35... 45.... wat is 10 euro nou, dat geef ik nog aan een zwerverquote:Op zaterdag 16 december 2006 18:31 schreef Lexie het volgende:
[..]
Maar ik heb hem voor een eurootje of 35. En met Yoshi, die was maar 30 euro
.
Jammer genoeg als je 10 euro aan een zwerver geeft koopt ie er drugs/drank van. Een paar etenswaren kopen voor een zwerver vind ik niet vervelendquote:Op zaterdag 16 december 2006 18:48 schreef Eedemoi het volgende:
daar houd ik jouw aan! dan doe je het ook direct
kan die man ook vanavond ff uitgebreid eten bij MacDonalds :p
btw: vandaag nds lite gekocht met mariokart, wario, nsmb en tetris
Loserrrrquote:Op zaterdag 16 december 2006 19:13 schreef netto_m het volgende:
Ja de PS5 komt er ook aan dus ik sla de 3 en de 4 over.
Mag je ook aan mij doneren hoor, ik moet nu twee Nintendosystemen onderhoudenquote:Op zaterdag 16 december 2006 18:35 schreef McGilles het volgende:
[..]
35... 45.... wat is 10 euro nou, dat geef ik nog aan een zwerver
Na de ds lite lite komt ook nog wel een verbeteting. Dus ik zou de volgende generatie ook overslaan als ik jou was. In 2015 komt er trouwens nog een betere handheld uit. Dus ik zou daar op wachten. Tenzei je die uit 2023 wilt hebben natuurlijkquote:Op zaterdag 16 december 2006 19:05 schreef mini-lellan het volgende:
Als dat ooit gaat gebeure sla ik de Lite over.![]()
Ga dan voor Playstation 9quote:Op zaterdag 16 december 2006 19:13 schreef netto_m het volgende:
Ja de PS5 komt er ook aan dus ik sla de 3 en de 4 over.
quote:
Tof, die kon ik nog niet.quote:Op maandag 18 december 2006 00:37 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ga dan voor Playstation 9
http://www.youtube.com/watch?v=PcmtDAVM-3A
Hoes? Ds in tas. Spellen erbij.quote:Op maandag 18 december 2006 16:32 schreef super-muffin het volgende:
Welke hoes gebruiken jullie voor je DS + games? Of hoe vervoeren je DS met games?
Ik zag 'tquote:Op maandag 18 december 2006 20:39 schreef vanillivi het volgende:
Ik moet ook nog een tasje/hoesje voor mijn ds lite. Dat is een nuttig kerstcadeau om te vragen. Animal Crossing ligt al onder de boom.
@ CherryLips: mocht je nog geinteresseerd zijn, Mario Kart DS staat weer voor 31.99 euro op cdwow.
Ze hebben het weer kanaal nog niet eens klaarquote:Op maandag 18 december 2006 23:21 schreef BroesWillems het volgende:
Wanneer zullen er DS-downloads beschikbaar zijn voor de Wii.. die zullen denk ik wel komen?
quote:Op maandag 18 december 2006 23:53 schreef BMH het volgende:
[..]
Ze hebben het weer kanaal nog niet eens klaar.. Ik denk dat het wel even gaat duren.
Nu welquote:Op maandag 18 december 2006 23:53 schreef BMH het volgende:
[..]
Ze hebben het weer kanaal nog niet eens klaar.. Ik denk dat het wel even gaat duren.
Hm, ik kan nergens de release datum vinden.quote:Op dinsdag 19 december 2006 13:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, volgend jaar komen Diamond en Pearl voor de Nintendo DS.
Die is ook nog niet bekend voor Europaquote:Op dinsdag 19 december 2006 15:26 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Hm, ik kan nergens de release datum vinden.
Alleen de Amerikaanse (22 april)
Bedankt voor de moeite, maarquote:Op dinsdag 19 december 2006 15:24 schreef Maraca het volgende:
http://www.consoleshop.nl(...)o-ds-lite-white.html
Als je naar beneden scrollt zie je een paar combinatieaanbiedingen
Wil je goedkoper uit zijn dan moet je tweedehands gaan kijken. Goedkoper dan die prijzen zul je niet snel vinden.quote:Op dinsdag 19 december 2006 15:59 schreef bigore het volgende:
[..]
Bedankt voor de moeite, maar
jouw voordeel: ¤ 4,-WAUUUUUW!
quote:Line Rider naar Wii en DS
Door Erwin van Kester - 2006-12-19 - Nieuws - Bron: yahoo.com
Lijnen trekken en daar vervolgens iemand vanaf laten sleeën. Dolle boel zeg ik! Nu ook naar je Wii en DS toe.
Line rider, te vinden op deze website, is bekend om zijn oersimpele gameplay. Trek een lijn en een mannetje op een slee zal zich eroverheen spoeden. Leuk concept natuurlijk waar al menig werknemer mee bezig geweest moet zijn tijdens een saai uurtje.
Nu wordt de game ook draagbaar én speelbaar op Nintendo's Wii (waarop je hem met de Wii-browser binnenkort sowieso al kunt spelen... ?). Volgens de makers kan iedereen de game spelen en om die reden willen ze via de Wii en DS een groter publiek bereiken. Uitgever, releasedatum, en prijs zijn nog onbekend.
Linerider is echt een brilliant spel voor de DSquote:Op dinsdag 19 december 2006 18:53 schreef Maraca het volgende:
Lijkt me best saai.. althans, het lijkt me niet leuk genoeg om daar 20 - 50 euro voor neer te leggen..
release datum aldaar klopt voor geen meter lijkt me, er is (bijna) niets te vinden over dit spelquote:Op donderdag 21 december 2006 13:56 schreef Fir3fly het volgende:
http://games.fok.nl/gameinfo.php?gameid=6243
Weet iemand hier al iets meer van? Ik kan nergens info over deze game vinden, en dat terwijl hij gemaakt wordt door Ubisoft....
denk het wel hehe.. er word totaal geen aandacht aan geschonkenquote:Op donderdag 21 december 2006 14:37 schreef Fir3fly het volgende:
Aha, hij heet dus Lethal Alliance. Vandaar, bedankt.
Kan er nog geen reviews van vinden, misschien is het wel gewoon een rukspel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |