Klopt Suzanna, Wij wilden er eerst even saampjes van genieten, het onze ouders en zusjes vertellen, en gewoon wat weekjes verder zijn.quote:Op vrijdag 22 december 2006 11:57 schreef Suzanna het volgende:
Deepfreeze en papa in spe, van harte en welkom hier! (je had hier al eerder gepost maar wilde nog even afwachten voor je in het rijtje kwam he?)
Hier doet men alleen op woensdag geplande KS.quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:32 schreef _evenstar_ het volgende:
nikky moet je een stuk geruster maken
psst 30 decemebr is een mooie dag voor onvolkomen stuitkindjes![]()
Hou er rekening mee dat ze mss wel dan de 3e doen. Als ik het goed begrepen heb doen ze het liever niet te dicht op de uitgerekende datum omdat er dan een kans is dat het alsnog een spoedje wordt...quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:39 schreef nikky het volgende:
Hier doet men alleen op woensdag geplande KS..
Dus ik ga voor de 10 januari..
Volgens de gyn zou ik de woensdag voor mijn uitgerekende datum worden. Dus dat zou dan de 17e worden.quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat ze mss wel dan de 3e doen. Als ik het goed begrepen heb doen ze het liever niet te dicht op de uitgerekende datum omdat er dan een kans is dat het alsnog een spoedje wordt...
quote:Op vrijdag 22 december 2006 14:01 schreef XXXKarinXXX het volgende:
O mooi nieuws Nikky!
Ben je helemaal gerust gesteld nu?
Oh echt? Nou, mss heb ik het dan zelf verzonnen. Het lijkt me dat ze niet zouden willen wachten tot je uit jezelf begint, maar goed, daar hebben zij toch meer verstand van dan ik.quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:58 schreef nikky het volgende:
[..]
Volgens de gyn zou ik de woensdag voor mijn uitgerekende datum worden. Dus dat zou dan de 17e worden..
Maar ik probeer de tiende
Leuk dat whitewash, houd ik zelf ook erg vanquote:Op vrijdag 22 december 2006 12:02 schreef oYo het volgende:
Vivi,
Hier een foto van de onze.
Suus,
Maar we hebben afgesproken dat we eerst op jou wachten. Jij kan ook een kerstkindje krijgen. Noel of Noella
Jupz.quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:42 schreef Vivi het volgende:
Fijn voor je Nikky! Enneuhh...je kan dus sowieso aandringen op een keizersnede ook als het kindje wél goed ligt?
Wij zijn voor deels olijfgroene en mintgroene muren gegaan met wit laminaat en een wit plafond.quote:Op vrijdag 22 december 2006 15:39 schreef Vivi het volgende:
[..]
Leuk dat whitewash, houd ik zelf ook erg van
Suus, ze hadden 'm ook in het roze toch? Wij hebben off-white muren in de beeb-kamer en limegroen op de vloer, en dan alle accenten zeg maar in lime en turquoise, en dan de turquoise Mammut meubeltjes
quote:De zwangerschapsdementie is geloof ik aan het toeslaan.
Ik ben ben al 3 dagen mijn pincode kwijt en nu is mijn pinpas geblokkeerd. (te vaak geprobeerd)
Best vreemd, ik gebruik hem bijna elke dag en dan ineens vergeten!
Oke, thanks voor je uitlegquote:Op vrijdag 22 december 2006 16:07 schreef nikky het volgende:
[..]
Jupz.
Ik had verteld dat ik eigenlijk alleen nog maar meer ga opzien tegen de aankomende datum. En ik las juist hier van mensen, vooral in het begin, dat het gevoel naar het bevallen toe groeit en dat je er langzamerhand steeds meer aan begint te wennen. Je lichaam en je geest zou zich voorbereiden op de bevalling. Nou mijn lichaam misschien wel maar geestelijk is het hier nog veel verder te zoeken.
Ik ben een mietje eerste klas als het om dit soort dingen gaat. Dat meen ik serieus. Ik was zo op van de spanning in het ziekenhuis dat ik alweer begon op te zwellen van het vocht. Pure stress gewoon.
Ze zullen altijd proberen om de bevalling op een natuurlijke manier te laten lopen. Maar als jij aangeeft wat jouw beweegredenen zijn voor een KS en hoe jij je voelt met die naderende datum dan wordt dat in je dossier gezet. Net als ik had gevraagd aan de verlosk hoe het zat met pijnbestrijding. Die meldde me dat als ik snachts naar het ziekenhuis ga ik pech heb als de anest er niet is en moet je wachten op "normale" tijden. Maar dat schijnt ook helemaal niet waar te zijn. Als jij zwart op wit die afspraak kunt maken omdat jij zo bang bent voor de bevalling dan krijg jij die ruggeprik ook al is het 3 uur snachts.
En als in het dossier staat hoe jij dus tegen die bevalling opziet dan wordt er sneller ingegrepen als jij in paniek raakt om alsnog een KS uit te voeren. En dat gebeurd gewoonlijk niet zo snel als ik dat zo begreep.
Lekker goedkope kerst voor jouquote:Op vrijdag 22 december 2006 16:12 schreef appelsap het volgende:
Nikky, wat fijn voor je!
Deepfreeze, gefeliciteerd en welkom!
De zwangerschapsdementie is geloof ik aan het toeslaan.
Ik ben ben al 3 dagen mijn pincode kwijt en nu is mijn pinpas geblokkeerd. (te vaak geprobeerd)
Best vreemd, ik gebruik hem bijna elke dag en dan ineens vergeten!
Dat gebeurde me dus net bij de bloemistquote:Op vrijdag 22 december 2006 16:12 schreef appelsap het volgende:
Nikky, wat fijn voor je!
Deepfreeze, gefeliciteerd en welkom!
De zwangerschapsdementie is geloof ik aan het toeslaan.
Ik ben ben al 3 dagen mijn pincode kwijt en nu is mijn pinpas geblokkeerd. (te vaak geprobeerd)
Best vreemd, ik gebruik hem bijna elke dag en dan ineens vergeten!
Er is hier géén anest in huis snachts. Alleen met een spoed opname komtie en tja als er dan iemand ligt te bevallen kan de vrouw een ruggeprik krijgen. Is de anest thuis en is er geen spoedopname en alleen een bevallende vrouw? Dan heb je pech.quote:Op vrijdag 22 december 2006 18:26 schreef Smirre het volgende:
Nikky, tuurlijk is er 's nachts wel een anaestesist bereikbaar in het ziekenhuis. Zou ook wat moois zijn als er ineens spoed is, voor wat voor OK dan ook.Maar ik begrijp dat men hier dus wat moeilijk over doet, omdat men toch een natuurlijke bevalling promoot. Zelfs voor angsthazen. Hahaha, zo filter je wel de ECHTE bangerik eruit, die laat zich niet tegenhouden door zo'n opgeworpen drempel door artsen. Die laat het zelfs in haar dossier vastleggen
.
Uhm, ik ben bij de gyn geweest in het ziekenhuis, niet bij een verloskundige. De verloskundige vertelde mij inderdaad andere dingen.quote:Op vrijdag 22 december 2006 18:45 schreef Brighteyes het volgende:
Mss zeg ik nu iets heel stoms maar het is volgens mij nog altijd zo dat het er maar vanaf hangt of je wel of niet pijnbestrijding kan krijgen 's nachts. Het kan 100 keer in je dossier staan, maar als de anesthesist er z'n bed niet voor uit komt heb je pech, en dat gebeurt nog steeds vaker wel dan niet.
Hetzelfde als vragen om een KS, zelfs al schijt je alle kleuren van de regenboog uit angst, dan nog krijg je vaker niet dan wel een KS. Dat doen ze echt niet zomaar, ook niet omdat je heel-heel bang bent. Het kost ten eerste handenvol geld en het levert behoorlijke risico's op voor zowel moeder als kind. Mss is de ene gyn iets makkelijker met besluiten tot een KS, maar over het algemeen krijg je die niet op aanvraag. Dus don't get your hopes up too much Vivi!
Ik heb het idee dat veel VK's dat soort dingen wel in het dossier zetten maar dat dat meer ter geruststelling van de zwangere is dan dat het echt bedoeld is als 'dit moet er gaan gebeuren tegen de tijd dat'.
Ja, vergeet dat maar.quote:Op vrijdag 22 december 2006 19:21 schreef Libel het volgende:
Ik kan het niet laten even te zeggen dat ik blij ben dat ik in België woon en dus ook zal bevallen.
Geef mij maar een ziekenhuis en de mogelijkheid van pijnbestrijding die 100 procent zeker is :-)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |