Waarom zit bij EM dan wiskunde A en niet B?quote:Op woensdag 17 januari 2007 02:42 schreef Sessy het volgende:
Ook wel een aanradertje als je economie of zo wil gaan doen.
Dunno, maar ik geloof dat de wiskunde die je krijgt in je propedeusejaar bij economie enigszins te vergelijken valt met het curriculum van b1. Daarom is het handig als je dat al hebt gehadquote:Op donderdag 18 januari 2007 20:43 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Waarom zit bij EM dan wiskunde A en niet B?
Dat kan inderdaad niet, ben ik recentelijk achter gekomen.quote:Op donderdag 18 januari 2007 21:55 schreef Cahir het volgende:
Enne, sinds wanneer kan je Natuurkunde kiezen als je EM hebt? En wat heb je er in godsnaam aan?
Ik ook.quote:Op donderdag 4 januari 2007 18:56 schreef Tijn het volgende:
Ik heb destijds in beiden examen gedaan
Hebben jullie dan zowel A als B gehad of nam je A er maar gewoon bij op het examen omdat dat toch niet al te moeilijk was?quote:
Het waren 2 afzonderlijke vakken. Wiskunde A voor studies waar wiskunde niet de basis vormt (bedrijfskunde), met statistiek en matrixrekenen, enzo. En Wiskunde B voor studies waar wiskunde belangrijker is (technische, wetenschappelijke studies), met integreren en ruimtemeetkunde, enzo.quote:Op donderdag 18 januari 2007 22:42 schreef Kadoc het volgende:
Hebben jullie dan zowel A als B gehad of nam je A er maar gewoon bij op het examen omdat dat toch niet al te moeilijk was?
Is maar goed ook, als je dit vak had genomen had jezelf echt diep in de problemen gebracht. De moeilijkste vakken van beide profielen hebben is echt niet een pretje.quote:Op donderdag 18 januari 2007 22:08 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Dat kan inderdaad niet, ben ik recentelijk achter gekomen.
En een extra vak wat niet aansluit op je profiel is altijd meegenomen.
Omdat je het anders op de universiteit krijgt, maar mensen die dat al hadden gedaan kennen dat al.quote:Op donderdag 18 januari 2007 20:43 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Waarom zit bij EM dan wiskunde A en niet B?
Je kan wel degelijk nog steeds WB1,2 en WA1 kiezen, over WA1,2 weet ik het niet..quote:Op donderdag 18 januari 2007 22:55 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat 't nu niet veel anders is, alleen dat je ze niet meer beide mag nemen.
Had je nou ook maar nederlands B gekozen...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:03 schreef BogDragon het volgende:
oefend
Er was al eerder gezegd dat het op het havo een stuk eenvoudiger is. Omdat Kadoc het over een vervolgstudie had, kunnen we aannemen dat hij vwo doet. Ook op het vwo geldt dat je met genoeg inzicht een heel eind komt, maar uiteindelijk zal het toch aankomen op het maken van genoeg oefeningen.quote:Wiskunde B1.2 gedaan was eitje is echt niet veel moeilijks aan moet gewoon een beetje inzicht hebben
Ja, niet van die vage voorbeeldjes zo van "Jan koopt 30 planken en hij legt ze zo neer: <plaatje>. Bereken hoek alpha"quote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:22 schreef diamant het volgende:
Ga voor B omvat eigenlijk alles op een veel drogere manier
WiA zou nog leuk zijn als er aan het einde van een verhaal nog een lastige opgave komt, maar helaas komt het er vrijwel altijd op neer dat het extraheren van de juiste informatie meer moeite kost dan het maken van de eigenlijke opgave.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:13 schreef da_micha_man het volgende:
Zelf heb ik een N&T profiel op havo niveau. In de derde klas heb net als iedereen A&B gehad, en wiskunde B sprak mij meer aan. Vooral omdat het meer technische wiskunde is. Om een keuze te maken tussen deze 2 moet je vooral weten of je liever abstract les krijgt, of meer lulverhaaltjes naar je kop gesmeten wil krijgen.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:59 schreef Melle12603 het volgende:
Kies A :p.. iedereen bij ons die b1,2 heeft wil graag A
Leraar snapt er de ballen van, net zoals wij trouwens
Heeft dat met inzicht te maken?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:59 schreef Melle12603 het volgende:
Kies A :p.. iedereen bij ons die b1,2 heeft wil graag A
Leraar snapt er de ballen van, net zoals ons trouwens
Klopt, die heb ik dan ook zeker in overweging genomen. Ik doelde nu op dit:quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:17 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Die hebben we de voorgaande pagina's toch al massaal gegeven?
Dit is er dan ook gekomen na over jullie meningen te hebben nagedacht.quote:Even een kickje. Momenteel denk ik dat het wiskunde B gaat worden. Mocht ik later nog stof uit wiskunde A nodig hebben, dan jaag ik dat er na het vwo wel even doorheen.
Da's een mooi overzichtquote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:34 schreef Alxander het volgende:
Misschien helpt dit.
Ik weet niet welke methode jullie gebruiken maar deze vond ik wel handig.
nee hoor..quote:Op vrijdag 9 februari 2007 15:31 schreef hello_moto1992 het volgende:
Wiskunde A en Economie lijkt me een beetje rare combinatie![]()
Dat is wel een handig stukje.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:34 schreef Alxander het volgende:
Misschien helpt dit.
Ik weet niet welke methode jullie gebruiken maar deze vond ik wel handig.
Ik bedoelde eigenlijk ook Bquote:Op vrijdag 9 februari 2007 16:02 schreef fysicus het volgende:
[..]
nee hoor..
EconomieWisk A
Natuurkunde/Scheikunde![]()
Wisk b
Dan begrijp je het echt verkeerd. Ik studeer zelf economie en bij ons werd in het eerste jaar ongeveer de gehele stof van wiskunde B1 er doorheen geramd.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 17:58 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk ook B![]()
Dit is dus hapklare bullshit.quote:nee hoor..
Economie Wisk A
Natuurkunde/Scheikunde Wisk b
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |