Game on!quote:Op donderdag 4 januari 2007 22:59 antwoorde Godshand het volgende aan vencodark:
[..]
nee hoor dat wil ik niet zeggen..
ik weet niet waar het wel aan ligt, daar kom jij makkelijker achter dan ik, want jij bent 24h/dag bij jezelf
nee, maar ik heb het idee jij een beeld hebt van hoe een man zou moeten zijn en daar hou je jezelf aan vast, als hij daar niet aan voldoet dat valt hij af. Zelf heb ik ook met vrouwens maar ik heb geaccepteerd dat niemand perfect is en dat juist weer heel leuk eigenlijk is. Ik spreek overgens van karakter en interresses, uiterlijk is een ander verhaal.Nu moet ik zeggen dan ik ook niet de makkelijkste ben en niet zomaar met iemand wat ga doen als het ware.quote:Op donderdag 4 januari 2007 22:42 schreef vencodark het volgende:
Haha thx. Maar daarmee wil je toch niet zeggen dat het misschien aan mijn fucked up karakter kan liggen?![]()
Het gaat er helemaal niet om wat je zegt, het gaat om de manier waarop je het zegt.quote:Op woensdag 3 januari 2007 17:28 schreef BttD het volgende:
[..]
Klinkt als een goede tip. Ik ben op zich wel van de directe gesprekjes, maar ik heb altijd meer achtergrondinformatie nodig ofzo. Ik ben echt zo iemand die (en ik vermoed dat DAT een van de belangrijkste redenen is geweest dat ik niet direct in de smaak val bij meiden over het algemeen) heel relaxed een gesprek begint. Ben altijd heel terughoudend en pas als ik iemand een beetje ken of zelfs goed ken heb ik hele leuke gesprekken. Omdat je weet wat je kan verwachten en wat je wel en niet kan zeggen etc.
Natuurlijk hebben ze je maar te accepteren zoals je bent. Maar als je verder van die persoon niet zoveel weet, behalve een paar hobbies/sporten etc. dan heb je niet zoveel om over te kletsen. Dan begin ik zelf maar over suffe dingetjes, zoals nu met oud en nieuw/kerst feestjes enzovoorts... Ik ben er in ieder geval mee gestopt teveel over mezelf te vertellen want dat boeit die ander waarschijnlijk toch te weinig.
En thanks voor de tip, ik denk dat het echt een goede is, alleen zit je natuurlijk wel met een uitgeklede versie van het probleem: wat te zeggen in zo'n mail. Ik kan een hoop informatie/vragen in een mail stoppen, maar het moet allemaal niet teveel overkomen alsof je puur en alleen interesse hebt (wanhopigheid of whatever) en het moet ook niet een suf vragenlijstje worden... ik blijf het gewoon moeilijk vinden. Ik heb gewoon echt een soort barriere om mensen (in eerste instantie dan) goed te leren kennen.
Spannend hoor, dat internetdaten.quote:Een Chinese tiener heeft zichzelf van het leven beroofd na het zien van zijn blind date van internet. De twee hadden wekenlang met elkaar gechat en spraken af elkaar ook in levenden lijve te ontmoeten, meldde het Chinese staatspersbureau Xinhua vrijdag.
De 19-jarige schone, bekend onder het pseudoniem 'Opwaaiende Jurk', bleek in werkelijkheid tien jaar ouder dan haar date en aanzienlijk minder aantrekkelijk dan de 17-jarige jongen zich had voorgesteld. Hij keerde onmiddellijk huiswaarts, verloor zijn eetlust, en verhing zich vier dagen later aan een boom, aldus Xinhua.
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:16 schreef thabit het volgende:
Lelijke internetdate leidt tot zelfmoord
[..]
Spannend hoor, dat internetdaten.
Tja ik val niet op mannen maar ik vind de foto wel okee, al zie ik zelf liever een kleurenfoto.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:33 schreef Knipoogje het volgende:
Ok, tijd voor zelfreflectie. Heb een (stemmig zwartwit en kleur) fotootje geplaatst in mijn fotoboek. Ben ik nu onaantrekkelijker dan gemiddeld, gemiddeld of best aantrekkelijk? Mis ik uitstraling? Heb ik juist een betrouwbare/vriendelijk/arrogante/onzekere uitstraling? Wees maar hard, ik kom er wel over heen
dus ofwel mijn zelfvertrouwen krijgt nu een boost of wordt gehalveerd
Hier gaat het m.i. al fout. Who cares hoe je eruit ziet, als je jezelf graag mag, jezelf leuk vindt, dan straal je dat vanzelf uit. En uitstraling beats uiterlijk, met gemak.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:33 schreef Knipoogje het volgende:
Ok, tijd voor zelfreflectie. Heb een (stemmig zwartwit en kleur) fotootje geplaatst in mijn fotoboek. Ben ik nu onaantrekkelijker dan gemiddeld, gemiddeld of best aantrekkelijk? Mis ik uitstraling? Heb ik juist een betrouwbare/vriendelijk/arrogante/onzekere uitstraling? Wees maar hard, ik kom er wel over heen
dus ofwel mijn zelfvertrouwen krijgt nu een boost of wordt gehalveerd
nee hoor, als je een vrouw vraagt of ze een knappe man wil met uitstraling of een gewone man met uitstraling weet ik het antwoord al...quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:35 schreef dawg het volgende:
[..]
Hier gaat het m.i. al fout. Who cares hoe je eruit ziet, als je jezelf graag mag, jezelf leuk vindt, dan straal je dat vanzelf uit. En uitstraling beats uiterlijk, met gemak.
wees maar gerust dat ikvoor de knappe man ga zonder veel uitstraling dan voor de minder knappe man met veel uitstralingquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:35 schreef dawg het volgende:
Hier gaat het m.i. al fout. Who cares hoe je eruit ziet, als je jezelf graag mag, jezelf leuk vindt, dan straal je dat vanzelf uit. En uitstraling beats uiterlijk, met gemak.
zie je?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 16:50 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
wees maar gerust dat ikvoor de knappe man ga zonder veel uitstraling dan voor de minder knappe man met veel uitstraling.
wat ben je met uitstraling, niets toch? een mooi uiterlijk en een mooi innerlijk heb ik nodig, aan uitstraling heb ik niets.
Ik ben benieuwd. Ik zal voor je duimen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 19:19 schreef Silenus het volgende:
Heb zometeen een date via Paiq, ben benieuwd!
Zit er er nu sinds kerst op, dus 't gaat snel. Maar als het goedkomt zal ik hier al mijn tips neerplanten.![]()
niemand.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:03 schreef SKETSj het volgende:
En wie zegt dat uiterlijk niets uitmaakt?
Zegt hij.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:35 schreef dawg het volgende:
[..]
Hier gaat het m.i. al fout. Who cares hoe je eruit ziet, als je jezelf graag mag, jezelf leuk vindt, dan straal je dat vanzelf uit. En uitstraling beats uiterlijk, met gemak.
't Was heel gezellig, maar de vonk sloeg niet over helaas. Wel een hele leuke avond gehad, gewoon kroegje in en gezellig gehouwehoerd. Niets aan de hand.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:49 schreef base3ball het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. Ik zal voor je duimen.![]()
Volgende week een paiq date (als het doorgaat), dus ik ben benieuwdquote:Op maandag 8 januari 2007 10:52 schreef cyber_rebel het volgende:
Paiq heeft voor mij nog niet echt veel succes opgeleverd.
De oneliners zijn puur een vleeskeuring ja, dus ze hebben hun mening al gevormd voor je met ze gaat chattenquote:Op maandag 8 januari 2007 13:11 schreef cyber_rebel het volgende:
Tja ik vraag me af of Yoghurtje gewoon niet een bepaalde charme uitstraalt of gewoon leuk kletst.
Of bedenk ik me nu, krijg je oneliners als ze je foto leuk vinden?
Maar dan moet je dus wel in de top10 staan anders zien ze je niet. Of werkt dat zo niet?quote:Op maandag 8 januari 2007 13:04 schreef Knipoogje het volgende:
Yoghurtje schijnt ondertussen regelmatig oneliners te krijgen van meiden puur voor iets 'spannends', dus wederom: leuk je foto op, photoshop, whatever...zorg dat ie top is want er zitten blijkbaar een hoop meiden die scannen voor leuke jongens
Ze zien je in het 'foto's met vergelijkbare rating'-lijstje en als ze foto's gaan raten.quote:Op maandag 8 januari 2007 14:49 schreef Mister1977 het volgende:
Maar dan moet je dus wel in de top10 staan anders zien ze je niet. Of werkt dat zo niet?
Ah, ik heb aangevinkt dat ik mezelf niet in lijstjes wil terug zien. Misschien niet zo slim.quote:Op maandag 8 januari 2007 15:55 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ze zien je in het 'foto's met vergelijkbare rating'-lijstje en als ze foto's gaan raten.
Je merkt toch vrij snel dat er totaal niet iets is na één of twee mailtjes. Ik ben dan geen vrouw, maar heb in het verleden ook regelmatig het contact verbroken na één of twee mailtjes. Dan had ik ook een idee van "Nee, dit gaat echt nergens naar toe."quote:Op maandag 8 januari 2007 20:58 schreef gronk het volgende:
Vraag voor de niet-paiq'ers: zijn vrouwen zo goed in selecteren, dat ze na een of twee mailtjes al weten dat 't niets wordt?
ik heb bij zo'n speeddate na 10 min al een aardige indruk hoor.quote:Op maandag 8 januari 2007 20:58 schreef gronk het volgende:
Vraag voor de niet-paiq'ers: zijn vrouwen zo goed in selecteren, dat ze na een of twee mailtjes al weten dat 't niets wordt?
Erm, ik krijg gewoon *geen* reactie meer. Alsof ze nog te belazerd zijn om te zeggen van 'nee, niet geinteresseerd', en dat je dat zelf moet uitvinden.quote:Op maandag 8 januari 2007 21:37 schreef Pirate_Jim het volgende:
[..]
Je merkt toch vrij snel dat er totaal niet iets is na één of twee mailtjes. Ik ben dan geen vrouw, maar heb in het verleden ook regelmatig het contact verbroken na één of twee mailtjes. Dan had ik ook een idee van "Nee, dit gaat echt nergens naar toe."
Tja, zeg nou zelf. Wat is makkelijker? Gewoon niet meer reageren of netjes een bericht terug sturen en zeggen dat je niet meer geinteresseerd bent? Ik heb me ook schuldig gemaakt aan het niet meer reageren. Het is inderdaad niet netjes, maar goed.quote:Op maandag 8 januari 2007 21:56 schreef gronk het volgende:
[..]
Erm, ik krijg gewoon *geen* reactie meer. Alsof ze nog te belazerd zijn om te zeggen van 'nee, niet geinteresseerd', en dat je dat zelf moet uitvinden.
Maak je het probleem niet groter dan het is? Het gaat om mailcontact, niet een verloving.quote:Op maandag 8 januari 2007 23:14 schreef gronk het volgende:
Laffe hond
zeker als je weet dat de gemiddelde datingsite ook opties heeft om mensen uit je profiel te verwijderen. Krijg je een standaard 'doeg'-mailtje. Hoeveel makkelijk moet je 't de gebruikers nog maken? Maar nee hoor, zelfs *dat* is al teveel voor onze ruggegraatloze kwezels![]()
Ja, maak 't maar belachelijk. Goed joh.quote:Op maandag 8 januari 2007 23:37 schreef Pirate_Jim het volgende:
Maak je het probleem niet groter dan het is? Het gaat om mailcontact, niet een verloving.Ja, natuurlijk is het netter om een e-mail te sturen waarin je zegt "Hey spijt me, ik heb geen interesse meer.". Maar kom op zeg, als je niks meer terug krijgt dan kan je toch zelf ook wel een conclusie daar uit trekken? Je zit toch ook niet om de 5 min op refresh te drukken in Microsoft Outlook?
![]()
Het heeft niks met ruiken te maken. Je merkt zelf toch ook wel dat je in een e-mail contact geen klik hebt? Het is in het algemeen echt niet zo dat de één idee heeft "Wow, wat een geweldig e-mail contact is dit!" en dat de ander zit "Wat een saaie lul, ik wil niks meer van hem weten".quote:Op maandag 8 januari 2007 23:54 schreef gronk het volgende:
Anyway, 't punt is een beetje tweeerlei: als je blijkbaar moet 'ruiken' dat geen mailcontact over een paar dagen geen interesse is, dan gaat 't ook de andere kant op: als je een paar dagen niet reageert dan heb je blijkbaar geen interesse. Ik hou eerlijk gezegd niet zo van dat hysterische gedoe.
afgezien daarvan begin ik 't hele idee van internetdaten knap waardeloos te vinden, maar dat terzijde
Fijn voor je dat 't voor jou wel werktquote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:12 schreef Pirate_Jim het volgende:
Misschien moet je het gewoon wat luchtiger nemen. Dan zit er gelijk een stuk meer lol in.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:19 schreef gronk het volgende:
[..]
Fijn voor je dat 't voor jou wel werkt.
Ik merk dat ik geen trek heb om de nodige tijd te steken in mailtjes om daarna niets meer te horen. Als mensen toch geen interesse hebben, laten ze dat dan meteen duidelijk maken.
Owja. Alsof vrouwen dat wel doen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:21 schreef Pirate_Jim het volgende:
[..]
Misschien moet je het gewoon wat luchtiger nemen. Dan zit er gelijk een stuk meer lol in.
Joh, ga je vriendin neuken. Please. Laat mij lekker single blijven.quote:
verlies de desperate attitude. vrouwen ruiken dat als gas en rennen er hard van weg.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:27 schreef gronk het volgende:
[..]
Joh, ga je vriendin neuken. Please. Laat mij lekker single blijven.![]()
Frankly, my dear, ben ik helemaal niet *zo* desparate, maar ik vermoed dat vrouwen en sommige luitjes hier dat anders zien. Ik heb alleen teveel omhanden (fulltime baan, hobby die ik aan 't commercializeren ben) om ook nog eens uitgebreid te moeten gaan mailen met kutkneuzen waar 't toch niet mee blijkt te klikken -- maar dat zie je niet door 't gebrekkige interface.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:34 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
verlies de desperate attitude. vrouwen ruiken dat als gas en rennen er hard van weg.
het gaat er om dat je zonder enige verplichting een beetje kunt kijken wat de markt te bieden heeft. als je iemand niet interessant vind is het jammer dat je ineens verwijderd wordt, maar wat kan jou dat nou schelen. blijkbaar is die persoon dan helemaal niks voor jou.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:41 schreef gronk het volgende:
[..]
Frankly, my dear, ben ik helemaal niet *zo* desparate, maar ik vermoed dat vrouwen en sommige luitjes hier dat anders zien. Ik heb alleen teveel omhanden (fulltime baan, hobby die ik aan 't commercializeren ben) om ook nog eens uitgebreid te moeten gaan mailen met kutkneuzen waar 't toch niet mee blijkt te klikken -- maar dat zie je niet door 't gebrekkige interface.
Snap je een beetje waar ik heen wil?
Overigens, ik ben ook al de nodige 'desperate' vrouwen tegengekomen. Sorry hoor, 35+ en voorzien van een kinderwens, dan ben je echt aan 't verkeerde adres
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |