Tis net een vrouw met een snor.quote:Op maandag 8 januari 2007 01:03 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Lipje heeft een spoiler op zn audi.
[afbeelding]
Misschien kom ik dan ook nog wel even langspruttelen met de eendquote:Op woensdag 10 januari 2007 12:41 schreef Alexxxxx het volgende:
We kunnen ook ff samen gaan, scheelt in de beznine kosten en gezelligheid! Ik ben al eens in de haven geweest (met Lytse man van BMF), maar dat was met de TKD, verder wel ff een rondje gereden maar weinig foto's gemaakt.
Ik weet dat hij van een Visa verzamelaar uit Nijmegen komt, dus ga daar maar van uit jaquote:Op woensdag 10 januari 2007 19:37 schreef EsDe het volgende:
ah Nijmegen! stond die altijd samen met nog zo'n zelfde wagen op een verlaten pleintje met garageboxen eromheen heel toevallig?![]()
Kan me namelijk herinneren dat ik vroeger vaak ging voetballen op zo'n pleintje waar altijd 2 van die visa's stonden, volgens mij was die eigenaar ook een visa-holic, om de paar maanden stonden er wel weer 2 anderen...!![]()
Héndig sjieke situatieschets mén!quote:Op maandag 29 januari 2007 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[afbeelding]
Hier een situatieschets van de situatie op mijn oprit. Een erg lastige voor een beginnend bestuurder als ik
Met dat ding niet nee..quote:Op donderdag 21 december 2006 20:07 schreef Alexxxxx het volgende:
Vandaag heb ik mijn rijbewijs van het gemeentehuis gehaald. Ze is nu ook verzekerd, zonet online geregeld. Meteen ook maar lid geworden van de ANWB (Wegenwacht Nederlandservice). Je weet nooit wat er gebeurt onderweg.
Alsof jouw 1e auto perfect is/wasquote:
geen problemen mee gehad, behalve een falende startonderbrekingquote:
Beginnersgeluk dus.quote:Op maandag 29 januari 2007 23:52 schreef lipje het volgende:
[..]
geen problemen mee gehad, behalve een falende startonderbreking
m'n ouders hadden vroeger ook een klein blok in hun Visa hangen. Die haalde de 110 net. Zal dat ook een 600CC zijn geweestquote:Op maandag 8 januari 2007 00:33 schreef Alexxxxx het volgende:
ja, 1.4, dat blok is dus MEER dan twee keer zo groot he?
Nee, waarschijnlijk een 650cc of heel misschien eventueel een 602cc. Maar dan heeft iemand ooit een (nog) lichtere motor in die Visa gelegd (namelijk die van een Eend, Dyane of Ami of ACAdiane of LNA of Axel of Mehari).quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:48 schreef HansU het volgende:
[..]
m'n ouders hadden vroeger ook een klein blok in hun Visa hangen. Die haalde de 110 net. Zal dat ook een 600CC zijn geweest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |