Inderdaad, wat betreft accuraatheid van berichtgeving schat ik Borst een stuk hoger in dan Derksen, maar soms wil hij er ook nog wel eens wat vreemde dingen uitflappen. Neemt niet weg, dat ik graag naar hun programma's kijk. Je moet alleen niet alles serieus nemenquote:
En 2 miljoen is gigantisch veel voor een speler die nog een jeugdcontract heeft (en niet wil verlengen).quote:Op dinsdag 19 december 2006 08:05 schreef Robar het volgende:
[..]
Wat heeft Vlaar eigenlijk gekost?
2 miljoen ofzo?
Ze zijn wat dat betreft bij AZ echt niet op hun achterhoofd gevallen.
Holding my breath.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:04 schreef M0NTANA het volgende:
Officieel: http://www.ajax.nl/web/show/id=154417/contentid=61316
Same here. Kan een gigantische miskoop zijn, kan een grote aanwinst zijn.quote:
Ach, als het om 750K gaat, wat is dan gigantisch?quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:16 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Same here. Kan een gigantische miskoop zijn, kan een grote aanwinst zijn.
Dat van Geel in het programma zegt dat er geen interesse is, wil nog niet betekenen dat het echt niet zo is.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:31 schreef Freak187 het volgende:
Alsof de Snor het allemaal maar weet. Vorige keer ging Snormans ook gigantisch op z'n muil toen Van Geel hem terug op aarde trapte met de vermeende intresse in Bouma (of all people).
Van Geel legde precies de oorsprong van de bouma geruchten uit waardoor hij de bron van Derksen onthulde. Daar was snorremans niet echt blij mee.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:34 schreef Robar het volgende:
[..]
Dat van Geel in het programma zegt dat er geen interesse is, wil nog niet betekenen dat het echt niet zo is.
Ik zou het erg naief van je vinden als je alles wat van Geel verteld maar als waarheid aanneemt.
Sommige dingen maak je nu eenmaal niet bekend als technisch directeur.
Dan maar een leugen om eigen bestwil.
Moet je eens op die kop letten wanneer die buiten de basis wordt gelaten.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:36 schreef Erwtensoep het volgende:
wat een kutkop heeft die Leonardo toch
Wennen...
Sneijder gaat heus niet meer dan 10 miljoen opleveren hoorquote:Op maandag 18 december 2006 22:54 schreef jna het volgende:
[..]
Sneijder gaat waarschijnlijk weg dus dan heeft Ajax ook genoeg geld.
Dat hij de oorsprong uit kan leggen wil toch niet zeggen dat er geen interesse is geweest?quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:38 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Van Geel legde precies de oorsprong van de bouma geruchten uit waardoor hij de bron van Derksen onthulde. Daar was snorremans niet echt blij mee.![]()
Geen leugen om bestwil dus.
quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:04 schreef M0NTANA het volgende:
Officieel: http://www.ajax.nl/web/show/id=154417/contentid=61316
Ik kijk uit naar uit.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:40 schreef Erwtensoep het volgende:
Zal vaak genoeg gebeuren ben ik bang.
Dat is ruim meer dan de helft de van de schuld van een bepaald clubje uit de subtop van de Nederlandse competitie.......quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:41 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Sneijder gaat heus niet meer dan 10 miljoen opleveren hoor![]()
Mja, Van Geel liegt niet zo snel. Hij zal eerder ergens niet op ingaan of er om heen draaien.quote:Op dinsdag 19 december 2006 12:41 schreef Robar het volgende:
[..]
Dat hij de oorsprong uit kan leggen wil toch niet zeggen dat er geen interesse is geweest?
In het geval van Bouma zou van Geel de waarheid gesproken kunnen hebben, maar ik zou dat nooit zo maar voor waarheid aannemen, zelfde geldt voor de geruchten die Derksen verspreidt. Je weet nooit wie er liegt of wie er naast zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |