bron: www.nu.nlquote:AMSTERDAM - Nederlandse vrouwen krijgen grotere borsten. Inmiddels heeft 32 procent van de vrouwen een D-cup of groter. Vijf jaar geleden was het twintig procent.
In Europees verband moeten de Nederlandse dames alleen de Engelsen en Deensen voor zich dulden. Dat blijkt uit onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Bodyfashion Promotion.
Van de vrouwen tussen 30 en 39 jaar is 42 procent gezegend met een D-cup of groter. Vrouwen voelen zich daar over het algemeen prima bij, zo blijkt uit het onderzoek. Vrouwen met een grote cupmaat zijn in Nederland inmiddels de grootste groep geworden. Boven 40 jaar verandert het volume en de vorm van de borsten volgens de onderzoekers. Vrouwen gaan dan over op een kleinere cupmaat.
Vet eten
Van de ondervraagde meisjes tussen 12 en 19 jaar denkt 44 procent dat vet eten een grotere boezem oplevert. Slechte voedingsgewoonten worden door alle ondervraagden genoemd als oorzaak dat de borsten in omvang toenemen. Ook de hormonen in het voedsel en het steeds groter worden van de bevolking zouden een rol spelen.
Over de bh's in maat D of groter zijn de dames matig tevreden. Vooral jonge vrouwen vinden dat het allemaal best wat spannender mag, maar dat het aanbod te wensen overlaat. De keuze in spannende en verleidelijke bh's is te beperkt
Maar als ze een kont hebben, hebben ze ook direct een kont waar Sir Mix-a-lot zich nog op zou thuisvoelen.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:29 schreef Roellie80 het volgende:
was ook wel te verwachten dat de engelse dames hier hoog staan, volgens heeft de standaard engelse chick geen kont maar wel een DD cup
iddquote:Op woensdag 13 december 2006 16:30 schreef DjMark het volgende:
de vrouwen worden gewoon steeds dikker.....moeten we daar blij mee zijn dan?
quote:Op woensdag 13 december 2006 16:32 schreef Litpho het volgende:
[..]
Maar als ze een kont hebben, hebben ze ook direct een kont waar Sir Mix-a-lot zich nog op zou thuisvoelen.
omdat de jouwe schattig zijn en die van die anderen flubberig (niet stevig) en hangend? (ofzo?)quote:Op woensdag 13 december 2006 16:33 schreef N.icka het volgende:
Waarom zijn de mijne dan maar een cupje A?
Afgezien van de kleur zie ik niet al teveel verschil in dergelijke drillende vetbergen, maar dat zal wel weer smaakafhankelijk zijn.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:33 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Sir Mix-a-lot gaat voor de ghetto-booty
wanneer een engelse meid een big arsch heef dan ziet dit er toch heel anders uit![]()
Aan kleine borsten zuigen is ook leuk heurquote:Op woensdag 13 december 2006 16:35 schreef Dagonet het volgende:
Grote borsten zuigen.
quote:Op woensdag 13 december 2006 16:35 schreef melluk het volgende:
[..]
omdat de jouwe schattig zijn en die van die anderen flubberig (niet stevig) en hangend? (ofzo?)
Hmmm... daar heb ik nog niets van gemerkt. De mijne gedragen zich over het algemeen best netjes.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:35 schreef Dagonet het volgende:
Grote borsten zuigen.
Leuker zelfs.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:36 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Aan kleine borsten zuigen is ook leuk heur![]()
glimlachtquote:Op woensdag 13 december 2006 16:38 schreef Levitation het volgende:
[..]
Hmmm... daar heb ik nog niets van gemerkt. De mijne gedragen zich over het algemeen best netjes.![]()
Groter als in: langere mensen...quote:Op woensdag 13 december 2006 16:38 schreef Napalm het volgende:
![]()
Geniale onderzoeker ook die de % stijging wijt aan de absolute stijging"het steeds groter worden van de bevolking zouden een rol spelen."
![]()
Subtiel.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:39 schreef parselmouth het volgende:
Nou, ik ben blij met m'n b-cup, zou dus echt absoluut niet groter willen hebben
Grootte maakt ook niet uit, als ze maar echt zijn!quote:Op woensdag 13 december 2006 16:39 schreef parselmouth het volgende:
Nou, ik ben blij met m'n b-cup, zou dus echt absoluut niet groter willen hebben
eenschquote:Op woensdag 13 december 2006 16:46 schreef dmace het volgende:
[..]
Grootte maakt ook niet uit, als ze maar echt zijn!
* dmace houdt niet van siliconen-skippyballen.
quote:Op woensdag 13 december 2006 16:46 schreef dmace het volgende:
[..]
Grootte maakt ook niet uit, als ze maar echt zijn!
* dmace houdt niet van siliconen-skippyballen.
Mijn god zeg. Inderdaad.quote:
nee, daar moeten we niet mee blij zijn. Erg slecht nieuws dit.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:30 schreef DjMark het volgende:
de vrouwen worden gewoon steeds dikker.....moeten we daar blij mee zijn dan?
Je zult verbaasd staan hoe moeilijk het is om als Bessie Turf op een FF-cup uit komen.quote:Op woensdag 13 december 2006 16:38 schreef -skippybal- het volgende:
Ze vreten zich gewoon helemaal de vernieling in. Al die dikzakken met die FF-cuppen tellen hier ook gewoon mee...
het enige juiste antwoord..quote:Op woensdag 13 december 2006 16:30 schreef DjMark het volgende:
de vrouwen worden gewoon steeds dikker.....moeten we daar blij mee zijn dan?
Ah, op die fiets. Maar waarom dan niet gewoon "langer"zeggen? Misschien is het groter als in "dikker"..quote:
Sinds wanneer doen we daaaaarr dan aan op Fok?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |