Vast wel, als we net zo spelen als gister dan worden het dubbele cijfers! Lamzakken!quote:Op zondag 17 december 2006 13:06 schreef mcyodogg het volgende:
Bedankjes uit Eindhoven als je die laatste 2 wint.
Ik verwijt het Stevens meer dan de spelers.quote:Op zondag 17 december 2006 13:20 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Vast wel, als we net zo spelen als gister dan worden het dubbele cijfers! Lamzakken!
Heb me echt kapot zitten ergeren na die 2-0, krijg je ook nog van die kutwissels, kah en agustienineens erin, waarom weet ik niet, en dan gaat meneer nog ff Bodor
inbrengen
Volgens mij laat Stevens het afweten...quote:Op zondag 17 december 2006 13:22 schreef DarkShine het volgende:
Volgens Stevens liet West het afweten...
Wat een mongool die Stevens, waarom liet West het afweten, naar mijn weten hebben hun geen invloed op de wedstrijd (behalve sfeer), volgens mij wordt het tijd dat ie es een keer zelf de verantwoordelijkheid op zich neemt en niet naar de supporters (??) gaat kijkenquote:Op zondag 17 december 2006 13:23 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Volgens mij laat Stevens het afweten...
Hij was slecht, maar niet de oorzaak van de nederlaag.quote:Op zondag 17 december 2006 13:24 schreef DarkShine het volgende:
En dan die scheids gister, van welk amateurveld hebben ze die afgeplukt?
Toen ie op een gegeven moment die gast van vitesse erin liet komen na blessurebehandeling, en daarna roda ging protesteren, ging ie ff met ze kaarten om zich heen zwaaienquote:Op zondag 17 december 2006 13:24 schreef DarkShine het volgende:
En dan die scheids gister, van welk amateurveld hebben ze die afgeplukt?
Stevens straalt aan alle kanten uit dat hij er geen zin meer in heeft, van mij mag hij dan ook opdonderen.quote:Op zondag 17 december 2006 13:25 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Wat een mongool die Stevens, waarom liet West het afweten, naar mijn weten hebben hun geen invloed op de wedstrijd (behalve sfeer), volgens mij wordt het tijd dat ie es een keer zelf de verantwoordelijkheid op zich neemt en niet naar de supporters (??) gaat kijken
Dat is die bagger mentaliteit!quote:Op zondag 17 december 2006 13:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij was slecht, maar niet de oorzaak van de nederlaag.
Nee, dat is het gebrek aan kwaliteit op diverse cruciale posities in het elftal en een ongemotiveerde trainer.quote:
D'r waren gister nog een aantal lui in het hoofdgebouw in discussie met hem, had die het weer over de begroting...quote:Op zondag 17 december 2006 13:26 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Stevens straalt aan alle kanten uit dat hij er geen zin meer in heeft, van mij mag hij dan ook opdonderen.
Als je kwaliteit tekort komt, moet je dat compenseren met veel strijd en passie, nou ik heb er gisteren niks van gezienquote:Op zondag 17 december 2006 13:28 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nee, dat is het gebrek aan kwaliteit op diverse cruciale posities in het elftal en een ongemotiveerde trainer.
Dieter heeft zijn totaal van vorig seizoen ook al geëvenaard...quote:Op zondag 17 december 2006 13:28 schreef Biertjuhhhh het volgende:
Nouja CIsse scoorde wel gisteren na 16 wedstrijden dit seizoen niet te hebben gescoord, weet niet hoeveel het er vorig seizoen waren, dus wel iets positiefs![]()
Ik vind het altijd zo makkelijk om over de mentaliteit te beginnen. Dat is typisch gezeik van het Rodapubliek dat geilt op dravertjes als Van Houdt. Ik geloof gewoon niet dat het aan de mentaliteit ligt.quote:Op zondag 17 december 2006 13:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Als je kwaliteit tekort komt, moet je dat compenseren met veel strijd en passie, nou ik heb er gisteren niks van gezien
Ik heb gisteren geen moment (zeker niet na de 2-0) enige overtuiging gezien in het spel van Roda, maar goed zal wel aan het merendeel van het Rodapubliek liggenquote:Op zondag 17 december 2006 13:30 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik vind het altijd zo makkelijk om over de mentaliteit te beginnen. Dat is typisch gezeik van het Rodapubliek dat geilt op dravertjes als Van Houdt. Ik geloof gewoon niet dat het aan de mentaliteit ligt.
Ook dat is een gebrek aan kwaliteit, ik geloof namelijk niet dat de spelers niet wilden.quote:Op zondag 17 december 2006 13:32 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Ik heb gisteren geen moment (zeker niet na de 2-0) enige overtuiging gezien in het spel van Roda, maar goed zal wel aan het merendeel van het Rodapubliek liggen![]()
Dat kun je dus compenseren met inzet. Maar die ontbrak ook weer 's...quote:Op zondag 17 december 2006 13:32 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ook dat is een gebrek aan kwaliteit, ik geloof namelijk niet dat de spelers niet wilden.
Dat geloof ik dus niet, maar daarvover verschillen we blijkbaar van mening.quote:Op zondag 17 december 2006 13:33 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dat kun je dus compenseren met inzet. Maar die ontbrak ook weer 's...
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op zaterdag 16 december 2006 21:42 schreef venomsnake het volgende:
jaha, ga dit maar eens uitleggen, 2-0 voor en toch verliezen..![]()
Had KJH niet ook rood moeten hebben? Had Vandenbusche niet ook rood moeten hebben?quote:Op zondag 17 december 2006 13:44 schreef Plato1980 het volgende:
Tering, dat is een echte elleboog en die kerel had echt rood moeten hebben. Heb ik in het stadion niet zo geïnterpreteerd.
Het is inderdaad tekenend dat Frank de Bleeckere met afstand de beste scheidsrechter die dit seizoen bij Roda gefloten heeft was.quote:Op zondag 17 december 2006 13:53 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Had KJH niet ook rood moeten hebben? Had Vandenbusche niet ook rood moeten hebben?
Word echt moe van die amateurs wat wekelijks in de Eredivisie fluiten...
Die andere Belg heeft ons vorig seizoen gefloten, die vond ik ook niet echt verkeerd. Serge Gumienny meen ik...quote:Op zondag 17 december 2006 13:55 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het is inderdaad tekenend dat Frank de Bleeckere met afstand de beste scheidsrechter die dit seizoen bij Roda gefloten heeft was.
Kan ik me niet direct herinneren, welke wedstrijd was dat?quote:Op zondag 17 december 2006 13:58 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Die andere Belg heeft ons vorig seizoen gefloten, die vond ik ook niet echt verkeerd. Serge Gumienny meen ik...
Volgens mij Roda-Feyenoord.quote:Op zondag 17 december 2006 13:59 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Kan ik me niet direct herinneren, welke wedstrijd was dat?
Weet ik niets meer van, maar in ieder geval is het niveau van de Nederlandse scheidsrechters er sterk op achteruitgegaan sinds mensen als VD Ende en Uilenberg gestopt zijn. Alleen Luinge vind ik nog atijd goed, maar de nieuwe generatie is weinig soeps.quote:Op zondag 17 december 2006 14:00 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Volgens mij Roda-Feyenoord.
Maar hij heeft meen ik ook andere wedstrijden van Roda gefoten. Waalwijk-Roda ook 's dacht ik.
En dat geeft die gozer het recht om Ramzi een keiharde elleboog te geven?quote:Op zondag 17 december 2006 14:04 schreef Domenica het volgende:
Ramzi moet gewoon niet aan zn shirtje trekken.
quote:Op zondag 17 december 2006 14:07 schreef Domenica het volgende:
Vind ik wel, jammer dat het geen echte elleboog was, want het was meer lostrekken en wegduwen.
De gifbeker van dit weekend is nog niet leegquote:Op zondag 17 december 2006 14:06 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ze gaan nog twee plaatsen zakken met deze standen.
Graag zelfsquote:Op zondag 17 december 2006 14:09 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dus als die Fransoos van jullie total-loss geschopt was was dat ook in orde geweest?
In de catagorie Agustien & Bodor...quote:Op zondag 17 december 2006 14:11 schreef Domenica het volgende:
[..]
Graag zelfsvind het toch maar een klotespeler.
Aparte manier van lostrekken dan.quote:Op zondag 17 december 2006 14:07 schreef Domenica het volgende:
Vind ik wel, jammer dat het geen echte elleboog was, want het was meer lostrekken en wegduwen.
Is niet de 1ste keer dat onze tegenstander(s) ermee wegkomenquote:
En dan zegt Huub dat de fans het laten afweten...quote:Overigens wel zwaar slap, 2-0 voorkomen, en dan 2-4 verliezen.
Zal ik mijn stukje er nog maar es aanplakkenquote:Op zondag 17 december 2006 21:56 schreef planethugo het volgende:
Stevens moet gewoon eens een fatsoenlijke opstelling maken.
Het hele waarom stukje van planethugo![]()
aaaargh ik word er gek van.
En dan veranderen we de topictitel in Waarom?!quote:Stelletje overbetaalde lamzakken zijn het! Meer kan ik er op moment niet over zeggen..
Hoe is het mogelijk om een 2-0 voorsprong nog weg te geven?
Waarom laten ze zich na de 2-0 (wat wel een beauty was van Oper) weer helemaal terugzakken?
Hoe kom je er in godsnaam bij om sowieso al(weer) de slechtste man van het veld te wisselen voor een nog slechtere op de bank?
En dan ook nog Meeuwis, die tenminste wel altijd inzet heeft, eruit te halen.
Waarom daarna niet een aanvaller erin voor een middenvelder ipv een middenvelder voor een middenvelder? Bedoel, achterin speelde je toch al met z'n 3-en....
En ja hoor, wat halen ze er weer bij? De zoveelste talentvolle speler wat ook nog een middenvelder blijkt te zijn waar we dus al zat van hebben! Laat ons maar lekker ronddraven met een veel te onzekere en paniekerige verdediger en een niet scorende spits
Waarom hadden ze Vitesse niet voor kunnen zijn toen Lazovic vrij kwam?
Nounou... Wat ga ik weer lekker vrolijk op stap vanavond . Ben es benieuwd hoeveel spelers ik vanavond al dan wel niet lachend in de Bozzini zie staan...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |