En dan met z'n vieren op de fotoquote:
Maar het zijn niet de mensen op de fotoquote:Op donderdag 14 december 2006 14:22 schreef Gambolputty het volgende:
En dan met z'n vieren op de foto![]()
Ik heb geen wie Ian MacKaye is en waarom dit zomaar op deze manier op AMG mag staanquote:Unless you're Ian MacKaye, chances areare a lot more indie than you are, and they've been that way a lot longer than you to boot.
and his wife
formed
with drummer
in 1987, twenty years after
and
got married
Ik heb wel 3 keer gezegd dat het niks met Japan te maken had.quote:Op donderdag 14 december 2006 16:01 schreef bukgeit het volgende:
Dead Moon denk ik, maar welke Japan-connectie moet het dan zijn.
Jouw hints scheppen op z'n minst verwarring.quote:Op donderdag 14 december 2006 16:06 schreef ranja het volgende:
[..]
Ik heb wel 3 keer gezegd dat het niks met Japan te maken had.
De band op de foto is Mono, en wat is nou het speciale aan Dead Moon: het mono opgenomen geluid op al hun platen tot en met de laatste aan toe.
bukgeit +1
goed hequote:Op donderdag 14 december 2006 16:10 schreef bukgeit het volgende:
Jouw hints scheppen op z'n minst verwarring.
quote:Op donderdag 14 december 2006 16:13 schreef bukgeit het volgende:
Nee, het is onze schuld.
Och, nou ehh gewoon...quote:Op donderdag 14 december 2006 16:19 schreef ranja het volgende:
[..]
ben nog steeds benieuwd hoe schaap op Dinosaur uitkwam
nee, minder top 40.quote:Op donderdag 14 december 2006 16:47 schreef schaap001 het volgende:
Whale?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |