abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 24 december 2006 @ 15:36:21 #241
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44709545
quote:
Op zondag 24 december 2006 15:29 schreef Mirage het volgende:
[afbeelding]


speciaal voor Dromenvanger...

iedere dag een half uurtje helemaal niets zeggen, niets doen.. en alle gedachten die omhoog komen wegsturen brengt je tot jezelf, tot rust... "peace of mind".
Thanks for the advice and the picture Mirage

Is dat de lotus houding?

Ik zal zeker vaker gaan mediteren nog, ik kan mijn gedachtes dus wel uitschakelen vaker, maar ik wil eens helemaal rust. Diepe zalige rust.

R.I.P

Afgelopen 6,5 jaar heb ik amper rust gehad, geen tijd genomen om tot rust te komen. Doorgaan en doorgaan en maar blijven vechten tegen manisch depressiviteit. Op een gegeven moment wil ik dat die ziekte voorbij is.

2007 wordt een rustjaar zoals ik tegen die jongen zei vandaag, ik ga 2007 als rustjaar zien. 2008 pak ik rustig op wat ik op wil pakken.

Ik hoop voor 2007 een jaar van rust en stabiliteit. Geen schommelingen door lente, zomer, herfst en winter. In ieder jaargetijde lekker stabiel, rustig en constant.

Al die schommelingen en wisselingen dat put je gewoon uit.

Ben dus nu ook zeker blij dat de zon even weg is, even geen zon buiten. Dat brengt al de nodige rust met zich mee.

Thuis ook rustig in huis, sowieso vaak genoeg rustig hier. Soms spanningen maar dat is overal te zien, zelfs als je alleen woont kun je spanningen hebben.

Dit moment is het beter dan ooit, maar het kan rustiger

Ik probeer dus nu te schakelen nu, richting de vrije versnelling. Even in stilstand proberen verder te gaan. Ik ga proberen zelf te schakelen en met knoppen te spelen. Een rivotril innemen tegen drukte ga ik dus echt niet doen als het niet nodig is.

Dat ik in 2006 gestopt ben met anti depressiva is ook al een zege an sich. Die anti depressiva was dus ook een grote drive. Gestopt met anti depressiva en niet terug gevallen richting depressie en de kort-sluiting is ook weg.

1 medicijn wegstrepen.

Depakine blijf ik innemen nog, tegen de stemmingswisselingen dus. Depakine is geen slecht medicijn en zeker geen zwaar medicijn. Het smaakt dus ook niet bitter. Als ik erop bijt proef ik niets.

Maar goed, genoeg medicatie praat. Als ik ooit psychiater ga zijn dan kan ik over medicatie gaan praten. Nu even niet.

Tis bijna nieuwjaar en dan wil ik geen medicatie-praat

Even naar buiten weer

Zometeen even rustige muziek. Meditatie muziek dus. Geen metallica of heavy metal vandaag. Even peace in the mind zoals jij dat zegt Mirage
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 15:42:37 #242
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44709788
Ik moet gapen vaker dus. Even een gaap van verlichting



Peace!!!!!

Peace brothers and sisters

Peace friends

Maar ik heb liever peace friends. Peace tussen friends is makkelijker dan peace tussen brothers and sisters omdat je als vriend niet van hetzelfde bloed bent gemaakt, het kan voordelen hebben allemaal je bent toch hetzelfde maar als je hetzelfde bloed met je meedraagd dan reageer je sneller op elkaar af en je gaat sneller commentaar leveren.

Als vrienden lever je niet snel commentaar en laat je elkaar meer in de waarde.

Daarom wil ik familie die ik vrienden noem en dat schiet steeds beter op nu

Het zijn al vrienden maar goed

Spraakwater.

Familie dus, hoeveel families zijn niet gebroken of kapot?

In een vriendengroep zie je dat niet snel. Zelfs al zie je elkaar jaren niet dan kan het contact hersteld worden.

Familie ruzie kan eeuwen duren. Sommige families zijn onherstelbaar kapot lijkt het wel soms.

Je hebt nog genen bij families. Maar dat is een heel ander verhaal. Erfelijke factoren en ook daar heeft mijn ziekte mee te maken.

Manisch depressiviteit is ook erfelijk aangelegd. Dat maakt het dus nog complexer allemaal. En je hebt de maan en de zon en etc etc.

Het onderzoek naar manisch depressiviteit ga ik in 2007 alsnog hervatten. Ik zeg wel dat ik een rustjaar ga inlassen maar ik denk niet dat ik in staat ben om 1 vol jaar niets te doen. Een klooster zou ook niets voor mij zijn
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_44709942
ik weet uit ervaring dat het moeilijk kan zijn je ertoe te zetten, maar als je het eenmaal 2 keer gedaan hebt gaat het beter.

Het wegsturen van gedachten, het jezelf ertoe kunnen aanzetten.... en het baat hebben ervan.

Als jij wil kunnen we het een paar keer samen doen.
Spreken wij gewoon een moment op een dag af dat we allebei de computer laten rusten, niks anders gaan doen en tegelijk gaan mediteren.

Gewoon even om het maar neit tlkens uit te stellen of er van af te zien.
een soort stok achter de deur, en in zekere zin ook " gezellig".
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  zondag 24 december 2006 @ 15:57:49 #244
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44710305
Is goed

Een meditatie-afspraakje

Ieder moment in te lassen, van afstand te doen.

Iemand in Tokyo kan samen mediteren met iemand in Nederland.

Afstand bestaat op bepaalde vlakken niet.

Ook dat gegeven kan interessant zijn om in te verdiepen, het ontbreken van afstand. Op die manier kun je dus bewegen zonder te bewegen maar ik ga rustig doen.

Het onderzoek zet ik in 2007 door maar ik ben een workaholic dus ik ga vaker door en door en door.

Ik ben me bewust van het systeem boven de aarde. Je hebt daar ook een soort van telefoonlijnen en misschien ook wel transportwegen

Maar ook dat is voor later.

ooit opende ik een topic over programmeren op hoger niveau. Helemaal zo slecht nog niet bedacht, maar dat topic van toen dat was een te grote warboel.

Alles op 1 rijtje is beter.

In de zomer ga ik het zwembad opzetten weer, ik ga in de zomer lekker liggen in het zwembad in de tuin, daar verheug ik me dus wel op. Alleen moet ik zorgen dat het water niet te lauw wordt en de filterpomp en chloor tabletten moeten erin. Lekker in het water dobberen Zonnetje erbij en dan ook zeker een biertje, ik zal in 2007 gewoon mijn biertje drinken. Mijn lever-waardes zijn dik in orde maar ik drink dus ook niet overdreven veel Mijn drink gedrag is in het weekend wat hoger maar door de week hou ik me aan mijn maat.

2 uur in het water liggen in de zomer buiten, en dan geen computer erbij.

Constant achter die computer zitten zorgt ook voor stress.

Maar dat meditatie afspraakje gaat nog gebeuren Mirage

[ Bericht 35% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 24-12-2006 16:03:41 ]
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 16:03:58 #245
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44710478
Tijd voor brand bier nu

Miller time

Over dat meditatie-afspraakje even Mirage, dat kun je ook in groepen doen. Maar dat is iets anders.

Je kunt met 10 miljoen mensen tegelijk afspreken en zo verhoog je dus ook de meditatie.

Als je samen met 10 miljoen mensen mediteert dan is dat een grotere rustgeving dan alleen. Wie weet kun je in grote groepen mensen wel de complete spanning van de ketel halen wereldwijd als je gaat mediteren in grote groepen. Met 2 is het heel anders, maar je kunt volgens mij met 1 tot en met 6,6 miljard mensen mediteren. Misschien is dat ook iets voor 2012?

En dan kun je tijdens het mediteren elkaar zien en met elkaar praten

Dat systeem komt later naar voren nog.

Komt tijd komt raad.

Maar nu even een brandje.

Mediteren for world peace

Ga je met mega groepen mensen de oorlog weg mediteren

Nergens meer haat te vinden en nergens meer spanning en stress.

Wij beginnen met mediteren straks Mirage, en daarna wordt de groep groter en groter.

Totdat je 6,6 miljard mensen hebt die in meditatie leven, constant in meditatie leven.

Dan is het 1 grote dagdroom

En nu brand bier

Ik heb de keuze uit heineken, palm, hertog-jan en brand.

Eerst dit 6-pack brand.

kerstnacht vanavond. Normaal gesproken zouden we vanavond pakjes-avond houden maar dat gaat niet door vanwege mijn vader en zijn operatie.

En sowieso ook omdat 2 dagen kerst meer dan genoeg is.

Vier je 24 december ook dan zit je met 3 kerstdagen opgezadeld

Alsof 2 niet genoeg is

[ Bericht 32% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 24-12-2006 16:09:34 ]
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 16:26:18 #246
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44711104
Brand bier erbij, buiten zit ik dus vaker Mirage, buiten zit ik vaker te mediteren een beetje, af en toe voor me uitstaren en nog meer. Even bij negatieven komen

Niet bij positieven komen maar bij negatieven komen.

Een weg zoeken om alles uit te schakelen. En dan krijg ik dus ook vaker zinnen binnen. Vrouwen die zeggen dat ze nog maagd zijn en nog meer van dat gedoe

Gisteren zag ik visioenen voor mijn ogen, ik zag een tunnel en ik ging door die tunnel heen. Een visioen in de vorm van een tunnel en de deuren gingen steeds open van die tunnel. Binnen de tunnel zaten deuren die zich gingen openen.

En hoe verder ik in de tunnel terecht kwam, des te meer ik zag. Ik weet niet 100 procent meer wat ik allemaal zag maar ik zag van alles. Vensters en vierkanten en nog meer.

Als je eens samen wilt mediteren dan vertel ik gewoon dat ik even naar buiten ga

Ook in de winter zit ik buiten met 2 truien en jas.

Zodra er meer geld is dan komt een warmte-kanon. Buiten zitten is fijn

Altijd binnen zitten dat is niet prettig. Ook die frisse koude lucht op het hoofd is prettig.

En dan van buiten naar binnen lopen en een aangename warmte in huis voelen

Verwarming is dus hier van levensbelang, de verwarming doet het nu al een hele tijd goed, de CV-ketel is in orde, klop klop klop ff afkloppen.

Er was een tijd toen ging dat ding iedere 3 maanden kapot.

Stel je voor je zit met de feestdagen zonder verwarming en warm water?

Verwarming en warm water dus. Eten en drinken en dak boven het hoofd. Meer hoef ik niet.

Ik vul dan wel iedere keer de lotto in en koop staatsloten maar dat is omdat ik geld wil verdienen voor eigen bedrijf en eigen goede doel.

Zelf zal ik me echt niet laten zwemmen in het geld zoals Dagobert Duck. En ook uitgeven niet.

Investeren in een betere toekomst. Dat zou ik doen met veel geld. De juiste bedrijven en de juiste goede doelen.

En een Fok! eiland kopen waar alle fokkers gaan wonen als ze daar zin in hebben.

Een eigen vakantie-eiland dat fok! eiland heet. Met eigen vlag en met eigen horeca en supermarkten en huizen en zee en strand

Dat zou ik willen met veel geld.

Dat geld komt vanzelf nog wel, ik weet dat ik zakeljik goed in orde ben. En ik weet ook dat ik logisch kan denken en lotto kan invullen zoals het hoort.

Nu rust

Biertje





Hoe verder ik vorder met het schrijven hier, des te meer het einde in zicht komt. Ik merk na ieder bericht dat er een last van mijn schouders valt. Daarom schrijf ik dus ook door.

Ik heb gezegd dat ik in 2006 een einde wil maken aan alle ellende die ik heb moeten meedragen in mijn leven, dus ik schrijf lekker door tot 31 december 23:59.

1 januari 00:00 even nieuw jaar wensen hier en daarna even champagne ontkurken en dan weer online tot 06:00.

En dan 1 januari uitslapen tot 15:00 en dan in 2007 hopelijk met meer rust en logisch verstand.

Ik ga toch door

Ik blijf doorgaan

Er staat wel in mijn signature dat aan alles een einde komt, maar daar bedoel ik dus alle ellende mee.

Mooie verhalen en mooie gebeurtenissen en prestaties mogen blijven bestaan.

Ik richt me dus op het kwade en het slechte. Op ellende en stress en spanning en nog meer.

Ooit is de maat vol en de bom is in 2000 gebarsten. De maat is nog steeds vol, maar ik zorg dat de maatbeker leeg blijf, en de beker van het bier gevuld blijft
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 16:45:48 #247
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_44711629
hallo iedereen
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
  zondag 24 december 2006 @ 16:47:49 #248
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44711685
Joss Stone nu

Geweldige stem

Right to be wrong dus

Ik heb labello nodig voor mijn lippen, de kou buiten maakt mijn lippen kapot. Dus dan koop ik dat meteen na de kerst.

Ik merk pijn aan mijn lippen op, niet mijn schaamlippen dus

De lippen op mijn mond.

Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 16:48:07 #249
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44711696
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:45 schreef BarraCupraCuda het volgende:
hallo iedereen
Hallo

Nog wilde plannen deze kerst?

Je ging toch naar de states met een collega? Tickets al binnen?

Morgen gaan we poker uitpakken hier thuis, 3000 fishes en kaart schud machine en texas hold 'em set.

Ik wil eens met mensen van fok! in het echt pokeren, jij doet dat toch ook of niet? Pokeren in het echt?

En dan Johnny Walker erbij

Zometeen even hoyle casino op mijn pc zetten, ik heb een heel casino op cd staan. Kun je ook pokeren en op fruit automaten spelen en roulette en black jack.

Kost geen rooie cent Thuis gaan we spelen voor fishes van 1 cent, je kunt dan 10-20 euro winnen of verliezen maar niet meer dan dat. En de ene keer wint die en de andere keer die, dus je gaat niet in de schulden komen zodat je elkaar de koppen in gaat slaan.

Maar ik wil fokken

Joss Stone heeft echt een geweldige stem en geweldige teksten

Fair Play centre wil ik nog wat over zeggen.

Ze noemen het Fair Play maar ze betalen maar 70 % uit, de rest is voor de eigenaar. Of is het 60 % uitbetalen en 40 % voor de eigenaar? Even checken op internet straks. Dat hele bedrijf is een rotte peer binnen de maatschappij

Kan zijn dat de eigenaar van Fair Play dat als eerlijk spel ziet, die kerel heeft ergens in Dubai een vet appartement en overal huizen, en de gokkers die bij Fair Play gokken raken hun huis kwijt door de gokschulden.

Fair Play of val spel

Zou ik de politiek ingaan dan zou ik fair play centre ook aanpakken.

Die nestelen zich ook overal in.

Kom je bij het Roda Stadion in Heerlen zie je Fair play

Overal zijn ze aanwezig, ze hebben ook de politiek van Brunssum omgekocht om achter het stadhuis zo'n goor gok paleis te bouwen

Pierik de corrupte. Die ging van corrupt geld op vakantie en zo staan meer politicus in Brunssum bekend om hun corrupte praktijken. Theo Hoen misschien ook wel. Maar dat is niet zeker. Geen valse beschuldigingen maar mijn pa noemt Pierik dus een corrupte lul

Ik zit vaker te zeiken en te zeuren over mijn pa maar hij is echt okey, en hij heeft soms namen die hij aan mensen geeft en dan lig ik in een deuk

Knipper ( iemand van vroeger die constant super snel met de ogen knipperde uit stress)

Spillenpoot.

Bokkenpoot.

Chocolade lolly met bezemsteel in de kont. ( Die ene donkere van Talpa )



En als hij dat dan zegt dan kom ik niet meer bij van het lachen

[ Bericht 19% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 24-12-2006 16:58:32 ]
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 16:54:18 #250
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_44711833
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:48 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Hallo

Nog wilde plannen deze kerst?

Je ging toch naar de states met een collega? Tickets al binnen?

Morgen gaan we poker uitpakken hier thuis, 3000 fishes en kaart schud machine en texas hold 'em set.

Ik wil eens met mensen van fok! in het echt pokeren, jij doet dat toch ook of niet? Pokeren in het echt?

En dan Johnny Walker erbij

Zometeen even hoyle casino op mijn pc zetten, ik heb een heel casino op cd staan. Kun je ook pokeren en op fruit automaten spelen en roulette en black jack.

Kost geen rooie cent

Maar ik wil fokken

Joss Stone heeft echt een geweldige stem en geweldige teksten
ja ik ga begin jan naar de states... tickets liggen op de zaak geloof ik
ik poker ook ja... gister avond nog gedaan. lekker glaasje Bacardi Reserva erbij
45 eurootjes gewonnen
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
  zondag 24 december 2006 @ 16:56:41 #251
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_44711883
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:54 schreef BarraCupraCuda het volgende:

[..]

ja ik ga begin jan naar de states... tickets liggen op de zaak geloof ik
ik poker ook ja... gister avond nog gedaan. lekker glaasje Bacardi Reserva erbij
45 eurootjes gewonnen
Netjes ( die 45 euro dus) Beter dan 50 euro verliezen in een gokkast van fair play waar je het geld binnen 10 minuten of minder kwijt bent

Bacardi Reserva ken ik dus niet. Hoeveel % en welke smaak is dat?

Ik koop alleen maar black label de laatste tijd. Afwisseling doet wonderen natuurlijk maar dat kan altijd nog. De hele slijterij wil ik gedronken hebben nog.

Veel plezier in the states alvast
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  zondag 24 december 2006 @ 17:06:14 #252
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_44712117
quote:
Op zondag 24 december 2006 16:56 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Netjes ( die 45 euro dus) Beter dan 50 euro verliezen in een gokkast van fair play waar je het geld binnen 10 minuten of minder kwijt bent

Bacardi Reserva ken ik dus niet. Hoeveel % en welke smaak is dat?

Ik koop alleen maar black label de laatste tijd. Afwisseling doet wonderen natuurlijk maar dat kan altijd nog. De hele slijterij wil ik gedronken hebben nog.

Veel plezier in the states alvast
het is ook een vrij exclusief drankje... niet veel te verkrijgen. prijs valt mee.. 19 euro voor 0.7L
hij is heel mild daardoor ook lekker puur te drinken
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')