Dat lijkt me wel. En dat gevoel is toch best belangrijk.quote:Op dinsdag 19 december 2006 00:26 schreef Xennia het volgende:
[..]
Daarbij zal het ook vast heel anders voelen dan seks met een vagina die als vagina is geboren
Als je ziet dat ze zelfs fleshlights bouwen denk ik niet dat ze er heel erg mee zitten hoorquote:Op dinsdag 19 december 2006 00:37 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel. En dat gevoel is toch best belangrijk.
Ja ik heb alles achter de rug, gelukkig, nu kan ik ook in stealth leven. Ben nu vrouw, en als goed is, vanaf feb ook voor de wetquote:Op maandag 18 december 2006 22:22 schreef Meike26 het volgende:
Er is dan ook nog wel een verschil : Sommige transseksuelen leven in Stealth. Al vanaf de eerste dag dat ze dan als vrouw gaat leven, ook niets meer met haar verleden te maken wil hebben en dus nooit zo snel met haar verleden als jongen/man komt.
Echter zijn ze er ook, zoals ik, die er minder moeite mee hebben en er geen probleem bij hebben om hun/mijn verleden op tafel te gooien. Ik wil gewoon als Meike leven, ik ben geen media-geil typje, maar houd wel van aandacht. Ik heb superveel respect voor diegeen die in stealth leven, want mij gaat het denk ik nooit lukken. Ik heb al dik 1,5 jaar een relatie met een jongen, een normale relatie kan ik je zeggen en vanmezelf kan ik zeggen dat ik heel monogaam ben.
Stel dat ik ooit een one-night heb, dan weet diegeen het al wel, voor hij met zijn rug het matras heeft geraakt :p
@danielluh, heb jij je SRS al gehad ? Ik ben denk ik *vingertjes gekruisd* Oktober/November 2007aan de beurt.
Bedankt voor de tip van die DVD speler.. :p Alleen wel net te laat na Sinterklaas![]()
Persoonslijst is niet de lijst van personen, maar de lijst van jouw persoon. Alle gegevens die bij jou horen, zoals ouders, kinderen, nationaliteit, woonplaatsen etc. De PL bevat ook een aktenummer dat verwijst naar de geboorteakte. Bij latere vermeldingen wordt er een aktecode bij gezet. In "ons" (Ik bedoel er geen wij/zij iets meequote:Op maandag 18 december 2006 17:46 schreef danielluh het volgende:
[..]
aahhh nou werk nie bij de gemeente dus zal die lijst nie zo snel zien
als er maar in feb V op mijn ID en rijbewijs staat ben ik tevree
al zette ze mij als koe op die lijst zal het mij niet bommen, alhoewel dat ook nie zo goed is, je weet nooit wat voor melkboer je tegenkomt
Maar waarom ben ik dan verplicht daar iets over te vertellen? Wat danielluh later zegt; het is geen gewoonte om je hele medische verleden op tafel te leggen bij een ONS.quote:Op maandag 18 december 2006 23:37 schreef hefaistos het volgende:
Dat is dus wél jouw beslissing. Jij onderneemt actie, niemand anders. Jij bent degene die het balletje aan het rollen brengt.
Je hebt hier deels gelijk denk ik. Aan de andere kant kunje denk ik niet ontkennen dat er een zeker beeld bestaat, wat ook door de media gevoed wordt.quote:En wat denk je van mensen die van niks weten? Die scheer je nu allemaal over één kam, en beticht ze van één en dezelfde reactie. Da's niet het voorkomen van een negatieve reactie, da's jouw angst die jouw visie op de 'onwetenden' doet vertroebelen.
Ok. Ik ben vrij vergevingsgezind.quote:Dat zie je mij ook niet zeggen. Je ziet mij zeggen dat ik in z'n geheel weinig raakvlakken heb. Dat ik de woorden 'onder andere' vergeet, vergeef je me vast wel.
Het leek er op alsof je het zei in reactie op de post van Catch22. Vandaar dat ik het mij afvroeg. Maar laat ik het anders vragen : Zie je hem als een echte kerel of niet?quote:Nee want die kerel valt op vrouwen. Beetje vreemde vraag van je, maar goed.
Sorry, maar dat zie ik niet zo. Ik ben een gewone vrouw en wil ook als dusdanig benaderd en behandeld worden. In een topic dat over genderdysforie gaat waar ik wil meepraten wordt dat echter lastig.quote:Precies zoals ik het zeg. Je hebt nog nét geen neon bord boven je hangen met 'transgender' erop. Beetje een "ik ben speciaal dus hou rekening met mij, mijn gevoelens en alles waar ik voor sta". Wake up, da's bij iedereen zo. Niet iedereen doorgaat wat jij doorgaat, maar iedereen is speciaal.
Dat is dan misschein jouw mening, ik zie niet in waarom ik daar rekening mee zou moeten houden. Je vindt mij kennelijk goed genoeg om te zoenen en als ik dan iets van mijn verleden vertel opeens niet? Ik kom weer met het voorbeeld van danielluh ; Als een vrouw baarmoederkanker heeft gehad, moet ze dat dan ook zeggen voordat je met haar zoent?quote:Vind je dat gek? Ik zou me heel naar voelen als ik met een meisje sta te zoenen, en bij nadere inspectie blijkt het óf geen meisje te zijn, óf een meisje bij wie Café De Klamme Mossel nog maar heel recent geopend is. Misschien is dat zwart-wit en/of kortzichtig van mij, maar het is wel _mijn_ mening. Dan liever vooraf zeggen, dan kan je altijd nog overleg voeren.
Omdat ik een gewoon normaal leven wil? Dat is een laffe reden?quote:En de reden waarom je het niet zou zeggen vind ik laf en zwak. Maar da's besides the point.
Je "moet" je vanaf dat moment als vrouw presenteren. Dus je uiterlijk zoveel mogelijk vervrouwelijken, jezelf vrouwelijk kleden en jezelf overal als vrouw presenteren. Daarnaast, indien je dat nog niet had gedaan, iedereen die je als man kent vertellen wat er gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 19 december 2006 00:26 schreef sleepflower het volgende:
Eerder in deze reeks zei iemand dat voordat je hormonen krijgt je al een jaar als vrouw moet leven. Ik kan me daar echt niets bij voorstellen. Moet je dan ook je vrouwelijk gaan kleden? Of hoe werkt dat?
Er is denk ik wel een goed punt gemaakt. Een wij/zij discussie werkt vaak niet en generalisaties helpen ook niet altijd. Aan de andere kant gebeurt het van de andere kant net zo goed en worden alle transseksuelen over een hele grote kam geschoren. Wanneer je niet persoonlijk wordt aangesproken maar als lid van een groep, nodigt dat natuurlijk ook niet echt uit om persoonlijk in plaats van als vertegenwoordiger van een groep te reageren.quote:Op dinsdag 19 december 2006 01:18 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Als je ziet dat ze zelfs fleshlights bouwen denk ik niet dat ze er heel erg mee zitten hoor
Verder, zoiets als een wij jullie krijg je natuurlijk omdat je het afgezien van geslacht ook over een "bepaald soort" mensen hebt
Je zegt in een gesprek tussen, ik noem maar wat simpels, timmermannen en loodgieters, toch ook wij en jullie als het over beroepen gaat
Ik ben heel open minded, maar ik voel helemaal niets voor seks met een omgebouwde vrouw. Dat heeft derhalve volgens mij niet zoveel te maken met openmindedness, maar meer met openbodied als ik het eens zo mag formuleren.quote:Op dinsdag 19 december 2006 06:31 schreef danielluh het volgende:
[..]
Ja ik heb alles achter de rug, gelukkig, nu kan ik ook in stealth leven. Ben nu vrouw, en als goed is, vanaf feb ook voor de wet
-------------------------------
maar zoals ik al zei, ieder zijn eigen mening, en je voelt echt wel aan op een date/one night stand of die geen open minded is of niet.
Ook daar ben ik niet heel erg open over. Wanneer het onderwerp kinderen serieus ter sprake komt zal ik dat wel laten doorschemeren, maar in andere gevallen eigenlijk ook niet...quote:Op dinsdag 19 december 2006 11:21 schreef danielluh het volgende:
als mij iemand wat vraagt, ben ik onvruchtbaar. de reden daarachter bedenken ze zelf maar.Mijn verleden is alleen bekend bij mijn directe omgeving.
Waarbij ook nog een heleboel transseksuele vrouwen niet heteroseksueel zijn, een aantal aseksueel en van wat dan nog overblijft een groot deel uitsluitend het bed wil delen met een man op basis van wederzijds respect en vertrouwen.quote:Op dinsdag 19 december 2006 11:21 schreef danielluh het volgende:
De kans dat jullie met een trans in bed duiken is echt erg klein hoor
er zijn zo'n 3-4000 gergistreerde transen binnen nederland op de 16 miljoen inwoners
Dus de mannen hoeven echt nergens zorgen om te maken.
daarom zeg ik ook als iemand wat vraagt, en dat is meestal als je al wat langer contact hebt, op een flirt gaan ze niet vragen of je vruchtbaar bent of onvruchtbaar.quote:Op dinsdag 19 december 2006 11:23 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Ook daar ben ik niet heel erg open over. Wanneer het onderwerp kinderen serieus ter sprake komt zal ik dat wel laten doorschemeren, maar in andere gevallen eigenlijk ook niet...
Zie ook : geslachtsverandering in paspoortquote:Op dinsdag 19 december 2006 14:57 schreef Meike26 het volgende:lekker gevoel zal dat geven Danielle !!
*Een moment geduld a.u.b. u word zo snel mogelijk geholpen...*
Nog even dus en dan ben ik ook eindelijk van het traject af. Toch, wat ik al eerder beschreef, ik gooi het er soms nog te pas en te onpas uit wat mijn verleden betreft. Zoals je zegt Danielle, na de RLT en SRS, hoop ik ook dat ik zover ben om lekker te gaan leven en meer in Stealth te gaan dan constant de vlag uit te hangen als er maar enigzins naartoe gepraat word. Als ik het goed begrepen heb van .... *vandaag geopereerd* dan is de procedure van ID wijzigen ongeveer 4 a 5 maanden ? Met de eerste 2 maanden nog voor de SRS operatie ?
Waar ben je naartoe gegaan om je ID te laten wijzigen ? Sommigen zeggen een notaris, de ander weer een advocaatje ?![]()
Zover mij bekend was, kon ik het gewoon bij m'n notaris doen *waar ik ook ben geweest voor huis kopen* Hij kon dan zowel m'n naam wijzigen in m'n paspoort als in de koopakte ? Anders was ik dus dubbel zoveel uitgeweest ?
Klopt. Zelfs ongeveer dezelfde dosis.quote:Op maandag 18 december 2006 23:00 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Aha, ik vond het al vreemd. Is dat niet het zelfde middel wat ze ook toedienen aan notoire verkrachters?
Wanneer je als doel hebt lust en agressie uitschakelen geldt dat inderdaad. Niet iedereen reageert er hetzelfde op en soms werkt het niet. Ook kunnen wisselwerkingen een rol spelen. Alcohol vermindert bijvoorbeeld de werking er van.quote:Ik meen daarvan te weten dat het niet 100% betrouwbaar is...
Na de operatie is er geen androcur meer nodig omdat er geen testosteron meer wordt geproduceerd. Doorgaans zal de seksuele beleving er kunnen zijn na een operatie (al hangt het een beetje af van de kwaliteiten van de chirurg). Of het er ook echt is hangt van meer factoren af. Sommigen verliezen hun seksuele gevoelens, maar bij de meesten herstellen die zich weer enkele maanden na de operatie.quote:Als dat ding trouwens niet meer werkt, hoe staat het dan met de seksuele beleving - al dan niet na operatie - (het is vast mijn eigen bekrompenheid, maar seks zonder erectie lijkt me helemala niks), of wordt uiteindelijk na de operatie gestopt met het toedienen van specifieke hormonen?
Dat kan een tijd duren hoor. Bij mij duurde het ook een tijdje eer het goed begon te voelen. De eerste paar maanden zitten er toch overal hechtingen door en ben je voor de rest bont en blauw...quote:Op dinsdag 19 december 2006 15:36 schreef danielluh het volgende:
ik gebruik geen andro meer, maar heb nu proscar, om dat beetje testosteron weg te krijgen, die pille zette het om naar een androgeen.
geen vermoeidheid meer van de andro gelukkig.
Ben iig benieuwt of ik straks gevoel ga krijgen, de clit functioneerd iig al goed, geeft een gevoel af wat ik niet kan zegge hoe het voelt, niet pijnlijk maar ok nog geen fijn gevoel, maar ja net 6 weken geleden geopeert
Goed zo.quote:Op dinsdag 19 december 2006 15:52 schreef danielluh het volgende:
hechtingen zijn nu allemaal eruit, na 4 weken
2 weken buiten, 4 weken binnen
kleur is ook goed nu, na 5 weken weer de normale kleur.
de zwellingen nemen ook met de dag steeds meer af. dus ben zeer tevreden wat dr bouman mij gemaakt heeft.
Het is typisch iets waar je zin voor moet maken als je het niet hebt.quote:en dileren gaat ook perfect, 2x per dag doe ik dat op vandaag en gisteren na dan, loop met een griepie te sukkelen dus niet zo heel erg veel zin om het 2x te doen
1x per dag is ook goed dan blijft de diepte ook goed.quote:Op dinsdag 19 december 2006 15:55 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Goed zo.
[..]
Het is typisch iets waar je zin voor moet maken als je het niet hebt.
Beetje muziek en een goed boek of een DVD'tje er bij.
Sowieso moest ik de eerste 6 weken na de operatie rust houden. Het duurde langer eer ik weer volledig mobiel was. Houd er ook rekening mee dat je erg snel moe bent de eerste tijd er na.quote:Op dinsdag 19 december 2006 16:08 schreef Meike26 het volgende:
Hoe gaat het met zitten ? En opstaan ? Ik heb een vrij bewegend beroep, koeriertje en sta dus contant ope n ga weer zitten. Autostoelen zijn al niet te best, dus ik verwacht er zeker van dat ik 2 maanden de tijd nodig zal hebben om weer te kunnen werken ? Als ik al terug ga naar die toko, want het liefst ga ik dan gelijk beginnen aan iets anders![]()
De eerste tijd wilde ik niets anders dan liggen omdat ik erg moe was. Of je goed kunt zitten hangt af van de techniek die de chirurg gebruikt. Zitten heeft bij mij niet pijn gedaan ofzo, er zijn echter ook technieken waarbij zitten de eerste tijd vrijwel onmogelijk is.quote:Op dinsdag 19 december 2006 16:21 schreef Meike26 het volgende:
Oke, dus een lange 3 zits bank is een mooie bijkomstigheid ?![]()
Da's heel erg belangrijk. Als je dat vertrouwen niet hebt, niet gaan voor die chirurg. Ik weet niet hoe de wachttijd nu is bij het VU, maar ik ben bang dat je weinig te eisen hebt.quote:Op dinsdag 19 december 2006 16:55 schreef Meike26 het volgende:
maar ik wil wel het volstevertrouwen hebben in mijn chirurg.
Komen ze daar tijdens de daad dan niet alsnog achter? Geen idee hoor hoe het er daar uit ziet, is het van een biologische vagina te onderscheiden? En voelt het hetzelfde aan? Is het niet heel droog?quote:Op dinsdag 19 december 2006 06:31 schreef danielluh het volgende:
Ieder zijn eigen mening, maar als ik voor een one night stand ga, ga ik dus echt niet mijn verleden zeggen,
Dus als een man zich heeft laten ombouwen tot vrouw en het met mannen doet, is hij/zij heteroseksueel?quote:Op dinsdag 19 december 2006 11:26 schreef BetaWolff het volgende:
Waarbij ook nog een heleboel transseksuele vrouwen niet heteroseksueel zijn
Ik heb geen praktische ervaring met biologische vagina's, maar van buitenaf zie ik het onderscheid niet. Je zou google kunnen gebruiken en zoeken op srs chirurgen. Pas wel op, sommigen hebben niet alleen foto's van het resultaat, maar ook van de operatie zelf. Dat laatste heeft een hoog bloed-gehalte.quote:Op dinsdag 19 december 2006 18:48 schreef Xennia het volgende:
[..]
Komen ze daar tijdens de daad dan niet alsnog achter? Geen idee hoor hoe het er daar uit ziet, is het van een biologische vagina te onderscheiden?
Hier kan ik niet echt een oordeel over vellen. De gynaecoloog heeft wel aangegeven dat het aan de binnenkant iets anders loopt en dat ik daar bij seks met een man rekening mee moet houden (Waar een man andere vrouwen mee pleziert kan bij mij niet plezierig zijn en andersom).quote:En voelt het hetzelfde aan?
Ja. Voor seks is gebruik van een glijmiddel dan ook absoluut noodzakelijk.quote:Is het niet heel droog?
Het is een vrouw die op het andere geslacht valt -> heteroseksueel. Het kan wel zijn dat ze als man homoseksueel was (al hoeft dat niet).quote:Dus als een man zich heeft laten ombouwen tot vrouw en het met mannen doet, is hij/zij heteroseksueel?
Het is in ieder geval duidelijk wat je wilt weten.quote:misschien zijn mijn vragen een beetje impertinent, maar ik ben er wel door gefascineerd
Dus je seksuele voorkeur kan mee veranderen met je geslacht? Vreemd, daar had ik nog nooit over na gedacht. Ik dacht dat je seksuele voorkeur min of meer aangeboren is, net zo goed als dat je het gevoel hebt in het verkeerde lichaam te zittenquote:Op dinsdag 19 december 2006 19:17 schreef BetaWolff het volgende:
Het is een vrouw die op het andere geslacht valt -> heteroseksueel. Het kan wel zijn dat ze als man homoseksueel was (al hoeft dat niet).
Maar dan moet je het toch wel vertellen bij een one night stand?quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:17 schreef BetaWolff het volgende:
Hier kan ik niet echt een oordeel over vellen. De gynaecoloog heeft wel aangegeven dat het aan de binnenkant iets anders loopt en dat ik daar bij seks met een man rekening mee moet houden (Waar een man andere vrouwen mee pleziert kan bij mij niet plezierig zijn en andersom).
De vagina zien er hetzelfde uit, echter enigste verschil is, dat wij niet nat kunnen worden en een glijmiddel nodig hebben. en vaginaal klaar komen kunnen wij niet, maar dat is ook niet voor iedere biologische vrouw neegelegd.quote:Op dinsdag 19 december 2006 18:48 schreef Xennia het volgende:
[..]
Komen ze daar tijdens de daad dan niet alsnog achter? Geen idee hoor hoe het er daar uit ziet, is het van een biologische vagina te onderscheiden? En voelt het hetzelfde aan? Is het niet heel droog?
[..]
Dus als een man zich heeft laten ombouwen tot vrouw en het met mannen doet, is hij/zij heteroseksueel?
misschien zijn mijn vragen een beetje impertinent, maar ik ben er wel door gefascineerd
ik ben altijd Bi sexueel geweets, maar in mijn mannen bestaan viel ik duidelijk meer op vrouwenquote:Op dinsdag 19 december 2006 19:22 schreef Xennia het volgende:
[..]
Dus je seksuele voorkeur kan mee veranderen met je geslacht? Vreemd, daar had ik nog nooit over na gedacht. Ik dacht dat je seksuele voorkeur min of meer aangeboren is, net zo goed als dat je het gevoel hebt in het verkeerde lichaam te zitten
Dat is waar, mij lukt het ook maar zelden. Maar je kunt dus wel op een andere manier klaarkomen, hoe werkt dat dan?quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:23 schreef danielluh het volgende:
De vagina zien er hetzelfde uit, echter enigste verschil is, dat wij niet nat kunnen worden en een glijmiddel nodig hebben. en vaginaal klaar komen kunnen wij niet, maar dat is ook niet voor iedere biologische vrouw neegelegd.
Het wordt denk ik ook ergens beinvloed door hormonen, al vind ik het sowieso moeilijk om te bepalen wat iets als seksuele voorkeur nu precies is...quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:22 schreef Xennia het volgende:
Dus je seksuele voorkeur kan mee veranderen met je geslacht? Vreemd, daar had ik nog nooit over na gedacht. Ik dacht dat je seksuele voorkeur min of meer aangeboren is, net zo goed als dat je het gevoel hebt in het verkeerde lichaam te zitten
Dat zou in mijn voordeel kunnen werken. Nu ben ik zelf sowieso niet van one night stands, dus in de praktijk zal dat niet voorkomen.quote:Maar dan moet je het toch wel vertellen bij een one night stand?
Door de clitoris. Klaarkomen met alleen vaginale stimulatie is voor sommigen overigens wel mogelijk d.m.v. de prostaat.quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
Dat is waar, mij lukt het ook maar zelden. Maar je kunt dus wel op een andere manier klaarkomen, hoe werkt dat dan?
mijn arts zei dat ook, echter zei hij er ook bij, je moet alles proberen om te ervaren wat jij lekker vindt.quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:17 schreef BetaWolff het volgende:
Hier kan ik niet echt een oordeel over vellen. De gynaecoloog heeft wel aangegeven dat het aan de binnenkant iets anders loopt en dat ik daar bij seks met een man rekening mee moet houden (Waar een man andere vrouwen mee pleziert kan bij mij niet plezierig zijn en andersom).
Aha, duidelijk.quote:Op dinsdag 19 december 2006 15:31 schreef BetaWolff het volgende:
Ik reageer hier even op een reactie die ik ergens anders zag, van een persoon die ik ook hier al had gezien.
[..]
Klopt. Zelfs ongeveer dezelfde dosis.
Ok, het "verlamt" dus inderdaad de primaire werking van het geslachtsapparaat, maar niet (altijd) de bijbehorende gevoelens?quote:[..]
Wanneer je als doel hebt lust en agressie uitschakelen geldt dat inderdaad.
Dat geldt voor wel meer medicijnen inderdaad.quote:Niet iedereen reageert er hetzelfde op en soms werkt het niet. Ook kunnen wisselwerkingen een rol spelen. Alcohol vermindert bijvoorbeeld de werking er van.
quote:[..]
Na de operatie is er geen androcur meer nodig omdat er geen testosteron meer wordt geproduceerd.
Er lopen heel wat zenuwen daar inderdaad, dat vergt een vaste hand...quote:Doorgaans zal de seksuele beleving er kunnen zijn na een operatie (al hangt het een beetje af van de kwaliteiten van de chirurg).
Wel te hopen natuurlijkquote:Of het er ook echt is hangt van meer factoren af. Sommigen verliezen hun seksuele gevoelens, maar bij de meesten herstellen die zich weer enkele maanden na de operatie.
Omdat je geslacht toch best een belangrijke rol speelt bij een one night stand (ik hou niet van afko'squote:Op dinsdag 19 december 2006 09:19 schreef BetaWolff het volgende:
[..]
Maar waarom ben ik dan verplicht daar iets over te vertellen? Wat danielluh later zegt; het is geen gewoonte om je hele medische verleden op tafel te leggen bij een ONS.
Dank je. En jij hebt deels ook gelijk. Mensen worden continue door de media bestookt met wat mooi is, wat acceptabel is, wat normaal is. Operaties zoals die hier in dit topic besproken worden, worden meer behandeld als een soort van freakshow, en komen dan ook terecht in de late night documentaries.quote:[..]
Je hebt hier deels gelijk denk ik. Aan de andere kant kun je denk ik niet ontkennen dat er een zeker beeld bestaat, wat ook door de media gevoed wordt.
Joepiequote:[..]
Ok. Ik ben vrij vergevingsgezind.
Die kerel (niet catch maar de omgebouwde man) heb k het volgende over te zeggen. Ik heb eigenlijk niet echt een mening over hem. Hij heeft zich om laten bouwen, iedereen behandelt hem als man, en als dat voor hem een werkbare realiteit is, dan vind ik dat toppie voor hem. Iedereen blij, en dan ben ik ook blij.quote:[..]
Het leek er op alsof je het zei in reactie op de post van Catch22. Vandaar dat ik het mij afvroeg. Maar laat ik het anders vragen : Zie je hem als een echte kerel of niet?
Ben jij een gewone vrouw? Mag ik dan vragen wat je in dit topic doet? Gewoon interesse hoor, ik val je niet aan. Maar in andere posts geef je toch aan dat je méér dan normale kennis van zaken bezit, dus ik vraag het me eigenlijk af..quote:[..]
Sorry, maar dat zie ik niet zo. Ik ben een gewone vrouw en wil ook als dusdanig benaderd en behandeld worden. In een topic dat over genderdysforie gaat waar ik wil meepraten wordt dat echter lastig.
Nee, omdat de káns dat je afgewezen wordt, dermate hoog is dat je verkiest om niets te zeggen.quote:[..]
Dat is dan misschien jouw mening, ik zie niet in waarom ik daar rekening mee zou moeten houden. Je vindt mij kennelijk goed genoeg om te zoenen en als ik dan iets van mijn verleden vertel opeens niet? Ik kom weer met het voorbeeld van danielluh ; Als een vrouw baarmoederkanker heeft gehad, moet ze dat dan ook zeggen voordat je met haar zoent?[/qutoe]
Dat is appels met peren vergelijken. Ik ben het jou ook niet verplicht om te melden dat ik vorige week griep en een koortslip had, voordat ik je ga zoenen. Eigenlijk weer mijn 1e puntje, geslachtszaken dus.
Laat ik het balletje even terugspelen. Stel je komt iemand tegen, die persoon is onwijs leuk en het ziet er naar uit dat je vanavond niet alleen naar bed gaat. Maar je hebt wél HIV. Wat doe je?
[quote]
[..]
Omdat ik een gewoon normaal leven wil? Dat is een laffe reden?
Het verstoort de werking van testosteron. Dit heeft gevolgen voor de werking van het apparaat en kan agressie en "afwijkend seksueel gedrag" (de term die de bijsluiter hanteert) verminderen. Vaak speelt er echter meer mee dan alleen testosteron (Anders zouden we alle mannen wel kunnen opsluiten in TBS-klinieken).quote:Op dinsdag 19 december 2006 23:59 schreef Diederik_Duck het volgende:
Ok, het "verlamt" dus inderdaad de primaire werking van het geslachtsapparaat, maar niet (altijd) de bijbehorende gevoelens?
Je wilt niet geopereerd worden door Dokter Bibber nee...quote:Er lopen heel wat zenuwen daar inderdaad, dat vergt een vaste hand...
Van te voren is het echter niet te voorspellen. Ook hormonen spelen hier weer een grote rol en de hormoonspiegel is bij de meeste post-operatieve transseksuelen erg laag (al zijn er uitzonderingen).quote:Wel te hopen natuurlijk![]()
Geeft niet hoor. Er is niet echt een vaste discussielijn ofzo.quote:Op woensdag 20 december 2006 00:41 schreef hefaistos het volgende:
Veel posts ondertussen, dus sorry als ik discussielijnen verstoor![]()
Geldt dit dan ook voor:quote:Omdat je geslacht toch best een belangrijke rol speelt bij een one night stand (ik hou niet van afko's). En medische zaken die direct invloed hebben op het geslacht, zijn zéker wel genomineerd om even te melden vooraf.
quote:Dank je. En jij hebt deels ook gelijk. Mensen worden continue door de media bestookt met wat mooi is, wat acceptabel is, wat normaal is. Operaties zoals die hier in dit topic besproken worden, worden meer behandeld als een soort van freakshow, en komen dan ook terecht in de late night documentaries.
Persoonlijke noot: ik laat mij niet graag leiden door de media. Ik baseer mijn mening liever op tastbare zaken en eigen ervaringen..
Dit is wat de meeste transseksuelen willen en niet meer dan dat. Dat blijkt echter niet zo eenvoudig te liggen, getuige o.a. dit topic...quote:Die kerel (niet catch maar de omgebouwde man) heb k het volgende over te zeggen. Ik heb eigenlijk niet echt een mening over hem. Hij heeft zich om laten bouwen, iedereen behandelt hem als man, en als dat voor hem een werkbare realiteit is, dan vind ik dat toppie voor hem. Iedereen blij, en dan ben ik ook blij.
Spraakverwarring. Met normaal bedoel ik niet biologisch. Met normaal bedoel ik dat ik in mijn doen en laten een gewone vrouw ben. Ik wijk met de manier waarop ik leef en met hoe ik me gedraag, voel en denk niet af van wat voor een vrouw normaal wordt beschouwd.quote:Ben jij een gewone vrouw? Mag ik dan vragen wat je in dit topic doet? Gewoon interesse hoor, ik val je niet aan. Maar in andere posts geef je toch aan dat je méér dan normale kennis van zaken bezit, dus ik vraag het me eigenlijk af..
Plus dat er meer gevolgen kunnen zijn dan dat.quote:Nee, omdat de káns dat je afgewezen wordt, dermate hoog is dat je verkiest om niets te zeggen.
Geen idee. Op het moment dat in een relatie meer persoonlijke dingen gedeeld gaan worden kent iemand in ieder geval de context.quote:Denk je dat men naderhand dan opeens minder boos is?
Op welk gebied bedoel je nu? Het bed delen, of mag een transseksuele vrouw je helemaal niets met je doen? Vindt je dat dat ook geldt voor one night stands (waar je zelf ook waarschijnlijk geen moeite doet om de vrouw in kwestie beter te leren kennen)?quote:Ik persoonlijk (val me aub niet aan) zou me meer dan behoorlijk in het kruis getast voelen als ik een tijd later dat verhaal zou horen. Als ik het vantevoren zou horen zou ik er in ieder geval zo verstandig en emotioneel goed mee om proberen te gaan. Dat wil nog níet zeggen dat de avond dan naar de klote is!
Aldus
Hier geloof ik dus geen snars van. Je sexuele geaardheid staat al lang van tevoren vast.quote:Het wordt denk ik ook ergens beinvloed door hormonen, al vind ik het sowieso moeilijk om te bepalen wat iets als seksuele voorkeur nu precies is...
Je bent nog wat vergeten. Bij een biolgisch vrouw zwellen de schaamlippen bij opwinding en/of sex en bij een ts dus niet.quote:Op dinsdag 19 december 2006 19:23 schreef danielluh het volgende:
[..]
De vagina zien er hetzelfde uit, echter enigste verschil is, dat wij niet nat kunnen worden en een glijmiddel nodig hebben. en vaginaal klaar komen kunnen wij niet, maar dat is ook niet voor iedere biologische vrouw neegelegd.
Of het hetzelfde aanvoelt voor een man zou ik niet weten, heb nog nooit sex gehad met een andere transsexueel. maar ik hoor verhalen van een kennis van mij en dur vriend, dat hij geen verschil voelt.
maar dat is dus ook van horen zeggen. verder heb ik ook geen vergelijkings materiaal.
als je heel goed kijkt naar een vagina, zie je ook maar 2 lippen ipv 4
maar dat valt alleen een gyneacoloog op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |