Ja die in de Spuistraat heeft positiekleding. Maar dat is in dit geval juist het wat kleinere filiaalquote:Op woensdag 20 december 2006 13:31 schreef E.T. het volgende:
H&M in Den Haag zal wel zwangerschapskleding hebben (de grotere filialen).. Prenatal heb ik e.e.a vandaan.. Bij miss-Etam moet je 't treffen..
Ga jij nou gewoon us bevallen.quote:Op woensdag 20 december 2006 14:33 schreef E.T. het volgende:
Als je nou op de weg naar huis hier even stopt BE, heb ik nog wel wat Valium voor je
Ik hou het mailadres/telefoonnummer van Hart van Nederland gereed... Of het nu een Kerstkindje, eerste kindje in 2007 of Driekoningenkindje wordtquote:Op woensdag 20 december 2006 14:41 schreef Brighteyes het volgende:
Swets gaat echt wel met z'n giechel op SBS komen!![]()
Weet niet of je de kleding van de miss etam leuk vind, maar was gisteren in de outlet miss etam op de leyweg en de dag ervoor in de stad en daar hebben iig positiekledingkleding én nog betaalbaar ook (va 4,95)quote:Op woensdag 20 december 2006 13:14 schreef p_iglet het volgende:
Iemand hier tips waar ze in Den Haag, leuke zwangerschapskleding verkopen??
Nu met 14 weken beginnen mijn broeken toch wel heel snel niet meer lekker te zitten.
quote:Op woensdag 20 december 2006 15:41 schreef bixister het volgende:
BE een spits/metro openslaan is nog tot daar aan toe, maar die horoscoop lezen...!!!![]()
Volgens mij heb ik destijds bijna alles bij de H&M gehaald of van vriendinnen geleend. Daar kan ik je niet mee helpen helaas.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:40 schreef p_iglet het volgende:
M@x gefeliciteerd met de nieuwe baan van je husb.
Heb je toevallig nog verdere tips voor zwangerschapskleding in den haag? Buiten het centrum is ook geen probleem. Fiets, fietst prima
Duh, daarmee bedoelen ze natuurlijk dat de brief pas morgen komt.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:38 schreef Brighteyes het volgende:
Ik sla vanmorgen in de trein voor het eerst in maanden weer eens een spits/Metro open en uiteraard zegt mijn horoscoop dat het een niet zo positieve dag is.
Troost je BE, ook ik lees altijd de horoscoop als ik in de trein de spits en/of metro lees... je moet toch wat.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:43 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Sorry, ik kan dat niet laten. Dat is eigenlijk een van de redenen dat ik zo'n ding nog wel eens meepak.
En vandaag lag hij zomaar voor me in de trein. En toen... tsja, toen ik al het 'nieuws' gelezen had moest ik wel.
Peaceman draagt bijna altijd vesten... je hebt hele stoere van Esprit en WE Men hoor... zien er niet tuttig/jaren 50 uit. haha. Men at work kennende zullen dat ook stoere vesten zijn.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:09 schreef phluphy het volgende:
[..]
Duh, daarmee bedoelen ze natuurlijk dat de brief pas morgen komt.![]()
Max, congrats!![]()
Syrena, Allewiel !!Joah Baek blif Baek joa Baek dat blif van òs !
Enneh... een VESTEen man in een vest? Kan dat? Da's toch jaren 50? Doe es foto?
quote:Op woensdag 20 december 2006 17:09 schreef phluphy het volgende:
Duh, daarmee bedoelen ze natuurlijk dat de brief pas morgen komt.![]()
Phulphquote:Op woensdag 20 december 2006 17:09 schreef phluphy het volgende:
[..]
Duh, daarmee bedoelen ze natuurlijk dat de brief pas morgen komt.![]()
Max, congrats!![]()
Syrena, Allewiel !!Joah Baek blif Baek joa Baek dat blif van òs !
Enneh... een VESTEen man in een vest? Kan dat? Da's toch jaren 50? Doe es foto?
Laat dat meiske nouquote:Op woensdag 20 december 2006 17:41 schreef Rewimo het volgende:
BE, welk sterrenbeeld heb je? Kijk ik even voor je in de kerst-Margriet
quote:Op woensdag 20 december 2006 17:42 schreef phluphy het volgende:
[..]
Laat dat meiske nou't Schaap slaapt waarschijnlijk toch al niet vannacht.
Ik heb je en PM gestuurd!quote:Op woensdag 20 december 2006 17:38 schreef Vicky het volgende:
Hier ook een randhagenees
p_iglet, ik heb evt. nog wat zomerzwangerschapskleding voor je...
BE, wat spannend zeg! Ik duim nog steeds!!
Ik lees dit en denk, waar heb ik nou weer allewiel getyptquote:Op woensdag 20 december 2006 17:09 schreef phluphy het volgende:
[..]
Duh, daarmee bedoelen ze natuurlijk dat de brief pas morgen komt.![]()
Max, congrats!![]()
Syrena, Allewiel !!Joah Baek blif Baek joa Baek dat blif van òs !
Enneh... een VESTEen man in een vest? Kan dat? Da's toch jaren 50? Doe es foto?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |