quote:
Ik ga me even online registreren en kijken of m'n internet dat wel trektquote:Op vrijdag 12 januari 2007 08:47 schreef Flashwin het volgende:
[..]
dat is wel stoer
je bent dus behoorlijk goed, welk platform speel je? misschien moeten we eens tegen elkaar![]()
Gelukkig verloopt de competitie in werkelijkheid anders.quote:
Zeker, net 4-0 op m'n flikker gehad Fiorentina - Palermo, een rematch Fiorentina - Ajax 0-1quote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:16 schreef gday het volgende:
[..]
Maar vergis je niet: het is heel anders om online te spelen. Hoe de PC speelt heb je na verloop van tijd wel door.
Mwah ik vond het best spannend, helemaal als je een penalty tegen kreegquote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:16 schreef gday het volgende:
[..]
Gelukkig verloopt de competitie in werkelijkheid anders.Ietwat spannender zeg maar...
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 14:18 schreef VoreG het volgende:
Wat een hoerig kutspel
Verlies met 2-3, terwijl ik in de 90e minuut eerst een vrije trap op de lat schiet, rebound op de lat en in de blessuretijd snoeihard binnenkantpaal en de keeper pakt em... Hij counter naar de 2-3 met Henry
-edit-
Het is dat die controller aan een draadje zit. Ik snap nu ineens waar al die frustraties vandaan komen
Ga je PES spelen? Of wil je er juist vanaf?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 12:08 schreef jorienvdherik het volgende:
iemand pes ruilen tegen
Oblivion, Table Tennis of Perfect Dark Zero ?
ja pes spelen, ff met feyenoord online spelenquote:Op vrijdag 12 januari 2007 16:26 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Ga je PES spelen? Of wil je er juist vanaf?
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 16:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
ja pes spelen, ff met feyenoord online spelen
spel geruild inmiddels tegen oblivion![]()
dan win je welquote:Op vrijdag 12 januari 2007 16:28 schreef VoreG het volgende:
Ik zit nu in eenonline competitie die zo gaat beginnen. Denthemen speelt ook mee, ben benieuwd
Mr. FIFA heeft nu pesquote:Op vrijdag 12 januari 2007 16:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
ja pes spelen, ff met feyenoord online spelen
spel geruild inmiddels tegen oblivion![]()
nou nog niet, moeten beide nog opsturen, maar hoop hem volgende week in het midden van de week te krijgenquote:
Nou succes zou ik zeggen ( en ook met het smijten van je controllerquote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:31 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
nou nog niet, moeten beide nog opsturen, maar hoop hem volgende week in het midden van de week te krijgen
Dan heb ik inderdaad ook de neiging om mijn controller door de tv te smijten. Verschrikkelijk frustrerend is dat.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:09 schreef VoreG het volgende:
Net een mooie aanval (het stond nog 1-1) 88e minuut.
Ik leg de bal af en ik stond met m'n spits op de penaltystip, niemand in de buurt, keeper lag op de grond. Schiet.Over-O-
Het is gvd moeilijker om raak te schieten dan vanaf 1 m kilometers over te schieten!
Ik baal er van dat ik telkens stomme fouten achterin maak, een pass die verkeerd gaat of wat dan ook. Want tot nu toe heb ik telkens de grootste kansen gehad en het meeste balbezit, maar het was of de paal of de lat of mijn niet zo scherpe schot of een fout in PES dat het mis gaatquote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:11 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan heb ik inderdaad ook de neiging om mijn controller door de tv te smijten. Verschrikkelijk frustrerend is dat.
Eén van mijn meest 'leuke' blunders is de bal uit je strafschopgebied proberen weg te rammen en dan staat er een ploeggenoot in de weg. En dan komt ie voor de voeten van de tegenstander en die schiet hem er vervolgens in.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:13 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik baal er van dat ik telkens stomme fouten achterin maak, een pass die verkeerd gaat of wat dan ook. Want tot nu toe heb ik telkens de grootste kansen gehad en het meeste balbezit, maar het was of de paal of de lat of mijn niet zo scherpe schot of een fout in PES dat het mis gaat.
Kutspel! Nu ga ik wel winnen
krijg je dan je punten ?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 20:41 schreef VoreG het volgende:
Disconnecters.
Sta nu voor de 4e keer op rij met 3-0 voor bij rust en dan gaan ze weg..
Meestal wel, helaas zijn er ook online spelers die het weten te omzeilen. Waarbij hun geen lost en disconnect krijgen en jij ook geen 3-0 winst.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:54 schreef arpy het volgende:
en de disconnecter krijgt toch de loss en een disconnect erbij?
Zekers, gaat niks boven irl spelen tegen je maten.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:47 schreef Feen het volgende:
Offline biedt toch een extra dimensie..
Offline speelt ook iets sneller...Ik denk dat dat je dimensie is Feen!quote:
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 21:17 schreef VoreG het volgende:
Het werd nu zelfs zo erg dat de tegenstander zich zelfs begon te verontschuldigen dat hij scoorde. Kutspel
Mwah dat scheeuwen doe ik ook onlinequote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:47 schreef Feen het volgende:
vandaag ff offline tegen een maat gespeeld, ging gelijk op, ik won wel telkens maar goed nipt, uiteindelijk Real Madrid - Manchester United. 1-1 90e minuut, hij schiet op de paal, ik counter met van nistelrooy en ronaldo en maak de 2-1. Mijn vreugdedansje kon die niet waarderen...
Neemt ie aftrap, loopt ie met Saha gelijk richting keeper, ikke slidings maken om hem te hakken maar hij ontweek ze allemaal..BOEM! Goal!
2-2 heb nog nooit zo geschreeuwd/gelachen...
Offline biedt toch een extra dimensie..
Nee dat was niet leukquote:
mijn dimensie is dat ik meer plezier beleef 1 vs 1 offline dan online...quote:Op zaterdag 13 januari 2007 02:09 schreef DeToXiC het volgende:
[..]
Offline speelt ook iets sneller...Ik denk dat dat je dimensie is Feen!![]()
Zo'n gast had ik dus ook. Ook met Barca speelde die.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:00 schreef Flashwin het volgende:
Ik ga net tegen zo een gast met redelijk hoge rating (655) en maak em in de eerste helft helemaal kapot. 0-3 in de rust. 2de helft ga ik rustig verder en hij wordt helemaaal para en begint eigen goal na eigen goal te makensee for yourself. let ook op de chatberichten
[afbeelding]
0-15, wat een sukkel.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:00 schreef Flashwin het volgende:
Ik ga net tegen zo een gast met redelijk hoge rating (655) en maak em in de eerste helft helemaal kapot. 0-3 in de rust. 2de helft ga ik rustig verder en hij wordt helemaaal para en begint eigen goal na eigen goal te makensee for yourself. let ook op de chatberichten
[afbeelding]
Is mij nooit opgevallen. Het is me wel opgevallen dat ik soms tegen een tegenstander oploop en dat ie uit balans raakt, en hoppaaaaa... penalty. Vervolgens word ik aan de andere kant doormidden gehakt zonder dat de bal wordt gespeeld en wordt er niet gefloten?quote:Op zondag 14 januari 2007 22:38 schreef Frasier het volgende:
Iemand wel is opgevallen dat de computer wel erg vaak even een penalty voor je weggeeft aan de tegenstander? Gebeurt zovaak dat de AI de tegenstander lomp tegen de grond schopt terwijl dat echt niet nodig is. Ik kan me niet herinneren dat ik door eigen toedoen een penalty tegen kreeg.
Nee dat kan bij een ranked match inderdaad niet.. Alleen maar accepten of eruit gaan via de guide knopquote:Op maandag 15 januari 2007 12:40 schreef taart het volgende:
Ik kan niet eens iemand weigeren bij Create A Match, wat is dat nou?
Dan moet je met R2 je speler zo positioneren dat ie niet anders kan dan de bal met de voet te nemen. Werkt wel hoor, als je het tenminste onder de knie hebt.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:04 schreef Frasier het volgende:
Ik vraag me wel is af waarom die spelers altijd als eerste de neiging hebben om te koppen. Zelfs als een bal laag aan komt (die je normaal vol op je slof neemt) gaat ie helemaal door z'n knieen () om de bal zachtjes te koppen
. Kansloos en zo onrealistisch.
Ja ik snap wel hoe het moet maar ik vind 't gewoon dom dat een speler in de meest onmogelijke posities z'n best doet om die bal te koppen. Ik bedoel doe dan niks en laat die bal gewoon gaan.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:15 schreef gday het volgende:
[..]
Dan moet je met R2 je speler zo positioneren dat ie niet anders kan dan de bal met de voet te nemen. Werkt wel hoor, als je het tenminste onder de knie hebt.
De bal laten gaan is toch ook geen probleem?quote:Op maandag 15 januari 2007 17:20 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ja ik snap wel hoe het moet maar ik vind 't gewoon dom dat een speler in de meest onmogelijke posities z'n best doet om die bal te koppen. Ik bedoel doe dan niks en laat die bal gewoon gaan.
Nee dat niet, maar je komt er meestal te laat achter dat die josti weer van plan was om te gaan koppenquote:Op maandag 15 januari 2007 17:22 schreef gday het volgende:
[..]
De bal laten gaan is toch ook geen probleem?
haha, daar erger ik me ook aan.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:04 schreef Frasier het volgende:
Ik vraag me wel is af waarom die spelers altijd als eerste de neiging hebben om te koppen. Zelfs als een bal laag aan komt (die je normaal vol op je slof neemt) gaat ie helemaal door z'n knieen () om de bal zachtjes te koppen
. Kansloos en zo onrealistisch.
Daar was ik net bijna het slachtoffer vanquote:Op maandag 15 januari 2007 15:42 schreef -Wolf- het volgende:
gewonnen van PSV met 2-1 door 2 eigen doelpunten..
RTFMquote:Op woensdag 17 januari 2007 09:56 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Ik heb PES6 ook gekocht, ik wil heel graag online maar dan vraagt ie om een code ofzo?
Waar kan ik die vinden?
quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:34 schreef StarGazer het volgende:
Omspeel ik netjes de keeper, schiet ie de bal huizenhoog over. Typisch pes 6
haha, dat had ik dus net met Rosales @ PES5 tegen Sparta.quote:Op woensdag 17 januari 2007 22:34 schreef StarGazer het volgende:
Omspeel ik netjes de keeper, schiet ie de bal huizenhoog over. Typisch pes 6
Ik speel dus 3-4-3.quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:27 schreef satecl het volgende:
gewoon 3-4-3 gaan spelen, en goed blijven tikken.... win je altijd tegen de computer...
Wanneer je online ingelogd bent ergens in het menu bij netwerk options enzo.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:59 schreef Everett het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoe je (op de PC) die voorgeprogrammeerde teksten kan aanpassen? Dus die teksten als "Yes!", "Good game" etc.
Ik wil ook quasi grappige teksten hebben![]()
How does it feel, losing to a girl?quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:07 schreef arpy het volgende:
Kan nu wel ff (PC)...
Iemand nog briljante online quotes om de tegenstander gek te maken?
PC-versie? Ik heb namelijk nergens last van (X360).quote:Op donderdag 18 januari 2007 23:56 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Kan nog steeds niet inloggen, bagger netwerk.
PC versie.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 01:42 schreef Frasier het volgende:
[..]
PC-versie? Ik heb namelijk nergens last van (X360).
quote:Op donderdag 18 januari 2007 22:43 schreef Frasier het volgende:
Scripted PES 6. Ene keer lukt alles, de volgende wedstrijd niks. Het is altijd maar afwachten in welke bui de regiseur heeft.
Dus R2 inhouden en vierkantje? En dan maakt t niet uit hoe hard je schiet?quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:23 schreef Frasier het volgende:
[..]
Als ik in zo'n situatie kom gebruik ik al standaard RT (R2 bij PS2) bij het schieten. De kans dat ie over schiet is anders veel te groot.
Staan die servers in Japan.....quote:Op vrijdag 19 januari 2007 10:29 schreef Flashwin het volgende:
en ow ja, FUCK die servers
terignmongolen van konami dat ze die servers in japan houden![]()
jaquote:Op vrijdag 19 januari 2007 11:15 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Staan die servers in Japan.....![]()
op zich is het niet erg dat die HK gasten er zitten..ze vermelden het altijd netjes in hun room name. maar de traagheid van die servers en (soms) de onbereikbaarheid zijn gewoon KUTquote:Het netwerk is echt 3x niks, ze hadden sowieso veel meer land gerelateerde servers moeten maken. Het zit vol met gasten uit Honk Kong in de UK servers, omdat die gasten niet eens een eigen server hebben.![]()
Wilt ie spelen, gaat ie opeens een ander spel doenquote:
was ik dat?quote:Op vrijdag 19 januari 2007 11:51 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Wilt ie spelen, gaat ie opeens een ander spel doen
Gelijk R2 indrukken nadat je de schiet-knop los laat. Wil niet zeggen dat je nooit meer over of naast schiet maar hij speelt de bal dan met een stuk meer beleid.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 10:35 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Dus R2 inhouden en vierkantje? En dan maakt t niet uit hoe hard je schiet?
Ja erg leuk. De ene wdstrijd ram je ze er tegen een D2 speler achter elkaar in. En vervolgens speel je iemand van 3C en speel je een schamele 0-0 omdat om een of andere wazige reden of de keeper alles heeft of alles over en naast gaat.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 10:28 schreef Flashwin het volgende:
[..]
dat is juist voetbal op zn best.
als je daar niet tegen kan kun je liever fifa gaan spelen![]()
4 keer op rij verloren van mijquote:
pwndquote:Op zondag 21 januari 2007 23:06 schreef jpg97 het volgende:
[..]
4 keer op rij verloren van mij
2-0,4-2,4-3 en 6-1
Ik moet zeggen dat je inderdaad wel veel pech had .quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |