abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_44643700
Dit topic is bedoeld om gebruikerservaringen uit te wisselen over de diverse soorten medicatie die er bestaan om psychische klachten tegen te gaan.
Wat echter voor alle medicatie opgaat, is dat de werkzaamheid per persoon verschilt. Ga daarom niet blind op ervaringen van anderen af, en raadpleeg altijd een arts bij eventuele twijfels of vragen.

Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling van dit topic om te discussieren over het al dan niet gebruiken van antidepressiva en andere medicijnen. Alleen eigen ervaringen en do's & dont's dus.

Enkele links met meer informatie over psychofarmaca

Stichting Pandora - belangenvereniging voor mensen met psychische of psychiatriche problemen.. Onder het kopje 'dossiers' staan handige .pdjjes, met daarin onder andere informatie over de soorten medicatie, eventuele bijwerkingen, en het gebruik ervan.

Consumed - site met algemene informatie over medicijnen, en ook over de diverse medicijnen bij psychische klachten. Naast factuele informatie als samenstelling, verkrijgbaarheid, ook informatie over bijwerkingen en dergelijke.

Hulpgids.nl - prima uitleg over de werking van Anti Depressiva.

Hersenstorm - onder het kopje 'Ritalin, ja of nee?' ervaringen over de bijwerkingen van Ritalin, én alternatieven voor dit medicijn. Let op: deze ervaringen zijn alleen gebaseerd op die van de schrijfster van deze site. Ook nu geldt: wat voor de één niet werkt, kan voor de ander een uitkomst zijn.

Schizofrenieplein - index met een flink aantal bijsluiters van antipsychotica. Daarnaast veel algemene informatie over schizofrenie, en de behandelmethodes ervan.

Psycholoog.net forum - Het forum van psycholoog.net, heeft een apart 'Medicatie en psychofarmaca' subforum, met daarin vooral veel gebruikerservaringen van onder andere AD's en ritalin.

[ Bericht 4% gewijzigd door Nosh op 21-12-2006 23:23:16 ]
º¤ø„¸Hardcore ¸„ø¤º°
„ø¤º°¨UNITED!!``°º¤
from albania.
  donderdag 21 december 2006 @ 23:13:53 #2
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44643849
Bedankt Nosh .

Ik was eigenlijk vooral benieuwd naar ervaringen van mensen met het beginnen met Seroxat. Bijwerkingen, doseringen etc.
pi_44644962
ik gebruik altijd ethanol, werkt erg goed

pi_44645289
Jee, gooi gewoon het hele farmaceutisch kompas hier neer ofzo..

seroxat.. nee heb ik nog niet iemand aan laten overlijden
pi_44645563
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:13 schreef Christine het volgende:
Bedankt Nosh .

Ik was eigenlijk vooral benieuwd naar ervaringen van mensen met het beginnen met Seroxat. Bijwerkingen, doseringen etc.
Ik heb een tijdje Seroxat gebruikt Voor mij was dat echt een hel Afwezig gevoel, echt heel vreemd Kan me er verder niet echt veel meer van herinneren, maar vond het niet fijn spul
pi_44652307
Ik sta nu op de wachtlijst voor behandling van een post traumatisch stress syndroom. Ik heb onbeheersbare angsten waar ik veel last van heb.

's nachts mag ik temazepam gebruiken. Ik heb zelf aangegeven dat ik overdag geen medicatie wil gebruiken. Hebben er misschien mensen ervaring met temazepam en zwanger willen worden of zijn??
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  vrijdag 22 december 2006 @ 12:31:08 #7
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44654912
Ik heb wel ervaring met temazepam, niet met zwanger (willen) zijn. Kan je dat niet overleggen met je huisarts?

Ik ben zelf trouwens net begonnen met seroxat en de bijwerkingen zijn niet mis, ik voel me echt de hele dag doodziek. Hoe lang duurt het voordat dat ongeveer over gaat?
pi_44655171
De gyneacoloog vindt dat ik terughoudend moet zijn met het medicijn. Maar dat was ik toch al.

Zelf heb ik nooit seroxat gebruikt. Dus sorry.

-edit- ik lees er niet zoveel goeds over...
quote:
Het middel werd in 2005 in verband gebracht met een toename van het aantal zelfdoding -pogingen door volwassenen. Uit een onderzoek onder meer dan 1500 patiënten bleken zeven zelfmoordpogingen plaats te vinden bij personen die Seroxat gebruikten. In de controlegroep, die een placebo toegediend kreeg, vond slechts één suïcidepoging plaats. Ook bleek het middel te leiden tot meer suïcidale gedachten.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  vrijdag 22 december 2006 @ 12:44:23 #9
131066 scrub_nurse
ik denk dat ik denk, denk ik..
pi_44655237
de eerste maand dat ik seroxat gebruikte was n hel...ik moest iedere week naar mn huisarts om te kijken hoe t ging. dat raad ik je wel aan om ook te doen.
ik werd mega misselijk en kotste alles uit. ik kreeg geen hap door mn keel terwijl je nou juist moest eten tijdens of net voor t innemen van t pilletje. ik kreeg letterlijk maar 1 hap met heel veel moeite afgeslikt. ik lag alleen maar in bed te huilen en me nog afschuwelijker te voelen. Ik heb op n gegeven moment tegen mn huisarts gezegd dat ik niet meer kon, ik wilde stoppen. Maar hij heeft me gegarandeerd dat t beter zou worden, dat ik t 4 weken moest proberen vol te houden. Ik ben in die maand bijna 10kilo afgevallen..
inderdaad ging t na n maand beter, ik kon weer eten en ik begon me beter te voelen. een huisgenoot zei n keer tegen me: hee dat was de eerste echte lach sinds weken! toen wist ik dat ze aansloegen! het zorgde ervoor dat mn gedachten weer geordend werden in mn hoofd en niet een totale wirwar meer was. na een paar maanden kreeg ik n terugval en heb ik mn dosering moeten verhogen, vanaf toen is het echt beter gegaan, maar let wel, in combinatie met groepstherapie bij het riagg, het zijn geen wonderpilletjes! Let op dat je ze niet een paar dagen achter elkaar vergeet, dit heb ik 2x in mn stopweek van mn pil gehad (ik nam ze altijd tegelijk in) en toen werd ik heel raar, ik was afwezig en reed bv zo door rood licht en over een vluchtheuvel heen! Dit komt door de gewenning van je lichaam aan het nivo van serotonine in je bloed, en wanneer je ze vergeet reageert je lichaam erop. Het is geen verslaving maar je merkt t wel als je ze vergeet. Als laatste wil ik nog zeggen dat je ze echt onder begeleiding van n huisarts of psycholoog moet nemen zodat je ook wanneer je wilt stoppen dit op gecontroleerde wijze doet.
als je nog vragen hebt, stel ze gerust!
  vrijdag 22 december 2006 @ 12:51:46 #10
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44655428
Bedankt voor je reactie, scrub_nurse . Ik voel me echt hondsberoerd van de bijwerkingen nu, maar voel me verder niet down ofzo. Hoewel dat misschien wel gaat komen als ik me nog een paar dagen zo gigantisch ziek ga voelen. Ik moet over twee weken terugkomen bij de huisarts (beetje gekke periode nu met de feestdagen) en die houdt het ook goed in de gaten verder.
Eten gaat ook nog wel prima eigenlijk, hoewel ik niet heel veel zin heb in avondeten, maar ik at sowieso de laatste tijd al ontzettend weinig. Ben heel benieuwd hoe het nu verder gaat verlopen allemaal, als die verdomde bijwerkingen maar snel voorbij zijn .
  vrijdag 22 december 2006 @ 13:05:55 #11
131066 scrub_nurse
ik denk dat ik denk, denk ik..
pi_44655767
ik hoop t ook voor je
  vrijdag 22 december 2006 @ 13:17:24 #12
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44656056
Het vermoeiendste is nog wel dat de misselijkheid 's avonds over is. En dan kan je er weer fijn tegenop zien dat de volgende ochtend alles weer in alle hevigheid toeslaat .
Maar het werkt vast, want het doet iig iets met me .
pi_44661799
Ik ga switchen van remeron naar zoloft, ben tussendoor geprobeerd te switchen van remeron naar seroxat , maar dat ging niet lekker.

Een goede (maar niet objectieve) site is ww.crazymeds.org staat heel veel off-the-record info en heeft mij erg geholpen bij zoeken naar info.
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:24:07 #14
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44665107
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 16:55 schreef NiKos het volgende:
Een goede (maar niet objectieve) site is ww.crazymeds.org staat heel veel off-the-record info en heeft mij erg geholpen bij zoeken naar info.
Interessante site, bedankt! .
pi_44666641
Interessant toppic! Mijn psychiater wil me aan de risperdal in combinatie met antidepressiva hebben , maar ik sta er zelf niet achter. Ben bang voor bijwerking en afhankelijkheid.
Ben wel benieuwd hoe anderen tegen psychofarmaca aankijken.
pi_44667331
Heb een paar maanden geleden geprobeerd mn prozac af te bouwen, maar inmiddels ook weer opgebouwd omdat het toch niet zo goed ging...
Blijkbaar doet het dus wel iets en dat idee had ik bij de andere AD's die ik tot nu toe geslikt heb niet, dus dat is dan ergens wel positief...

Sabsie, waarom risperdal icm AD? En wat vind de psychiater ervan dat jij er niet achter staat?
Fake it till you make it...
pi_44667675
Als je er zelf niet achter staat, moet je het niet doen
Risperdal icm een AD kan prima samengaan, maar Risperdal had bij vervelende bijwerkingen. Ik had een lage dosering though. 's Ochtends zware benen, vermoeid, en vocht vasthouden, en je kan er van aankomen
  vrijdag 22 december 2006 @ 22:51:51 #18
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44670466
Zeg, ik neem nu seroxat in de ochtend, maar mijn psychologe zei dat je kunt varieren qua tijdstip van innemen, om te kijken of je minder last hebt van bijwerkingen als je het bijv. 's avonds neemt. Maar hoe kan ik dat het beste doen? Dan krijg ik er zegmaar twee op een dag (ofniet?).
pi_44673392
Ik neem Citalopram 's avonds net voor ik ga slapen (de dosis is nu wel erg ver afgebouwd, zit nog op een 6e van wat ik een paar maanden geleden had). Op deze manier heb ik vrij weinig last van vervelende bijwerkingen.

Christine, misschien kan je de Seroxat steeds iets later nemen? Dat je bijvoorbeeld in een week het innametijdstip verplaatst van 's morgens naar 's avonds? (dus iedere dag wat later tot je bij het gewenste tijdstip bent?)
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  zaterdag 23 december 2006 @ 01:00:23 #20
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44673462
Ja zoiets zou wel kunnen, ik ben alleen een beetje bang dat ik er niet door zou kunnen slapen. Mijn huisarts zei dat ik het 's ochtends moest innemen, omdat ik ook slaapproblemen heb.
Volgens de apotheker kan je ook de dosis verspreiden en twee keer een halve tablet nemen op een dag, om het zo wat gelijkwaardiger over de dag te verdelen. Ik weet het allemaal niet zo goed meer, het enige wat ik weet is dat die bijwerkingen echt te erg zijn. Soms denk ik dat ik het echt helemaal niet ga volhouden en dit is pas mijn tweede dag! De enige die mij mag zeggen dat het beter wordt, is iemand die het ook heeft meegemaakt. Anderen geloof ik niet.
Ik word hier agressief van, geloof ik. Zoveel pijn doet het .
pi_44673611
Kan me voorstellen dat je hier niet vrolijk van wordt idd Zo erg als jij beschrijft heb ik ook nooit gehad (heb wel gehoord dat Citalopram over het algemeen niet zo heel erg veel bijwerkingen geeft). Ik weet alleen dat ik, toen ik net met Citalopram begon, ik denk ik een dag of 4 wat last heb gehad van duizeligheid en dat heb ik nu nog als ik een keer vergeten ben ze in te nemen (duizelig en een gevoel alsof je griep krijgt). Bij mij, maar dat was dus niet met Seroxat, is het dus na een paar dagen wel verdwenen
De dosis verspreiden en zo het tijdstip wat gedoseerd verschuiven is misschien wel een goed idee! Al blijft het proberen om te zien wat het beste werkt..
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  zaterdag 23 december 2006 @ 01:14:25 #22
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44673658
Het irritante is dat ik me mentaal wel heel helder voel. In elk geval beter dan de dagen hiervoor. Wellicht komt het omdat ik woensdag een heel goed concert had (was even een oppepper) of omdat het een fijn idee is dat ik eindelijk medicatie heb gekregen en dat er een oplossing aankomt... maar het is wel heel irritant om vanalles te willen, maar gewoon lichamelijk niet te kunnen. Terwijl het de weken ervoor juist andersom was .
Maargoed, ik heb van de apotheek iets tegen de misselijkheid gekregen, dat ga ik morgen eens uitproberen.
  zaterdag 23 december 2006 @ 01:22:33 #23
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44673800
Op zich vind ik het trouwens - met vlagen - ook wel weer prettig om me weer eens echt lichamelijk ziek te voelen. Eventjes niet het gevoel dat je je aanstelt (ookal was dat in de eerste plaats al niet zo).
pi_44673951
Ja, dat van dat idee: eindelijk medicatie en er komt een oplossing ken ik wel (is inmiddels al wel 4 jaar geleden tijd gaat snel , dingen willen doen en er geen fut voor hebben of wel fut maar het niet willen ook, ik hou er nu nog rekening mee, niet teveel plannen en wel zien wat ik doe, vooral niet teveel afspraken hebben staan, ik beslis op het laatste moment wat ik ga doen en of ik iets ga doen bevalt me goed ) Hopen dat het spul van de apotheek werkt! Ik hoop trouwens ook dat er iemand die wel ervaring heeft met Seroxat wat antwoorden kan geven op je vragen!
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_44674036
quote:
Op zaterdag 23 december 2006 01:22 schreef Christine het volgende:
Op zich vind ik het trouwens - met vlagen - ook wel weer prettig om me weer eens echt lichamelijk ziek te voelen. Eventjes niet het gevoel dat je je aanstelt (ookal was dat in de eerste plaats al niet zo).
Ja andere mensen begrijpen je zonder uitleg en dat is wel anders wanneer het niet lichamelijk is
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_44677267
Toen ik begon met AD heb ik seroxat gehad. Ben daar de eerste paar dagen echt niet lekker van geweest. Inderdaad ook misselijk, draaierig, trillerig, pupillen alsof ik weet ik veel wat voor drugs had gebruikt... Volgens mij werd dat met een weekje wel minder, maar het is alweer zo'n tijd geleden.
Christine, ik hoop dat dat spul tegen misselijkheid helpt en dat je gauw van die heftige bijwerkingen af bent!
Fake it till you make it...
  zaterdag 23 december 2006 @ 11:17:35 #27
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44677987
Dankje Nijna! Gisteren vond ik het op zich meevallen, tot gisterenavond. Toen wist ik ineens niet wat me overkwam en werd ik ook duizelig, heel eng. Het blijft even doorbijten... ik heb mezelf vanmorgen iig goed verwend met verse sap en croissantjes! .
En vanaf morgen gaat mijn moeder me een paar dagen gruwelijk in de watten leggen.
pi_44678426
Geniet ervan Christine, laat je lekker verwennen!
Fake it till you make it...
  Moderator / Miss SHO zaterdag 23 december 2006 @ 11:52:21 #29
22592 crew  Ole
pi_44678522
Christine met hoeveel ben je eigenlijk begonnen?

Ik ooit eens met een hele per dag (20 mg). Ook veel last gehad. Later hoorde ik dat je in het begin misschien beter wat rustiger kunt opbouwen. ( van kwart naar half naar heel)

Ga je maar lekker laten verwennen, en veel slapen!
Heb je trouwens nog iets gekregen tegen de bijwerkingen?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 23 december 2006 @ 12:01:51 #30
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44678671
Ik ben begonnen met 20mg. Het is inderdaad veel om mee te beginnen, maar een lagere dosering is geen werkzame dosis. Zodat je dan wel de bijwerkingen hebt, maar niet het effect. Tenminste, dat zij mijn psychologe en daar ga ik dan maar vanuit he .
Van de apotheek heb ik wat gekregen tegen de bijwerkingen, ik zal vandaag wel merken of het werkt . En anders... och ik weet dat dit gewoon niet fijn is en dat ik er even doorheen moet. En gelukkig ben ik morgen bij mijn ouders en is het kerstvakantie, tegen de tijd dat colleges weer beginnen hoop ik me weer een stuk beter te voelen. Ik sleep mezelf er wel doorheen, met een beetje hulp van vrienden en familie.
  Moderator / Miss SHO zaterdag 23 december 2006 @ 12:05:51 #31
22592 crew  Ole
pi_44678754
OK. Ik zou idd maar afgaan op je arts. Ik ben ook met 20 mg begonnen.
Je moet er eventjes doorheen, maar hopelijk slaat het aan en voel je je straks wat beter.

Ook met de donkerste dagen van het jaar is het al niet zo prettig allemaal.

Nogmaals: heel veel sterkte, doe voorlopig rustig aan en laat je maar lekker verwennen
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 23 december 2006 @ 12:12:26 #32
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44678865
Dankje .
pi_44692249
weet niet of je veel last hebt van angsten, maar dan is 10mg per dag juist de aanbevolen startdosering om te voorkomen dat je je veel beroerder gaat voelen! Staat zelfs in de bijsluiter! (niet dat dat een aanrader is om te lezen als je je toch al beroerd voelt, maar toch!)

Ik weet het zelf ook niet meer, ik ben nu op remeron, wil over op zoloft, probeer af te bouwen, maar zodra ik me weer niet lekker voel vlucht ik terug naar remeron, heb geen zin om me ziek te voelen tijdens kerst, stel uit, twijfel, verander 5x per dag van mening wel / niet doorgaan opbouwen/ afbouwen/ stoppen.. Voelt als een wiskundige puzzel zo n medicijnwissel!
pi_44692600
Kan je dan niet beter besluiten na de kerst over te stappen, het nu even zo laten...?
Lijkt me zo verwarrend anders... Nikos
Fake it till you make it...
pi_44692810
Ja, dat doe ik ook .. (denk ik)
pi_44693951
jeetje, doordat ik dit topic zie, besef ik me ineens dat het vandaag op de dag af 8 maanden geleden is dat ik helemaal gestopt ben met mijn AD....

de tijd is voorbij gevlogen... En ik red het nog steeds...
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  zondag 24 december 2006 @ 00:47:00 #37
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44696918
quote:
Op zaterdag 23 december 2006 21:26 schreef NiKos het volgende:
weet niet of je veel last hebt van angsten, maar dan is 10mg per dag juist de aanbevolen startdosering om te voorkomen dat je je veel beroerder gaat voelen! Staat zelfs in de bijsluiter! (niet dat dat een aanrader is om te lezen als je je toch al beroerd voelt, maar toch!)
In de bijsluiter staat 20mg als aanbevolen dosering. Zowel mijn huisarts als psycholoog vonden dat een goede startdosering, zolang ik niet te veel last heb van de bijwerkingen. Tot nu toe is het in elk geval houdbaar. Ik heb idd ook last van angsten, maar de laatste dagen niet echt meer. Hoewel ik het een beetje vreemd vind dat mijn huisarts me niet (meer) oxazepam heeft meegegeven tegen de angst, heb er nog maar twee liggen. Nou hoop ik ze ook niet nodig te gaan hebben, maar je weet het nooit he .
De bijwerkingen zijn vandaag trouwens al een heel stuk minder dan gisteren, of misschien komt het ook omdat ik vanavond afleiding had.
Van de apotheek had ik domperidon meegekregen tegen de bijwerkingen, wellicht heeft dat ook wat geholpen (hoewel het in eerste instantie weer wat heftiger was dan gisteren, en je krijgt er ontzettende honger van ).
  zondag 24 december 2006 @ 08:48:22 #38
131066 scrub_nurse
ik denk dat ik denk, denk ik..
pi_44700126
ik ben ook begonnen met 20 mg en na n half jaar ongeveer is dat opgehoogd naar 40 mg. toen ging t echt beter
pi_44700132
quote:
Op donderdag 21 december 2006 23:13 schreef Christine het volgende:
Bedankt Nosh .

Ik was eigenlijk vooral benieuwd naar ervaringen van mensen met het beginnen met Seroxat. Bijwerkingen, doseringen etc.
ik ben er 15 kilo door aangekomen
  zondag 24 december 2006 @ 09:24:12 #40
131066 scrub_nurse
ik denk dat ik denk, denk ik..
pi_44700275
ik ook....

eerst 10 eraf en toen hup naar oude gewicht en hup 15 erbij..
pi_44700859
Niks aangekomen van seroxat, ook niet van de andere AD's die ik tot nu toe geslikt heb trouwens.
Fake it till you make it...
  dinsdag 26 december 2006 @ 18:54:29 #42
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44751604
Nou. Volgens mij ben ik 'gewend'. In totaal ben ik twee dagen 'doodziek' geweest en drie dagen 'ziek'. Vandaag voel ik me voor het eerst weer echt helemaal lekker. Weliswaar ben ik nog wat moe, maar dat is echt bijzaak vergeleken met hoe ik me de dagen hiervoor voelde. Ik heb zelfs alweer een biertje gedronken .
Ik heb nog wel last van zenuwtrekjes en een nerveus gevoel, maar dat zal ook wel over gaan in de komende dagen. En vannacht heb ik wakker gelegen omdat ik me eigenlijk zo goed voelde dag ik vond dat ik misschien ten onrechte AD had gekregen, en daardoor was ik bang dat ik in mijn hersens iets kapot zou maken ofzo. Maarja, zonder AD had ik me nooit zo goed gevoeld .
Al met al was het geen fijne ervaring, maar het is wel beter zo .
  dinsdag 26 december 2006 @ 20:03:34 #43
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44752448
quote:
Op dinsdag 26 december 2006 18:54 schreef Christine het volgende:
Ik heb nog wel last van zenuwtrekjes
Wat zijn die irritant .
En het doet pijn en ik heb er hoofdpijn van. Maar hopen dat het snel over gaat. .
pi_44752485
De pillen kunnen goed werken maar kunnen ook afschuwlijke bijwerkingen hebben.
Hou dit in de gaten en bij klachten de dokter lastig vallen in plaats van er mee doorlopen.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
  dinsdag 26 december 2006 @ 23:54:32 #45
131066 scrub_nurse
ik denk dat ik denk, denk ik..
pi_44757764
nooit last gehad van zenuwtrekjes nee, ik kon wel int begin absoluut niet tegen alcohol, na ongeveer 2 maanden voelde ik me n stuk beter en dronk ik de eerste keer een glas wijn. Ik was helemaal dronken van dat ene glas! na n tijdje kon ik wel gewoon weer drinken, hoewel ze t wel afraden om alcohol te gebruiken in combinatie met AD.
pi_44764157
quote:
Op dinsdag 26 december 2006 18:54 schreef Christine het volgende:
Ik heb nog wel last van zenuwtrekjes
Heb ik ook gehad, maar dat werd wel minder na verloop van tijd. Ik liep ook constant te gapen en dat voelde anders dan gewoon gapen. Ook dat ging over.
Fake it till you make it...
pi_44764367
quote:
Op zondag 24 december 2006 09:24 schreef scrub_nurse het volgende:
ik ook....

eerst 10 eraf en toen hup naar oude gewicht en hup 15 erbij..
De vraag is natuurlijk of je aankomt van de seroxat zelf (wat me sterk lijkt, en volgens mij heeft seroxat geen invloed op de stofwisseling), of vanwege het feit dat je je beter voelt en aanzienlijk meer eetlust krijgt..
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_44765507
Heb vanmorgen zoloft 25 mg gehad en voel me nu een zombie Beetje stoned..
  woensdag 27 december 2006 @ 13:22:34 #49
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_44766089
quote:
Op woensdag 27 december 2006 11:12 schreef Nijna het volgende:

[..]

Heb ik ook gehad, maar dat werd wel minder na verloop van tijd. Ik liep ook constant te gapen en dat voelde anders dan gewoon gapen. Ook dat ging over.
Dat heb ik ook ja. Irritant .
En verder last van trillen en evenwichtstoornissen. En ik heb op de gekste momenten honger nu, en als ik dan niet direct wat eet, heb ik helse buikkrampen. Jaja. .
Maar verder voel ik me kiplekker, dit was absoluut de moeite waard! .
pi_44787714
Ik heb een klein vraagje,

Ik was dus mn medicatie vergeten mee te nemen naar Frankrijk. Dus ik naar de Pharmacie en slaappillen gekocht. Nu kan ik dus erg weinig vinden over de werkzame stof of wat het doet. De werkzame stof heet Doxylamine.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')