Dat zijn dan natuurlijk aannames en je gebruikelijke bullshit dus, maar waarom zou de Mahdi mijn messias zijn als ik de joodse staat graag kapot zie?quote:Op maandag 1 januari 2007 16:51 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ja, met al je linkse overtuigingen dicht ik jou ook de mening toe dat je de Joodse staat graag aan stukken ziet.
http://www.blikopnieuws.nl/bericht/40257quote:De Nederlandse militairen hebben op Kamp Holland in Tarin Kowt, Uruzgan, om half negen Nederlandse tijd met alcoholvrije champagne geklonken op het nieuwe jaar. In aanwezigheid van onder anderen de Commandant der Strijdkrachten, generaal Dick Berlijn, en de Commandant der Landstrijdkrachten, luitenant-generaal Peter van Uhm, werd een groot feest gehouden in de eetzaal van het kamp.
BNN-presentator Eddy Zoey en de presentatrice van Uruzgan FM, Annemieke Schollaardt, verzorgden drie uur lang de muziek tijdens de feestelijke gebeurtenis. Tijdens de viering bleven vanzelfsprekend de wachtdiensten en buitenposten bezet.
Dan is de vraag natuurlijk wat is te veel?quote:Op maandag 1 januari 2007 16:58 schreef Autodidact het volgende:
Heb je te veel gedronken, Finder?
heb je het journaal niet gezien, van die geforceerde gefotografeerde koppen van soldaatjes met sterretje (niets wat kan knallen natuurlijk!) .quote:Op maandag 1 januari 2007 16:56 schreef Autodidact het volgende:
[..]
http://www.blikopnieuws.nl/bericht/40257
Dolle pret.
http://www.wereldomroep.nl/portal/news/international/#5132070quote:Duitsland nieuwe voorzitter EU
Duitsland is vanaf maandag voorzitter van de Europese Unie. De regering van premier Angela Merkel neemt het stokje over van Finland, dat het afgelopen half jaar voorzitter was.
Duitsland krijgt onder meer het vraagstuk rond de Europese grondwet op zijn bord. In juni moet er een rapport op tafel liggen over de toekomstkansen van die grondwet.
Ook internationaal klimaatbeleid staat de komende tijd hoog op de Europese agenda. Een Europese top in maart zal volledig aan dit thema worden gewijd.
Angela Merkel en de Duitse minister van Buitenlandse Zaken Frank-Walter Steinmeier hebben aangekondigd ook het vredesproces in het Midden-Oosten nieuw leven in te willen blazen.
quote:Op maandag 1 januari 2007 17:12 schreef Aoristus het volgende:
[..]
heb je het journaal niet gezien, van die geforceerde gefotografeerde koppen van soldaatjes met sterretje (niets wat kan knallen natuurlijk!) .
Fun with Dick Berlijn
Die Michael Moore is best slim, op het moment dat hij kan oogsten, dan is hij woordvoerder van de vakbond, waarbij hij tussen neus en lippen even de promotie van zijn laatste materiaal onder de aandacht brengt. Volgens mij moet die gozer met zijn smoezelige uiterlijk een gigantisch fortuin hebben opgebouwd..quote:
Inderdaad, dat onschuldige uiterlijk en gedrag doet 't hem.quote:Op maandag 1 januari 2007 17:31 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Die Michael Moore is best slim, op het moment dat hij kan oogsten, dan is hij woordvoerder van de vakbond, waarbij hij tussen neus en lippen even de promotie van zijn laatste materiaal onder de aandacht brengt. Volgens mij moet die gozer met zijn smoezelige uiterlijk een gigantisch fortuin hebben opgebouwd..
Iedereen van hetzelfdequote:
Nee, of deze dictator nu dood is of levend of carnaval viert in Brabant of romannetjes schrijft, dat kan mij ook weinig interesseren. Dat is het punt ook helemaal niet. Dit is een walgelijke vertoning geweest.quote:Op maandag 1 januari 2007 18:02 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Eerlijk gezegd kan ik totaal niet inzitten over de dood van Hoessein.
Het had een beter schijnproces kunnen zijn.quote:Op maandag 1 januari 2007 18:03 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nee, of deze dictator nu dood is of levend of carnaval viert in Brabant of romannetjes schrijft, dat kan mij ook weinig interesseren. Dat is het punt ook helemaal niet. Dit is een walgelijke vertoning geweest.
Ik heb meer medelijden met de mensen die gister op de Dam stonden. Wat moet dat gaar zijn geweest, het was druk en er gebeurde geen reet. De nieuwmarkt vond ik al ruk, en dat is ongeveer hetzelfde, maar dan wel met kroegenquote:Op maandag 1 januari 2007 18:06 schreef Autodidact het volgende:
Drie mannen met een kater in discussie over Saddam.
[afbeelding]
Ik ga het niet copy-pasten, maar zo denk ik erover... : Ben Bot reageert halfslachtig op executie Sadam Husseinquote:Op maandag 1 januari 2007 18:02 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Eerlijk gezegd kan ik totaal niet inzitten over de dood van Hoessein.
Jammer dat Ali B niet beschikbaar was dan.quote:Op maandag 1 januari 2007 18:11 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Ik heb meer medelijden met de mensen die gister op de Dam stonden. Wat moet dat gaar zijn geweest, het was druk en er gebeurde geen reet.
Whatever, ik denk niet dat Amsterdammers naar zo'n plek gaan eigenlijk.quote:Op maandag 1 januari 2007 18:21 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Jammer dat Ali B niet beschikbaar was dan.
Dan moet je een keer in de ganzenpas lopen. Daar kikker je van op.quote:Op maandag 1 januari 2007 17:43 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Godskolere, wat ben ik brak.
Nog liever de kabouterdans!quote:Op maandag 1 januari 2007 18:32 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Dan moet je een keer in de ganzenpas lopen. Daar kikker je van op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |