HIHIquote:
Lekkere voorbarige conclusie Panick, maar is het nou echt zo moeilijk om wat begrip te hebben voor mijn keuze ? De PSP is een prachtig staaltje techniek en de games spreken mij gewoon meer aan. Grafisch gezien zijn de spellen gewoon een klasse indrukwekkender en het geluid is prachtig. Wat is nou het probleem ?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:25 schreef Panick het volgende:
[..]
Als de DS van Sony was, had je dat ongetwijfeld omgekeerd.
Dat lijkt me een erg strak plan, dan zijn we ook meteen af van die ellendige fanboy battlesquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:32 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Misschien moeten we dit topic nu op slot doen en over een jaartje of 5 weer open.
Dan zullen we alles zeker weten.
Tot nu toe staat het vol met aannames en voorspelling.
Bovendien veegt een willekeurige PC tegen die tijd volslagen de vloer aan met die schattige consoles..
We zullen zien.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:34 schreef peristilius het volgende:
Over 5 jaar is de volgende console al wel weer uit hoor.
Ja dat vind ik dus niet, daar gaat het gemiddelde cijfer de mist in. Met Zelda heb je een reden om een console te kopen. Maakt het echt uit dat er een paar matige kut license games uitgebracht worden? Daar zou je sowieso niet naar om kijken. De PS1 werd zo'n groot succes omdat Sony niet moeilijk deed over de games die uitgebracht werden, bij Nintendo moest je met veel moeite een licentie bemachtigen, aan allemaal regels voldoen, etc. Bij de PS1 werd daardoor de grootste troep uitgebracht, maar ook meer dan briljante spellen. Als je dan het gemiddelde van alle cijfers bekijkt, zal de PS1 het laagste scoren van alle consoles.. Toch is het het grootste games succesverhaal ooit, juist omdat er ontzettend goede toppers voor uit kwamen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:24 schreef Panick het volgende:
Qua reviewcijfers had de Wii de slechtste launchline-up sinds de ps1.
Dat nagenoeg elk spel tergend lange laadtijden heeft?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:29 schreef Cyberia18 het volgende:
Wat is nou het probleem ?
Zelda kocht ik voor mn GC.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:40 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja dat vind ik dus niet, daar gaat het gemiddelde cijfer de mist in. Met Zelda heb je een reden om een console te kopen. Maakt het echt uit dat er een paar matige kut license games uitgebracht worden? Daar zou je sowieso niet naar om kijken. De PS1 werd zo'n groot succes omdat Sony niet moeilijk deed over de games die uitgebracht werden, bij Nintendo moest je met veel moeite een licentie bemachtigen, aan allemaal regels voldoen, etc. Bij de PS1 werd daardoor de grootste troep uitgebracht, maar ook meer dan briljante spellen. Als je dan het gemiddelde van alle cijfers bekijkt, zal de PS1 het laagste scoren van alle consoles.. Toch is het het grootste games succesverhaal ooit, juist omdat er ontzettend goede toppers voor uit kwamen.
Gozer je bent de grootste Xbox fanboy en dan loop je mekkeren dat je ''zogenaamd'' een PSP hebt. Dude als je er geen spellen voor haalt wtf doe je er dan nog mee ? En crappy simpele ports ? De eerste generatie games ja, maar de tweede lading echt niet. Daxter, LocoRoco, Killzone, GTA Vice City Stories, MGS Portable Ops, Tekken en Syphon Filter Dark Mirror zijn echt voor de handheld gemaakt. En de besturing ruk ? Wat is dit nou weer voor een achterlijke opmerking ?! Zeg dan gewoon dat shooters niet tot zijn recht komen op de PSP. Gast verkoop je PSP maar heel rap, met jouw valt echt niet te pratenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:41 schreef Panick het volgende:
[..]
Dat nagenoeg elk spel tergend lange laadtijden heeft?
Het meeste simpele crappy ports zijn?
De besturing ruk is?
Ik speel Tekken en Lumines. Tis dat ik er nauwelijks nog wat voor kan krijgen, anders was ie allang weggeweest,.
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:45 schreef Cyberia18 het volgende:
''zogenaamd''
Ik heb de Wii niet om Zelda gekocht maar andersom. De hele franchise heeft me nooit wat kunnen schelen, maar de controls maken het zelfs voor mij een leuk spel. En welke mongool koopt nou een Wii om 1 spel? Er komen nog genoeg toppers aan.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:43 schreef Panick het volgende:
[..]
Zelda kocht ik voor mn GC.
Je bent achterlijk als je 300+ uitgeeft om alleen Zelda te kunnen spelen als je ook een GC hebt staan imo.
Dus Zelda maakt de Wii niet, al is het al omdat het een GC titel is. Echt goeie Wii-exclusives zijn er gewoon niet....
Ik ben het niet helemaal eens met je.
Huhm erg gek is dat zeg, weet je zeker dat je Tekken Dark Resurrection hebt ? Die van mij laad namelijk amperquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:48 schreef Panick het volgende:
[..].
We zijn niet allemaal fucked-up pubertjes die de blits willen maken hoor..
Maar Lumines speel ik met plezier. Tekken ook, ware het niet dat de controls crap zijn. (ben nog steeds op zoek naar dat JAP dopje..)
Maar ehm, laadtijden zijn nog steeds ruk in nagenoeg elke game. Lul daar maar lekker overheen..
Ik zei nagenoeg elke game. Dus niet elke game. Leer je nou ooit nog binnen de context te lezen, of moet elke zinnetje uitgelegd worden?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:51 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Huhm erg gek is dat zeg, weet je zeker dat je Tekken Dark Resurrection hebt ? Die van mij laad namelijk amperOverigens is er in Daxter en Syphon Filter geen een laadscherm te zien. Maar i rest my case.........
Je zou ze te kost moeten geven, Snert.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:50 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Ik heb de Wii niet om Zelda gekocht maar andersom. De hele franchise heeft me nooit wat kunnen schelen, maar de controls maken het zelfs voor mij een leuk spel. En welke mongool koopt nou een Wii om 1 spel? Er komen nog genoeg toppers aan.
Volgende week als Zelda uitgespeeld is kan ik aan de slag met het geweldige Wario Ware. Vlak daarna komen nog Elebits en Trauma Center. Ik vermaak me voorlopig wel met die bagger Wii, aangevuld met een aantal 360 spellen.
Hier ben ik het ook helemaal mee eens. De Wii is een hype door de controler. Als daar het nieuwtje vanaf is verwacht ik dat de meeste gamers er achter komen dat de Wii een uitgebouwde GC is en ze toch is wat verder op de markt gaan kijken wat sony en nintendo in de aanbieding heeft.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:43 schreef Panick het volgende:
[..]
Zelda kocht ik voor mn GC.
Je bent achterlijk als je 300+ uitgeeft om alleen Zelda te kunnen spelen als je ook een GC hebt staan imo.
Dus Zelda maakt de Wii niet, al is het al omdat het een GC titel is. Echt goeie Wii-exclusives zijn er gewoon niet....
Ik ben het niet helemaal eens met je.
Ach ja bijlf vooral zo eigenwijs om vol te houden dat er een aantal spellen zijn die met lange laadtijden kampen. Maar geeft ook niet, dat krijg je ook als je schijtspellen als Fifa voor de handheld gaat halen. Dit zijn nou niet echt ontwikkelaars die optimaal voor een handheld spellen ontwikkelen. Namco laat o.a. zien hoe het moet met hun Tekken Dark Resurrection. Maar volgens mij gaat dit topic nog altijd over de PS3quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:53 schreef Panick het volgende:
[..]
Ik zei nagenoeg elke game. Dus niet elke game. Leer je nou ooit nog binnen de context te lezen, of moet elke zinnetje uitgelegd worden?.
Ik heb iets van 6 games en bij de meeste is het wachten, wachten, wachten.
VT is onwijs vet, maar de laadtijden vind ik gewoon irritant.. Lumines is okay. Mercury is kut na elk veldje. PES ook onwijs ruk. Fifa? Lekker laden.
Enfin, Daxter en SF heb ik niet gespeeld, dus daar moet ik je dan maar over geloven.
Zal wel aan de games liggen die ik heb.
Voor mij had de Xbox 360 de beste launchgames ooit. PDZ was niet zo mijn ding maar kreeg torenhoge cijfers, Kameo is nog steeds een leuke game, FIFA was matig, Condemned was een topper - erg onderschat, Call of Duty 2 was ook geweldig en PGR3 ook niet bepaald één van de minste racegames.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:17 schreef Ceased2Be het volgende:
En ondanks die magere launch-line-up van de 360 werd dat als de beste console-launch ever gezien.
Dit is ook iets wat mij dwarszit, de Wii controller. Het is allemaal inoverend hoor, maar over twee jaar hoor je er niemand meer over. Je zult zien dat ontwikkelaars grafisch vele hoogstaande games zullen afleveren op de Xbox 360 en PS3 en opeens is de Wii alweer uit de picture. Het is maar dat Nintendo een paar ijzersterke franchises heeft zoals Mario, Super Smash Brothers en Zelda, anders had ik de Wii mooi in de winkels laten liggen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:57 schreef HansU het volgende:
[..]
Hier ben ik het ook helemaal mee eens. De Wii is een hype door de controler. Als daar het nieuwtje vanaf is verwacht ik dat de meeste gamers er achter komen dat de Wii een uitgebouwde GC is en ze toch is wat verder op de markt gaan kijken wat sony en nintendo in de aanbieding heeft.
Dat is gezien de ontwikkelingen de laatste jaren in de game industrie 100% correct.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:05 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dit is ook iets wat mij dwarszit, de Wii controller. Het is allemaal inoverend hoor, maar over twee jaar hoor je er niemand meer over. Je zult zien dat ontwikkelaars grafisch vele hoogstaande games zullen afleveren op de Xbox 360 en PS3 en opeens is de Wii alweer uit de picture. Het is maar dat Nintendo een paar ijzersterke franchises heeft zoals Mario, Super Smash Brothers en Zelda, anders had ik de Wii mooi in de winkels laten liggen.
Zo hee, wat een openbaring moet dat worden. Dan zal ik me tot die tijd dan maar flink vermaken voordat het te laat is!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:57 schreef HansU het volgende:
[..]
Hier ben ik het ook helemaal mee eens. De Wii is een hype door de controler. Als daar het nieuwtje vanaf is verwacht ik dat de meeste gamers er achter komen dat de Wii een uitgebouwde GC is en ze toch is wat verder op de markt gaan kijken wat sony en nintendo in de aanbieding heeft.
Kom op devv kost het nou echt zoveel moeite of even na te gaan of het ook daadwerkelijk klopt ? Als redacteur van een game site mag je toch wat meer verwachten ?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:05 schreef devv05 het volgende:
[..]
Voor mij had de Xbox 360 de beste launchgames ooit. PDZ was niet zo mijn ding maar kreeg torenhoge cijfers, Kameo is nog steeds een leuke game, FIFA was matig, Condemned was een topper - erg onderschat, Call of Duty 2 was ook geweldig en PGR3 ook niet bepaald één van de minste racegames.
Quake 4, GUN, Tiger Woods, NBA Live, King Kong, Amped 3 en Ridge Racer waren allemaal middelmaat.
Tsja de games hé, Resistance was de meest verkochte titel in Amerika dus dat zegt al genoeg over de launch line-up. Gelukkig verschijnen in het eerste kwartaal spellen als Motorstorm, Heavenly Sword en Formula One die voor de nodige sales zullen zorgen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:11 schreef devv05 het volgende:
[afbeelding]
Toch verkoopt het ding (in Amerika) niet bepaald goed...
Tuurlijk, voor Motorstorm kopen mensen een Ps3, echte console sellerquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:16 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Tsja de games hé, Resistance was de meest verkochte titel in Amerika dus dat zegt al genoeg over de launch line-up. Gelukkig verschijnen in het eerste kwartaal spellen als Motorstorm, Heavenly Sword en Formula One die voor de nodige sales zullen zorgen.
8'en en 9'en voor een game die hoogstens een 6 waard was zijn idd torenhoog.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:11 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Kom op devv kost het nou echt zoveel moeite of even na te gaan of het ook daadwerkelijk klopt ? Als redacteur van een game site mag je toch wat meer verwachten ?
Nou dan doet deze user het wél. Het is maar wat je onder ''toren'' hoge cijfers verstaat.....
Dat dacht ik op het eerste gezicht ook niet, maar na het lezen van vele previews ben ik licht van mening veranderd. Maar alles waarop Sony staat is heb jij een ontiegelijke haat tegen dus wat is je probleem nou ? Of wil je nou duidelijk maken dat Saints Row wel een echte systemseller is my shizzle ?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:20 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Tuurlijk, voor Motorstorm kopen mensen een Ps3, echte console seller
Motorstorm word positief ontvangen maar is geen systemseller. Daar zitten grote verschillen in. Als FFXIII klaar zou zijn zou de ps3 als warme broodjes over de toonbank gaan.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:22 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat dacht ik op het eerste gezicht ook niet, maar na het lezen van vele previews ben ik licht van mening veranderd. Maar alles waarop Sony staat is heb jij een ontiegelijke haat tegen dus wat is je probleem nou ? Of wil je nou duidelijk maken dat Saints Row wel een echte systemseller is my shizzle ?
Ehh ja eigenlijk is Saints Row wel een systemsellerquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:22 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat dacht ik op het eerste gezicht ook niet, maar na het lezen van vele previews ben ik licht van mening veranderd. Maar alles waarop Sony staat is heb jij een ontiegelijke haat tegen dus wat is je probleem nou ? Of wil je nou duidelijk maken dat Saints Row wel een echte systemseller is my shizzle ?
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:26 schreef disjfa het volgende:
[..]
Motorstorm word positief ontvangen maar is geen systemseller. Daar zitten grote verschillen in. Als FFXIII klaar zou zijn zou de ps3 als warme broodjes over de toonbank gaan.
You see ?quote:Dat dacht ik op het eerste gezicht ook niet, maar na het lezen van vele previews ben ik licht van mening veranderd.
F1 in de US voor sales zorgen?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:16 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Tsja de games hé, Resistance was de meest verkochte titel in Amerika dus dat zegt al genoeg over de launch line-up. Gelukkig verschijnen in het eerste kwartaal spellen als Motorstorm, Heavenly Sword en Formula One die voor de nodige sales zullen zorgen.
Dat jouw ''homies'' Saints Row hebben gehaald wil niet zeggen dat het ook meteen een systemseller isquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:27 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ehh ja eigenlijk is Saints Row wel een systemseller. Ken genoeg mensen die voor Saints Row een 360 hebben gekocht
.
Alles waar Sony opstaat heb ik een haat tegen? Gast wat lul je. Ik heb zo'n 3,4x een ps2 gehad, heb hier nog een ps1 staan en heb best een lange tijd een Psp gehad.
Dus gast loop niet zo idioot te gedragen.
Vandaar het woordje ''nodige''. Wel in de context blijven lezen héquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:28 schreef Panick het volgende:
[..]
F1 in de US voor sales zorgen?!
!
!
In Europa misschien. In de US kijken ze alleen Indy-cars.
Niet te vergeten Gears of War.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:31 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat jouw ''homies'' Saints Row hebben gehaald wil niet zeggen dat het ook meteen een systemseller isDe game verkochte goed, maar systemseller is het zeker niet. GTA, FF XIII, Gran Turismo en Halo zijn o.a. systemsellers
![]()
Nou, dat is dus onzin want in de US zit werkelijk waar niemand op F1 te wachten.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:32 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Vandaar het woordje ''nodige''. Wel in de context blijven lezen hé![]()
''o.a.'', maar Gears of War hoort er ook zeker bij. Ben benieuwd hoe MMarsu hierover denkt aangezien hij nog niet eens een week geleden aardig begon te flippenquote:
Nou wordt ie helemaal mooi, de pot verwijt de ketel. Jij bent de grootste Playstation fanboy die zogenaamd een 360 heeft. Alleen maar om bashende postst legitiem te maken in het xbox topic.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:45 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Gozer je bent de grootste Xbox fanboy en dan loop je mekkeren dat je ''zogenaamd'' een PSP hebt.
Ach, laat lekker lullen joh.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:36 schreef Hamburcher het volgende:
[..]
Nou wordt ie helemaal mooi, de pot verwijt de ketel. Jij bent de grootste Playstation fanboy die zogenaamd een 360 heeft. Alleen maar om bashende postst legitiem te maken in het xbox topic.
Ik weet zelf ook wel dat F1 absoluut niet hot is in Amerika, want de vorige delen uit de serie verschenen niet eens in Amerika. Maar er is zeker wel een deel die het waarderen alhoewel dit een kleine percentage is. En ik heb nergens gezegt dat HS een system-seller gaat worden, ik heb alleen gezegt dat deze spellen voor de nodige sales zullen zorgen. Wel bij goed lezen hoor.... Maar zullen we maar een einde maken aan alle gebitch, wordt er wat moedeloos van namelijk. Dan kan ik het nieuws even bekijken op andere sites.....quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:34 schreef Panick het volgende:
[..]
Nou, dat is dus onzin want in de US zit werkelijk waar niemand op F1 te wachten.
Ik betwijfel of HS en MS systemsellers worden. Dat het goeie games kunnen worden staat buiten kijf, maar systemsellers krijgen meestal onwijs veel aandacht. Deze 2 titels niet echt.
Denk dat de systemsellers ergens eind 2007 pas komen. MGS4 en de nieuw FF.
Die verkopen consoles.
Zoek trouwens eens op wat context betekent... .
Dat kunnen net zo goed lege display dozen zijn...quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:11 schreef devv05 het volgende:
[afbeelding]
Toch verkoopt het ding (in Amerika) niet bepaald goed...
He Hamburger leef jij ook nog ? Welkom bij de club!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:36 schreef Hamburcher het volgende:
[..]
Nou wordt ie helemaal mooi, de pot verwijt de ketel. Jij bent de grootste Playstation fanboy die zogenaamd een 360 heeft. Alleen maar om bashende postst legitiem te maken in het xbox topic.
Ik was in NY een paar dagen terug en daar hingen overal briefjes op het raam dat de PS3 in beide versies te koop warenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:40 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Dat kunnen net zo goed lege display dozen zijn...
Dat bewijst wel dat ze er zijn ja, maar in die hoeveelheden lijkt me sterk. En daarbij kun je aan de hand van een foto niet bepalen hoe snel ze verkopenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:42 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
[..]
Ik was in NY een paar dagen terug en daar hingen overal briefjes op het raam dat de PS3 in beide versies te koop was.
Kleine winkels maar ook de Best Buy(?) bijv. Dus nee, ga er maar van uit dat het echt is hoor.
True, maar dat ze in zoveel winkels (beide versies) op voorraad waren schrok ik wel even van.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:46 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Dat bewijst wel dat ze er zijn ja, maar in die hoeveelheden lijkt me sterk. En daarbij kun je aan de hand van een foto niet bepalen hoe snel ze verkopen
Gears of War vind ik zelf geen zak aan, maar ik weet wel dat het een systemseller isquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:35 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
''o.a.'', maar Gears of War hoort er ook zeker bij. Ben benieuwd hoe MMarsu hierover denkt aangezien hij nog niet eens een week geleden aardig begon te flippen
De Nintendo Wii had dan ook een echte systemseller namelijk Zelda TP. Het spel was niet voor niets binnen no-time uitverkocht. De PS3 had daarin tegen een hele goede game bij de launch, maar een systemseller was het niet. Maar ja ik moet zeggen dat ik de hype rondom de Wii bij de launch erg overdreven vond.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:48 schreef Panick het volgende:
[..]
True, maar dat ze in zoveel winkels (beide versies) op voorraad waren schrok ik wel even van.
Had verwacht dat ze stijf uitverkocht waren. Dat bleek dus niet het geval.
De Wii was wel overal uitverkocht, en dat terwijl die in veel grotere getalen is aangeleverd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |