Een VN bewind waarbij geen plaats is voor Middeleeuwse achterlijkheden zoals islamitische rechtbankenquote:Op woensdag 27 december 2006 18:32 schreef popolon het volgende:
Blijft de vraag, hoe gaat dit opgelost worden?
Dit kan je dus ook al niet volgen. Ethiopie steunt juist de Somalische regering, die onlangs door moslimfundamentalisten op de vlucht moest.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:38 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik denk niet dat dit uberhaupt opgelost gaat worden in de nabije toekomst ... Ethiopie gaat vecht gewoon door tot de laatste Somalier die ze hebben, evt ook tot de laatste kogel maar dat is nog niet helemaal zeker
De Verenigde Naties hebben het al eens geprobeerd in Somalië en erg tevreden waren ze er niet over. Wie gaat Mogadishu binnen? Alleen Ethiopië misschien. En wat het met zogenaamde Middeleeuwse achterlijkheden te maken heeft, ontgaat me.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:38 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een VN bewind waarbij geen plaats is voor Middeleeuwse achterlijkheden zoals islamitische rechtbanken![]()
Op de vlucht moest, ja, uit Kenia.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dit kan je dus ook al niet volgen. Ethiopie steunt juist de Somalische regering, die onlangs door moslimfundamentalisten op de vlucht moest.
zucht.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:42 schreef Monidique het volgende:
[de somalische regering die op de vlucht moest]
Op de vlucht moest, ja, uit Kenia.
dan klopt het toch???quote:Op woensdag 27 december 2006 18:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dit kan je dus ook al niet volgen. Ethiopie steunt juist de Somalische regering, die onlangs door moslimfundamentalisten op de vlucht moest.
Islamitisch "recht". Stokslagen als je niet vijf keer per dag bidt, doodstraf voor vrouwen die beschuldigd worden van overspel, getuigenissen van vrouwen die maar voor de helft gelden vergeleken met die van mannen.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:40 schreef Monidique het volgende:
En wat het met zogenaamde Middeleeuwse achterlijkheden te maken heeft, ontgaat me.
En wat is daar zo specifiek Middeleeuws aan?quote:Op woensdag 27 december 2006 18:53 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Islamitisch "recht". Stokslagen als je niet vijf keer per dag bidt, doodstraf voor vrouwen die beschuldigd worden van overspel, getuigenissen van vrouwen die maar voor de helft gelden vergeleken met die van mannen.
de ICC vragen zelf om VN peacekeepers ... nu ja vroegen, dat zal nu wel niet meer geldenquote:Op woensdag 27 december 2006 18:40 schreef Monidique het volgende:
[..]
De Verenigde Naties hebben het al eens geprobeerd in Somalië en erg tevreden waren ze er niet over. Wie gaat Mogadishu binnen? Alleen Ethiopië misschien. En wat het met zogenaamde Middeleeuwse achterlijkheden te maken heeft, ontgaat me.
Jammer Spec. De Somalische interim regering zijn ook islamieten.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:52 schreef sp3c het volgende:
maarja ze vechten tegen de islamieten dus moeten het wel de goeierikken zijn
Misschien vind je achterlijk een betere beschrijving ?quote:Op woensdag 27 december 2006 18:54 schreef Monidique het volgende:
[..]
En wat is daar zo specifiek Middeleeuws aan?
Over je rottende lijken gesproken.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
de ICC vragen zelf om VN peacekeepers ... nu ja vroegen, dat zal nu wel niet meer gelden
Dat zou ik een betere beschrijving vinden, ja.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Misschien vind je achterlijk een betere beschrijving ?
de somalische interim regering is farce ... het bestaat niet, al een jaar of 20 niet. Ik heb het over Ethiopiequote:Op woensdag 27 december 2006 18:56 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Jammer Spec. De Somalische interim regering zijn ook islamieten.
ethnische somaliers jaquote:En wat fantaseer jij nu dat de ethiopiers elke somalier ook eens een geweer kunnen geven om voor hen te gaan vechten.![]()
De Somalische interim regering bestaat wel.quote:Op woensdag 27 december 2006 19:06 schreef sp3c het volgende:
de somalische interim regering is farce ... het bestaat niet, al een jaar of 20 niet. Ik heb het over Ethiopie
ja en ze hebben de macht tot de voordeur ... mits er niemand voor de deur staatquote:Op woensdag 27 december 2006 19:10 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
De Somalische interim regering bestaat wel.
Hoe kunnen ze verkiezingen uitschrijven terwijl ze niet aan de macht zijn officieel? Waarom denk je dat de machtsovername door de Islamisten in Somalie zo makkelijk ging?quote:Op woensdag 27 december 2006 17:53 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ik zei toch dat je beweerde dat die islamitische rechtbanken gesteund worden door het volk, terwijl ze wel te beroerd zijn om verkiezingen te houden.
Het emiraat in Irak wordt door geen enkel land erkent.quote:Op woensdag 27 december 2006 19:13 schreef Monidique het volgende:
De interimregering bestaat zoals het emiraat in Irak bestaat...
Gelukkig is Europa ertegen. Daar hebben die lieve mensen van de Somalische Jihad wat aan.quote:Op woensdag 27 december 2006 19:25 schreef Yildiz het volgende:
Ach, ik hoorde dat de VS erachter staat, dus het zal wel voor vrede en democratie zijn ofzo.
Zit wel goed.
Als je het nieuws van de laatste dagen gevolgd had wist je dat ze nu steden heroveren op de islamitische rechtbanken.quote:Op woensdag 27 december 2006 19:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja en ze hebben de macht tot de voordeur ... mits er niemand voor de deur staat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |