stel je niet aanquote:Op maandag 25 december 2006 14:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dat jij een US-basher bent, dat weten we inmiddel wel , dat hoef je niet in elk NWS topic naar voren te brengen.
in Amerika lopen gewoon een aantal IRA terroristen vrij rond en je kunt ook open en bloot geld inzamelen voor de Ierse zaakquote:Een land dat openlijk terrorisme steunt,
Amerika viel Irak binnen?quote:openlijk de vernietiging van een ander land voorop stelt
mee eensquote:mag die wapens gewoon niet hebben,
niet mee eensquote:koste wat het kost.
en met de VS en de VN etc.quote:Al jaren lappen ze de regels aan de laars en 'onderhandelen' ze met de EU...
net als iedereenquote:en ze doen toch lekker wat ze zelf willen (net als de VS zul jij zeggen? )
huilliequote:Er zijn helaas landen die die wapens hebben, laten we er in elk geval voor zorgen dat ze niet nog verder verspreidt worden... Maar ach ja..waar maken we ons druk om.. *gaap*... tis immers zo ver weg *gaap*... waarom geven we niet de hele wereld nukes... maken we d 'r gelijk een eind aan..![]()
En dat is vreemd toch?quote:Op maandag 25 december 2006 12:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
En mogen dus kernwapens hebben.
Ja ik snap ook niet dat de US die wapens mag hebben maar wat doe je eraan?quote:Op maandag 25 december 2006 14:51 schreef Frutsel het volgende:
Een land dat openlijk terrorisme steunt, openlijk de vernietiging van een ander land voorop stelt mag die wapens gewoon niet hebben, koste wat het kost.
Als ze zeggen dat ze geen kernwapens hebben, geloven we ze niet.quote:Op maandag 25 december 2006 14:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dat jij een US-basher bent, dat weten we inmiddel wel , dat hoef je niet in elk NWS topic naar voren te brengen.
Een land dat openlijk terrorisme steunt, openlijk de vernietiging van een ander land voorop stelt mag die wapens gewoon niet hebben, koste wat het kost. Al jaren lappen ze de regels aan de laars en 'onderhandelen' ze met de EU... en ze doen toch lekker wat ze zelf willen (net als de VS zul jij zeggen? )
Er zijn helaas landen die die wapens hebben, laten we er in elk geval voor zorgen dat ze niet nog verder verspreidt worden... Maar ach ja..waar maken we ons druk om.. *gaap*... tis immers zo ver weg *gaap*... waarom geven we niet de hele wereld nukes... maken we d 'r gelijk een eind aan..![]()
Dat is wel een hele goeie Yildiz.quote:Op maandag 25 december 2006 15:35 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Als ze zeggen dat ze geen kernwapens hebben, geloven we ze niet.
Als ze zeggen dat ze een ander land 'van de kaart gaan vegen' [] geloven we ze direct.
Dat lijkt me overdreven subjectief, met de kanttekening dat objectief niet bestaat.
Ze lappen de regels niet aan de laars, ze mogen volgens het NPV kernreactors hebben en de brandstof zelf produceren.quote:Op maandag 25 december 2006 14:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dat jij een US-basher bent, dat weten we inmiddel wel , dat hoef je niet in elk NWS topic naar voren te brengen.
Een land dat openlijk terrorisme steunt, openlijk de vernietiging van een ander land voorop stelt mag die wapens gewoon niet hebben, koste wat het kost. Al jaren lappen ze de regels aan de laars en 'onderhandelen' ze met de EU... en ze doen toch lekker wat ze zelf willen (net als de VS zul jij zeggen? )
Er zijn helaas landen die die wapens hebben, laten we er in elk geval voor zorgen dat ze niet nog verder verspreidt worden... Maar ach ja..waar maken we ons druk om.. *gaap*... tis immers zo ver weg *gaap*... waarom geven we niet de hele wereld nukes... maken we d 'r gelijk een eind aan..![]()
Ik begin er niet eens meer aan...quote:Op maandag 25 december 2006 16:02 schreef Abe_Lenstra het volgende:
Waarbij je natuurlijk voor het gemak vergeet (Geweldig als je zo gemakkelijk alle dingen die je niet van paskomen kunt negeren. De wereld moet zo makkelijk in elkaar zitten als je links bent!) dat de Sjah geen Moslim fundamentalist was die ten doel heeft de staat Israel te vernietigen.
Aha , maar is het niet zo dat juist door ze te gebruiken de rest van de wereld gezien heeft wat die dingen doen en dus ze juist daardoor niet meer gebruikt heeftquote:Op maandag 25 december 2006 11:52 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Vreemde vergelijking, als je het over de VS hebt zou ik het nog enigszins begrijpen. Laten we Hiroshima en Nagasaki vooral niet vergeten, de enige gekken die een kernwapen hebben gebruikt zijn nog altijd de Amerikanen.
Als je het mij vraagt heeft ook Iran het volste recht om een kernwapen te hebben. Tegenwoordig is zo'n ding nodig om de soevereiniteit van een staat te waarborgen.
dat was al algemeen bekendquote:Op maandag 25 december 2006 15:55 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ze lappen de regels niet aan de laars, ze mogen volgens het NPV kernreactors hebben en de brandstof zelf produceren.
Volgens datzelfde verdrag mag Amerika bijvoorbeeld geen technologie met India delen.
Ik ben tegen verspreiding van nucleaire technologie (wapens maak jij ervan) maar ik ben nog veel meer tegen het hypocriete meten met driedubbele maten van het westen waar ik in woon. Je "ver van mijn bed" suggestie kon er niet meer naast zitten.
De VS zijn zelf trouwens zelf begonnen met het nucleaire programma van Iran.
[afbeelding]
Ja, want dan zou de zionistische ideologie doodbloeden. Maar goed, de vraag of dat een goede zaak is of niet leidt tot een discussie op zich.quote:Op maandag 25 december 2006 01:35 schreef Hathor het volgende:
[..]
En dat zou jij een voordeel vinden ?
Staar jij je niet een beetje blind, denk je? Ook niet een beetje? Wie denk jij dat eerder een kernwapen inzet, Iran of Israël? En onderbouw je gedachten, als je wil.quote:Op maandag 25 december 2006 23:35 schreef retteketet het volgende:
[..]
Ja, want dan zou de zionistische ideologie doodbloeden. Maar goed, de vraag of dat een goede zaak is of niet leidt tot een discussie op zich.
Ze hebben het programma destijds weer opgestart zonder het IAEA volledig op de hoogte te stellen. Dat was idd in overtreding. Daarna hebben ze altijd wel meegewerkt. Begin dit jaar hebben ze de IAEA de onaangekondigde inspecties ontzegt nàdat het IAEA Iran had doorverwezen naar de Veiligheidsraad. Zo van "Wij zijn blijkbaar toch al in overtreding met betrekking tot die inspecties, dan kunnen we ze ook wel achterwege laten". Nu die move van het IAEA tot sancties leidt dreigt Iran de samenwerking helemaal op te schorten.quote:Op maandag 25 december 2006 21:53 schreef dontcare het volgende:
[..]
dat was al algemeen bekend![]()
Het probleem met Iran is wmb niet het feit dat ze kern energie willen gebruiken maar alle geheimzinigheid en het perse zelf willen verijken van uranium en dat is ongeveer ook wat zowel de EU als Rusland het probleem vinden . Daarbij ook het feit dat er geen controlles meer uitgevoert mogen worden (en dat is ook onderdeel van het NPV)
Laat Iran het dan met de IAEA en Mohamed ElBaradei oplossen met in achtneming van het recht op uraniumverrijking uiteraard. Het is en blijft een kromme zaak zolang dat -onder aanvoering van de VS en GB- ontkent wordt.quote:Iran kan zowel van Frankrijk , Duitsland en Rusland verijkt uranium krijgen om te gebruiken in een kernreactor maar dat wordt categorisch afgewezen door Iran.
Waarom ? niemand die het zeker weet maar wat ze kunnen krijgen is natuurlijk niet bruikbaar in een eventuele kernbom dus eigenlijk kan je het wel raden en dat is dus ook wat het westen doet.
Iran heeft inderdaad het volste recht om te doen wat ze beweren dat ze doen maar juist door geen controlles ed toe te laten maken ze IMO wel duidelijk wat hun echte bedoeling is en dat mag dus niet dus heeft de VN gelijk.
Ben het trouwens ook eens dat de VS/VN duidelijk met 2 maten meten (India wel helpen wat ook niet mag alleen maar om Pakistan onder de duim te houden , hoewel daar wmb natuurlijk ook wel weer wat voor te zeggen valt)
Zou meneer Ahmadinejad dan toch gewoon een vooruitziende blik hebben?quote:***************************************
Rapport:oliecrisis dreigt in Iran
***************************************
` In Iran dreigt een ernstige crisis in
de olie-industrie.De opbrengsten uit de
olie-export lopen zo snel terug dat er
over tien jaar helemaal geen geld meer
dreigt te worden verdiend,zo staat in
een Amerikaans onderzoek.
Tientallen miljarden dollars verdient
Iran jaarlijks met de export van olie.
Dat bedrag is al enkele jaren aan het
dalen en de inkomsten zullen nog verder
teruglopen.Door de slechte economische
vooruitzichten wordt Iran instabiel en
kwetsbaar,zo zeggen de onderzoekers.
De olie-crisis kan het belangrijkste
motief zijn om door te gaan met het
kernprogramma,aldus de onderzoekers.
***************************************
Ik heb liever dat Amerika kernwapens heeft dan Iran. Om redenen van stabiliteit en zo. Nou ja, wat dat betreft zit het nog goed met mijn wensen. Maar wat hierboven staat, is toch wel een beetje onzinnig. Amerika wordt namelijk helemaal niet bestuurd door intelligente mensen. Het Bush-regime is nog aan de macht, weet je wel? Ahmedinajad heeft niet verscheidene malen gezegd Israël te willen vernietigen. En hoewel Amerika vast en zeker een aantal landen geholpen heeft, heeft het er ook een paar de vernieling in geholpen, zoals Irak en Vietnam en Cambodja.quote:Op dinsdag 26 december 2006 02:15 schreef StefanP het volgende:
Als de VS kernwapens heeft, dan mag Iran die ook hebben!
Het maakt namelijk helemaal niet uit dat het ene land democratisch is en bestuurd wordt door intelligente mensen, terwijl aan het hoofd van het ander gevaarlijke gekken staan die meerdere keren gezegd hebben Israel te willen vernietigen. Het is ook irrelevant dat het ene in 60 jaar tijd die bom nooit meer gebruikt heeft, ook al hebben ze gedurende die tijd tig andere landen uit de nesten geholpen.
Israël. Iran is nog altijd gebonden aan de fatwa van Khomeini, die het vervaardigen en daarmee natuurlijk ook het gebruiken van kernwapens verbiedt. Bovendien heeft de huidige Islamitsche Republiek Iran nog nooit een andere staat aangevallen, in tegenstelling tot Israël. Niet dat Israël zo snel een kernwapen zou gebruiken, want dat is iets onvergeeflijks wat ze duur zal komen te staan. De nu nog vrijwel onvoorwaardelijke steun van de EU en de VS zal snel afbrokkelen.quote:Op dinsdag 26 december 2006 01:23 schreef The_Obdurate_Ozjish het volgende:
[..]
Staar jij je niet een beetje blind, denk je? Ook niet een beetje? Wie denk jij dat eerder een kernwapen inzet, Iran of Israël? En onderbouw je gedachten, als je wil.
Niet echt. Want roepen dat het een goed plan is om 'isarael van de kaart te vegen' is niet slim als je bezig bent met het verrijken van uranium. Geen vooruitziende blik dus.quote:Op dinsdag 26 december 2006 11:11 schreef gronk het volgende:
Dit is wel een leuke:
[..]
Zou meneer Ahmadinejad dan toch gewoon een vooruitziende blik hebben?
Israël vernietigen?quote:Op dinsdag 26 december 2006 02:15 schreef StefanP het volgende:
Als de VS kernwapens heeft, dan mag Iran die ook hebben!
Het maakt namelijk helemaal niet uit dat het ene land democratisch is en bestuurd wordt door intelligente mensen, terwijl aan het hoofd van het ander gevaarlijke gekken staan die meerdere keren gezegd hebben Israel te willen vernietigen. Het is ook irrelevant dat het ene in 60 jaar tijd die bom nooit meer gebruikt heeft, ook al hebben ze gedurende die tijd tig andere landen uit de nesten geholpen.
Ja, omdat zij eigenlijk zelf ook geen seconde iets geven om die "Palestijnen".quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:57 schreef retteketet het volgende:
[..]
Israël vernietigen?Het is juist Israël dat aandringt op een militaire actie tegen Iran. Iran heeft nooit aangedrongen op het vernietigen van Israël - waarom zouden ze? Is het logisch om te denken dat een land dat een voorvechter is van de Palestijnse zaak een land waarvan 20% van de inwoners Palestijns is wil vernietigen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |