126quote:Op vrijdag 19 januari 2007 19:26 schreef Troel het volgende:
Ow, en nieuwe adres freecell(nouja, huisnummer)
Rij je dan ff langs Den Bosch?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:26 schreef octopussy het volgende:
Over 2 weekjes gaan we al weer meeten![]()
ik vertrek denk ik rond een uur of 18.00 met de auto (Delft) en ik kan nog 3 mensen meenemen. Brandstof gratis, dus lekker goedkoop. Wie wil er meerijden?
Misschien is het handig om die avond een lekkere grote pan soep in het huisje te koken met brood erbij. Ik verwacht rond 20.00 uur aan te komen (ligt ook aan files) dus dan is het wel lekker als avondeten. Hoeven we ook niet op elkaar te wachten met eten enzo.
Ja das prima, dan pik ik je op station Delft gewoon op.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:52 schreef Jojogirl het volgende:
* Jojogirl heeft er 18 jaar gewoond dus die supermarkten die vinden we wel
En octopussy, ik wil wel meerijden als dat kan. Is het handig als ik gewoon met de trein naar Delft kom en dat je me dan bij het station oppikt? O, en wanneer wilde jij ook alweer teruggaan?
Ik denk wel dat ik met de auto kan gaan... maar ik neem niet de hele dag vrij. Ik rij rond half een uit Ehv weg. Je mag mee rijden!quote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:16 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Rij je dan ff langs Den Bosch?
Ik heb die dag vrij (*O*) en kan dus vroeg komen! Vooralsnog kom ik nog gewoon met de trein!
Ik ga ook voor de zondagvaond terug dus helemaal superquote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:12 schreef octopussy het volgende:
[..]
Ja das prima, dan pik ik je op station Delft gewoon op.
Ik moet zondagavond weer terug.
Dat zou helemaal geweldig zijn! Graag!quote:Op zaterdag 27 januari 2007 10:20 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik denk wel dat ik met de auto kan gaan... maar ik neem niet de hele dag vrij. Ik rij rond half een uit Ehv weg. Je mag mee rijden!
Zondagavond... ik moet maandag gewoon weer werken.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 13:43 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Dat zou helemaal geweldig zijn! Graag!Wanneer ga jij terug?
Ik kan misschien wel wat mensen bij het station ophalen. Heb geen hele grote auto, maar Fannetje en ik zitten toch maar met z'n 2-en in. Daar kan dan best nog wat bij.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:16 schreef teigan het volgende:
freecell en isa, hoe laat wilden jullie weg? Ik iig na 12 uur, scheelt mij weer reiskosten..
en pikt iemand ons op op een treinstation? Of moeten we dat busje regelen?
Ik moet vrijdag nog gewoon werken, maar kan eventueel vrijdagmiddag vrij nemen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:16 schreef teigan het volgende:
freecell en isa, hoe laat wilden jullie weg? Ik iig na 12 uur, scheelt mij weer reiskosten..
en pikt iemand ons op op een treinstation? Of moeten we dat busje regelen?
Ik meld me bij deze ook aan voor vervoer vanaf Delft!quote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:12 schreef octopussy het volgende:
[..]
Ja das prima, dan pik ik je op station Delft gewoon op.
Ik moet zondagavond weer terug.
ik neem een hoop films mee in de auto en mijn gourmetstel (denk wel dat we er 2 nodig hebben).quote:Op zondag 28 januari 2007 19:06 schreef teigan het volgende:
Er moesten toch een hoop films mee?
Ga ik ook gewoon werken die dag.quote:Op zondag 28 januari 2007 20:42 schreef octopussy het volgende:
[..]
ik neem een hoop films mee in de auto en mijn gourmetstel (denk wel dat we er 2 nodig hebben).
Lianne, je kan met mij en jojogirl meerijden hoor. Alleen kan ik niet eerder vrijnemen vrijdag omdat ik dan net mijn eerste week stage loop. Gaat wel gezellig worden in de auto![]()
Ik dacht gelezen te hebben dat je bij meer dan 2 auto's moest betalen namelijk. Maar volgens mij hoeft dat niet want we hebben 4 auto's (2 per huisjequote:Op zondag 28 januari 2007 20:05 schreef Isabeau het volgende:
Bij de bungalow mogen twee auto's en de parkeerplaats kost niets.
Pfff... jij gaat nieteens mee!quote:
Misschien kunnen we een lijstje maken met wat we graag willen meenemen en dan kan iedereen aangeven waar ze voor zorgt? Dan verspreiden we het gesleep een beetje.quote:
Vrijdag tegen 13.00 weg uit groningen oid?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 23:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moet vrijdag nog gewoon werken, maar kan eventueel vrijdagmiddag vrij nemen.
En ik hoop stiekem dat iemand ons komt halen
Dat wilde ik ook voorstellen. Het is handiger voor mensen met de auto om die zooi mee te slepen. Met de trein gaan en slepen is niet handig.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:01 schreef freecell het volgende:
Maar misschien is het handig als de mensen met auto's de grote dingen meenemen?
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:01 schreef freecell het volgende:
Alles wat Levitation noemt heb ik niet...
Maar misschien is het handig als de mensen met auto's de grote dingen meenemen?
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 16:25 schreef Asmooh het volgende:
misschien moeten jullie eens minder fokken en meer bewegen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |