DRIVE), lijkt mij genoeg
Ja, had ik ook, steeds 5 of 6 fout, maar bij het echte examen alles goedquote:Op dinsdag 16 januari 2007 15:32 schreef BLADEZZ het volgende:
Tip: Laat je niet gek maken door die oefenexamens, ik vond mijn echte examen makkelijker dan de oefenexamens. De laatste drie oefenexamens die ik heb gemaakt ben ik alledrie voor gezakt, zegt dus niets want ik had voor het echte examen maar 1 fout..
Klopt...quote:Op dinsdag 16 januari 2007 16:04 schreef Crazykill het volgende:
Sommige vragen uit die VEKABEST cd rom slaan trouwens echt nergens op
quote:Op dinsdag 16 januari 2007 16:07 schreef sandertjuh het volgende:
ik heb net gebeld en ik zat net niet bij de lading van vandaag.
dan ga ik morgen aan het einde van de dag nog maar even bellen![]()
waarschijnlijk was ie er morgen
paps rijd doordeweeks op de vrachtwagen en mams gaat met het OV naar der werk.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 16:27 schreef Alcarin het volgende:
[..]
![]()
Heb je dan meteen ook een auto om in te rijden?
Lijkt me geweldig, de eerste keer in je eentje rijden![]()
En zo hoort het ookquote:
Lucky bastards allemaal hier zeg...quote:Op dinsdag 16 januari 2007 16:36 schreef Me_Wesley het volgende:
Ohja, en ik mag in de auto van paps en mams
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |