soms maar niet echt elke dag ofzoquote:Op maandag 8 januari 2007 09:31 schreef PieterBas het volgende:
[..]
heb je ook last van koude handen..![]()
Ik ben dan wel een sportief persoon.. maar elke dag 24 kilometer heen en 24 kilometer terug te fietsen.. dat doen we misschien in de lente of zomerquote:Op maandag 8 januari 2007 09:33 schreef Goover het volgende:
[..]
Goedemorgen
File? Ga dan ook met de fiets!
een zwak polsje.. en laatste van je duimen?quote:Op maandag 8 januari 2007 09:46 schreef Theamerican het volgende:
[..]
soms maar niet echt elke dag ofzo
gelukkigquote:Op maandag 8 januari 2007 09:49 schreef Theamerican het volgende:
[..]
joh je meent wat was er danheb je e-mail komt goed vanavond
![]()
ik dacht een alarmtest, maar het was serieus een kleuter met een rotjequote:Op maandag 8 januari 2007 09:48 schreef NrSiX het volgende:
[..]
alarmtest of word er eerst wat in de fik gestoken?![]()
![]()
kijk erook niet raar van op kut stage periode en je doet er geen donder hier hele dag achter die pc surfen.quote:Op maandag 8 januari 2007 09:51 schreef PieterBas het volgende:
[..]
een zwak polsje.. en laatste van je duimen?
dan kan het best een beginselen zijn van RSI..![]()
* PieterBas heeft ook al de eerste symptonen
huhuquote:Op maandag 8 januari 2007 10:00 schreef Zosk het volgende:
ik vind het niet zo grappig, 5min buiten in de regen gestaan![]()
Ik vind ook niet gek, dat ik na mijn stage moeite ga krijgen met het optillen van een kopje koffiequote:Op maandag 8 januari 2007 10:03 schreef Theamerican het volgende:
[..]
kijk erook niet raar van op kut stage periode en je doet er geen donder hier hele dag achter die pc surfen.
maar nee heb geen last van em duimen heb dit al heel lang -paar keer dokter geweest zelfs fotos maken zeg die doe rustig aan.
maar komt steeds terug moet van de week weer
maar laat jij er niet naar kijken dan of laat je gewoon zo hoe het is met de kans dat je het krijg / hebquote:Op maandag 8 januari 2007 10:11 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik vind ook niet gek, dat ik na mijn stage moeite ga krijgen met het optillen van een kopje koffie![]()
Ik heb wel eens eerder de symptonen gehad. Bij een eerdere stage.. Verder heb ik nog wel eens op het MBO een verslag moeten schrijven over werkplekken en ARBO en RSI.. Voorkomen is beter dan genezen, dus ik laat me binnenkort ook maar eens door de dokter nakijken.quote:Op maandag 8 januari 2007 10:21 schreef Theamerican het volgende:
[..]
maar laat jij er niet naar kijken dan of laat je gewoon zo hoe het is met de kans dat je het krijg / heb
Voorkomen is niet moeilijk, docter heb je toch niet nodig om jou iets te vertellen wat je al weet. Aan RSI kunnen ze weinig doen. Het beste is pc gebruik minderen, maar dat gaat niet altijd (als je voor werk altijd een pc nodig hebt). Daarbij kan je wat aan je houdin en je werkplek doen. Er zijn vollop sites te vinden waar je jezelf kan later in formeren over wat de beste houding is, en hoe je je muis, tb, monitor en stoel het beste kan afstellen. Miss zit/werkt het in het begin niet zo lekker, maar het is zeker de moeite waard. Ook een programmatje wat je om de zoveel tijd een pauze(tje) laat nemen helpt, maar kan erg irrtand zijn.quote:Op maandag 8 januari 2007 10:26 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik heb wel eens eerder de symptonen gehad. Bij een eerdere stage.. Verder heb ik nog wel eens op het MBO een verslag moeten schrijven over werkplekken en ARBO en RSI.. Voorkomen is beter dan genezen, dus ik laat me binnenkort ook maar eens door de dokter nakijken.
heb morgen afspraak 15.40 begeleider zal wel weer zeiken dat ik weg moet aangezien ik donderdag ookal middag weg moet terug kom dagquote:Op maandag 8 januari 2007 10:26 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik heb wel eens eerder de symptonen gehad. Bij een eerdere stage.. Verder heb ik nog wel eens op het MBO een verslag moeten schrijven over werkplekken en ARBO en RSI.. Voorkomen is beter dan genezen, dus ik laat me binnenkort ook maar eens door de dokter nakijken.
Ik heb gisteravond al friet gegetenquote:Op maandag 8 januari 2007 11:00 schreef T1andonly het volgende:
Ik zie friet staan...dan is de keuze snel gemaakt.
Hoiquote:Op maandag 8 januari 2007 11:04 schreef miss-scofield het volgende:
Jaaaa, daar ben ik ook weer!!
Hoe is het met jullie?? Nog genoten van de vakantie?
Ik ben net terug van een week snowboarden, heerlijk!!
Zo weer lesgeven... geen idee nog waarover
Succes vandaag!
Halloquote:Op maandag 8 januari 2007 11:04 schreef miss-scofield het volgende:
Jaaaa, daar ben ik ook weer!!
Hoe is het met jullie?? Nog genoten van de vakantie?
Ik ben net terug van een week snowboarden, heerlijk!!
Jij ook suc6...quote:Zo weer lesgeven... geen idee nog waarover
Succes vandaag!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |