Nee dat niet, hoewel hij de laatste wedstrijden wel iets beter is gaan spelenquote:Op vrijdag 29 december 2006 16:12 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
Nee, Kolkka is van wereldklasse![]()
quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:40 schreef Vakkie_W het volgende:
Die malloot!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=HZDhOQLmeA8
Nee, maar de rechterspits positie moet bezet worden door de beste speler die daar kan spelen. Dat is - als ik zo de selectie bekijk - Castelen. We hebben helaas niet Ronaldinho ter beschikkingquote:Op vrijdag 29 december 2006 16:16 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee dat niet, hoewel hij de laatste wedstrijden wel iets beter is gaan spelen. Maargoed, waar beweer ik dat? Als ik Castelen een kutspeler vind, moet ik dan automatisch Kolkka een wereldster vinden?
Nee, de beste speler voor die positie is Castelen niet.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:04 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
Nee, maar de rechterspits positie moet bezet worden door de beste speler die daar kan spelen. Dat is - als ik zo de selectie bekijk - Castelen. We hebben helaas niet Ronaldinho ter beschikking![]()
toen in de fsv bus naar roda,quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:45 schreef BiMeWet het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik kan die gladde kop van die teringjosti echt niet zien zonder drie keer over mn nek te gaan
wie dan wel?quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:18 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee, de beste speler voor die positie is Castelen niet.
Heereveen was wel erg gezellig, zou het zo weer doenquote:Op vrijdag 29 december 2006 16:23 schreef footbal_lad het volgende:
We hebben kaartjes voor de Alberstribune.Ben benieuwd.Als 't weer zo'n rampwedstrijd word ga ik me daar fijn wat biertjes in de kantine pakken.Ben eigenlijk allang blij dat we niet zoals vorig jaar op vrijdag zo'n pokke end naar Friesland moeten rijden.Nou ken je gewoon lekker in je eigen stad blijven...
Morgen weer een trein.. jadadadada !quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:04 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Heereveen was wel erg gezellig, zou het zo weer doen![]()
Was om 2 uur in de stad daar, nog voor rust alweer weggegaan. Kom je rond Utrecht wat van Den Bosch tegen, gezelligggquote:Op vrijdag 29 december 2006 19:05 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Morgen weer een trein.. jadadadada !
Geen Greene!quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Definitieve opstellingen Excelsior en Feyenoord: Slory ontbreekt [wijzig]
Excelsior: Zwarthoed, Jansen, v.Nieuwstadt, Bandjar, Zijm, Bruins, v.Dieren, H.Drost, Steur, Dijkhuizen, Piqué
Feyenoord: Timmer, Buijs, Vlaar, Bahia, Drenthe, Lucius, De Guzman, Hofs, Kolkka, Charisteas, Huysegems
Feyenoord wint fixed van excelsior staat in het contract![]()
Idd, dat doet hij dan weer fout. Of Vincken ipv Huysegems, die is de laatste wedstrijden ook helemaal onzichtbaar.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:58 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Geen Greene!
Waarom geen Vincken i.p.v. Kollka, ben echt niet fan van Vincken, maar gun die gast speelminuten!
Lijkt me vrij duidelijk. Iemand die als hij speelt altijd voor gevaar zorgt en tot het NL elftal behoort. Dan is het toch vrij duidelijk. Castelenquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:39 schreef jorienvdherik het volgende:
Castelen is de beste rechtsbuiten van Feyenoord
al kun je het selectiebeleid natuurlijk niet serieus nemenquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:00 schreef Maikalo het volgende:
en tot het NL elftal behoort.
Sssst, heb je toch maar mooi een international in je selectiequote:Op vrijdag 29 december 2006 20:04 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
al kun je het selectiebeleid natuurlijk niet serieus nemen
quote:FEYENOORD VERLENGT CONTRACT ANDRE BAHIA
Feyenoord heeft vrijdag de optie in het contract met André Bahia gelicht. De Braziliaan had een verbintenis tot het einde van het lopende seizoen, maar die is door het lichten van de optie verlengd tot de zomer van 2009. André Bahia kwam in januari 2005 van Flamengo naar Feyenoord. De centrumverdediger uit Rio de Janeiro kwam onder Ruud Gullit amper aan spelen toe, maar is sinds het aantreden van Erwin Koeman een vaste waarde. In twee jaar speelde hij al 56 competitieduels.
quote:Lucius vuurwerkleverancier voor selectie
Na afloop liet Danny Buijs weten dat aanvoerder Lucius zijn bijnaam Boem-Boem eer aan heeft gedaan. Als vuurwerkliefhebber en handelaar heeft hij de gehele selectie pakketjes vuurwerk geleverd voor de jaarwisseling, zo liet Buijs weten.
Bahia is een goede verdediger, alleen onder Koeman is ook hij slechter gaan spelen... Goed iig van Feyenoord dat ze zijn contract verlengenquote:
Bahia is baggerquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:58 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Bahia is een goede verdediger, alleen onder Koeman is ook hij slechter gaan spelen... Goed iig van Feyenoord dat ze zijn contract verlengen
Bagger is hetgene dat je in je ogen hebt.quote:
Bahia is een leuke speler voor Utrecht of Vitesse. Meer nietquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:02 schreef Tomasso het volgende:
Maargoed, Bahia is een goede verdediger, vaak goed oog voor de bal. Heeft ook zo nu en dan z'n slippertjes, maar met Vlaar naast hem zijn deze er steeds minder vaak. Opbouwen kan hij inderdaad niet.
Onderbouw het eens...quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:02 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Bahia is een leuke speler voor Utrecht of Vitesse. Meer niet
Kom jij ook ff langsquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:08 schreef jorienvdherik het volgende:
Vlaar is echt veel beter dan Bahia ja
Nergens, is mijn meningquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:09 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Kom jij ook ff langs. Waar beweert iemand dat het niet zo is dan?
quote:Met Feyenoord mee naar Turkije
vrijdag 29-12-2006
- Feyenoord heeft de FSV laten weten dat er nog plaats is voor supporters in het vliegtuig naar Belek in Turkije. Supporters die interesse hebben om mee te reizen hiervoor het volgende.
De selectie van Feyenoord gaat vanaf 8 januari tot en met 14 januari op trainingskamp naar Belek in Turkije. Daar zullen zij meestrijden in het toernooi om de EFES-Cup. Andere deelnemende clubs zijn Galatasaray, Besiktas en Werder Bremen. Voor Feyenoord-supporters die in het bezit zijn van een Diamond, Gold of Silvercard is het mogelijk om mee te reizen met de selectie. U reist dan met de spelers en pers mee in een speciaal gecharterd vliegtuig.
In Belek verblijft u in hotel Riva, een vijf sterren hotel op all inclusive basis. Let wel: dit is een ander hotel dan waar de spelers verblijven maar is dicht in de buurt. Op 14 januari keert u samen met de selectie weer terug naar Nederland.
De kosten voor deze reis zijn ¤460. Deze prijs is inclusief airporttax en vervoer van de luchthaven in Antalya naar het hotel v.v.
Heeft u interesse, neemt u dan per mail contact op met accreditatie@feyenoord.nl . In deze mail geeft u uw personalia (naam, adres, telefoonnummer en paspoortnummer) door en het nummer van uw seizoenkaart. Na ontvangst van uw mail zal er door de reisorganisatie contact met u worden opgenomen over betaling en verdere afhandeling.
Er is maar zeer beperkt plaats en vol is vol, dus reageer snel en uiterlijk op 4 januari, 12.00 uur.
Ik kan me er geen herinerenquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:20 schreef renz0r het volgende:
Bahia is onverspelbaar. De ene wedstrijd is die top en de ander zuigt
quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:00 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Het hele vorige seizoen speelde hij gewoon goed, beter dan Vlaar bijvoorbeeld.
Dit seizoen is ie wel waardeloos
quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:02 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Bahia gewoon vasthouden tot er wat beters voor handen is. Wat heb je er aan om hem weg te doen en te gokken op een nieuwe betere (lees: minders slechte) verdediger. Vorig seizoen speelde hij sterker.
Vul Greene ook maar aan dat lijstje.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:10 schreef Zjakkie het volgende:
Bahia was vorig seizoen goed, Vlaar was vorig seizoen minder. Nu is het andersom. Net als Saidi trouwens, die was ook goed en dit seizoen veel minder.
Vlaar Greene en Drenthe maar achterin dan die verstaan elkaar teminstequote:Op zaterdag 30 december 2006 00:15 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Bahia, Greene en Saidi waren alle drie vorig jaar beter inderdaad. Dat kan toch geen toeval meer zijn, heeft allemaal met goede communicatie, vertrouwen en afspraken voornamelijk in de verdediging te maken.
Een totaal Nederlands sprekende verdediging + keeper lijkt me ook het beste.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:16 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Vlaar Greene en Drenthe maar achterin dan die verstaan elkaar teminste![]()
Drenthe -- Greene -- Vlaar -- Buijs/Tiendalli ?quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:24 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Een totaal Nederlands sprekende verdediging + keeper lijkt me ook het beste.
Nee ik zie Buijs liever op het middenveld en Tiendalli vind ik (nog) niet goed genoeg.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:25 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Drenthe -- Greene -- Vlaar -- Buijs/Tiendalli ?
Geheel Nederlandssprekend, ook allemaal vrij jong.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |