Eigenlijk niet, sowieso weet ik niet WIE ons kan helpen? Kwaliteit is er voldoende, het is nu gewoon overduidelijk dat het aan de mentaliteit schort. Wellicht dat Edgar Davids dan een versterking zou zijn, maar ik vraag me af of hij nog gevolgd wordt door Ajax? Misschien moet Ajax de rest van het seizoen eens wat realistischer spelen, desnoods in 4-4-2, als er maar resultaat geboekt wordt. Want uiteindelijk is het resultaat het allerbelangrijkste, daarna pas de manier waarop het resultaat geboekt wordt.quote:Op dinsdag 26 december 2006 15:00 schreef Messenga het volgende:
Verwacht jij nog aankopen in de winter, MONTANA?
Eens. Wie zou plaats moeten maken voor Davids dan? en hoe vind je de spanjaarden?quote:Op dinsdag 26 december 2006 15:04 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eigenlijk niet, sowieso weet ik niet WIE ons kan helpen? Kwaliteit is er voldoende, het is nu gewoon overduidelijk dat het aan de mentaliteit schort. Wellicht dat Edgar Davids dan een versterking zou zijn, maar ik vraag me af of hij nog gevolgd wordt door Ajax? Misschien moet Ajax de rest van het seizoen eens wat realistischer spelen, desnoods in 4-4-2, als er maar resultaat geboekt wordt. Want uiteindelijk is het resultaat het allerbelangrijkste, daarna pas de manier waarop het resultaat geboekt wordt.
Edgar Davids zou als aanjager belangrijk kunnen zijn, daarbij zou hij er samen met Jaap Stam voor moeten zorgen dat iedereen zijn taken serieus neemt, niemand mag gaan zweven. Ajax moet presteren en daarna pas leuk voetballen, maar nu wordt beide niet gedaan. De Spanjaarden hebben nog niet gebracht wat ik verwacht had, maar vind het onterecht dat Gabri zo wordt neergehaald, hij gaat er tenminste voor en moet niet worden afgerekend op zijn offensieve daden. Overigens weet ik niet of Leaonardo wel zo'n versterking is, natuurlijk kost hij niet veel, maar hebben we niet al genoeg van dat soort mooi weer-voetballers die alleen tegen kleine clubs en bij een voorsprong goed presteren?quote:Op dinsdag 26 december 2006 15:07 schreef Messenga het volgende:
[..]
Eens. Wie zou plaats moeten maken voor Davids dan? en hoe vind je de spanjaarden?
Gabri moet alles alleen opknappen op het middenveld zo lijkt het, daardoor overloopt hij zichzelf weleens en corrigeert vaak met domme overtredingen. Maar het is wel degelijk een hele goede voetballer en met betere middenvelders naast hem zal het met Gabri ook wel goed komenquote:Op dinsdag 26 december 2006 15:15 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Edgar Davids zou als aanjager belangrijk kunnen zijn, daarbij zou hij er samen met Jaap Stam voor moeten zorgen dat iedereen zijn taken serieus neemt, niemand mag gaan zweven. Ajax moet presteren en daarna pas leuk voetballen, maar nu wordt beide niet gedaan. De Spanjaarden hebben nog niet gebracht wat ik verwacht had, maar vind het onterecht dat Gabri zo wordt neergehaald, hij gaat er tenminste voor en moet niet worden afgerekend op zijn offensieve daden. Overigens weet ik niet of Leaonardo wel zo'n versterking is, natuurlijk kost hij niet veel, maar hebben we niet al genoeg van dat soort mooi weer-voetballers die alleen tegen kleine clubs en bij een voorsprong goed presteren?
De komende wedstrijden zou ik het graag zo zien:quote:Op dinsdag 26 december 2006 15:17 schreef Messenga het volgende:
Mwah, Gabri maakt veel kleine foutjes hoor. Het zit hem in de mentaliteit, hetgeen wat weinig hebben, alleen Stam. Daarom zouden we meer van dat soort spelers moeten hebben.
Je zou toch bijna verlangen naar Jan van Halst
Respect hoor.quote:De afwezigheid van Gabri tijdens de dinsdagtraining werd een apart gespreksonderwerp. De Spanjaard was maandag wel present bij de ‘straftraining’. Tweede kerstdag mocht de middenvelder bij zijn familie doorbrengen in Barcelona. ,,Gabri heeft zijn excuses aangeboden aan de hele ploeg en ook zichzelf een boete opgelegd’’, verwees Ten Cate naar de twee gele kaarten die de Spanjaard ontving tegen Vitesse. ,,Uiteindelijk trakteert hij de hele selectie op een etentje op zijn kosten.’’ Ondanks het gegeven dat de speler de ploeg met zijn rode kaart had gedupeerd, toonde Ten Cate ook inlevingsvermogen. ,,Gabri is een speler die zich gaat ergeren aan wat om hem heen gebeurt en zichzelf vervolgens verliest. Overigens zonder kwade intentie; hij wil altijd winnen. Gabri laat zijn ploeggenoten in elk geval niet in de steek. Voor Spanjaarden is de kerst heel belangrijk. Daarom is hij maandagavond met toestemming naar Barcelona gevlogen. Woensdag is hij hier gewoon weer terug.’’
Prima voor Vitesse ja.quote:Op dinsdag 26 december 2006 13:30 schreef koningdavid het volgende:
[..]
![]()
Hij is een prima verdediger hoor, beter dan Vermaelen dit seizoen sowieso. Maar goed...
Nee, volgens VI heeft hij nog niet Europees gespeeld.quote:Op dinsdag 26 december 2006 18:27 schreef Radegast het volgende:
Heeft Davids al gespeeld voor Tottenham in de Uefa Cup afgelopen maanden?
Denk dat hij er na gisteren wel anders over denktquote:Op dinsdag 26 december 2006 19:44 schreef RayMania het volgende:
Ten Cate was anders toch vrij duidelijk met "Davids komt niet".
Hij kan nog makkelijk twee jaar mee hier in onze Mivkey Mouse competitie...quote:Op dinsdag 26 december 2006 20:14 schreef Suijk het volgende:
Het tijdperk Davids is wel een beetje over lijkt me.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |