Waar is dit topic niet voor bedoeld?quote:Op maandag 2 januari 2006 16:34 schreef BaggerUser het volgende:
ik denk dat dit programma niet zou mistaan in de OP
http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
ik vind het wel grappig je kan een nr laten horen door de mic via de radio of via je geluidskaart en meestal zegt hij na 20 seconde welk liedje het is, ideaal als je het nr hoort en wil weten welk nummer het is
De Macarena.quote:Op donderdag 28 december 2006 16:41 schreef snadrem het volgende:
Ik ben op zoek naar een nummer wat ik vaak hoor met uitgaan. Vrolijk spaans nummer (tenminste, ik geloof dat het spaans is). Ik versta de tekst helemaal niet, dus het is moeilijk om iets van de lyrics hier neer te zetten, maar het is echt zo'n lekker dansnummer.
Weet iemand heel toevallig welke ik bedoel?
Meer info nodig...quote:Op donderdag 28 december 2006 16:41 schreef snadrem het volgende:
Ik ben op zoek naar een nummer wat ik vaak hoor met uitgaan. Vrolijk spaans nummer (tenminste, ik geloof dat het spaans is). Ik versta de tekst helemaal niet, dus het is moeilijk om iets van de lyrics hier neer te zetten, maar het is echt zo'n lekker dansnummer.
Weet iemand heel toevallig welke ik bedoel?
Las Ketchup - The ketchup song (aserejé)?quote:Op donderdag 28 december 2006 16:41 schreef snadrem het volgende:
Ik ben op zoek naar een nummer wat ik vaak hoor met uitgaan. Vrolijk spaans nummer (tenminste, ik geloof dat het spaans is). Ik versta de tekst helemaal niet, dus het is moeilijk om iets van de lyrics hier neer te zetten, maar het is echt zo'n lekker dansnummer.
Weet iemand heel toevallig welke ik bedoel?
Tis toch echt Bodyrox - Yeah yeah (D-Ramirez remix)quote:Op woensdag 27 december 2006 23:07 schreef Ilske het volgende:
Ik ben op zoek naar het 'origineel' van het nummer Yeah yeah van Bodyrox ft. Luciana; het gaat mij om de onderliggende zeg maar 'techno-achtige' deun.
Inmiddels al diverse versie van Bodyrox zelf gedownload, maar ik kom niet op een versie zonder schreeuwende meisjes![]()
Iemand hulp?![]()
En dat is Luke Howard- Hi Life.quote:Op woensdag 27 december 2006 20:45 schreef Biogarde het volgende:
Help Bi0 eens
Van wie is dit nummer?
Dank alvast![]()
M2M - Pretty Boyquote:Op vrijdag 29 december 2006 00:02 schreef VivOo. het volgende:
Ik zoek een nummer...het heet pretty boy denk ik ofzo, heb eigenlijk geen idee, maar het gaat zo ongeveer het zit in een filmpje ik zal het probere over te typen.
i lie(lig) awake at night, see things in black and white
i've only got you inside my mind you know you've make me(cry?)
i lie awake and pray that you will look my way
i have al this (?) in my heart
...
oh my pretty pretty boy i love you like i never ever love no one before you
pretty pretty boy of my just tell me you love me to
oh my pretty pretty boy i need you all night
pretty pretty boy i do
let me inside make me side right be side you
i used wright your name i put it in my (watte?)
en daarna weet ik het niet meer..
weet iemand van wie dit liedje is??
alvast bedankt
In de school, tijdens Kidz Rock? Dat was Killing me softly - Roberta Flackquote:Op vrijdag 29 december 2006 12:29 schreef dynamiet het volgende:
Ik zoek een nummer wat ik gister op tv hoorde in de film: About a Boy. ik zoek het nummer wat hij op wou gaan zingen.
quote:Op vrijdag 29 december 2006 09:42 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Van welk nummer is de beat ook alweer van de Mad'house remix van "Like a Prayer"?
Bron: Radio 538quote:De plaat was gebaseerd op een zogenaamde 'bootleg' met daarin fragmenten van Madonna en samples uit de houseklassieker "The house of God" van DHS.
Was in die tijd toch ook een andere liedje dat er ook op leek dan? Iets met Black ofzoquote:
Black legend - You see the trouble (with me)quote:Op vrijdag 29 december 2006 14:41 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Was in die tijd toch ook een andere liedje dat er ook op leek dan? Iets met Black ofzo
Thank you, ik zie dat ik hem zelfs nog ik me muziek verzameling heb.quote:Op vrijdag 29 december 2006 13:48 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
In de school, tijdens Kidz Rock? Dat was Killing me softly - Roberta Flack
Hall & Oates -- I Can't Go For Thatquote:Op vrijdag 29 december 2006 19:13 schreef LennyKravitz het volgende:
Het (bas)gitaarloopje uit Sunrise van Simply Red.... wat is het origneel???
U wordt bedankt!quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:48 schreef bartrid het volgende:
http://www.amazon.co.uk/P(...)Appeal/dp/B000007VVE
Dus voor de charity Children in Need.
Ik denk dat je de versie van het album This left feels right [2003] bedoeld. Da's een soort Greatest Hits, maar wel opnieuw ingespeeld.quote:Op zaterdag 30 december 2006 03:38 schreef LennyKravitz het volgende:
Nog eentje...
Ik heb een versie van Bon Jovi - It's My Life ... dit is niet de album-versie maar een erg langzame... naar acoustic toe versie. Weet iemand wanneer/waar dit is opgenomen? Denk niet dat het op een album staat...
't zijn er 2 en begin jaren 90, maar bedoel je Ten Sharp - You?quote:Op zaterdag 30 december 2006 12:39 schreef het_fokschaap het volgende:
volgens mij drie gasten achter een synth, nederlands bandje...ergens begin jaren 80 denk ik...heeft nog op één gestaan in de top 40.
vond het destijds leuk. wil kijken of het de tand des tijds heeft doorstaan, maar kom niet meer op de titel en bandnaam.
Nova - Auroraquote:Op zaterdag 30 december 2006 12:39 schreef het_fokschaap het volgende:
volgens mij drie gasten achter een synth, nederlands bandje...ergens begin jaren 80 denk ik...heeft nog op één gestaan in de top 40.
vond het destijds leuk. wil kijken of het de tand des tijds heeft doorstaan, maar kom niet meer op de titel en bandnaam.
woohoo!quote:Op zaterdag 30 december 2006 11:54 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Ik denk dat je de versie van het album This left feels right [2003] bedoeld. Da's een soort Greatest Hits, maar wel opnieuw ingespeeld.
iddquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:38 schreef Lkw het volgende:
[..]
Nova - Aurora
Leuk dat je hiermee komt, puur jeugdsentiment!
Stond inderdaad nummer 1 in 1982, en ik vond het toen enorm vernieuwend!
Mozart - Moonshine sonata.quote:Op zaterdag 30 december 2006 18:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.sport1.nl/
Hoe heet het piano nummer in het begin van de sport1 filmpje?
quote:Op vrijdag 29 december 2006 00:34 schreef Shirley het volgende:
Uit het vorige topic:
[..]
Tis toch echt Bodyrox - Yeah yeah (D-Ramirez remix)
[..]
En dat is Luke Howard- Hi Life.
Lekker nummer
Ik vond het ook prima klinken, kan me alleen niet meer herinneren hoe de etude van Bach heette, dat zou het een stuk simpeler gemaakt hebben.quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:41 schreef stalf het volgende:
voor de mensen die net top 2000 a gogo hebben gezien:
leo had het op een gegeven moment over een nummer van bach ofzo, bedoeld als piano-oefening. Daarna liet hij 2 nummers horen die daar gebruik van hebben gemaakt. Ik ben op zoek naar het 2e nummer. alvast bedankt
ach ja natuurlijk! had ik allang op computer staan.. kon dr alleen met geen mogelijkheid opkomen..quote:Op zaterdag 30 december 2006 21:33 schreef jerver73 het volgende:
let op.....
les swingle sisters - Prelude En Fa Majeur (de oorspronkelijke sample)
Jem - They (de versie met beats..........)
Niemand ?quote:Op zaterdag 30 december 2006 18:56 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.sport1.nl/
Hoe heet het piano nummer in het begin van de sport1 filmpje?
quote:
quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:35 schreef DaFan het volgende:
[..]
Mozart - Moonshine sonata.
Zijn een aantal delen en ik weet niet precies in welke hij voorkomt. Maar tis wel de meest bekende
NERD - Lapdance?quote:
Het enige wat ik kan vinden, isquote:Op zondag 31 december 2006 03:27 schreef LennyKravitz het volgende:
Heb een unplugged of acoustische versie van David Bowie - Space Oddity ...
Iemand die weet wanneer en waar dit is opgenomen? Kan geen MTV unplugged van David Bowie herinneren.../ of vinden... Weet iemand of het op een album staat?
Bron: http://www.tonvandraanen.nl/David_Bowie_70.htmquote:David Bowie is op 31 december 1979 te zien in de Kenny Everett New Year Show. Hij speelt een akoestische versie van Space Oddity. ...
Ik heb net even de clip bekeken en geluisterd, maar dit nummer is het zeker niet. Het zijn ook geen gekleurde artiesten.quote:
Zucht....quote:Op zondag 31 december 2006 15:33 schreef Fun_Lovin_Criminal het volgende:
Iemand enig idee van wie dit nr is, of hoe het heet.
Omschrijving:
- Eind 2006 hier op tv gezien
- Geanimeerde clip (soort tekenfilm)
- Jongen en meisje in de clip
- Zit een duidelijk fluit melodietje in :-)
Meer weet ik niet :|
Thanks!![]()
Cascada - Everytime we touchquote:Op zondag 31 december 2006 16:54 schreef WjeroneW het volgende:
weet iemand de volgende titel van het nummer dat ik laatst hoorde.
Ik zeg wel ff hoe je er komt:
-Ga naar Gammo.nl
-Type bij Zoek video: Wii launch
-Ga naar het laatste nummer dat je hoort in de video..weet iemand welk nummer dat is..
Da's een single uit 1994, heeft zelfs de 11e plaats gehaald. Dingetje heeft er nog een variant op gemaakt: "Praat geen poep"quote:Op zondag 31 december 2006 17:25 schreef LennyKravitz het volgende:
Heb nog een aantal mysteries op te lossen in mijn muziekcollectie. Heb zelf natuurlijk al gezocht, maar kan info hierover niet vinden...:
7)
Sagat - Fuck That / (nette versie Funk That)... is dit een singletje geweest? Of van een album?... uit welk jaar komt dit plaatje?
Typisch voor Dingetje... deze heb ik wel gemist... Kaplaarzen als parodie op "de rode schoentjes (OMGquote:Op zondag 31 december 2006 17:46 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Da's een single uit 1994, heeft zelfs de 11e plaats gehaald. Dingetje heeft er nog een variant op gemaakt: "Praat geen poep"
Volgens mij bedoel je The Fratellis met Chelsea Dagger!!quote:Op zaterdag 30 december 2006 23:42 schreef fredkroket het volgende:
FOK!ers,
ik ben op zoek naar een nummer, waarvan ik geen titel of artiest weet, de tekst niet kan omschrijven, maar de video clip (dit ik helemaal heb gezien, maar waar geen titel of arties bij stond) wel!
De clip begin helemaal in het donker.
Er worden dan 1 voor 1 spot lights aangezet en er zijn dan 3 muzikanten.
Daarna komen er in die clip erg veel dames voor in lapdance achtige outfits.
Het is een lekker vlot nummer, beetje rock achtig.
Ik heb het op de radio al meerdere malen met artiest voorbij horen komen, maar mijn geheugen is een zeef...
Thanks voor die site... paar vragen beantwoord...quote:Op zondag 31 december 2006 18:49 schreef jerver73 het volgende:
Eeen groot deel van ded antwoorden kun je wrschl terugvinden op ..
http://www.discogs.com/
...
Eagle van ABBA?quote:Op maandag 1 januari 2007 14:25 schreef steve-urkel het volgende:
ik zoek zo'n uptempo poppy song.. schat jaren 80?
in mijn lijst stond hij bekend met steve miller band - fly like an eagle want daar ging die tekst ook over (en het is niet dat baskebal muziekje die seal ook heeft gecoverd).. in deze versie met niet dezelfde tekst werd er samen gezongen met een vrouw. Zeer aanstekelijk nummertje.
-edit-.
nope..quote:
Pakito - Living on videoquote:Op maandag 1 januari 2007 17:24 schreef Lestat het volgende:
Jongens, hoe heet dit muziekje:
http://home.versatel.nl/spoolen/muziekje.wav
Alvast bedankt!
Euh nee, maar ik kijk nooit TMF ofzo. En in een club of disco ontgaat de artiest/titel me altijdquote:Op maandag 1 januari 2007 17:28 schreef donroyco het volgende:
[..]
Pakito - Living on video
laatste 6 maanden in een hol geleefd?
Deze nu gevonden...quote:Op zondag 31 december 2006 17:25 schreef LennyKravitz het volgende:
Heb nog een aantal mysteries op te lossen in mijn muziekcollectie. Heb zelf natuurlijk al gezocht, maar kan info hierover niet vinden...:
2)
Elton John - Imagine ... heb ik een live concert versie van... iemand weet waar/wanneer dat is uitgevoerd?
Ja thanks, wou'k nog vragen... hoe doe je dat met die cache zoeken in google??? ziet er grappig uit...quote:Op maandag 1 januari 2007 18:43 schreef jerver73 het volgende:
Stukje peppers ook opgelost toch? .. welke heb je nu nog niet? En als je voor elvis nou eens lekker met wat lyrics aan de slag gaat, kun je daarna met de tracklist het live concert vast achterhalen, zo heb ik de bij RHCP ook gedaan...
you-tube-zoeken is ook handig ontdekt ik nu...quote:Op maandag 1 januari 2007 17:25 schreef LennyKravitz het volgende:
Elvis kennis nodig...
Heb een aantal live songs van Elvis... volgens mij allemaal van hetzelfde concert... (hoewel track 6 kent meer gillende meiskes) maar wanneer/waar? Zijn er volgers van Elvis die het weten? Misschien is het iets heel bekends???
track1
track2
track3
track4
track5
track6
Enkele hints zouden al aardig zijn...
Graag gedaan hoorquote:Op maandag 1 januari 2007 17:36 schreef Lestat het volgende:
[..]
Euh nee, maar ik kijk nooit TMF ofzo. En in een club of disco ontgaat de artiest/titel me altijd![]()
edit: blijkt dat ik hem zelf al in de collectie had :-) Merci!
Track 1 (Aloha 1973) and Track 3 en 4 (Las Vegas 1970) opgelost...quote:Op maandag 1 januari 2007 17:25 schreef LennyKravitz het volgende:
Elvis kennis nodig...
Heb een aantal live songs van Elvis... volgens mij allemaal van hetzelfde concert... (hoewel track 6 kent meer gillende meiskes) maar wanneer/waar? Zijn er volgers van Elvis die het weten? Misschien is het iets heel bekends???
track1
track2
track3
track4
track5
track6
Enkele hints zouden al aardig zijn...
Mason - Exceederquote:Op maandag 1 januari 2007 19:57 schreef lj_lightning het volgende:
Het nummer dat onder de reclame van Innercity zit...welke is dat?
http://innercity.id-t.com/2006/commercial/
die reclame dus![]()
Niks te danken...quote:
Joe Cocker & Jennifer Warnes - Up where we belong?quote:Op maandag 1 januari 2007 14:25 schreef steve-urkel het volgende:
ik zoek zo'n uptempo poppy song.. schat jaren 80?
in mijn lijst stond hij bekend met steve miller band - fly like an eagle want daar ging die tekst ook over (en het is niet dat baskebal muziekje die seal ook heeft gecoverd).. in deze versie met niet dezelfde tekst werd er samen gezongen met een vrouw. Zeer aanstekelijk nummertje.
-edit-.
Hoe vaak moet ik het nog zeggen?quote:Op maandag 1 januari 2007 21:41 schreef OldJeller het volgende:
Ik zoek een nummer, dance-achtig nummer dat ik laatst hoorde. Klinkt ook een beetje latin achtig.
Het stukje tekst in het begin weet ik niet precies wat er gezegd wordt, maar van de rest van de zin wel, namelijk:
Sandman(?), no mee corazon. I give you my love, it's still in my heart
Die kwam ook bij me op maar dat is toch niet echt uptempo toch?quote:Op maandag 1 januari 2007 21:50 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Joe Cocker & Jennifer Warnes - Up where we belong?
Dat had ik al gebruikt, zonder succces.quote:Op maandag 1 januari 2007 22:20 schreef jerver73 het volgende:
[..]
Hoe vaak moet ik het nog zeggen?
1 open google
2 type in wat je wel verstaat (of probeer combinaties)
3 bingo!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |