Klopt "Svensson"!quote:Op woensdag 30 mei 2007 13:57 schreef Svensson het volgende:
Alweer moet ik me bij je aansluiten, "_laytsskylighter_". Jij weet zeker waar je over praat
En we zullen wel zien waar haar schip strandt, maar tot nu toe heeft ze toch een stel goeie kaarten achter d'r hand.
Dat ja.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 19:24 schreef Hirsch_Ballen het volgende:
Dertien in een dozijn.
Dat Jazzmeisje van 14 bedoel je ?quote:Op donderdag 31 mei 2007 01:38 schreef paultjuhhh het volgende:
Kim is veel beter !
Wow, dit is echt baanbrekend denkwerk, geweldig, hulde, top, kuddos!quote:Op vrijdag 1 juni 2007 17:07 schreef carpediem23 het volgende:
Justin heeft sinds kort een eigen platenlabel, zelf heb ik een beetje het idee dat Esmee bij Justins label komt. Er werd wel gezegt dat het groot nieuwes is! En ook omdat ze zei in het filmpje, kijk op youtube en dit en dat....dus ik denk echt dat ze bij Justin zijn label komt.
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 17:07 schreef carpediem23 het volgende:
Justin heeft sinds kort een eigen platenlabel, zelf heb ik een beetje het idee dat Esmee bij Justins label komt. Er werd wel gezegt dat het groot nieuwes is! En ook omdat ze zei in het filmpje, kijk op youtube en dit en dat....dus ik denk echt dat ze bij Justin zijn label komt.
Hulzebosch!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:25 schreef JoepdePapegaai- het volgende:
ach, ze heeft mooie jukbeenderen, en Erik hulzebosch kan ook zingen.
Typisch zo'n meeloop reactie. Van een '13 in een dozijn' hoor je vrijwel nooit, tot er één het in dit topic zegt, en dan volgt de rest van de schapenquote:Op vrijdag 1 juni 2007 17:51 schreef Dont_Panic het volgende:
Ik vind het een arrogante drol, met een 13 in een dozijn stem, maar goed. dat vinden Amerikanen leuk
En je argumenten daarvoor zijn? Of heb je die toevallig niet, en ben je zelf een papegaai die iedereen aan het napraten isquote:Op zondag 3 juni 2007 02:09 schreef JoepdePapegaai- het volgende:
esmee denters is een mooie meid, maar ze heb de balle verstand van muziek, het is een papegaai.
sorry, zit ik aan je onbereikbare liefde? Esmee is een onstopbare komeet, jammer dat ze te pletter slaat tegen het rotsblok dat usa heet.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:15 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
En je argumenten daarvoor zijn? Of heb je die toevallig niet, en ben je zelf een papegaai die iedereen aan het napraten is![]()
Ik ken haar niet persoonlijk en ze is ook niet mijn type waar ik op zou vallen.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:16 schreef JoepdePapegaai- het volgende:
[..]
sorry, zit ik aan je onbereikbare liefde? Esmee is een onstopbare komeet, jammer dat ze te pletter slaat tegen het rotsblok dat usa heet.
waarom ga je die dan toch aan?quote:Op zondag 3 juni 2007 02:22 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
Ik ken haar niet persoonlijk en ze is ook niet mijn type waar ik op zou vallen.
Ik neem aan dat je dus geen zinvolle argumentatie kan geven, en je dus ook een meeloper ben.
Een discussie met jou hoef ik dus voor de rest niet aan te gaan![]()
welnee, tis gewoon een omhoog gevallen opportunieslet. Ze had beter haar VWO af kunnen maken.quote:Op zondag 3 juni 2007 03:02 schreef Erotica_ het volgende:
Oja.. En ze komt volgens mij bij Justin Timberlake's nieuwe platenmaatschappij
Omdat ik me afvraag wat de reden is om haar te bashen. Inhoudelijk heb jij en de andere schapen geen argumenten om te noemen, dus het is of jaloezie of puur het feit dat je je als een schaap wilt gedragen.quote:
Typisch. Je mag van jou wel massaal roepen dat ze geweldig is en een geweldige carrière tegemoet gaat, dan heb je begrepen hoe goed ze is. Maar als je haar een 13 in een dozijn arrogant wicht vindt ben je ineens een meeloperquote:Op zondag 3 juni 2007 02:15 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
En je argumenten daarvoor zijn? Of heb je die toevallig niet, en ben je zelf een papegaai die iedereen aan het napraten is![]()
Precies want dan onderscheid je feiten van meningen. Ik heb een aantal maal een simpele vraag gesteld, waarop geen antwoord gegeven kan worden.quote:Op zondag 3 juni 2007 11:43 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Typisch. Je mag van jou wel massaal roepen dat ze geweldig is en een geweldige carrière tegemoet gaat, dan heb je begrepen hoe goed ze is. Maar als je haar een 13 in een dozijn arrogant wicht vindt ben je ineens een meeloper
Nou ja, mijn argumenten zijn dat ze wel goed kan zingen maar dat dat ook het enige is. Tuurlijk mag ze er trots op zijn dat ze is ontdekt en nu bij allerlei programma's mag komen opdraven etc, maar dan heb je nog niet het recht om nu al zo arrogant en bijdehand over te komen. Maarja, dat is mijn mening.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:59 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
Precies want dan onderscheid je feiten van meningen. Ik heb een aantal maal een simpele vraag gesteld, waarop geen antwoord gegeven kan worden.
Mischien komt het zo op jou over maar is het helemaal niet.quote:Op maandag 4 juni 2007 11:08 schreef Nuna het volgende:
[..]
Nou ja, mijn argumenten zijn dat ze wel goed kan zingen maar dat dat ook het enige is. Tuurlijk mag ze er trots op zijn dat ze is ontdekt en nu bij allerlei programma's mag komen opdraven etc, maar dan heb je nog niet het recht om nu al zo arrogant en bijdehand over te komen. Maarja, dat is mijn mening.
ja en DIE meiden hebben tenminste dan nog IETS aan podiumervaring... Esmee nog helemaal niet. Ik vraag me af hoe dat wordt, anders een goed ´pauzemoment´ voor degenen die naar Justin gaanquote:Op maandag 4 juni 2007 23:29 schreef thaleia het volgende:
Ik werk al jaren in het onderwijs en op ELKE Open Podium-avond, op ELKE school waar ik heb gewerkt, stonden meerdere meisjes op het podium met een minstens even goede stem en een even lekker koppie. Ik zeg niet dat Esmee niks kan, maar ik zie het wereldschokkende er nog niet zo van in.
ze heeft mee gedaan aan popstars..quote:Op maandag 4 juni 2007 23:35 schreef Palomar het volgende:
Zou ze eigenlijk ook aan Idols/X-Factor hebben meegedaan? (lijkt me wel een typje voor). Jammer dat Jensen dat niet vroeg (terwijl een xfactor-winnares ernaast zat). Of zou ze daar niet eens door de voorronde zijn gekomen en mag dat van haar manager niet ter sprake komen in interviews?
Wat moet ze anders zeggen dan?quote:Op maandag 4 juni 2007 23:29 schreef Cyberia18 het volgende:
En die opmerkingen als: ''ik heb hier ooit van kunnen dromen'', ''ja een platencontract....echt nooit verwacht'', bla bla blaNou weten we het wel hoor, je bent bekend bij de vaste kern van de Chipz
Stomme kapsones ook
![]()
Dat enorme gehype rondom haar word ik strontziek van en zelf blijft ze maar constant voordoen dat ze dit nooit heeft kunnen geloven. Altijd van die kleffe opmerkingenquote:Op maandag 4 juni 2007 23:53 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
Wat moet ze anders zeggen dan?![]()
Dat kan, maar dat lijkt me commercieel gezien niet beste optie.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 00:00 schreef Cyberia18 het volgende:
Dat enorme gehype rondom haar word ik strontziek van en zelf blijft ze maar constant voordoen dat ze dit nooit heeft kunnen geloven. Altijd van die kleffe opmerkingen![]()
mediatraining hequote:Op dinsdag 5 juni 2007 00:00 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat enorme gehype rondom haar word ik strontziek van en zelf blijft ze maar constant voordoen dat ze dit nooit heeft kunnen geloven. Altijd van die kleffe opmerkingen![]()
bron: nu.nlquote:AMSTERDAM - Justin Timberlake heeft een contract gesloten met de Nederlandse zangeres Esmée Denters. Hij gaat met haar een cd opnemen voor zijn eigen platenlabel Tennman Records.
Dit maakte zij maandag bekend in de talkshow van Robert Jensen. De 18-jarige Denters was vorige week al samen met Timberlake te zien in een filmpje op de videosite YouTube.
De zangeres uit Oosterbeek onthulde ook dat zij tijdens het concert van Timberlake op 16 juni in de Amsterdam ArenA het voorprogramma verzorgt.
Oefenen
"Ik moet de komende tijd veel oefenen, want ik heb nog nooit opgetreden en mijn eerste optreden is in de ArenA", vertelde ze. Ook verzorgt Esmée het voorprogramma van de concerten van Timberlake in België en in Scandinavië.
Denters werd eerder dit jaar via YouTube ontdekt door de vele liedjes die zij op deze site plaatste. Haar filmpjes, waarin zij voor de webcam bekende buitenlandse hits zingt, zijn inmiddels wereldwijd bekeken door zeventien miljoen mensen.
Ook leerde ze via de videosite haar huidige Amerikaanse manager kennen, die haar een aantal weken geleden met Timberlake in contact bracht.
Ik zei het Vrijdag al......and i was right!quote:Op vrijdag 1 juni 2007 17:15 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Wow, dit is echt baanbrekend denkwerk, geweldig, hulde, top, kuddos!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vind het hartstikke leuk voor die meid. Het is super moeilijk om als Nederlandse artiest door te breken. En al helemaal in de VS en met zulke toppers te kunnen samen werken. Of je doet Idol, X factor....of het bekende krui wagen effect, en als beiden niet lukt? Esmee heeft het gewoon "onschuldig" maar slim aangepakt!quote:Op maandag 4 juni 2007 23:31 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik zal die Youtube eens gaan boycotten, want met twee vingers in je neusgaten ben je alweer een ster.
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 01:03 schreef carpediem23 het volgende:
[..]
Ik zei het Vrijdag al......and i was right!![]()
Esmee bij het nieuwe label van Justin...leuk voor haar, misschien toch een Nederlandse ster die echt gaat doorbreken in de VS. Op de site van Perezhilton stond ze al.......dan ben je toch al een klein beetje een ster.
Denk je dat men in dit topic met argumenten op de proppen komt?quote:Op maandag 4 juni 2007 23:53 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
Wat moet ze anders zeggen dan?![]()
Heb je enig idee hoe de muziekbusiness werkt?quote:Op maandag 4 juni 2007 23:15 schreef BVO het volgende:
Een beetje geluk en die isvoor de rest van haar leven binnen.
Idd, eerst mag ze 2 jaar buffelen en dan mag ze pas een beetje gaan hopen op een bonus bovenop d'r normale salaris van 3000 euro p/m oid.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 01:15 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoe de muziekbusiness werkt?
En MM, idd, teveel moeite![]()
PVD, ik heb me weer vermaakt deze avond.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 19:20 schreef SunChaser het volgende:
Hier man, dit is toch om te kotsen?Net zo fake als de oude Britney Spears. En aan het einde weer een tenenkrommend liedje
http://www.youtube.com/watch?v=q8GQlcTS7oc
Ik vind Esmee's zus een stuk prettiger om naar te kijken en luisteren
http://www.youtube.com/watch?v=hSLFtPSMPbk
Wil nogal wat zeggen hoor, als je op perezhilton.com staat, die heeft miljoenen unieke bezoekers per dag...quote:
HAHA!!! Dat bovenste filmpje, ik stik in mn drinken hierquote:Op zaterdag 3 maart 2007 19:20 schreef SunChaser het volgende:
Hier man, dit is toch om te kotsen?Net zo fake als de oude Britney Spears. En aan het einde weer een tenenkrommend liedje
http://www.youtube.com/watch?v=q8GQlcTS7oc
Ik vind Esmee's zus een stuk prettiger om naar te kijken en luisteren
http://www.youtube.com/watch?v=hSLFtPSMPbk
Inderdaad: http://www.youtube.com/watch?v=q8GQlcTS7oc is een van de reden dat ik een hekel heb aan Esmee.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 09:05 schreef Kidney_Bean het volgende:
[..]
HAHA!!! Dat bovenste filmpje, ik stik in mn drinken hier![]()
Hier ook. Wat tenenkrommend onoprecht, zegquote:Op dinsdag 5 juni 2007 09:05 schreef Kidney_Bean het volgende:
[..]
HAHA!!! Dat bovenste filmpje, ik stik in mn drinken hier![]()
"This week I am going to write songs.. and so WISH ME LUCK!"quote:Op dinsdag 5 juni 2007 09:11 schreef GeneraalUli het volgende:
[..]
Hier ook. Wat tenenkrommend onoprecht, zeg.
Luck is idd wat je nodig hebt bij het schrijven van songs. Geen talent, maar LUCKquote:Op dinsdag 5 juni 2007 09:18 schreef Mr_Booze het volgende:
[..]
"This week I am going to write songs.. and so WISH ME LUCK!"Lekker dwingend.
Klopt, ik vind haar stem wel beter als eerst sinds dat Justin clipje. Maar zelfs schrijven moet ze niet doen, echt elke keer als "18 years old" doet.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 09:29 schreef Numbie het volgende:
[..]
Luck is idd wat je nodig hebt bij het schrijven van songs. Geen talent, maar LUCK![]()
![]()
![]()
8 hours later.. 8 big surpise...quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:22 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=BDKi7VYK578&mode=related&search=
''Ja ik zei toch P.Diddy, nee is geen grapje....doe niet zo FLAUW, IK HEB FOTO'S....IK KAN HET BEWIJZEN MAN!''
![]()
![]()
![]()
Goed gelezen, Paul.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:33 schreef paultjuhhh het volgende:
Cyberia zeur niet zo zeg dat meisje heeft suc6 en nu ga jij haar ff vertellen hoe ze het moet doen![]()
Ja het is wel verbazend hoe typisch Amerikaans ze overkomt in haar gedrag en manier van praten.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:24 schreef SunChaser het volgende:
[..]
8 hours later.. 8 big surpise...
Ze zit echt als een Amerikaans tienermeisje op de bank, van wie leert ze die maniertjes?
Als ze dan maar net zo'n kaal kutje heeft als Britquote:Op dinsdag 5 juni 2007 11:50 schreef BobbyB het volgende:
k hoop alleen niet dat het allemaal te veel voor d'r wordt en ze net zo eindigt als Britney Spears,
Dat is duidelijk gericht aan minder begaafde amerikanen. Die marketing strategie is toch zo te doorzien. Zolang ze niet zo kansloos gaat doen als Britney, Paris en Lindsay heb ik wel respect voor Esmee. Het is gewoon werk, zaken, zo simpel is dat.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:22 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=BDKi7VYK578&mode=related&search=
''Ja ik zei toch P.Diddy, nee is geen grapje....doe niet zo FLAUW, IK HEB FOTO'S....IK KAN HET BEWIJZEN MAN!''
![]()
![]()
![]()
Wat lul je man, in het begin van pagina 2 zei ik het ook al.quote:Op zondag 3 juni 2007 02:08 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
Typisch zo'n meeloop reactie. Van een '13 in een dozijn' hoor je vrijwel nooit, tot er één het in dit topic zegt, en dan volgt de rest van de schapen![]()
Maar uiteindelijk ligt het voor haar op een presenteer blaadje klaar. En al zou ze een '13 in een dozijn stem' hebben volgens jou en de rest van de schapen, blijkbaar houd men er van en is dus het alleen maar positief.
Ik vraag me wel eens af, is het nu de jaloezie of vinden mensen het gewoon leuk om talentvolle zingers uit te kotsen zonder enige argumenten?![]()
Leuk voor Esmee dat ze zo positief en blij er mee is, en hopelijk kan ze wat leuke nummers uitbrengen. Vooralsnog schopt ze het aardig ver binnen no time, en van arrogantie is amper wat te merken, naast het feit dat ze gewoon helemaal blij is met het feit dat zij één van de weinige is die het via YouTube (vanuit het niets eigenlijk) zover heeft gebracht.
En nu mogen de schapen weer verder gaan met bashen![]()
D'r was zo'n amateur tv programma, iets met cribs ofzo.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:45 schreef SunChaser het volgende:
Wat is jouw definitie van een lelijk varken?
En dat vraag ik me dus af. Over het algemeen hebben ze het niet zo op talent van buiten. (Op Engeland na...)quote:Op dinsdag 5 juni 2007 12:47 schreef Dont_Panic het volgende:
Bovendien zei ik dat het amerikanen het vast leuk zullen vinden
Zelfs Engelsen breken amper door in de States. Robbie Williams kan er gewoon over straat zonder herkend te worden.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:54 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
En dat vraag ik me dus af. Over het algemeen hebben ze het niet zo op talent van buiten. (Op Engeland na...)
`quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:51 schreef _laytsskylighter_ het volgende:
[..]
D'r was zo'n amateur tv programma, iets met cribs ofzo.![]()
Niet zo gek ook. Omdat het in hun ogen een rare snuiter is die showbusiness totaal niet serieus neemt. En als er iets heilig is voor Amerikanen is dat het wel.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 14:23 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Zelfs Engelsen breken amper door in de States. Robbie Williams kan er gewoon over straat zonder herkend te worden.
Gastquote:Op dinsdag 5 juni 2007 12:10 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Als ze dan maar net zo'n kaal kutje heeft als Brit![]()
Ik begreep dat Joss Stone het aardig deed met producers... ik bedoel in de states maar dat komt omdat zij zich veramerikaanst in tegenstelling tot Robbie. Het is niet voor niks dat de oude Joss fans lopen (voornamelijk Britten) te klagen daar over. Esmee, vind ik, is al best wel amerikaans en dat ze samen met JT werkt geeft ook al een extra duwtje in de rug van Amerikanen richting Esmee dus ik heb wel gewoon het idee dat ze het wel goed gaat doen. Geen Britney Spears of Christina Aquilera bekendheid, maar "gewoon", middelmatig.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 14:23 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Zelfs Engelsen breken amper door in de States. Robbie Williams kan er gewoon over straat zonder herkend te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |