Ach heb het ding nu al een paar weken speel er niet iedereen dag op, maar als ik speel ben ik zo een paar uurtjes verder. Hype heb ik overigens nooit gehad, nou ja kortstondig dan. Besloot hem in een weekend te kopen en maandag kon ik er meenemen bij de media markt. Anders had ik hem nu niet gehad en zou het nog wel lang duren voor die er zou komen.
Ondertussen redelijk wat spelletjes en zelda en sports worden toch het meest gespeeld. Zelda als je alleen bent sports als er vrienden zijn. Daarna volgt rayman en monkeyball. Play heb ik 1 keer gedaan en marvel heb ik pas sinds gister. Bij Marvel kan je een beetje vergelijken met de nextgen en als je graphics belangrijk vind moet je hem niet op de wii halen, de controls voegen niet zoveel toe als je der niet van gecharmeerd bent. Al moet ik zeggen dat de camera draaien door de nunchuck te kantelen redelijk goed werkt en een leuke vondst is.
Maar de kracht van de wii blijft toch dat mensen die nooit games spelen en het maar onzin vinden het spelen op de wii hardstikke leuk vinden, zoals me ouders en enkele vrienden. De eerste paar minuten staan ze er een beetje argwanend bij, met zo'n blik van jezus wat kinderachtig, maar voor je het weet gaan ze er helemaal in op. Wat leidt tot reacties als: "Op deze manier is gamen wel leuk, ik ga er ook een halen." Vergelijken met de ps3 en xbox360 is dus ook zinloos, de wii is voor een hele andere markt, ook al trekt het ook hardcore gamers aan.