Dat snap ik idd ook niet. Ik zou trouwens altijd bang zijn om het echt te krijgen als straf zeg maar.quote:Op donderdag 4 januari 2007 20:38 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar zijn beweegredenen om dit te verzinnen. Wat kunnen mensen soms rare kronkels in hun hoofd hebben.
Maar jij bent dan ook een vrouwquote:Op donderdag 4 januari 2007 20:55 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dat snap ik idd ook niet. Ik zou trouwens altijd bang zijn om het echt te krijgen als straf zeg maar..
Inderdaad, God heeft geen gevoel voor tumor humorquote:Op donderdag 4 januari 2007 20:55 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dat snap ik idd ook niet. Ik zou trouwens altijd bang zijn om het echt te krijgen als straf zeg maar..
quote:Op donderdag 4 januari 2007 20:51 schreef JediMindTricks het volgende:
[..]
Nee hoor, hij doet maar alsof!
Dat is nou juist de grap.
Dat zou helemaal pwnd zijnquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:02 schreef crackhead het volgende:
Die moeder haalt gewoon een goeie grap met jullie uit.
Nou ja waar slaat dat nou weer op??! Ze heeft wel gelijk ik snap niet hoe het in je suffe kop opkomt om daar grappen over te maken!!quote:
Je bent serieus?quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:10 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Nou ja waar slaat dat nou weer op??! Ze heeft wel gelijk ik snap niet hoe het in je suffe kop opkomt om daar grappen over te maken!!
quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:25 schreef Michellll het volgende:
gvd wat een vieze klootzak ik hoop dat hij het nou echt eens krijgt en dan het liefst in de lymfeklieren oh wat heb ik daar een henkel aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |