Als alle games moeilijk waren, dan koopt de casual gamer ze natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:10 schreef Slappy het volgende:
[..]
EN DAT IS MAAR GOED OOK.
90% ps2 games zijn veel te simpel.
Ben bezig met Bully ook wel erg simpel maar wel lache.
En Dtm 3![]()
Verslagenquote:Op maandag 15 januari 2007 14:13 schreef Strolie75 het volgende:
Je sucked in gamen. Zoek een andere hobby, breien ofzo.
Matrix Infinity roeleert voor mij.quote:Op maandag 15 januari 2007 15:13 schreef wizl het volgende:
Ik heb sinds kort een PS2 (zo'n dunne). Gelijk Tourist Trophy, Singstar + mic's en Kingdom Hearts erbij gekocht, en ik vind het echt helemaal super.
Wat is nu (anno 2007) de beste manier om backups van spellen te kunnen spelen? Ik heb vanalles gehoord/gelezen over modificaties, en/of opstarten met speciale cd's/dvd's. Wat heb ik nodig (ja ik vraag voor deze ene keer gewoon om een boodschappenlijstje) als ik backup's wil maken van mijn originele spellen, en die backup's wil spelen op mijn PS2? (schaamteloze C&P van GOT overigens)
Het maken en afspelen van "backups" wordt niet besproken op FOK!quote:Op maandag 15 januari 2007 15:13 schreef wizl het volgende:
Wat is nu (anno 2007) de beste manier om backups van spellen te kunnen spelen? Ik heb vanalles gehoord/gelezen over modificaties, en/of opstarten met speciale cd's/dvd's. Wat heb ik nodig (ja ik vraag voor deze ene keer gewoon om een boodschappenlijstje) als ik backup's wil maken van mijn originele spellen, en die backup's wil spelen op mijn PS2? (schaamteloze C&P van GOT overigens)
quote:Op maandag 15 januari 2007 15:21 schreef Riesjart1974 het volgende:
Whaaah die phucking eindbaas in God of War....![]()
De eerste twee versla ik wel; die grote kerel en die clones... maar dat laatste gedeelte...
Balen want ik wil asap aan Kingdom Hearts beginnen !!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
hehe ik versloeg hem simpel door gewoon de hele tijd hetzelfde te doenquote:Op maandag 15 januari 2007 15:21 schreef Riesjart1974 het volgende:
Whaaah die phucking eindbaas in God of War....![]()
De eerste twee versla ik wel; die grote kerel en die clones... maar dat laatste gedeelte...
Balen want ik wil asap aan Kingdom Hearts beginnen !!![]()
Bully wil ik echt heel erg graag , maar ik weet niet of het het geld wel waard is. Ben je van plan hem weg te doen als je hem hebt uitgespeeldquote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:10 schreef Slappy het volgende:
[..]
EN DAT IS MAAR GOED OOK.
90% ps2 games zijn veel te simpel.
Ben bezig met Bully ook wel erg simpel maar wel lache.
En Dtm 3![]()
20 euro @ play.com. En dat is het drie dubbel waard.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:30 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Bully wil ik echt heel erg graag , maar ik weet niet of het het geld wel waard is. Ben je van plan hem weg te doen als je hem hebt uitgespeeld?
our price: £14.99 Delivered betekent dat het inclusief verzend kosten is, en is dat 2e hands of nieuwquote:Op maandag 15 januari 2007 16:35 schreef disjfa het volgende:
[..]
20 euro @ play.com. En dat is het drie dubbel waard.
Nieuw.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:56 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
our price: £14.99 Delivered betekent dat het inclusief verzend kosten is, en is dat 2e hands of nieuw?
Dat is niet duur en hoeveel verzend kosten betaal je dan ? of is 14.99 inc.quote:
Inclusief verzendkosten.quote:Op maandag 15 januari 2007 19:04 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat is niet duur en hoeveel verzend kosten betaal je dan ? of is 14.99 inc.
God of Was was tof hequote:Op dinsdag 16 januari 2007 08:29 schreef Riesjart1974 het volgende:
Jaja ! Eindelijk GoW uitgespeeld.
Begonnen met Kingdom Hearts, das wel even wennen kan ik je zeggen....![]()
Ja wat een geweldige game lijkt me dat, deel 1 was al geweldigquote:Op vrijdag 19 januari 2007 13:06 schreef Cyberia18 het volgende:
God of War 2 Video Interview![]()
Oh oh nou verlang ik wel erg naar deze game zegNu maar hopen dat wij niet al te lang moeten wachten
![]()
klik Ik noem het verder een KUT gamequote:Op vrijdag 19 januari 2007 14:00 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Wat is Kingdom Hearts voor soort spel eigelijk? Wat moet je doen, is het moeilijk, hoe zo'n soort spel is het ( Shooter achtig , of meer beweegbaar als DMC of GOW ) ?
Verkoop je em ook?quote:Op vrijdag 19 januari 2007 16:46 schreef Strolie75 het volgende:
Yakuza uitgespeeld, tof spel!
Al zijn het verhaal en de sfeer beter dan de gameplay.
Waar en hoe duur?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:47 schreef Strolie75 het volgende:
Ik heb zin om MGS3 weer eens te spelen.
Metal Gear Solid 3: Subsistence maar besteld
VGPquote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:05 schreef Gamedemon het volgende:
Waar en hoe duur?
Die heb ik ook nog in mn backlogquote:Op zaterdag 20 januari 2007 14:47 schreef Strolie75 het volgende:
Ik heb zin om MGS3 weer eens te spelen.
Metal Gear Solid 3: Subsistence maar besteld
Like duh. Dan komt ie uitquote:Dit artikel is waarschijnlijk op Thursday 08 February, 2007 weer voorradig.
Mijn crappy 3rd party mem cards deden het altijd prima in mn PS2.quote:Op maandag 22 januari 2007 16:11 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
overigens wilde ik dit weekend FFVII gaan spelen, maar schijnt die 3rd party memcard die ik erbij gehaald had niet te werken in mn PS2, is het nog ergens mogenlijk om ergens officiele PSX mem cards vandaan te halen?
Dat staat er wel vaker onder terwijl hij het spel wel gewoon op voorraad heeft. Dit was ook al met Splintercell Double Agent het geval.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 19:59 schreef disjfa het volgende:
Van zuiderpark:
[..]
Like duh. Dan komt ie uit
mn ps2 vind mn memcard ook wel , en formateert hem ook nog, maar daarna vind ie em opeens niet of krijg ik doodleuk het bericht dat ie vol is.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 20:41 schreef peristilius het volgende:
[..]
Mijn crappy 3rd party mem cards deden het altijd prima in mn PS2.
Ik heb 1 keer gehad dat mn 3rd party memorycard al mijn saves gewist had (ook van FFVIIquote:Op maandag 22 januari 2007 16:11 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
overigens wilde ik dit weekend FFVII gaan spelen, maar schijnt die 3rd party memcard die ik erbij gehaald had niet te werken in mn PS2, is het nog ergens mogenlijk om ergens officiele PSX mem cards vandaan te halen?
39 bij play.comquote:Op woensdag 24 januari 2007 16:10 schreef Cyberia18 het volgende:
Okami nu ook voor 40 euro(inclusief verzenden) te pre-orderen bij Nedgame!Wees er snel bij, want de actie is tijdelijk.
Voor die 1 euro doe ik het dus echt niet héquote:
En geen verzendkosten.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:31 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Voor die 1 euro doe ik het dus echt niet héMoet ik het spel ook nog importeren uit Engeland en dan zijn we alweer 3 dagen verder. Nee bedankt.
Maar bij hun kan je toch alleen met een creditcard betalen toch ?
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:19 schreef Deacon_Tigra het volgende:
wou net zeggen
uitgesteld tot juni ofzo![]()
Sorry, maar daarmee wordt je hier niet geholpen.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:14 schreef SnuggLe het volgende:
Omgebouwde PS2...
Sjezus, wat is men hier roomser dan de paus......quote:Op zondag 28 januari 2007 20:16 schreef P-Style het volgende:
[..]
Sorry, maar daarmee wordt je hier niet geholpen.
Hmmm....nadat ik em al had uitgespeeld was ik opnieuw begonnen...maar vond het saai worde.quote:Op maandag 29 januari 2007 08:15 schreef Strolie75 het volgende:
Podverdorrie, MGS3 blijft een geweldig spel
Ik had hem even een dagje geleend van mijn werk, maar potverdorie, makkelijk is anders!quote:Op maandag 29 januari 2007 08:15 schreef Strolie75 het volgende:
Podverdorrie, MGS3 blijft een geweldig spel
quote:
Ik denk als de Europese release nadert, dat er wel meer mensen over zullen praten.quote:Op donderdag 1 februari 2007 22:14 schreef Diablos79 het volgende:
US versie van Rogue Galaxy is uit.. Hebbuh, dat spel is zo vet. Wel vaag dat je hier niet veel mensen over dat spel hoort. Is zeker toch wel een van de toppers die dit jaar nog uitkomen op de PS2
Dubbelquote:Op donderdag 1 februari 2007 22:14 schreef Diablos79 het volgende:
US versie van Rogue Galaxy is uit.. Hebbuh, dat spel is zo vet. Wel vaag dat je hier niet veel mensen over dat spel hoort. Is zeker toch wel een van de toppers die dit jaar nog uitkomen op de PS2
250 euro lijkt me een redelijke prijs.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 13:51 schreef Piovan het volgende:
Ik heb een ps2, slimline versie met een controller die er goed uitziet, inclusief memorycard.
Deze zooi heb ik allemaal:
- Ps2 Slimline version
- 1 Analalog Controller
- 1 Memorycard
- Silent Hill 4: The room
- Flatout 2
- Gta San Andreas
- Gran Turismo 4
- Gran Tusismo Tokyo - Geneva 2002
- Driver Parallel lines
- Burnout Revenge
- Tekken 5
- Midnight club 3: Dub editie
- Sims 2
- Burnout 3 Takedown
Alles is origineel en niet beschadigd.
Wat zou dit alles bij elkaar waard zijn, en hoeveel zou ik ervoor kunnen vangen als ik het verkoop?
Bijna zonde om weg te doen voor die prijs. alleen 16 spellen zijn al 175 euro waard.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:34 schreef Deacon_Tigra het volgende:
ja mooie prijs,maar dat krijg je er nooit meer voor
ik heb mijn slimline met 16 spellen,, 2 controllers en memcard voor ¤ 175 verkocht
Die komt toch ook uit op de X360?quote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:48 schreef Piovan het volgende:
ps3 is me te duur.
Maar ik wil GTA4
Wat een probleem
Dan koop je die want je wilt GTA4 en de X360 is goedkoper en hij is vetterquote:Op vrijdag 2 februari 2007 16:59 schreef Piovan het volgende:
die heb ik ook niet
ik heb alleen ps1 en ps2
i am what the gods have made mequote:
Als je Breath of Fire V: Dragon Quarter overslaat wel ja. Wat een schijt game was dat zeg. Was zelfs de 25 euro die ik er toen voor heb betaald niet waard.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 16:38 schreef Sjibble het volgende:
Breath of Fire is naast Final Fantasy ook een toffe RPG
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |