Ik vind de kinderen van Natasia sympathieker overkomen.quote:Op maandag 25 december 2006 15:39 schreef elsie het volgende:
ja Zoji is echt een leuke mannetje ,lekker ondeugend af en toe maar niet te.
Daar kan ik me iets bij voorstellen, maar Zoji is natuurlijker. En waarom zouden kinderen sympathiek over moeten komen bij volwassenen, dat zijn ze misschien van nature niet... ?quote:Op maandag 25 december 2006 15:44 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik vind de kinderen van Natasia sympathieker overkomen.
Ik bedoelde daar verder niets mee, in elk geval niet dat kinderen sympathieker over moeten komen bij volwassenen. Bij mij komt het zoontje van .NL alleen wat verwender over, maar het zou best zo kunnen zijn dat de kinderen van Natasia meer verwend zijn. Persoonlijk voel ik me gewoon meer thuis bij het gedrag van haar kinderen. En dat terwijl ik er zelf niet voor zal kiezen om mijn kinderen u tegen me te ;aten zeggen. Maar dat ze tegen Zoji zegt: wat zegt U, dat begrijp ik dan wel weer. Ik weet niet, op de een of andere manier. . .dat zoontje van.NL, ik vind het gewoon niet zo'n schatje als de anderen hier.quote:Op maandag 25 december 2006 15:49 schreef demins het volgende:
[..]
Daar kan ik me iets bij voorstellen, maar Zoji is natuurlijker. En waarom zouden kinderen sympathiek over moeten komen bij volwassenen, dat zijn ze misschien van nature niet... ?
Met de manier waarop ze wordt aangesproken. Gisteren zei ze tegen Brians moeder dat ze mensen soms verbetert in hoe ze haar aanspreken, dat ze dan tegen Bart zegt: wat? Wat zegt u! Haha, tegen Bart gaat me dat wat te ver, maar tegen Zoji begrijp het dan weer wel.quote:Op maandag 25 december 2006 15:03 schreef Gigageil het volgende:
Wat he ? Wat zegt u ? ..... Natasia verbetert het kind van .NL.....waar bemoeit ze zich mee.....![]()
quote:Op maandag 25 december 2006 16:52 schreef demins het volgende:
Ik zit te janken boven mijn toetsenbord!![]()
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahquote:Op maandag 25 december 2006 16:52 schreef demins het volgende:
Ik zit te janken boven mijn toetsenbord!![]()
quote:Op maandag 25 december 2006 17:21 schreef demins het volgende:
Weet je wat ik leuk vind? Die kerstman die zich als hond heeft verkleed!![]()
kloptquote:Op maandag 25 december 2006 17:25 schreef Day het volgende:
Zoji is uitgeput.
Gadver !!! Dus nog manipulerender dan ik dacht............... Dat kind nog een schuldgevoel aanpraten ook...............quote:Op maandag 25 december 2006 17:34 schreef Dropvetertje20 het volgende:
Vreselijk zoals Natasia tegen haar dochter zei dat ze wel mee naar huis ging. Ik vind het zo zielig voor die arme kindjesTot hoe laat mogen de kinderen blijven btw?
ja, dat was wel heel lelijk !!quote:Op maandag 25 december 2006 17:36 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Gadver !!! Dus nog manipulerender dan ik dacht............... Dat kind nog een schuldgevoel aanpraten ook...............
( tot 19.00 uur)
Ik denk eerder dat dit moeilijker is. Zowel voor Natasia en .NL.quote:Op maandag 25 december 2006 17:39 schreef Dropvetertje20 het volgende:
Het is dat die kinderen nog zo jong zijn, maar eigenlijk hadden ze gewoon niet moeten komen. Dat had Natasia meer pijn gedaan dan een sip meisje.
Ja, 1 die zo te zien graag naar huis wil. Ze werd niet voor niks naar achteren geroepen.quote:Op maandag 25 december 2006 17:45 schreef Dropvetertje20 het volgende:
Voor .NL wel, voor Natasia niet denk ik. Wat een vreselijke moeder![]()
Ik neem aan dat dit een sarcastisch garpje isquote:Op maandag 25 december 2006 18:18 schreef demins het volgende:
Jairo: Ik hou echt van je, mama!
Natasia: Ik ook van mij... euh... van jou schatje!
Ik zeg: uit de ouderlijke macht!
quote:Op maandag 25 december 2006 18:35 schreef demins het volgende:
Natasia heeft een afscheidsbrief geschreven!![]()
Ik denk dat ze zometeen weggaat, maar ik hoop natuurlijk dat ze zich gaat verhangen!
Dit is een heel fout grapje (hoop ik vurig)???quote:Op maandag 25 december 2006 18:18 schreef demins het volgende:
Jairo: Ik hou echt van je, mama!
Natasia: Ik ook van mij... euh... van jou schatje!
Ik zeg: uit de ouderlijke macht!
Als iemand mij op een manier aanspreekt die me niet bevalt zeg ik daar ook iets van...heeft niets met bemoeizucht te makenquote:Op maandag 25 december 2006 15:03 schreef Gigageil het volgende:
Wat he ? Wat zegt u ? ..... Natasia verbetert het kind van .NL.....waar bemoeit ze zich mee.....![]()
Valt wel mee, hoor. Zo ben ik zelf ook opgevoed. En nee, ik ben geen surinaamse, maar gewoon hollands stamboekvee.quote:Op maandag 25 december 2006 18:31 schreef Peter6000 het volgende:
Wat apart, kinderen die hun ouders met u aanspreken.
Of zit dat in de Surinaamse cultuur?
En hoe laat is het tenenkrommende afscheid met de kiddo`s, gevolgd door een ontploffing van zelfbeklag door Natasia.![]()
Zal wel Hindoestaanse zijn zo te zien...quote:Op maandag 25 december 2006 17:17 schreef Day het volgende:
Leuke kinderen!
Die Zoji heeft zo te zien geen creoolse mama.
Nee, dat is niet typisch Surinaamsquote:Op maandag 25 december 2006 18:31 schreef Peter6000 het volgende:
Wat apart, kinderen die hun ouders met u aanspreken.
Of zit dat in de Surinaamse cultuur?
En hoe laat is het tenenkrommende afscheid met de kiddo`s, gevolgd door een ontploffing van zelfbeklag door Natasia.![]()
Ik weet niet... wat vond je er grappig aan?quote:Op maandag 25 december 2006 18:41 schreef Tissik het volgende:
[..]
Dit is een heel fout grapje (hoop ik vurig)???![]()
Of Javaans. Zijn naamt klinkt wel zo.quote:Op maandag 25 december 2006 18:46 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Zal wel Hindoestaanse zijn zo te zien...
Helemaal niets.quote:Op maandag 25 december 2006 18:51 schreef demins het volgende:
[..]
Ik weet niet... wat vond je er grappig aan?![]()
Het kan ook gewoon een verspreking zijn. Wat een drama om niks zeg!quote:Op maandag 25 december 2006 18:53 schreef Tissik het volgende:
[..]
Helemaal niets.
Ik hoopte eerder dat jij zo ziekelijk was om dit te kunnen verzinnen, dan dat een moeder dit werkelijk uit zou kunnen spreken tegen haar kind.
Gelukkig moet ik je teleurstellen! Ik ben niet zo ziek om dit te verzinnen; de woorden zijn voor rekening van Natasia!quote:Op maandag 25 december 2006 18:53 schreef Tissik het volgende:
[..]
Helemaal niets.
Ik hoopte eerder dat jij zo ziekelijk was om dit te kunnen verzinnen, dan dat een moeder dit werkelijk uit zou kunnen spreken tegen haar kind.
Prima op tijd voor het afscheid!quote:Op maandag 25 december 2006 18:57 schreef Peter6000 het volgende:
Een mededelende stem klinkt, dat ze nog 5 minuten hebben.
En ook een teruglopende klok op het beeldscherm.![]()
Ik zat me erover te verbazen dat hij blijkbaar ook in niet dronken toestand zijn kwetsbaarheden heeft.quote:Op maandag 25 december 2006 19:04 schreef demins het volgende:
Nathanael veegt zijn ogen alweer uit! Hij was iets te vroeg begonnen met huilen!
Een onbewuste vertragingstechniek.quote:Op maandag 25 december 2006 19:10 schreef Dropvetertje20 het volgende:
Ontaarde moeder![]()
![]()
![]()
Het kind geeft over![]()
Ze heeft al gezegd dat ze blijft hoor, bij het afscheid beloofde ze haar kinderen dat ze naar huis komt als ze haar rijbewijs gehaald heeft.quote:Op maandag 25 december 2006 19:17 schreef demins het volgende:
Als Natasia genoeg geleden heeft, maakt ze bekend dat ze blijft!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |